Kedves pornbuff ! Méghogy "veszek"???? Hát akkor a MÁV vezetékei mi a fenének vannak? Elveszek!
Tuti, hogy az öreg kezdte a bealvást, a srácok csak poénkodnak.
Na mars ki rusnya népség! Eleget áztattátok már, nekem nem jut hely!
Ja, és sürgősen eresszétek le az áztatmányotokat, aztán kettő nekiáll és kisúrolja, kettő elmegy a konyhába krumplit hámozni, kettő meg lleszalad egy kis töpörtyűért a henteshez.
Ja, és sürgősen eresszétek le az áztatmányotokat, aztán kettő nekiáll és kisúrolja, kettő elmegy a konyhába krumplit hámozni, kettő meg lleszalad egy kis töpörtyűért a henteshez.
Ez egy esküvői limusin Moszkvában. Biztosan megrendezték az elakadást. Amíg a vőlegény a násznép prominens tagjaival tolják a kocsit, addig Szerjozsa még utoljára megtolja az asszonyt a limóban.
Megtaposhatna. Tán még az aszfalton is engedném. Neki.
Békásmegyeren és Kaszáson igen sok erkélyen a virágcserepekbe, balkonládákba befészkeltek a feketerigók. Lehet, hogy az evolució eme szakaszában barátkozni szeretnének? Vagy csak elfogytak a fák?
Állítólag már két hete kőrözött a cica a keréken, de az előbb őt fújták fel az abroncs helyett, hogy le lehessen vakarni onnan.
Likőrnek nem likör. Könnyű bornak kevés. Rumnak túl piros. Körömlakknak túl sok. És különben is milyen gusztustalan dolog műanyag pohárból pijálni!
10 óra múlt 10 perccel. De ha ferdén nézem, akkor még csak 9 óra öt perc. Úgy, hogy sietek, mert elfárad a kicsike :)
Eszméletlenül ronda lesz öregasszony korában. Ma még csak egyszerűen ronda :)
Nem is annyira hülyeség, mint amennyire elsőre látszik!!!!! Gondoljátok csak meg! Azért kell szövegesen is kiírni a csekkre, hogy ha a számjeggyel nem lenne egyértelmű, akkor is be lehessen a számokat azonosítani! Nos, erre ez is tökéletes. Nemdebár?






Magyarország




Andrea S





