/ 1 oldal
Hozzászólások
tök fölösleges volt paráznom, mondtam is a pasimnak h most mi a francért aggódtam ennyire smile
Én speciel elmondtam neki h mik az aggályaim és vmilyen szinten megértette de azért sokszor hangoztatta a dolgot és én mivel szeretjük egymást és meg tudunk mindent beszélni egymással ezen is átlendültünk, nagyon örülök neki h örömet szereztem neki és nekem ennél több nem kell smile
hát személy szerint esetleg a pornófilmek hatása....ne értsed félre, én is nézek pornót, de annyira látszik a csajokon h nem tetszik nekik, olyan mű, persze az amatőr filmeknél más a szitu mert azok főleg szerető párok készitik ....a másik okom meg lejjebb leírtam, h pl mivan ha félrenyelek köhögök stb amit én ugye túlélek de a másik számára tök rossz érzés lehet a dolog....de túltettem magam ezen és semmi gond nélkül ment a dolog smile
én speciel pont emiatt amig nem csináltam végig ezért sem vártam el egyik kapcsolatomnál sem h ö neki kelljen engem kényeztetni orálisan, mert ugye mire föl smile
szerintem ez nem neveltetés kérdése, vagy hasonlók.....talán a pasik hozzáállása h márpedig nekik ez a normális vagy kötelező mert a filmekben is ezt látták és ki akarják próbálni....ezzel nem a pasikat akartam lebecsmérelni mert isten ments.....csak a kíváncsiság smile
szóval nekem a félsz saját magamtól volt a fő ok h miért nem, meg az eddigi párkapcsolataimba nem volt ez annyira téma, mondtam h nem szeretném v nem vagyok annyira az ötletért és ezzel le is zártuk a témát utána....most lett egy ilyen pasim aki nagyon szerette volna, hozzáteszem neki nem csinálta még senki végig és ez volt az egyik vágya smile
nah megtörtént aminek meg kellet történnie és rájöttem h semmi értelme nem volt parázni, minden rendbe volt és a pasimnak is nagyon nagy örömet szereztem vele....mosolyogva aludt el az északa ugyh hajrá csajok nincs mitől aggódni tényleg!!! vigyor2 finom
nagyon szépen köszönöm a tanácsokat megfogadom őket és ha majd megtörténik a dolog majd leírom h éltem meg a helyzetet vigyor2 De sokat segítettetek hogy nagyobb kedvem legyen hozzá wink
köszi a biztatást...addig úgysem nyugszom amíg nem próbálom ki mert érdekel a dolog meg tudom h jól esne neki is....kitudja lehet még élvezni is fogom circling
Olvasgattam ezt a topicot, nem az összes hozzászólást mert nincs hozzá sok kedvem, időm de hozzászolnék én is mint nő. Az én "pasim" állandóan ezzel nyaggat hogy szopjam le, bele akar élvezni a számba stb stb. Nem vagyok egy prűd alkat, sőt vigyor0 nagyon is szeretem a szexet és megy is nálunk az orális szex mert szeretem csinálni neki, de valahogy nem visz rá a lélek arra h végigcsináljam, pedig már nagyon de nagyon sokszor elgondolkoztam rajta h megteszem az ő kedvéért. Csakhogy bennem van a félsz hogy mivan akkor ha megteszem neki de véletlenül akaratomon kívül elkezdek tőle öklödni vagy legrosszabb esetbe hányni....az szerintem még rosszabb lenne neki. Ez az én hozzáállásom hogy én speciel ezért nem csinálom végig az orális szexet vigyor5
nem akartalak megbántani és személy szerint becsülöm h pozitív irányba meg tudtál változni ....mindenkiben ott lakozik a kisördög hogy ha valaki kapcsolatba van és már nem kis ideje hogy milyen lehet egy másik emberrel csak valaki enged az ördögnek valaki meg nem ...az én álláspontom szinte mindenben hogy egyszer élünk csak sokaknak az elveikbe nem fér bele a megcsalás, de mivel pl a férjed tud az érzéseidről és esetleg engedélyezné is a légyottot az már szerintem nem megcsalás....értelmes lánynak tűnsz és nyilván a férjed is az ha meg tudjátok beszélni az érzésedet a tanárod iránt akkor nem történhet semmi baj, és onnan már csak te döntesz hogy meddig jut el a tanároddal a kapcsolatotok
ne akarjátok már rábeszélni h "csalja" meg a férjét....hozzáteszem egyet értek veletek ...az a baj hogy még sajnos vagy nem sajnos nem volt még ás férfival, és érdekli a dolog hogy milyen lehet egy másikkal...a tiltott gyümölcs és a plátói dolog ami igazán érdekes ebben a "kapcsolatban". szinte biztos vagyok benne hogy a tanár is tett olyan dolgokat amik ezeket a rejtett érzéseket előhozta benned. De tény hogy ezt rövidre kell zárnod, sokat változtál a férjed miatt ö meg kevésbé. de rég nem jó az a kapcsolat ahol nem azért szeretik egymást a 2 fél mint amilyenek valójában, ás másnak mutatják magukat. itt nincs sajnos olyan hogy van egy szabad nap amikor felelőség nélkül dönthetsz. de ha már ilyet "kívánsz" az nem jó jel, és tényleg visszatérő dolog lehet ez a vonzódás más iránt is.
én kb 5 éve vagyok a párommal....(kicsit megnyugtat h nem csak én vagyok ilyen állapotba h a pasi nem kívánja a szexet és nem a nő ) nálunk is tiszta rutin az egész, és az a rutin is iszonyat ritkán szokott lenni és már nem is élvezem, sok mindent kipróbáltunk jó volt jó volt de elmúlt és az is rutin lett és uncsi. sajnos tényleg benne van mindegyik párkapcsolatba a stressz és hasonlók de én ebbe nem hiszek, ha két ember igazán szívből szeretik egymást akkor ott nincs helye stressznek csak átadni egymásnak magunkat bár ez nehéz dolog...
wave
én nem azt mondtam pl h én csalom meg a párom de van az ismeretségi körömbe ilyen ember aki ilyet csinál...és erre mondtam azt h egészségére ha ez igy jó neki és igy boldog akkor tegye meg....nem helyes de ki vagyok én hogy elitéljem ezért a tettéért?
igazad van sok mindenbe. De vannak sajnos vagy nem sajnos emberek akik hiába szeretik egymást tiszta szívből ha példának okáért a szex nem megy annyira jól, mint azt elvárja mondjuk az egyik fél a másiktól...nagyon sok ilyen kapcsolat van, és egyre több lesz szerintem. Nem helyes a megcsalás, de ésszerű határokon belül nem hinném hogy annyira rossz dolog lenne....nem helyes dolog ismétlem!! de gondolj csak ebbe bele.....akkor mi tévő legyen az ember ha a párjába szerelmes, és majdnem rendbe van köztük, de nincs szex vagy nem annyi vagy nem olyan amilyen neki kell?
mindenkinek megvan a saját véleménye erről a témáról mindenkinek más és más...valaki helyesli valaki nem...nem érdemes meggyőzni arról a másikat hogy márpedig neked van igazad....ez a szerény véleményem wave
sajnos vagy nem sajnos tényleg nem lehet az érzelmeknek parancsolni....szerintem csak az az igazán gáz ha minkét fél párkapcsolatba él, akkor el kéne gondolkozni azon hogy tényleg helyes volt e a párválasztás. De tényleg igaz amit irt egy két ember, ha igaz barát lehet megérti hogy mi a helyzet de szerintem a háta mögött igen csak nem helyes szerintem. Hülyeség szerintem az hogy Tabu....csak ésszerüen kell csinálni a dolgokat ennyi wave
nagyon aranyos smile
nagyon sajnálom hogy ez az oldal igy átalakult...lassu lett, kiismerhetetlen, egyszoval szörnyü...remélem ez nem marad mert hamar el fogom felejteni ezt az oldalt, pedig kedvencem volt confused
ez olyan romantikus:P:D
hát fogom a fejem a kérdesektöl...de elszomorito h a mai fiatalokat ennyire nem világositják fel a szülök...de az is fura h ennyire nem olvastál utána h mi mitöl lehet???felvetödik a kérdés h hány éves is vagy csudess? bee1
rohadtul elegem van a hülye emberekből akik teljesen jogatanul bunkok velem amikor hiába vigyorgok és segitek nekik készségesen meg minden....
remélem sokkal jobb napom lesz mint tegnap volt mert különben fel fogok robbanni... violent
Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a
cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az
anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg ő
nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyűlik a rokonság,
vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya előáll és
így
szól:
- Kis figyelmet kérek, Palika előad nektek valamit.
Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont Ezt
mondja:
- A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított,
átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját...
Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a főtt ráknál.
Palika folytatja:
- Miután levetkőztette, ő is levetkőzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte
bedugni neki a...
azt a... nem jut eszembe, hogy is hívják...
Palika az anyjára néz, aki diadalmas arccal hallgatja a fiát, és megkérdezi
tőle:
- Anyu, hogy hívják azt, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a
szomszéd
bácsi?
hát ezen én jot kacagtam:)érdekes volt:)
hmm, érdekeseket irogattok itten, hozzászólnék én is. Igaz nincs 15 éve tartó párkapcsolatom, de már élettársi kapcsolatban élek...nálunk kicsit forditot a helyzet, a páromnak kevesebb a sexuális igénye...sokszor nagyon nehéz nő létemra kivárni az alkalmat h na akkor mikor lesz este vmi. DE mivel szerelmes vagyok, én sem vagyok könnyü esett nem tagadom bár nem szoktam nemet mondani neki, de megértem h ha hazajön akkor fáradt, jobb esetben alszik 5 orát naponta...és tudom nagyon jol h ha birná többet lennénk együt...
a nöknek kell a törödés, a szeretet a simogatás, bokolás, h mondja h szeretlek, nekem is más nönek is.és szomoruan olvasom h ennyi rosz tapasztalat van de bocsánat h ezt mondom ( akinek nem inge nem veszi magára ) de a pasik szeretnek tulzásba esni, gondolkozzatok el azon h vajon miért nem akarja a párotok a sexet...ha annyira nagyon jo lenne akkor nem lenne kifogása a csajnak...vannak kivételek tudom tudom de nem mindenki a kivétel...és nem szeretem az ilyen "a nök a pénzre meg a fajfenntartásra mennek"...ha ilyet mondtok veletek van a bibi mert nem veszitek öket semmire sem...
a nök és a férfiak is olyanok h amikor a kapcsolat elején vannak akkor kitesznek magukért, több sex, több törödés stb stb...miután már eltelnek a honapok évek esetleg évtizedek a pasik már nem bókolnak, nem hoznak annyiszor virágot és nem mondják annyiszor azt a bizonyos szot h szeretlek, kihal a kezdeti szenvedély és magam esetéböl is tudom h ez nagyon szokot hiányozni...és lehet h más nöknek is ez a baja...
nekem ez a szerény véleményem...tudom nem fog tetszeni de ez van smile wave
hát nekem más a tapasztalatom....nekem sikerült csetes szerelem, volt egy másfél évig tarto, utána egy 3 évig tarto és most pedig (igaz öt forumon ismerkedtem meg) de már együtt élünk és imádjuk egymást...de nagyon sok rosszat hallotam tény mi tény erröl a csetes szerelemröl:(
szerintem a pasin legyen ször...ne annyi h himbálozni lehessen rajta...de pl páromon szinte semmi ször sincs az egész testén csak ott...ha ott is csupasz lenne hülyén érezném magam mindha egy kisfiuval feküdnék le smile
hát én lehet h lelökném a lépcsön a picsát...nem álltam volna meg szó nékül...ribanc
háááát:/ kinek mi:/
Amikor megcsörren a telefon vagy csengetnek, teljes blokk, na meg amikor anyám bekopog h kértek ezt azt amazt? violent
/ 1 oldal
/ oldal   Összesen: 26 hozzászólás, Listázva: 1-26
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!