jó lenne,kicsit többet....
cseresznyéznék veled egy "tálból"...!!! :-))) jooooó
jó lenne,csak a képminőségén javítsatok...
gyönyörű!! közelebbről sem ártana megvizsgálni!DDD
szerintem is!Joooooóóóóóóóóóóóóóóó!
tetszetős....!
nagyon jó!!!!
Tetszetős...DDD
Jók a képek! Bátrabban,többet mutassatok!
Uszoda zuhanyzójában,elég gyakran,renkívül jó ahogy a vízsugár folyik rá.Akkorát szoktam lőni,nagyon kedvelem...DDD
nagyon tetszik,mennék is,de messze vagytok....
gyönyörű,bevállalnám...:)))
nekem tetszik...:)))
jó képek,küldjetek még...:)))
jó,tetszetős darab...:)))
szééééép...
kezdésnek nem rossz,bátrabban mutassatok többet...
Köszönöm a hozzászólásokat! Lányok! Ti is írjatok....!
Kár a mminőségért,amúgy jó!
mondtam,hogy rég volt kényeztetve...DDD
jól néz ki! de itt max a 12-es karikát lehetne kitenni...(sok a ruha!)
Most,ha ez 1 fehérnemű bemutató lenne,akkor szuper,így csak jó.Sok a ruha...azért tetszik.5
Az egész így jó ahogy van! Tudnék mit kezdeni vele...:))))) megy a 5*
Lehet 1 kérdéssel több? A szex közbenit nem szeretnéd velem...? :-))
Merre szoktál futni...? Futhatnánk együtt...?
Háááát igen,a pöttyös az igazi... :-)))))))
Mivel nem lehet az enyém,teljesen mind1,hogy kamu vagy nem kamu!!! Akkor is GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!! Nekem nagyon tetszik. Megy a 5*
Nagyon jó,mennék harmadiknak! :)))) 5*
Lányok! Mi a baj? Senkinek nem jön be?... :-((((
Gyakran unatkozol? Mert segítenék,hogy ne unatkozz....DDD






Nem: férfi
Magyarország




Donna Marie





