/ 3 oldal
Hozzászólások
Én kölcsön adtam a feleségemet az éppen válófélben lévő édes bátyámnak,mert hiányzott neki egy jó dugás.Nagyon ki volt már éhezve.Hármaozás lett a vége.Fiatal házasok voltunk.Kicsit féltékeny lettem,amikor azt láttam,hogy a nejem puncija teljesen elnyeli a nálamnál nagyobb farkát és élvezi is.Végül is jó buli volt!
A pécsi mandulás.
Az ördögbe is,miért nem tudod lengébben öltözve bemutatni,hogy hogy állsz hozzá?Bezzeg a jótanács ingyen kellene....Ha annyira nem akarod az arcodat mutatni akkor kössed be egy bugyiddal......Valami jó nekünk is legyen.
Én úgy tudom elképzelni,hogy a lakásunkat is elcserélnénk min.1-2 hétre.Főzne,mosogatna,mosna.A gatyákat,zoknikat is.Aztán majd meglátnánk...... smile
Igen.Hihetetlen......
Érdekes párhuzam,hogy nálam is,ha megfeszítem a pc izmaimat,akkor már majd nem elsülök...! Mi értesz száraz maszturbáción? A makk tényleg teli van idegvégződéssel,de azt nem lehet szabadon hagyni.Dugásnál azt nem lehet kint hagyni.Vagy hogyan képzelted el? Nekem az ellazulás hoz némi segítséget.Olyankor pár másodpercre megállok.Ha,van kedved így írásban tapasztalatot cserélni,akkor kifaggathatjuk egymást.Hát,ha okosabbak leszünk.
Aki a harisnyanadrágot kitalálta,azt úgy smile büntetném,hogy minden nővel úgy kellene közösülnie,hogy rajta van!
Na,volt valami? És,ha volt azt hogy tudtad/tudod meg?
Piramis,te nem ismered a nagybetüket?
Azért nem semmi ennyi szöveget hat perc alatt legépelni! Indulhatsz a gépíró világbajnokságon.....Kimásolni valahonnan sztem tovább tartott. wink
Megértelek. További kellemes Húsvétot kívánok!
Köszi az írást.Egész este nézegettem a GG-t,hogy írsz-e? Nem csalódtam benned......Várom a következőt. De,ne nagyon tömörítsd.
Ilyen sok kérésnek ne álljál ellent! Ezt nem teheted velünk!
Szuperül kezdődik! Kérlek,folytassad..... crazya
Szerintem,ha a feleségednek elmontad,akkor a nővére is tudja.Biztosan elmondta neki!
Izgatott volna,ha személyesen is ott lett volna? Később elmondtad neki? wink
Nem kenyerem a kötekedés,de,ha csak becsukta,akkor oké.Az becsukás(!). Ha meg bezárta,akkor csak kulccsal.(!) Nézzed meg az értelmező szótárt.
Ha egy ajtót bezárnak,akkor az nem nyílik.Nem lehet rányitni.....Csak kulccsal nyílik.
Hát,ha bezártad,akkor hogy volt nyitva?
Én elég sokszor lebuktam zsenge gyerekkoromban.Volt egy málnásunk a kertben.A kedvenc helyem volt amikor simogattam magamat.Akkor kb.13-14 éves lehettem.Neki kezdtem a masztinak.A málnás derékig takart el.Teljesen meztelen voltam,úgy mentem ki a kertbe.Nem siettem el,de 5-6 perc múlva éreztem,hogy megindul az ondó belőlem.Isteni jó érzés volt.Hatalmasat spricceltem.Amikor már minden kijött és törölgettem magamat a málna levelekkel és felnéztem,akkor láttam,hogy a szomszéd lány,aki 20 éves körüli lehetett a házuk padlás bejáratánál egy létrán áll és engem figyel.Észre vettük egymást,de rögtön elfordult,mint ha nem is látott volna semmit és lemászott a létráról.Pedig tudtam,hogy végig nézte az egészet.Én befutottam a házunkba.Azon izgultam,hogy elárul az anyukámnak.De,nem! Megúsztam és amikor találkoztunk az utcán,kedvesen,cinkosan rám mosolygott és köszöntünk egymásnak.Később jutottam el odáig,hogy az is izgatott,amikor tudtam,hogy figyel,hogy mit csinálok.Olyankor is kivertem magamnak.Tudtam,hogy lát és kellemesen bizsergett az alsó részem.Én is megkukkoltam amikor az udvarukon lévő bádog kádban fürdött egy szál bugyiban.Vártam,hogy azt is leveti,de nem volt szerencsém.De,azért kivertem.Így utólag vissza gondolva biztos vagyok benne,hogy tudta ő is,hogy leskelődök.
Szerintem igen!
Annak csak örülni kellene,hogy esetleg felizgul.Lehet,a masszőr is.De ez miért baj?
Nudi strand.
A hüvelyedbe élvezzen.Ott jó helyen van! A második menetet is oda lődd és onnan nyalja ki.Te vagy felül és a szádba csorog.
A vasúti hídtól északra.
Legalább végig izgulhatod az egész órát! (Vagy megáll,vagy nem?!) nyes
Voltunk. Aztán,(miután fizetős lett) leszoktunk.Vettünk egy tanyát.Aztán a gyerkőcök kirepültek.
Erről majd leszokik! A miénk is így volt.Aztán a végén velünk tartott,még a nudira is.Sőt,A fiú uncsitesójával is a nagy hőségben,itthon, meztelenül társasoztak.
Azért a kislányod nem meztelenkedik? Ez a korosztály eléggé szégyenlős.
Szia! Hány éves a lányod?
Biztos lehetsz benne,hogy miattad tette a szennyes tetejére! A nők rafináltak.Nem nehéz rájönni,hogy hozzá nyúltál,azt is tudta,hogy vele verted.Neked készítette ki,hogy másnap felvehesse...!
Kb. 9 éves lehettem,amikor felfedeztem ,hogy ha játszom vele,az mennyre kellemes.Rengeteg vizet ittam és felvettem a nővérem bugyiját és bepisilem.Ezt aztán a nővérem észre vette.Ő mutatta meg,hogy mit csináljak vele,hogy még jobb legyen.Nagyon sokáig nem jött belőle semmi a pisin kívül. Aztán egyszer sikerült az ejakuláció.Nagyon megijedtem,hogy nem pisi jött ki belőle,de iszonyatosan jól esett! Akkor már 12 éves lehettem.
Nem ciki!
Egyet értek! Sokkal izgalmasabb!
Olyan van,hogy:csere-bere fogadom/ többet vissza nem adom?
Régebben egy fotó kiállításon láttam,hogy egy családi fényképen az egész család meztelen volt.Különösen az tetszett,hogy a hetven-nyolcvan éves nagymama is közébük állt,nem szégyellte magát a felnőttek és a tini fiatalok között.Volt ott fiú is és lány is és az apuka-anyuka.A nagymamán minden ránc és a lógó mellei is látszódtak.Engem nagyon felizgatott,és mivel eléggé szabad elvű családban nőttem fel,eldöntöttem,hogy,ha alkalmam lesz én is megpróbálom megvalósítani.Sokat kellett várni rá! Megnősültem és a két lányom lassan felcseperedett.A nagyival eléggé jóban voltunk és egy fotó albumban megtaláltam ezt a képet.Csodálkozott és közölte,hogy ő bizony soha nem tenne ilyet.Sokáig győzködtem,hogy ennek milyen művészi értéke van,stb.A nejem is mellém állt. A nagyi kb. már hatvan elmúlott,amikor egyszer kirándulás alkalmából,amikor a gyerkőcök is ott voltak,( 9 és 11 évesek),a nagy meleg ürügyén kollektív elkezdtünk levetkőzni.A végén a nagyiról is lekerült először csak a melltartó.Neki is lógós,ráncos mellei voltak.Kicsit szégyellte is.A nejemnek sem volt olyan,mint szülés előtt volt.A Nagyobbik kislányomnak már szépen nőttek a cicijei és már a pelyhek is megjelentek a szemérem dombján.Aztán a nagymamiról is leimádkoztuk a bugyiját.Kb.fél óra múlva a szégyellőssége teljesen megszűnt.Teljesen felszabadult,mint ha újászületett volna.Uzsonnáztunk,sört ittunk és kártyáztunk,nevetgéltünk.Fotót is csináltunk párat.Most már nosztalgiával gondolok az akkori időkre. Később ezt párszor megismételtük oda haza,szintén családi körben.
Akkor,a kiránduláson,nekem kezdett merevedésem lenni.Ezt a nagyi is észre vette és csak mosolygott...! Ezt úgy oldottuk meg,hogy a nejemmel félre vonultunk és könnyített rajtam.Este azért nem maradtam adósa.
Még csak annyit,hogy ha egy nő,ha levetkőzik, alig látni valamit a nemi szervéből,mert a szőr mindent eltakar.Legalább is abban az időben.A férfiaknál teljesen más a helyzet.A pénisz teljesen látható és ha merev,akkor különösen.Ez legalább is olyan,mint ha a nők csiklója előbújna.
Úgy érezzük,semmi perverzet nem csináltunk. A meztelenség a legtermészetesebb dolog a világon.Nem kell tőle megbotránkozni!
Miért nem tanácsoljátok a baráti családnak,hogy ne titkolódzanak a gyerekeik előtt.Úgy mint ti otthon.Az meg természetes,hogy a srác ráizgul az anyjára,nővérére. A hormonok egy 14 éves srácnál tombolnak! Azt is megcsinálhatnátok (ha,annyira baráti család),hogy meghívnátok a srácot magatokhoz és a fiú előtt meztelenkednétek.Ez talán még az anyjának is tetszene.Az is természetes,hogy amikor az anyjára ráizgul,(gondolom ezt nem a kicsi fiacskája mondta) tetszik az anyjának.De,még az sem kizárt,hogy az anyja is ráizgul a kicsi fiacskájára.Neki is vannak érzései! Ezt a problémát a helyén lehet kezelni.
Miért nem tanácsoljátok a baráti családnak,hogy ne titkolódzanak a gyerekeik előtt.Úgy mint ti otthon.Az meg természetes,hogy a srác ráizgul az anyjára,nővérére. A hormonok egy 14 éves srácnál tombolnak! Azt is megcsinálhatnátok (ha,annyira baráti család),hogy meghívnátok a srácot magatokhoz és a fiú előtt meztelenkednétek.Ez talán még az anyjának is tetszene.Az is természetes,hogy amikor az anyjára ráizgul,(gondolom ezt nem a kicsi fiacskája mondta) tetszik az anyjának.De,még az sem kizárt,hogy az anyja is ráizgul a kicsi fiacskájára.Neki is vannak érzései! Ezt a problémát a helyén lehet kezelni.
Bár én heteró vagyok,de az utolsó mondatoddal 100%-osan egyet értek.Amikor a partner srác elkezdett élvezni,éreztem a farka pulzálását és ahogyan bele spriccelt a nejembe,én is a csúcson voltam és elkezdődött az orgazmusom!A nejem hüvelye még síkosabb lett.Annyira megtöltöttük ondóval,hogy már nem fért bele és a farkunk mellett kezdett kifolyni.Ő már előttünk elélvezett.A partnerem meg a nyöszörgésétől és a csípője mozgásától indult be.Percekig mozdulatlanok voltunk,ill.egymásra "estünk" és csak lihegtünk rajta.Isteni volt....! smile
Tennék az ügy érdekében..... buck
Engem is nagyon izgatna,ha láthatnám a feleségedet meztelenül szaladgálni.... crazya
Mecsek oldal.Mandulás. Bár,ott nincsen folyó víz,de az eldugott helyeken minden(!) lehet! Anno mi is oda jártunk. finom
Oké. Válthatunk pár levelet.Nekem is van némi tapasztalatom,mert két lányom van.Neked milyen tapasztalásod van?Szívesen olvasnám.
Folytassuk privátban,mert félek,kitiltanak bennünket.
Nem csodálom!!!! Volt,hogy nem bírtál magaddal....és magadhoz nyúltál?
Rád ez milyen hatással van? ejnye1
Én inkább arra lennék kíváncsi,hogy az anyuka hogy viseli a fia álló farkas látványát?
Én úgy képzelem a feleségcserét,hogy nem csak az ágyban,ha nem a házi munkában is....Tehát: a gyerek pelenka cseréjénél,főzésnél,takarításnál stb. is.Sztem így is izgalmas lenne.Persze egy rakás rossz tulajdonság is kiderülne rólam és a másikról is.Nem árulnánk zsákbamacskát.A verés és más penetráns tulajdonságok azért taboo lenne!
Ez fel sem merült bennem,de lehet,hogy igazad van.
Nem látom be,hogy miért ne lehetne ismerőssel lebonyolítani ilyen akciókat? Sztem ez csak előny lenne,hiszen mindkettőtök,ill. mindhármótok ezt akarja! Izgalmas lenne! Pl. egy ismerősömet így megdugni sokkal izgatóbb és nem kellene a sokszor elkerülhetetlen körítés.
/ 3 oldal
/ oldal   Összesen: 121 hozzászólás, Listázva: 1-50

Wolf Gabi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2015. március 10.

Eddigi beküldései

 

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!