" én mennék veled,te nem akarod....."
én is köszönöm a segítséget!!!

(a kép kijavítva: tom)
hááááááááááááááát,nem az igazi....
nagyon jó!
jó vétel volt ez a gép...LOL próbáljátok ki az összes üzemmódot....!!!
szép lukak!!!!
jooooooooooooooooooó!
jó lenne,de sok a ruha...
wow! jó képek!
nem rossz...
szabálytalan fegyer használat,ez a lőtérről való kitiltást vonja maga után...LOLXD a csaj különben jó.
köszönöm a hsz.-okat! :-))))
jó lenne,csak sok a ruha...
nagyon jó,reggeltől estig....aztán megint.
naggggyon jooooooooóóó!
tetszetős...
joooooóóó!
elsőre nem rossz,csak a képminőségen kellene javítani!
jöhet jooooó!
gyönyörű!!!
jó lenne,de sok a ruha!bátrabban,nincs mit takargatni.várom a folytatást...
jooó!csak így tovább!
szép lövés...
én is ezt tettem volna...nagyon jó!
na,ide is rengetegen írtak...LOLXD
naggggggyon jooooooooó,mondhatnám:gyönyörü!
kicsit sok a fehérnemű,különben jó lenne!
gyönyörü!
tetszene,csak sok a ruha,különben jó!
szép darab!
jó,nekem tetszik!
igen jó elözmények.folyt.köv?
háááát nem tudom,dolgoztam pár helyen,de velem ilyen még nem volt...lehet,hogy rossz helyre járok...DDD na mind1 a csaj azért jó,meg hát!
Lányok! senkinek nem jön be? :-(((
ha nincs"kéznél" igazi én szívesen mennék...nagyon jó!
nagyon jó,nekem tetszik!
jó képek! DDD
én nem csak a szaunában izzadnék vele....
nagyon jó,el lennék vele sokáig...
nagyon jó! 5*
hova jársz pecázni? én is"belógatnám a qkacom"...DDD
ha már azon tanakodunk minek nem születtünk,én a zuhanyrózsa lennék...DDD
jó képek! Azért van mind hátulról,ha nem lett volna jó elöről lehet kezdeni?! DDD
joooooó,tényleg!!!
köszönöm a hozzászólásokat!
a képek jók lennének,de a minösége gyenge.átlapozhattátok volna a"használatiútmutatót" DDD na majd legközelebb...
naggggggyonnnn jooooooooooooooooooó!!!
jooooooooooooooooooooooooooó!!!






Nem: férfi
Magyarország




