itt az alkalom udvarolj neki és csábisid el..
persze a városod név tábláját át fested, hogy "Seychelles-szigetek" vagy az ágy felé lógatsz ilyen táblát?
felül bírálva véglegesre.
libidoozer
3madik felszólításra sem adtál indokot.
bocsi látom az össze törölt hszt abban sem volt indok megvonom a hozzászolás jogod.
aki itt akarja, hagyni a fórumot, mert nem teszik neki az itt hagyja, s kész. van aki a kötekedés élvezi és azért jár ide, van aki meg fórumozni.
hagyd itt szimplán és kész.
3madik felszólításra sem adtál indokot.
bocsi látom az össze törölt hszt abban sem volt indok megvonom a hozzászolás jogod.
aki itt akarja, hagyni a fórumot, mert nem teszik neki az itt hagyja, s kész. van aki a kötekedés élvezi és azért jár ide, van aki meg fórumozni.
hagyd itt szimplán és kész.
ratadani
---------------
adott témájú felhívásod, csak szerkesztőségi engedéllyel mehet.
1 hét tiltás + hsz-id törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba.
---------------
adott témájú felhívásod, csak szerkesztőségi engedéllyel mehet.
1 hét tiltás + hsz-id törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba.
s te miért jársz ide?
libidoozer
-----------------
ne vádaskodj konkrét indok nélkül, általánosan ez így lejáratás csak.
24 óra figyelmeztető tiltás + hozzászolás törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba
-----------------
ne vádaskodj konkrét indok nélkül, általánosan ez így lejáratás csak.
24 óra figyelmeztető tiltás + hozzászolás törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba
ezt nem értem ki az a Lali meg a Brigi?
bocsi sajna te saját magadért vagy tiltva
mit pl most is..
egy baj van ezzel a hozzáoszlással semmi konkrétum nincs benne, így célja nem más mint lejáratás.
konkrétumot kérek...
bocsi sajna te saját magadért vagy tiltva
mit pl most is..
egy baj van ezzel a hozzáoszlással semmi konkrétum nincs benne, így célja nem más mint lejáratás.
konkrétumot kérek...
senki sincs kötelezve a eltüntetésre...
sőt mi hozzá se járulunk...
lényeg azért szültétek meg ezt, hogy ne hogy véletlen valamelyik kép egy nagy konkurenstöl származón és így leszedjük mert ott a link.
illetve ha erre téved a tulajdonos akkor kénytelenek vagyunk eltüntetni a kép belinkelést...
sőt mi hozzá se járulunk...
lényeg azért szültétek meg ezt, hogy ne hogy véletlen valamelyik kép egy nagy konkurenstöl származón és így leszedjük mert ott a link.
illetve ha erre téved a tulajdonos akkor kénytelenek vagyunk eltüntetni a kép belinkelést...
Mai naptól új adminunk van
willy87
munka kőrébe ő foglalkozik a saját témájában (willy87 blog topicja) lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
willy87
munka kőrébe ő foglalkozik a saját témájában (willy87 blog topicja) lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
Mai naptól új adminunk van
willy87
munka kőrébe ő foglalkozik a saját témájában (willy87 blog topicja) lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
willy87
munka kőrébe ő foglalkozik a saját témájában (willy87 blog topicja) lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
törölve lett
hát az nektek szopás
gerinc velő nélkül nem lehet élni úgy, hogy koporsóba visznek el benneteket onnan.
gerinc velő nélkül nem lehet élni úgy, hogy koporsóba visznek el benneteket onnan.
volt egy pille nevezetű, borszerkós csaj.. nem vetem igénybe női mi voltját (nem csak punciért szertűnk egy nőt), de másra jó volt, jól őrizte a székem. s érdekes piám se volt akkor meglejmolva.
jobb reggelt.
sehol senki mi ez a kihalt nappali?
oké hogy most gázosgyuri egy jeges rumos kávétól a pultos csaj seggét nyalja.
meg a surdapapa dumál valamiről...
de ennek ellenére kihat az egész.
na megyek a fotelomhoz, a piámhoz, TVmhez, s a keletnémet 80 as pornó gyűjteményemhez... ideje egy pohár ital és alábeszélős narrátoros kedvenc nézés. na magamra terít a pornó pózosos mintásos pléd... egy pohár pia... s PLAY...
sehol senki mi ez a kihalt nappali?
oké hogy most gázosgyuri egy jeges rumos kávétól a pultos csaj seggét nyalja.
meg a surdapapa dumál valamiről...
de ennek ellenére kihat az egész.
na megyek a fotelomhoz, a piámhoz, TVmhez, s a keletnémet 80 as pornó gyűjteményemhez... ideje egy pohár ital és alábeszélős narrátoros kedvenc nézés. na magamra terít a pornó pózosos mintásos pléd... egy pohár pia... s PLAY...
paliBali
----------------
kérlek ismerd meg a fórumot!
s ne szórd tele egy-két szavas frappáns megjegyzésekkel a topicokat !
nálunk nem csak a téma címre kell reagálni hanem, a téma fonalát tovább víve bekapcsolódni abba!
24 óra figyelmeztető tiltás + hozzászolások törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba
----------------
kérlek ismerd meg a fórumot!
s ne szórd tele egy-két szavas frappáns megjegyzésekkel a topicokat !
nálunk nem csak a téma címre kell reagálni hanem, a téma fonalát tovább víve bekapcsolódni abba!
24 óra figyelmeztető tiltás + hozzászolások törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba
kész
naná hogy nem beszéled ki mert végén a haver elkezdené környékezni az asszonyt
A termodinamika elvén működő fogyókúrás módszer
Mindenki számára ismeretes, amit már az iskolában is tanultunk, hogy 1 g víz (folyadék) felmelegítése 14,5 fokról 15,5 fokra 1 kalóriát emészt fel. Tehát egy pohár (2,5 dl) 5 fokos víz felmelegítése testhőmérsékletünkre 250 x (37-5) = 8000 kalória.
Hát ezt az energiamennyiséget kell testünknek felvennie ahhoz, hogy a testhőmérséklet állandó maradjon. Ehhez a legkézenfekvőbb rendelkezésre álló energiaforrás a test zsírfeleslege.
Amennyiben megiszunk egy korsó 5 fokos sört, 16000 kalóriát égetünk el.
Természetesen nem szabad senkit becsapni, így le kell vonni az 500 ml sör kalóriatartalmát, azaz a kb. 1000 kalóriát. Gyors számolás: 16000-1000= 15000 kalóriára van szükség a felmelegítéshez.
Természetesen ez a veszteség annál nagyobbb, minél hidegebb a sör és minél nagyobb a felmelegítendő sörmennyiség. A kalóriaégetés, kalóriafelhasználás ezen módja sokkal hatásosabb, mint a testmozgás módszerével végzett kalóriafelhasználás.
A fogyás így abszolút gyors és szinte automatikus. Egyszerűen nagy mennyiségű sört kell magunkba önteni, a többit már elvégzi a termodinamika.
Mindenki számára ismeretes, amit már az iskolában is tanultunk, hogy 1 g víz (folyadék) felmelegítése 14,5 fokról 15,5 fokra 1 kalóriát emészt fel. Tehát egy pohár (2,5 dl) 5 fokos víz felmelegítése testhőmérsékletünkre 250 x (37-5) = 8000 kalória.
Hát ezt az energiamennyiséget kell testünknek felvennie ahhoz, hogy a testhőmérséklet állandó maradjon. Ehhez a legkézenfekvőbb rendelkezésre álló energiaforrás a test zsírfeleslege.
Amennyiben megiszunk egy korsó 5 fokos sört, 16000 kalóriát égetünk el.
Természetesen nem szabad senkit becsapni, így le kell vonni az 500 ml sör kalóriatartalmát, azaz a kb. 1000 kalóriát. Gyors számolás: 16000-1000= 15000 kalóriára van szükség a felmelegítéshez.
Természetesen ez a veszteség annál nagyobbb, minél hidegebb a sör és minél nagyobb a felmelegítendő sörmennyiség. A kalóriaégetés, kalóriafelhasználás ezen módja sokkal hatásosabb, mint a testmozgás módszerével végzett kalóriafelhasználás.
A fogyás így abszolút gyors és szinte automatikus. Egyszerűen nagy mennyiségű sört kell magunkba önteni, a többit már elvégzi a termodinamika.
adam1988
----------------
téma nevébe is benne van, hogy (CSAK KÉPEK)
egy nap figyelmeztető tiltás + hsz törlése
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba
----------------
téma nevébe is benne van, hogy (CSAK KÉPEK)
egy nap figyelmeztető tiltás + hsz törlése
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba
nyugi tudom
jó játék, de az célja mit te írtál(törlés elérés).
hagyom egy kicsit, s mindenki magától rájön arra mit te írtál(clone direkte olyat írós), ez is sima klasszikus népi bölcsességes szolás lesz " aki másnak vermet........."
jó játék, de az célja mit te írtál(törlés elérés).
hagyom egy kicsit, s mindenki magától rájön arra mit te írtál(clone direkte olyat írós), ez is sima klasszikus népi bölcsességes szolás lesz " aki másnak vermet........."
animál EU törvényekbe ütközik...
többi nem...
illetve anno amikor még nem volt EU jogharmonizáció, akkor meg veszekedésbe torkolót mindig, x-dik re start után, egyszerűen, be tiltottam, az ilyen témákat, éltem a szabályalkotási lehetőségemmel.
általad protezsált megvitatás is kisiklana. mint már nem először.
illetve nem támadni egyből hanem kérdezni.. köszönöm megértésed
többi nem...
illetve anno amikor még nem volt EU jogharmonizáció, akkor meg veszekedésbe torkolót mindig, x-dik re start után, egyszerűen, be tiltottam, az ilyen témákat, éltem a szabályalkotási lehetőségemmel.
általad protezsált megvitatás is kisiklana. mint már nem először.
illetve nem támadni egyből hanem kérdezni.. köszönöm megértésed
két dolog lehet
- vagy lopott ahogy mondod
- vagy a tulajdonosa vissza vonata
- vagy lopott ahogy mondod
- vagy a tulajdonosa vissza vonata
öcsi
faxomban mi a pöcsnek keverd belel, hogy ott van mellette az admin flag?
celeb admin itt antony csak, s abban a kategóriában csak, úgy hogy neked itt user úr..
atol még hogy megjegyezte, hogy rakd össze őket, user gupi is megszokta jegyezni itt..
nem mindenki malacozik, hogy ismerjen
faxomban mi a pöcsnek keverd belel, hogy ott van mellette az admin flag?
celeb admin itt antony csak, s abban a kategóriában csak, úgy hogy neked itt user úr..
atol még hogy megjegyezte, hogy rakd össze őket, user gupi is megszokta jegyezni itt..
nem mindenki malacozik, hogy ismerjen
makelove [vip]
Újabb remek sorozat tőled, minden részletre kiterjedve, teljesség bemutatásával.
Bár sokan nem értékelik, a művészi és jól beállított képeid...
Sokan a dúrbele akció hívei...
De meg van a saját rajongóid a képeidnek, sokan szeretik, a művészi mondani valókat, a sejtelmes, erotikus izgatásokat...
Várjuk a következő sorozatokat, bár sokan reméltük, hogy ebbe a sorozatban a többi játékod is bemutatod nekünk, használata közben.
Újabb remek sorozat tőled, minden részletre kiterjedve, teljesség bemutatásával.
Bár sokan nem értékelik, a művészi és jól beállított képeid...
Sokan a dúrbele akció hívei...
De meg van a saját rajongóid a képeidnek, sokan szeretik, a művészi mondani valókat, a sejtelmes, erotikus izgatásokat...
Várjuk a következő sorozatokat, bár sokan reméltük, hogy ebbe a sorozatban a többi játékod is bemutatod nekünk, használata közben.
toratoratora[VIP]
szerintem sokan várják már és húzzál bele...
mert sokak szerint belőletek nem elég
de ha tora né vigyázó jelenléte mellet lefényképezhet más modellt is akkor tedd meg azt is... jól fényképezzél
ugye tora né megengedi? s talán lesz két lányos fotót is a jóvoltából:)?
szerintem sokan várják már és húzzál bele...
mert sokak szerint belőletek nem elég
de ha tora né vigyázó jelenléte mellet lefényképezhet más modellt is akkor tedd meg azt is... jól fényképezzél
ugye tora né megengedi? s talán lesz két lányos fotót is a jóvoltából:)?
remélem én is...
jo pár pályázat volt már így, és igán az emberi tulajdonság miatt van így, mindenki, ha magába néz tudja mire gondolok az utolsó pillanatban meg csinálni..., van még időm...
ha vissza olvasol és olyan rég vagy itt akkor még emlékszel is...
ha vissza olvasol és olyan rég vagy itt akkor még emlékszel is...
libidoozer
-----------------
megírták neked hogy hol kapsz választ, nem írtál és tovább szekálod az aminokat...
egy hetes tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba
-----------------
megírták neked hogy hol kapsz választ, nem írtál és tovább szekálod az aminokat...
egy hetes tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba
estig még van időd rá beszélni
és ha kitakarjátok a megfelelő dolgokat akkor még azonositani sem tudják...
és ha kitakarjátok a megfelelő dolgokat akkor még azonositani sem tudják...
utólag könnyű mondani mit akartál...
egy admin amikor arra jár abban pillanatban, moderál...
fogalmaz elsőre megfelelően, céljaid illetően...
egyértelmű a célod akkor nem történt volna moderálás
illetve ne oktasd ki az adminokat..
"Nevetséges, ahogy viselkedtek, ahogy megsértődtök és önkényeskedtek!" ez rád is igaz...
Ha azt szeretnéd mit írtál mehet, nyugodtan.
egy admin amikor arra jár abban pillanatban, moderál...
fogalmaz elsőre megfelelően, céljaid illetően...
egyértelmű a célod akkor nem történt volna moderálás
illetve ne oktasd ki az adminokat..
"Nevetséges, ahogy viselkedtek, ahogy megsértődtök és önkényeskedtek!" ez rád is igaz...
Ha azt szeretnéd mit írtál mehet, nyugodtan.
na továbbittam a megfelelő helyre...
inperial
---------------
kérlek ismerd meg a fórumot, de amit csinálsz nem fórumozás.
egy hetes tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba
---------------
kérlek ismerd meg a fórumot, de amit csinálsz nem fórumozás.
egy hetes tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba
szia robbotron, -vendég-, h.csaba, cicza, 130rs, ficalice
egyelőre kimeri tetem..
de te is gg életet.
atol hogy h.csaba neveddel a fórumot látogatod csak és a chat -et meg -vendég- -gel
tanulj meg normálisa fórumozni és chatelni...
jelezd ha sikerül... (s közöld a használni kívánt nevet)
ez a neved is megy a véglegesbe...
s rád adásul te szolgáltatod, a bizonyítékotok ami most már más számára is, nyilván valóvá teszi a multi nick neves felhasználtságod...
már nem is tudom a hányadik használt chates neveden mutatkozol be...
egyelőre kimeri tetem..
de te is gg életet.
atol hogy h.csaba neveddel a fórumot látogatod csak és a chat -et meg -vendég- -gel
tanulj meg normálisa fórumozni és chatelni...
jelezd ha sikerül... (s közöld a használni kívánt nevet)
ez a neved is megy a véglegesbe...
s rád adásul te szolgáltatod, a bizonyítékotok ami most már más számára is, nyilván valóvá teszi a multi nick neves felhasználtságod...
már nem is tudom a hányadik használt chates neveden mutatkozol be...
-Vendég-
---------------
-vendég- == h.csaba (s egyébb h.csaba clone robbotron, cicza, 130rs )
végleges tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
végleges tiltás
---------------
-vendég- == h.csaba (s egyébb h.csaba clone robbotron, cicza, 130rs )
végleges tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
végleges tiltás
H.csaba
--------------
nem ezt hívják fórumozásnak...
folyamatosan a többieket inzultálod...
végleges tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
végleges tiltás
--------------
nem ezt hívják fórumozásnak...
folyamatosan a többieket inzultálod...
végleges tiltás + hozzászólásaid törlése + hozzászólásaidért járó pontok megvonása.
végleges tiltás
van egy meghívom.
akinek kell jelezze itt vagy a ggmsn en
akinek kell jelezze itt vagy a ggmsn en
Mai naptól új adminunk van
öregSam
munka kőrébe ő foglalkozik a Szexmentes övezet kategóriában lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
öregSam
munka kőrébe ő foglalkozik a Szexmentes övezet kategóriában lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
Mai naptól új adminunk van
öregSam
munka kőrébe ő foglalkozik a Szexmentes övezet kategóriában lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
öregSam
munka kőrébe ő foglalkozik a Szexmentes övezet kategóriában lévő hozzászólásokkal
Jogai :
Téma: áthelyezés, átnevezés, törlés, törlésre jelölés, fagyasztás
Hozzászólás: szerkesztés, törlés
-Vendég-
---------------
légy szíves mellőzd az ilyen elszólásokat
1 nap figyelmeztető tiltás + hsz-d törlése
---------------
légy szíves mellőzd az ilyen elszólásokat
1 nap figyelmeztető tiltás + hsz-d törlése
tinicsajok
-----------------
idegen szexhonlap sorozatos belinkelése miatt ismét végleges tiltás!
-----------------
idegen szexhonlap sorozatos belinkelése miatt ismét végleges tiltás!
Jeromosfunclub keretében kerül megrendezésre hetente péntekként egy kvíz vetélkedő 20 órakor a chaten "Jeromosfunclub" szobában.
Páros hetenként van 1500 g pont (GoldenGate pont) díj a nyertesnek és a dicsőség. (1500 g pont = egyheti VIP tagság beváltva)
Páratlan hetenként csak a dicsőségért megy a verseny. (mivel ilyenkor GoldenGate jogviselő is megméretheti magát a kvíz játékon)
Szabály:
Sorban jönnek a kérdések a szobában, maximum 30db
Aki először válaszol helyesen azé a kérdésért a pont
Aki először hozza össze a 10 pontot az a nyertes
Ha lemenne a 30 kérdés és nincs senkinek 10 pontja, akkor az nyer, akinek legtöbb a pontja.
Ha egyelőség állna fent, akkor a nyeremény is és a dicsőség is megoszlik
Ide kerül bejegyzésre a győztes és a következő heti verseny milyen lesz.
Páros hetenként van 1500 g pont (GoldenGate pont) díj a nyertesnek és a dicsőség. (1500 g pont = egyheti VIP tagság beváltva)
Páratlan hetenként csak a dicsőségért megy a verseny. (mivel ilyenkor GoldenGate jogviselő is megméretheti magát a kvíz játékon)
Szabály:
Sorban jönnek a kérdések a szobában, maximum 30db
Aki először válaszol helyesen azé a kérdésért a pont
Aki először hozza össze a 10 pontot az a nyertes
Ha lemenne a 30 kérdés és nincs senkinek 10 pontja, akkor az nyer, akinek legtöbb a pontja.
Ha egyelőség állna fent, akkor a nyeremény is és a dicsőség is megoszlik
Ide kerül bejegyzésre a győztes és a következő heti verseny milyen lesz.
nedvesnuni21
-----------------------------------------
idegen szexhonlap sorozatos belinkelése miatt ismét végleges tiltás!
-----------------------------------------
idegen szexhonlap sorozatos belinkelése miatt ismét végleges tiltás!
katica
még mindig várom
msgadmin(kukac)goldengate.hu
még mindig várom
msgadmin(kukac)goldengate.hu
internet expoler lehozza...
firefox nem reagál rá... talán ez a probléma
firefox nem reagál rá... talán ez a probléma
tudod taplóskodni a dühöngőbe lehet adminnal is...
levélben meg minden határt meghaladva...
leveleket nem kaptam meg még tőled mit, a fórum hasábjain lelkesen meg ígértél, azaz a fórumon tudsz kardoskodni és lelkesedni a fórumért, de ez csak "teátrális" ezzel nem érek semmit.
most is csak meg írtad hogy bajod van de mi?
ha jól emlékszem egy olyan levéllel tartozol, hogy mi hiányzik, és mi mozdítaná elöl még a fórumot.
ilyen meg mondtam és javasoltammal nem érek semmit
levélben meg minden határt meghaladva...
leveleket nem kaptam meg még tőled mit, a fórum hasábjain lelkesen meg ígértél, azaz a fórumon tudsz kardoskodni és lelkesedni a fórumért, de ez csak "teátrális" ezzel nem érek semmit.
most is csak meg írtad hogy bajod van de mi?
ha jól emlékszem egy olyan levéllel tartozol, hogy mi hiányzik, és mi mozdítaná elöl még a fórumot.
ilyen meg mondtam és javasoltammal nem érek semmit
Lelkes vagy na jó legyen nyissál neki egyet de aztán gondozzad is...
sexmentesbe rakd be.. ha inkább információnális jellegű
ha meg klub trécselősnek szánod akkor a nappalikba
sexmentesbe rakd be.. ha inkább információnális jellegű
ha meg klub trécselősnek szánod akkor a nappalikba
írsz, válaszolok...
A emailra fel lehet tenni a kérdést hogy miért az emailra válaszolva és meg is kapod a választ.
(hogy miért nem itt kapod meg s választ, egyszerű nem idézhetek ide töled)
(hogy miért nem itt kapod meg s választ, egyszerű nem idézhetek ide töled)
nem kötelező hozzá szólni, ha nem tetszik, passzivitással nyilvánítsatok véleményt, ha az durva és negatív lenne...
továbbiakban:
fórum szabálytól való eltérés,egyedi elbírálásos moderáció, a védet személyt figyelembe véve...
továbbiakban:
fórum szabálytól való eltérés,egyedi elbírálásos moderáció, a védet személyt figyelembe véve...






Magyarország




Cassia Riley





