Megy hazafele a rendőr, egyik kezében egy hatalmas kupa, a másikban egy csodás ajándékkosár.
Kérdi a felesége, hogy honnan vannak ezek.
- Nyertem a Rendőrségen. Matematika vetélkedő volt, és ott nyertem.
- Teeee? - kérdi a neje - Hiszen te olyan hülye vagy a matekhoz, mint egy tök! Mi volt a kérdés?
- Hát az, hogy mennyi 8 X 7.
- Ééééés???
- 53-mal második lettem!!!
Kérdi a felesége, hogy honnan vannak ezek.
- Nyertem a Rendőrségen. Matematika vetélkedő volt, és ott nyertem.
- Teeee? - kérdi a neje - Hiszen te olyan hülye vagy a matekhoz, mint egy tök! Mi volt a kérdés?
- Hát az, hogy mennyi 8 X 7.
- Ééééés???
- 53-mal második lettem!!!
Mi lesz, ha a romát keresztezzük egy afro-amerikaival? Lusta lesz lopni!
Bemegy a roma a munkaközvetítőbe:
- Instállom, há íín valamillyen munkát szeretník.
- Lássuk csak - válaszol az ügyintéző -, van-e magának való? Igen, ez lesz az:
Egy Kft. vezérigazgatói állása lenne, havi 800.000. ezer forintos fizetéssel, ingyen, korlátlan használatú vállalati kocsival, 2 szőke szexbomba titkárnővel, bérelt pesti belvárosi luxuslakással. Megfelel?
- Instállom, háá viccelni teccik velem?
- Na ja, de maga kezdte!
- Instállom, há íín valamillyen munkát szeretník.
- Lássuk csak - válaszol az ügyintéző -, van-e magának való? Igen, ez lesz az:
Egy Kft. vezérigazgatói állása lenne, havi 800.000. ezer forintos fizetéssel, ingyen, korlátlan használatú vállalati kocsival, 2 szőke szexbomba titkárnővel, bérelt pesti belvárosi luxuslakással. Megfelel?
- Instállom, háá viccelni teccik velem?
- Na ja, de maga kezdte!
Ja, Paris-ról meg mostanság azt mondják, hogy tán nem is ő a Hilton birodalom örököse. De ettől függetlenül már megszedte magát annyira, hogy valóban már érdemes lenne csak a pénzéért... Csak azt a rút fejit kell letakarni... :)
Akkor Te egy ügyes nagyfiú vagy! Vagy csak piti pontvadász! Nem tudom, hogyan csinálod, hiszen a netről kér és a netre is regisztrálja vissza az érvényesítő licence kódot, de ha meg tudod oldani, akkor hajrá! De szerintem csak piti szájhősködés.
Hogyhogy nem nyitja meg? El sem indul? Akkor töltsd le a Win Media Plyaer 10-est, meg valami új kodek-et, és úgy próbáld meg. Amikor elindul a film, jelzi, hogy kód kell a lejátszáshoz (nem is kódnak írja, hanem licenc-nek), ha arra kattintasz, beadja a linket, ahonnan megtudod hova és mit kell küldeni!
Egy ilyen csak bűn felöltözve mutatni! kérjük ugyanezt - levetkőzve!!!
Kicsit husi, de még belefér, főleg a cicik miatt!
Jó képek! Nekem a cici nem jön be, de a segg kárpótol mindenért!
Imádom a punciborotválást, van benne valami iszonyatos erotikus! Nagyon jó képek, gratulálok!
Ne bántsátok, szerintem a pisis kép a legszexibb!
Tuti segg és punci! Gratula!
Wow, ennyi vibri! Szép punci! Ügyes képek!
Nem vágta meg magát... :) Sajna a gépem még az ősidőkből való 2 Mp-s digi, és ez már az ACDSee-vel feljavított változat. Ennyit tudtam kihozni belőle!
Köszönöm az értékelő szavakat (12 évvel fiatalabb nálam), én is úgy gondolom, szerencsés ember vagyok vele.
Köszönöm az értékelő szavakat (12 évvel fiatalabb nálam), én is úgy gondolom, szerencsés ember vagyok vele.
Az bizony, lúzer pontvadász!!!
De nagy lúzer vagy te! Bazze, szerinted bárki is megosztja veled azt, amit ő 500 Ft-ért vásárolt meg? Ki vagy Te, hogy ingyen juss ahhoz, amiért más fizet?
Egyébként meg pláne lúzer vagy, mert 1-1 regisztrációs password csak EGYSZER használható fel, magyarul ha valaki aktiválja, ugyanazzal még egyszer már NEM LEHET!!!
Bazze, ha ennyire érdekel, ne sajnáld az 500 Ft-ot, vagy ne itt kuncsorogj, mint valami kódis.
Egyébként meg pláne lúzer vagy, mert 1-1 regisztrációs password csak EGYSZER használható fel, magyarul ha valaki aktiválja, ugyanazzal még egyszer már NEM LEHET!!!
Bazze, ha ennyire érdekel, ne sajnáld az 500 Ft-ot, vagy ne itt kuncsorogj, mint valami kódis.
Sorry, apunci nem volna rossz, de nekem ez túl 70-es évekbeli...
Nekem sajna nem jönnek be a feka bulák.
Azért szájbaengedhette volna...
Csak az a félkilós acélgolyó minek a szájába???
Nagyon szép csaj, tuti cicikkel!!
Nem rossz... Ügyesen nyomják.
Egészségére! Ha neki ez jó...
Mert mit nézzünk a monitoron??? Ahogy kiveszem, egy gyermekarc. És???
Csinos és szép csaj!!! Gratula!
Kár, hogy nem amatőr. Sajna az amcsi konnektor bukta!!!
Pláne, hogy ennek a 90%-a mű"anyag"...
De a Te gondolatmenetedet követve a japik 40-50%-a "beteg" és gondok vannak velük. A bukkake tőlük indult ki, és a náluk gyárott és forgalmazott filmek közel FELE ilyen és ehhez hasonló, iszonyat nayg rá a kereslet.
De a Te gondolatmenetedet követve a japik 40-50%-a "beteg" és gondok vannak velük. A bukkake tőlük indult ki, és a náluk gyárott és forgalmazott filmek közel FELE ilyen és ehhez hasonló, iszonyat nayg rá a kereslet.
No igen, de nem tudhatod, hogy kb 1,5 hónapja volt egy kis összezörrenésünk Katicikával és barátnőjével, mely alapvetően Annácskán indult el. Elég az, hogy én értettem...
Ha kicsit visszaolvasol, ebben a topicban megleled.
Ha a tarkómhoz nyomnának egy AK47-est, hogy válasszak, Anna vagy Paris, azért Annát választanám, mert sztem Paris oan rút (fejre), hogy az éhező oroszlánt ütni kellene, hogy hozzápiszkáljon, ha meg kimenne Pápua Új-Guineába, a kannibálok rászoknának a vegetáriánus étrendre inkább...
Annával csak az a bajom, hogy iszonyat műanyag, mind testi, mind szellemi szinten, továbbá sajna nem a saját erejéből lett "felkapott" bulvár sztár, hanem egy mögötte álló stáb és pénzek csináltak belőle "valaki"-t.
Ennyi.
Ha kicsit visszaolvasol, ebben a topicban megleled.
Ha a tarkómhoz nyomnának egy AK47-est, hogy válasszak, Anna vagy Paris, azért Annát választanám, mert sztem Paris oan rút (fejre), hogy az éhező oroszlánt ütni kellene, hogy hozzápiszkáljon, ha meg kimenne Pápua Új-Guineába, a kannibálok rászoknának a vegetáriánus étrendre inkább...
Annával csak az a bajom, hogy iszonyat műanyag, mind testi, mind szellemi szinten, továbbá sajna nem a saját erejéből lett "felkapott" bulvár sztár, hanem egy mögötte álló stáb és pénzek csináltak belőle "valaki"-t.
Ennyi.
Én speciel szeretem, ha néha fent hagyja a fitymát, nem oan rossz az... De azért nem végig!
Sztem szétnyomta a seggét, mire végzett...
Mc, ha megvolt, gratula!!! Nagyon szép csaj!
Csak annyit: Szerintem a másik csajszi, akivel a filmben kavar (Király Kati tán) ezerszer szebb!!! Gyönyörű a haja, szép az arca, az egész teste nem "mű". Kár, hogy ő is csak egy "K"...
Szép csaj, ügyes cumi, szép mellek. DE MI VOLT AZ A FÉLKILÓS VASGOLYÓ A CSAJ SZÁJÁBAN??? :)
Mutass többet!!
Kicsit kevesebb szőrrel a puncin tökéletes lett volna. De a csaj élvezte, ezt tagadhatatlan...
Nagyon jó, nagyon ügyes, főleg a finom szájdugás. És a spricc???
MIÓTA AMATŐR EZ??? Eddig úgy tudtam, ide MAGYAR párok saját videóit lehet beküldeni, de ez egy szar, netről lopott anyag!!!
Még hogy tetszik??? Csodapunci!!!!!
Kevés, jöhet még, érdemes...
Ez a bula nekem már túl szőrős...
Hát nekem nem jönnek be a feka csajok. Bár a fekete csempe jól néz ki rózsaszín fugával.
Na, ebből is csak a nagy csöcsök értek valamit.
Szerintem nagyon szép csaj, imádom a bimbóit!!!
Nagyon szép a buxa, csinos, nekem tuti...
A képek szerint nem csak szeret, de TUD is szopni! Ügyes!
Egynek nem rossz...
Na speciel nálam holnap este lesz egy!!! Ha hozod a barátnődet, már leszünk hárman!
Most tiszta aggodalomban vagyok... Megtette, nem tette? Leugrott, nem ugrott???...
Egy rakás Jim Beam-cola, és "világmegváltó" duma hajnalig.
Húúú basszammeg, de jó buxa!!!






Nem: férfi
Magyarország




Monica Lion
