mert az is nagyon fincsi tud lenni,hmmm
eszméletlen jó képek
ha Zalakaros felé járnátok kérlek szóljatok
ha Zalakaros felé járnátok kérlek szóljatok
Jó képek, de hol a parkoló?
sziasztok! köszi mindenkinek a hozzászólásokat
igen, Sármellék
igen, Sármellék
A párod tudja,hogy arcos képeket teszel fel itt róla??????????
főleg ha még tövig be is toltad volna
Köszi szépen mindenkinek
Izgalmas kalandjaitok voltak : ) Bár a zöldlepedős képeket elnézve őket sem a társkeresőn találtátok
ez vmi retro videó???
Sziasztok! Minket is érdekelne a dolog, jelentkezünk
gyönyörűek vagytok : ) ha esetleg Zalakarosra szerveztek közös hétvégét szóljatok
köszönjük szépen a hozzászólásokat és dícséreteket, természetesen tisztába voltunk vele,hogy megosztja a közönséget, de néha ilyen is kell
Nagyon szépen köszönjük a szavazatokat, illetve a hozzászólásokat!
Köszönjük szépen mindenkinek!
Hello!
Töltöttünk fel képeket, de még mindig nincs kint, pedig már pénteken küldtük be. Mi lehet az oka, hogy nincsenek még kint?
Töltöttünk fel képeket, de még mindig nincs kint, pedig már pénteken küldtük be. Mi lehet az oka, hogy nincsenek még kint?






Nem: pár
Magyarország










