Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szomszéd, szobatárs, barátok-ismerősök közös nyaralás, vendégség során, vagy bármilyen olyan történet ahol jólesett végighallgatni másokat szex közben a tudtuk nélkül. Ágyrecsegés, nyikorgás, lihegés, nyögés, jajgatás, sikítás.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24   2016. 01. 08. péntek 16:15
shámán shámán VIP
teljesen igazad van. A hang nagyon fontos.... abbol tudni élvezi e.és persze nagyon izgato tud lenni. a horrorfilmek sem érnek semmit hang nélkül.... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 08. péntek 01:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2016. 01. 08. péntek 01:22
Sok esetben mikor itt nézelődöm a fiúk illetve párok által feltöltött amatőr videók között,(mert ugye ez is egyfajta "hallgatózás" wink én nagyon szoktam hiányolni a hangot.. engem nagyon izgat a hang, fontos része az élvezetnek, legyen az csak sóhaj, halk nyögések vagy akár beszéd szex közben.. Szóval csak bátran azokkal a mikrofonokkal is!
#23   2016. 01. 08. péntek 01:22
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Sok esetben mikor itt nézelődöm a fiúk illetve párok által feltöltött amatőr videók között,(mert ugye ez is egyfajta "hallgatózás" wink én nagyon szoktam hiányolni a hangot.. engem nagyon izgat a hang, fontos része az élvezetnek, legyen az csak sóhaj, halk nyögések vagy akár beszéd szex közben.. Szóval csak bátran azokkal a mikrofonokkal is!
#22   2015. 12. 31. csütörtök 00:38
Jostek Jostek
Én imádom aszomszéd kiscsajszit hallgatni amikor jól megkúrják!!!Szexi ahogy élvezkedik meg amikor elmegy!!!Sajnos többi szomszéd öreg!!!!!
#21   2015. 12. 30. szerda 09:40
X Törölt felhasználó (1041852)
Ez nem semmi szívesen átélnénk mi is, szuperek vagytok smile
(Ez egy válasz kettenszazevesek üzenetére (2011. 04. 12. kedd 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 04. 12. kedd 07:27
Páromnak egy kb. 20-22, és 6-7 cm- es vastag darabbal rendelkező partnere volt párcserés baráti kapcsolatban. Magam sem vagyok egészen kicsi , olyan 17 körüli 4 vastag,de ez a minőség változása is volt.
Azt hallgatni és látni, ahogy kezdetben lassan mélyeket sóhajtva, pihegve befogadta és izgett mozgott rajta,csodálatos és felejthetetlen élményünk volt. Nekem a néző férjnek is.Pedig előre jól felnyaltam, amikor a fejemet eltolta,lábait összezárta előttem, lucskos cúnikájába a .-"tegyük be a nagyfiút "..szavakkal kérte az idegen faszt, majd rácsusszant, de csak a makk hegye fért be kezdetben.Lassan fészkelődve, sóhajtozva fel- fel zokogva a kéjtől, fogadta magába , hol elöről hol hátulról préselte magába a faszt, míg tövéig be nem fért .
Majd hatalmas lendületes csattogós, síros- nevetős, fröcskölős élvezéssel kúrta a férfit,többször is.
Nem hagyta magából kivenni sem, és újra meg újra életre keltette a benne lévő faszt ,amikor az elélvezett belé hörögve,görcsösen rángatódzva,kétszer is.
A harmadik már fél hattal végződött, de így is, csoda volt az aktus, látványa és a hangjai is.
Végig asszonykám irányítva a helyzeteket,többféle pózban is, hát csodálatos volt.
Leizzadt forró bőrén csillogott a kéj, asszonyom párás, meleg barna álmodozó szemeiben a sötét mélységeket is megláttam.
A hangok pedig, soha el nem felejthetőek voltak.
A cuppanó- csattogó lucskosan és mélyen keveredett, ütemes gyorsuló- lassuló hangok,mintha tésztát gyúrnának. Kéjek ,vágyak, hangok- látványok, amiket egymásból, egymásnak és nekünk is párcseréinkben,négyes franciás helyzeteinkben összehoztunk négyesben ,örök élményünk volt.
A férfi asszonyával nem is mindig dugtunk, bár benne voltam .Volt csak őket néztük,simogattuk párjainkat,élveztük a kéjes baszásaikat ,ki -ki párjával közben csókolódzott is és kerestük a boldogságot. Hát csodálatos volt. Sajnos anyagiak miatt is,elváltak és nem tartott 2 évnél tovább a barátság,de igy is volt, vagy 20-25 jó esténk velük.Mi így kukkoltunk és hallgatóztunk.
A bíróságon az asszony az" elviselhetetlen nagy méretet is, férje szexuális szokásait is felhozta "ami 27 éves házasságuk alatt úgy látszik, nem volt akkora nagy baj...
#20   2015. 12. 29. kedd 16:09
Jostek Jostek
Két nappal ezelött egy Siofoki szállodába éjfélkörül sétáltam át a szobámba a haveromékéból.Halk sóhajok,nyögéseket hallottam az egyik szobából..jól érezték egymást..nekem is bejött!!végig hallgattam ahogy mind a ketten elélveztek majd siettem a szobamba.....jól kivertem..érdemes volt jó időbe jó helyen lenni!!!!!otthon a szomszédokat hallani mindig
#19   2011. 04. 25. hétfő 07:51
X Törölt felhasználó (801425)
Volt olyan egy vidéki szállodában, hogy a szomszéd szobából áthallatszó állatkerti hangokon annyira elkezdtünk röhögni, hogy simán álomba röhögtük magunkat. A nő elmondhatatlan hörgéseket adott ki magából.
Igazán csodáltam a pasast, hogy egy megvadult kutyafalka hangjaira végig tudta csinálni.
#18   2011. 04. 24. vasárnap 18:20
X Törölt felhasználó (313892)
szállodában kicsit zavaró ha zeng az emelet de izgi hallgatni
#17   2011. 04. 12. kedd 20:49
madmaximum madmaximum
A bíróságon felhozta...tejóég. A nagybol is megárt a sok. smile
(Ez egy válasz kettenszazevesek üzenetére (2011. 04. 12. kedd 07:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 04. 12. kedd 07:27
Páromnak egy kb. 20-22, és 6-7 cm- es vastag darabbal rendelkező partnere volt párcserés baráti kapcsolatban. Magam sem vagyok egészen kicsi , olyan 17 körüli 4 vastag,de ez a minőség változása is volt.
Azt hallgatni és látni, ahogy kezdetben lassan mélyeket sóhajtva, pihegve befogadta és izgett mozgott rajta,csodálatos és felejthetetlen élményünk volt. Nekem a néző férjnek is.Pedig előre jól felnyaltam, amikor a fejemet eltolta,lábait összezárta előttem, lucskos cúnikájába a .-"tegyük be a nagyfiút "..szavakkal kérte az idegen faszt, majd rácsusszant, de csak a makk hegye fért be kezdetben.Lassan fészkelődve, sóhajtozva fel- fel zokogva a kéjtől, fogadta magába , hol elöről hol hátulról préselte magába a faszt, míg tövéig be nem fért .
Majd hatalmas lendületes csattogós, síros- nevetős, fröcskölős élvezéssel kúrta a férfit,többször is.
Nem hagyta magából kivenni sem, és újra meg újra életre keltette a benne lévő faszt ,amikor az elélvezett belé hörögve,görcsösen rángatódzva,kétszer is.
A harmadik már fél hattal végződött, de így is, csoda volt az aktus, látványa és a hangjai is.
Végig asszonykám irányítva a helyzeteket,többféle pózban is, hát csodálatos volt.
Leizzadt forró bőrén csillogott a kéj, asszonyom párás, meleg barna álmodozó szemeiben a sötét mélységeket is megláttam.
A hangok pedig, soha el nem felejthetőek voltak.
A cuppanó- csattogó lucskosan és mélyen keveredett, ütemes gyorsuló- lassuló hangok,mintha tésztát gyúrnának. Kéjek ,vágyak, hangok- látványok, amiket egymásból, egymásnak és nekünk is párcseréinkben,négyes franciás helyzeteinkben összehoztunk négyesben ,örök élményünk volt.
A férfi asszonyával nem is mindig dugtunk, bár benne voltam .Volt csak őket néztük,simogattuk párjainkat,élveztük a kéjes baszásaikat ,ki -ki párjával közben csókolódzott is és kerestük a boldogságot. Hát csodálatos volt. Sajnos anyagiak miatt is,elváltak és nem tartott 2 évnél tovább a barátság,de igy is volt, vagy 20-25 jó esténk velük.Mi így kukkoltunk és hallgatóztunk.
A bíróságon az asszony az" elviselhetetlen nagy méretet is, férje szexuális szokásait is felhozta "ami 27 éves házasságuk alatt úgy látszik, nem volt akkora nagy baj...
#16   2011. 04. 12. kedd 07:27
kettenszazevesek kettenszazevesek
Páromnak egy kb. 20-22, és 6-7 cm- es vastag darabbal rendelkező partnere volt párcserés baráti kapcsolatban. Magam sem vagyok egészen kicsi , olyan 17 körüli 4 vastag,de ez a minőség változása is volt.
Azt hallgatni és látni, ahogy kezdetben lassan mélyeket sóhajtva, pihegve befogadta és izgett mozgott rajta,csodálatos és felejthetetlen élményünk volt. Nekem a néző férjnek is.Pedig előre jól felnyaltam, amikor a fejemet eltolta,lábait összezárta előttem, lucskos cúnikájába a .-"tegyük be a nagyfiút "..szavakkal kérte az idegen faszt, majd rácsusszant, de csak a makk hegye fért be kezdetben.Lassan fészkelődve, sóhajtozva fel- fel zokogva a kéjtől, fogadta magába , hol elöről hol hátulról préselte magába a faszt, míg tövéig be nem fért .
Majd hatalmas lendületes csattogós, síros- nevetős, fröcskölős élvezéssel kúrta a férfit,többször is.
Nem hagyta magából kivenni sem, és újra meg újra életre keltette a benne lévő faszt ,amikor az elélvezett belé hörögve,görcsösen rángatódzva,kétszer is.
A harmadik már fél hattal végződött, de így is, csoda volt az aktus, látványa és a hangjai is.
Végig asszonykám irányítva a helyzeteket,többféle pózban is, hát csodálatos volt.
Leizzadt forró bőrén csillogott a kéj, asszonyom párás, meleg barna álmodozó szemeiben a sötét mélységeket is megláttam.
A hangok pedig, soha el nem felejthetőek voltak.
A cuppanó- csattogó lucskosan és mélyen keveredett, ütemes gyorsuló- lassuló hangok,mintha tésztát gyúrnának. Kéjek ,vágyak, hangok- látványok, amiket egymásból, egymásnak és nekünk is párcseréinkben,négyes franciás helyzeteinkben összehoztunk négyesben ,örök élményünk volt.
A férfi asszonyával nem is mindig dugtunk, bár benne voltam .Volt csak őket néztük,simogattuk párjainkat,élveztük a kéjes baszásaikat ,ki -ki párjával közben csókolódzott is és kerestük a boldogságot. Hát csodálatos volt. Sajnos anyagiak miatt is,elváltak és nem tartott 2 évnél tovább a barátság,de igy is volt, vagy 20-25 jó esténk velük.Mi így kukkoltunk és hallgatóztunk.
A bíróságon az asszony az" elviselhetetlen nagy méretet is, férje szexuális szokásait is felhozta "ami 27 éves házasságuk alatt úgy látszik, nem volt akkora nagy baj...
#15   2011. 03. 23. szerda 23:01
X Törölt felhasználó (16046)
Pár hete kedvessel egy vidéki városban, egy társasház második emeletén lévő lakásban töltöttük a hétvégét. Nem nagyon szoktunk hangoskodni, de itt kieresztettük a hangunkat, és egész este/éjszaka úgy szexeltünk, hogy igen hangosan nyögdécseltünk, és nem zavartattuk magunkat. Isteni volt. smile
#14   2011. 03. 22. kedd 22:11
Borzongás Borzongás
Rendben, nélkületek 1 métert sem vigyor Majd körüzi megy hogy hol merre "pihengetek" smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 21. hétfő 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2011. 03. 21. hétfő 15:41
Minket itthon ne hagyjatok! smile
#13   2011. 03. 22. kedd 12:04
csapi123 csapi123
szia!
ez a történet véletlenül nem esztergomban volt???
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 18. péntek 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797254)
2011. 03. 18. péntek 15:18
Hogy beinduljon a topik, próbálok én mesélni elsőnek. Szerncsére többször volt szerencsém végighallgatni egy nő kielégítését, ismerősét is-ami talán még izgatóbb, de az utolsó hasonló élmény egy wellness élménypark öltözőkabinjában volt, ahol a férfi- női öltöző egyben van és zárható kabinokban lehet ruhátváltani. Bementem az egyik kabinba és hallottam, hogy a szomszédban ketten vannak (egy fiú és egy lány) akik nagyon halkan sutyorognak. Ebből sejtettem valamit és leültem a padra kiváncsiságból. A kabin fala csak egy pozdorja lap, ami nem is ér le a földig, tehát pár centire voltak tőlem. Először finom, halk cuppanásokat lehetett hallani- kívül elég nagy zsivaly volt- ami kezdett sűrűsödni. Szerintem szoptak. Aztán ahogy löktek ütemesen mozgott a pad alattam. Jó volt de nem mertem a végét megvárni, nehogy pont egyszerre menjünk ki. Kezdetnek ennyi, de majd még mesélek.
#12   2011. 03. 21. hétfő 15:41
X Törölt felhasználó (165067)
Minket itthon ne hagyjatok! smile
(Ez egy válasz Borzongás üzenetére (2011. 03. 20. vasárnap 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 20. vasárnap 10:16
De nyaralni még mehetünk egy helyre smile
#11   2011. 03. 20. vasárnap 13:04
stikli67 stikli67
Adja az isten! vigyor2
#10   2011. 03. 20. vasárnap 10:16
Borzongás Borzongás
De nyaralni még mehetünk egy helyre smile
(Ez egy válasz stikli67 üzenetére (2011. 03. 19. szombat 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 19. szombat 23:59
Mért nem vagyunk mi szomszédok? vigyor2
#9   2011. 03. 19. szombat 23:59
stikli67 stikli67
Mért nem vagyunk mi szomszédok? vigyor2
(Ez egy válasz Borzongás üzenetére (2011. 03. 19. szombat 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 19. szombat 17:02
Nem véletlenül lakom kertesben smile igaz ha panelba megyek "vendégségbe" ott kölcsönösen élvezhetünk a szomszédsággal smile
No és 1 régebbi történet:
Az akkori barátommal külön városban éltünk...Volt hogy félúton egy kisvárosban találkoztunk...Panzió, nyári este...a szobánk az emeleten volt, szép rendezett lakás erkéllyel....Már nagyon egymásra voltunk mozdulva a recepción, alig vártuk, hogy birtokba vegyük a hatalmas franciaágyat., és egymás testét.. Nagyon meleg volt a szobában, vagy talán a vacsorához elfogyasztott alkohol melege égetett szét...azonnal kitártuk az erkélyajtót hogy levegőt kapjunk. Nem mentünk ki, nem nézelődtünk, hanem egymásnak estünk...Pillanatok alatt meztelenül gyűrtük a lepedőt és egymást, nem kis hang kíséretében.. . Bazi nagyot szeretkeztünk, észre sem véve azt, hogy a szomszéd szobába valakik megérkeztek...Nem tudtuk, hogy az erkélyünk egy és ugyanaz... smile Szex után elnyúlva az ágyon csak arra eszméltem, hogy a barátom pisszeg, vigyorog, lököd..hogy gyere már!! figyelj!! Mert??..mondom mi történt?? Ő kiment egy cigit elszívni az erkélyre és akkor vette észre hogy jó kis műsort adtunk a beköltöző szomszédoknak... Az ablakunkon is beláttak, az ajtónk sarkig tárva....Mikor én is kimentem és meztelenül mellékuporodtam egy padra, a szomszédba redőny leerszt..ajtó beszögel.... smile Nem kellett sokáig ücsörögni a csendes nyári estében, mert nemsokára halk nyögések, nyikorgások, sóhajok szűrődtek ki ...és és ment a dugás ezerrel... smile ...Mi sem levegőztünk tovább..irány az ágy..de az ajtót nyitva hagytuk ..hátha át tévednek....
#8   2011. 03. 19. szombat 20:36
X Törölt felhasználó (797254)
Örülök, hogy másoknak is vannak hasonló élményei, nálunk a dolog szépségére a párom unszolására ébredtünk rá, mivel ő szex közben arra tudott a legjobban élvezni, ha arról beszéltünk, hogy valamelyik ismerősét, barátnőjét hogyan dugják meg. Közös nyaralás alkalmával volt arra példa, hogy a szomszéd szobából hallgattuk végig hogyan csinálják közeli ismerőseink. Közben kézzel elégítettük egymást és azt taglaltuk, hogy x úristen hogy meg lett baszva, vagy y hú de jól baszik. Jó volt.
#7   2011. 03. 19. szombat 17:02
Borzongás Borzongás
Nem véletlenül lakom kertesben smile igaz ha panelba megyek "vendégségbe" ott kölcsönösen élvezhetünk a szomszédsággal smile
No és 1 régebbi történet:
Az akkori barátommal külön városban éltünk...Volt hogy félúton egy kisvárosban találkoztunk...Panzió, nyári este...a szobánk az emeleten volt, szép rendezett lakás erkéllyel....Már nagyon egymásra voltunk mozdulva a recepción, alig vártuk, hogy birtokba vegyük a hatalmas franciaágyat., és egymás testét.. Nagyon meleg volt a szobában, vagy talán a vacsorához elfogyasztott alkohol melege égetett szét...azonnal kitártuk az erkélyajtót hogy levegőt kapjunk. Nem mentünk ki, nem nézelődtünk, hanem egymásnak estünk...Pillanatok alatt meztelenül gyűrtük a lepedőt és egymást, nem kis hang kíséretében.. . Bazi nagyot szeretkeztünk, észre sem véve azt, hogy a szomszéd szobába valakik megérkeztek...Nem tudtuk, hogy az erkélyünk egy és ugyanaz... smile Szex után elnyúlva az ágyon csak arra eszméltem, hogy a barátom pisszeg, vigyorog, lököd..hogy gyere már!! figyelj!! Mert??..mondom mi történt?? Ő kiment egy cigit elszívni az erkélyre és akkor vette észre hogy jó kis műsort adtunk a beköltöző szomszédoknak... Az ablakunkon is beláttak, az ajtónk sarkig tárva....Mikor én is kimentem és meztelenül mellékuporodtam egy padra, a szomszédba redőny leerszt..ajtó beszögel.... smile Nem kellett sokáig ücsörögni a csendes nyári estében, mert nemsokára halk nyögések, nyikorgások, sóhajok szűrődtek ki ...és és ment a dugás ezerrel... smile ...Mi sem levegőztünk tovább..irány az ágy..de az ajtót nyitva hagytuk ..hátha át tévednek....
(Ez egy válasz ac4er üzenetére (2011. 03. 18. péntek 17:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 18. péntek 17:58
Igen, az elején még izgató a dolog, de ha a szomszédok általában éjfél után élnek szexuális életet, plusz a csaj visít, mint a kismalac, néhány alkalom után a hátad közepére nem kívánod.
#6   2011. 03. 19. szombat 07:27
X Törölt felhasználó (778445)
Strandon hál istennek rengategszer jártam már igy én is, hogy hallottam, ahogy a másik kabinban mellettem megy a nagy dugás. Söt a Harkányi strandon minden kabinban van egy pár centis lyók, igy mindent végig is lehet nézni, feltünés nélkül.
Az országban van olyan strand ahol az öltözökabinokban a falal át vannak futkálva??????????????,
#5   2011. 03. 18. péntek 19:53
madmaximum madmaximum
Persze hogy volt ilyen meg olyan..nagyon durván hangos és fülelős smile
-szállodában a szomszéd szobába ahogy beléptek már estek is 1másnak
-szomszéd....rendszeresen, aztán jöttek az uj bérlők...na ők keményebben nyomták, volt hogy többen
-sátorozás alkalmával (nagyon régen) a szomszéd sátorban beindult a reszelde
-munkahelyen szintén előfordult
-egyszer suliban a szomszéd csaj a pad alatt kiverte nekem és a szemben lévő srác (U alakban az asztalok) észrevette, hogy a lánynak egyre jobban mozog a felsőteste... smile na ez meredek volt
ugyanez a lány diplomaosztón az aulában szintén megragadta az alkalmat
-házibulikon szintén amikor vki elvonult a baszobába
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 03. 18. péntek
Üzenetek: 44db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 19. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!