Amazing vagy!
egy-két képnek olyan a hatása, mintha viaszbábuk lennének:S
Fincsi.
Pöpec!
Jól néz ki!
Volt gyerekszobád??
Jajajajajajjj de KAMU. Ez a csaj svéd és egy amerikai oldalon vann fennt. Ezt szoptad haver! Te csak szeretnél ilyen nőt!
Szegénynek elég érdekes arca van....
miért raktok fel ennyire rövideket?????
Hoppácska
Kár, hogy a 3. kamu...
Szerintem is éljenek a duci lányok. De honnan lehet leszedni ilyen gyönyörűségekről képeket?
Zseniális!
Nagyon királyok vagytok!
Eszméletlen jó vagy!!!


Nem: férfi
Magyarország




