Azért ez már valami!
És még nem is szőke.
De a maradék viszont golyóálló.
Nadrág nélkül jobb volna.
Jó kép.
És még csak ezután fogja magát leszopni, mint a másik videón egy hasonló gyökér.
Nagyon jó és a hasonló aszfaltrajzok is.
Le a kalappal az ügyintéző előtt. Én biztos infarktust kaptam volna.
Higiénikusabb vagy nem, de jó ötlet.
Oké felment. Most ott fog maradni amíg jön a daruskocsi, vagy lejön úgy, hogy leforgatják visszafelé a felvételt?
Most mi van? Otthon mindig minden klappol?
Jó "gag"-ek.
Problémamegoldó teszt.
Minden férfi fél egy bugyitól? Hol van ennyi szabad nő?
Biztos, hogy ez a farokméret verseny, vagy van aki még erre is irigy?
10 centi nem számít, de a felvétel viszont szuper volt.
Mikor ehetett egy jót utoljára.
És akkor jön valaki egy gombostűvel!!!!!!!
Ezek biztos nem normálisak.
Csodálom, hogy még egyik sem került kórházba, mielőtt megmagyarázhatta volna. Szerintem van, aki annak dacára is kiszínezné a képüket. Benne van ez is a gázsiban?
Nagyon jó alakod van.
Bomba jó nő vagy!
És a fölső, az miért nem került le?
A következőben egy olyat, ahol ezek közé a szép nagy mellek közé teszed.
Legyen! Például olyan ahol egy kis szopás is van.
Mindkét bejátszás szuper. Nem lehetne most egy olyat amelyiken a leányzóval történik meg mindez?
A felvétel jó, a lassítás is kellemes, de szerény nézetem szerint túl hosszú volt. Ezalatt ennek a csúcs nőnek is élveznie kellet volna a jól - sőt kitűnően - végzett munka jutalmát. Mi is élveztük volna.
Nagyon szuper, le a kalappal. Nem megjátszott szolid, kedves, vágykeltő. Gratulálok, minél több ilyet!






Magyarország










