puncinyalás (módjai, hogyan csinálod?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 39 40 41 42
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#27   2004. 09. 29. szerda 09:17
X Törölt felhasználó (14)
Van sütim is!! Meg csokim, meg ...mit is szeretnél?
#26   2004. 09. 29. szerda 09:14
Nóci Nóci VIP
hehe sajnálom majd legközelebb már teázom crazya wink
#25   2004. 09. 29. szerda 09:12
X Törölt felhasználó (14)
Akkor vihetem azt a kakaót???? worship
#24   2004. 09. 29. szerda 09:10
Nóci Nóci VIP
Hm..hát én hátulrol kész vagyok tőle,mármint puncit nyalni vagy szeretekezni is attol nagyon hamar eltudok menni persze ha a partner jol csinálja,annyira összeszükölök és öszehuzom magam h ihajcsuhaj nyes finom
#23   2004. 09. 29. szerda 09:06
X Törölt felhasználó (14)
És mi a helyzet hátúlról? Mert nekem az egyik kedvencem, kombinálva más testrészemmel, felváltva!! A volt csajom ettől meg tudott őrülni... crazya finom wow1
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 11. 11. csütörtök 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 11. csütörtök 08:26
levele levele levele
#22   2004. 09. 29. szerda 07:33
Ron79 Ron79
Szia CB!

Jó reggelt!
Először is bocs a lepattintásért, idézőjelbe kellett volna tennem, mert semmiképp nem akartalak megbántani.
Ugyanis imádlak olvasgatni titeket (Nócival, Tommal, Mouradival, Naphallal stb.-ekkel).
Szóval Mea Culpa, megtépem a ruhám és hamut szórok a fejemre.

Más, Örülök, hogy rátaláltál erre az oldalra, és ez segített nyitottabbá válnod. Az önmegvalósítás számos hihetetlen úton lehetséges, többek között mondjuk ezen a fórumon.
Csak így tovább!!!
Maradok hűséges olvasód(/-tok)!
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 09. 28. kedd 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 28. kedd 16:39
Szia Ron!
Nos azért járok ide a GG-re mert szeretem ezt az oldalt,azon belűl a forumot és a chatet!Jól érzem itt magam..........sokat változtam amióta ide járok.....nyiltabb lettem.......anno más néven jártam ide,szoval elég rég óta hűséges látogatoja vagyok eme oldalnak!........vannak saját topicjaim amiket észrevettél te is gondolom.....nos ezeken is dolgozgatom nap mint nap!................egyszónal szeretem..........a mostani kedvesemet is itt ismertem meg :))))))))).........akit szeretek!
Remélem kielégitett e pár sorom ....ha még kiváncsi vagy valamire irj,kérdezz!
puszzzzzzzzzzzzzzzzz
És nem pattintom le az embereket......csak őszintén megmondom hogy a kis crazy szive már foglalt........de barátkozni barátkozom !Pl: Tom és Mouradi jó barátaim itt a forumon!
na szia
#21   2004. 09. 28. kedd 22:33
IGOR IGOR
először is!: mi az a punci?
#20   2004. 09. 28. kedd 21:31
X Törölt felhasználó (10945)
jelentem mint én ki azt szereti mikor nyelvemtől partnerem minden szinten csucson van azt hagytad ki ! befalva csiklót és szivni végtelenségig ill.élvezetekig és nyelvet benyomni hüvelybe nem rossz érzés /egy szerü férfi embernek/ ÉRZÉSEI
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 11. 11. csütörtök 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 11. csütörtök 08:26
levele levele levele
#19   2004. 09. 28. kedd 17:55
X Törölt felhasználó (14)
hmmmmmmmmmm..... ja ..meg ...húúúúúú...egyszer megízlelnélek...
#18   2004. 09. 28. kedd 17:21
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia Lacus!
Akkor le irom hogy szeretem.......
úgy szertem mikor kinyitják egy picit mint egy kagylot......az elején gyengéd érintésekkel..../mert a csiklo érzékeny/...,simizze végig a nyelvével az egész puncimat........le és fel.....le és fel...:)))),mikor már ficánkolni kezdek az annak a jele hogy húúúúúúú nagyon jóóóóóó.....akkkor már lehet erőteljesebben és gyorsabban.......ha egy kis ráadást szerete ....nagyobb gyönyört akkor.....az egyik kéznek meg lehet látogatnia a hüvelyt is......ez a kettő egyszere csodás és imádom...............mikor már markolászom a partnerem feját akkor közeledem a gyönyörhöz.....isteni érzés.....ajánlom mindenkinek.......hhhmmmmm imádom!
Most meg is kivántam a fene vigy el kellett nekem erről beszélni ááááááááááááááá vigyor5
finom hehe crazya finom
Na szoval fiúk nyaljatok sokat....mert ezt a nők szeretik nagyon!......amelyik meg azt mondja hogy ne csináld mert nem szeretem az egy buta..... vagy szégyenlős...... vagy nem tudja mi a jóóóóó!
Na szóval röviden megfogalmazva igy szeretem én!
De ezt szavakba önteni nem tudom.......de átérezni akarom nagyon nagyon nagyon!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
(Ez egy válasz X üzenetére (2004. 09. 28. kedd 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (14)
2004. 09. 28. kedd 17:02
Kedves CB!
a képek magukért beszélnek! (vagy érted?) Én is nagyon szívesen játzom az effajta játékokat,és úgy látom te sem veted meg!!! leírhatnád hogy te hogy szereted!! akár levélben is!!Remélem lesz még más hölgy is aki hozzászól a topichoz! Pusssszzz vigyor2 hawaii
#17   2004. 09. 28. kedd 17:02
X Törölt felhasználó (14)
Kedves CB!
a képek magukért beszélnek! (vagy érted?) Én is nagyon szívesen játzom az effajta játékokat,és úgy látom te sem veted meg!!! leírhatnád hogy te hogy szereted!! akár levélben is!!Remélem lesz még más hölgy is aki hozzászól a topichoz! Pusssszzz vigyor2 hawaii
#16   2004. 09. 28. kedd 16:39
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia Ron!
Nos azért járok ide a GG-re mert szeretem ezt az oldalt,azon belűl a forumot és a chatet!Jól érzem itt magam..........sokat változtam amióta ide járok.....nyiltabb lettem.......anno más néven jártam ide,szoval elég rég óta hűséges látogatoja vagyok eme oldalnak!........vannak saját topicjaim amiket észrevettél te is gondolom.....nos ezeken is dolgozgatom nap mint nap!................egyszónal szeretem..........a mostani kedvesemet is itt ismertem meg :))))))))).........akit szeretek!
Remélem kielégitett e pár sorom ....ha még kiváncsi vagy valamire irj,kérdezz!
puszzzzzzzzzzzzzzzzz
És nem pattintom le az embereket......csak őszintén megmondom hogy a kis crazy szive már foglalt........de barátkozni barátkozom !Pl: Tom és Mouradi jó barátaim itt a forumon!
na szia
#15   2004. 09. 28. kedd 15:35
Ron79 Ron79
Így legyen Ámen!

Mondd csak CB, miért jársz a GG-re?
Ne gondolj semmi legorombító szövegre, kíváncsi vagyok, hogy mi hozott ide először és mi kötött ide eddig?

Mert ugye láttam, hogy más fórumokon is meg-meg próbálnak egy picit belédcsippenteni...(= szép szóvirág, a nemi aktusra való felhívás:-))
Te pedig egy, max kettő sorban pattintod a jelentkezőket...

Semmi pejoratívat nem akartam ebből kihozni!!!
De tényleg, csak kiváncsi vagyok!!!
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 09. 28. kedd 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 28. kedd 13:41
Remélem a kétség 100 évre elkerül!
De azért kösz mindent!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#14   2004. 09. 28. kedd 13:41
Crazy-Baby Crazy-Baby
Remélem a kétség 100 évre elkerül!
De azért kösz mindent!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#13   2004. 09. 28. kedd 13:33
Ron79 Ron79
Nos ez esetben:-(
Akkor tovább olvasgatlak titeket (és irigykedem csöndben párotokra), egyébként, ha csöppnyi kétséged merülne fel a pároddal kapcsolatban...hm...szólj nyugodtan;-)
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 09. 28. kedd 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 28. kedd 12:27
Szia Ron!
Az van......hogy nekem már van egy kedevesm aki csinálja nekem ezeket a jó kis dolgokat!
De azért köszi szépen hogy felajánlottad édi vagy!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#12   2004. 09. 28. kedd 12:33
Töhötömm Töhötömm
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#11   2004. 09. 28. kedd 12:27
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia Ron!
Az van......hogy nekem már van egy kedevesm aki csinálja nekem ezeket a jó kis dolgokat!
De azért köszi szépen hogy felajánlottad édi vagy!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#10   2004. 09. 28. kedd 12:14
Ron79 Ron79
Szia Baby!

Ron vagyok, csak azért írtam le a nevem, mert még mi nem találkoztunk. Szóval, ha szeretnél a hölgy helyében lenni megoldhatjuk...

Némi szerénytelenséggel kijelenthetem, hogy ebben a témában otthon vagyok.
#9   2004. 09. 21. kedd 14:34
charli02 charli02 VIP
Na mára ennyi ha egy nő nem élvez el ettől ami itt le lett írva akkor semmitőlse .
#8   2004. 09. 21. kedd 14:32
charli02 charli02 VIP
Amikor elkezdödik az orgazmusa, eszedbe ne jusson eltávolodni a csiklótól! Lógjál rajta egész végig! Amikor a nö izgalmi foka csökkenni kezd az orgazmus után, told ki a nyelvedet a csikló alsó része mentén, de ajkaiddal még mindig takard a tetejét. Mozgasd a nyelvedet ki-be a punciban! Ha az ujjaid is bent vannak, mozgasd azokat is egy kicsit, de csak óvatosan, mert most minden fokozottan érzékeny.

Ha helyesen játszod ki a kártyáidat, ismételt orgazmusokat érhetsz el ezzel a módszerrel. A nö az orgazmus után még egy teljes óráig izgalmi állapotban marad
 
... 39 40 41 42
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charli02 charli02
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 827db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 08. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!