Örök kedvencem. Még sok sorozatot kérünk tőle!!!
Igazi latin szépség. 5*
Ritka szép lány. Még sok ilyet GG!
Szívemből szóltál pbx!
Bazz... Csak fele ennyi izmom lenne és fele ilyen jól mozognék, úgy kellene levakarnom a csajokat... :-D
Istennő. 5***
A két csaj istenkirály, a fotós (vagy a rendező) viszont dolgozhatott volna joban. 4/5
Ja, és : 'Ha a mókusnak ilyen feje lenne, magára gyújtaná az erdöt'
Dokesz, tudsz még pár ilyen jó oldalt? Eszméletlenül jó csajok voltak a klee-n!


Magyarország




