nem rossz!
tetszik!
jó,jöhet még!
mennék 3.-nak...
nem rossz!
tájkép csata elött...jöhet még
jók,jöhet még!
nem rossz,csak így tovább!
első a család....
jók,jöhet még!
kezdetnek nem rossz,jöhet böven!
lennék a zuhany...
élőben is megnéznélek!
az utolsó nagyon jó!
nagyon szép!
nagyon jó!
nem rossz,várom a harmadikat!
gyönyörű!!!!5*
jöhet még nekem tetszik!
nem rossz!
nekem tetszik!
gyönyörű! jöhet még!
jó lenne,csak sok a ruha!
tényleg jó!
jöhet még,tetszik!
lennék az üveg.....
jók,nekem tetszik!
küldjetek még,ha van!
még mindig a kedvencem vagy!! 5*
jöhet még!
nem rossz,jöhet még!
jó sorozat!
nem rossz!
tetszenek!
nem rossz!
lassan megint jönnek a borongós téli esték....
bátrabban,különben jó!
jó sorozat,jöhet még!
tetszetős!
nekem bejön!
jó lenne!csak a minösége nem.
bátrabban,jó képek!jöhet a folytatás!
tényleg szűk, tapsolni még nem lehet benne...LOL amúgy jó képek!
a minőségen javítsatok! különben király(nő)!!!
az exem ki mellé már nem fexem...nagyon jól járt aki megnyerte!remélem lesz még kép róla! 5*
nem rossz!
gyönyörű! 5*
nem rossz...
nem csak fotóznám...jók!
bátrabban,különben jó lenne!






Nem: férfi
Magyarország




Ivone





