én is élvezném
találékony
formás
jó neki
hehe...
szar lehet
sikerülni fog
kis hülye
ultraszexi
halj meg
ötletes
tök állat
nem semmi
bájos...
pöccös
kézigránát?
aranyos
uhh... durva
az enyém hosszabb
nekem is!
kicsit gusztustalan
hol van ez?
de király gitár
kérem a téteket
nagyon cuki
ez gyönyörű
megizzadt a háta?
szökőkút...
brutális termet
nagyon jó!!!
ezt elkapta...
gyári új
nagyon funky
engem is!
gyenge...
napoznék
kurva jó
custom car
meggyőző
ezt mindenki tudja
hát ez mekkora
ebben a sorrendben
én is kocannék
kurva jó
izgató egy szitu
Ne gondolkodj, csapj le rá, jobban megéri mint a VIP tagság. A csajodat meg be tudod fűzni, csak eleget kell udvarolni. Sok sikert!
Vip tagság 1 hétre kártyával 420, SMS-el 480 Ft. Valóban megfizethetetlen. 1 sör ára. Neked talán jobban érthető így: 3 gombóc fagyi ára. (imádom ezt a fórumot, ennyit még sosem röhögtem)
"Legújabb (ez már a 9.) amatőr versenyünk célja, hogy olyan fotósorozatot vagy videót készítsetek, amely valamely tömegközlekedési járművön (busz, vonat, villamos, metró, hév, repülőgép, fogaskerekű, trolibusz) való erotikus "tevékenységet" ábrázol. Ez a miniszoknyás punci mutogatástól indul, és a képzelet szabja a felső határát. Autóban készült felvételeket nem fogadunk el (kizárólag tömegközlekedési járművön készült anyagot küldjetek) !"
ez volt a kiírás. a fikázók olvassák újra, értelmezzék(ha képesek rá).
ez volt a kiírás. a fikázók olvassák újra, értelmezzék(ha képesek rá).






Nem: férfi
Magyarország




Chloe
