Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#287   2016. 01. 20. szerda 23:04
Mork7 Mork7
Voltam már első, féltem is tőle kicsi, hogy mi lesz, de semmi gond vem volt. Kicsit fájt neki aztán elmúlt. Utána 2-3 alkalommal fájt meg vérzett kicsit, de semmi probléma nem volt. Talán szerencsés vagyok... De nekem jó, érdekes tapasztalat volt, hogy én lehettem a beavató.
#286   2016. 01. 20. szerda 19:21
free001 free001
Nekem volt már( szerencsém) de nem ajánlom.
#285   2016. 01. 20. szerda 15:12
X Törölt felhasználó (86993)
Én pont forditva gondolom, csak szűz csajjal érdemes kezdeni!!!!
Még nincs elrontva semmi perverzióval, úgy alakítod ahogy akarod nyes nyes
Nekem az utolsó 2 bnőm nem volt csa szűz a többi mind az volt, de rég is volt :( (Talán igaz sem volt.)
Az utolsó most a nejem...
#284   2016. 01. 20. szerda 10:31
spykeboy spykeboy
volt szűz barátnőm. majdnem 5 évig voltunk együtt... nagyon odaadó volt 20 évesen vesztette el nekem köszönhetően smile a mostani pasija meg totál olyan, mint én nyes igaz a legenda, hogy a csajok olyat keresnek, akivel elvesztették a szüzességüket... smile
#283   2016. 01. 20. szerda 10:23
X Törölt felhasználó (897692)
Sajnos én még nem találkoztam ilyen lánnyal pedig biztos van sok wow1
#282   2011. 09. 21. szerda 10:30
X Törölt felhasználó (801850)
Én szívesen lennék újra úttörő!
#281   2011. 09. 21. szerda 09:47
julius11 julius11
nékem volt szüz csajom három is. Problema egyikkel se volt. De nem szüzzel már hasonló igen. A baráti körben is.
A leírt problémák (görcsös szorítás etc.) neve az orvotudományban VAGINIZMUS. Ez pszichés eredetü. Ilyenkor bizony segít az alkohol, még jobb a "fü" az ellazuláshoz. Van hogy elmúlik az elsö együttlét után, van hogy késöbb sem. Èrdekes módon a következö pasival valószínüleg semmi probléma sem lesz. Itt pl. bizalmatlanság- bizonytalanság esete (a kapcsolaté) is fenn foroghat.
#280   2011. 09. 21. szerda 07:30
intimate78 intimate78
Nagyon jól látod.Nekem sajnos nem volt szerencsém szűz lányhoz,de nagyon szeretném.És szerintem kiválóan teljesítenék is,megvan hozzá a türelmem,gyakorlatom.Nagyon szeretném ezt az élményt magamnak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 20. kedd 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734072)
2011. 09. 20. kedd 12:09
Nem hinném hogy pia, és egyéb zöld "segédeszközök" kellenek ahhoz hogy ellazítsatok egy nőt.
Szerintem tényleg csak türelem és odafigyelés az egész lényege.
Ha már kezdetekkor innia kell hogy ellazuljon, mi lesz utána ?
Ha van benne egy görcsösség, akkor próbáljátok feloldani.
Nőként úgy gondolom, egy pasi számára nincs annál nagyobb kihívás, hogy egy szűz csajt megismertessen a szex rejtelmeivel smile Nem kell ajtóstul rohanni a házba, bármilyen izgatottak is vagyok. Biztos nektek sem egyszerű visszafogni magatokat, de a kezdet a csajról kell hogy szóljon..
Utána a ti dolgotok vadmacsot csinálni belőle smile
#279   2011. 09. 20. kedd 12:09
X Törölt felhasználó (734072)
Nem hinném hogy pia, és egyéb zöld "segédeszközök" kellenek ahhoz hogy ellazítsatok egy nőt.
Szerintem tényleg csak türelem és odafigyelés az egész lényege.
Ha már kezdetekkor innia kell hogy ellazuljon, mi lesz utána ?
Ha van benne egy görcsösség, akkor próbáljátok feloldani.
Nőként úgy gondolom, egy pasi számára nincs annál nagyobb kihívás, hogy egy szűz csajt megismertessen a szex rejtelmeivel smile Nem kell ajtóstul rohanni a házba, bármilyen izgatottak is vagyok. Biztos nektek sem egyszerű visszafogni magatokat, de a kezdet a csajról kell hogy szóljon..
Utána a ti dolgotok vadmacsot csinálni belőle smile
#278   2011. 09. 20. kedd 09:43
ptibor ptibor
volt nekem is hasonló "problémám". mondjuk nálunk addig nem volt gond, míg be nem akartam tenni. akkor viszont annyira összeszorította, hogy lehetetlen volt behatolni. egy ismerős annyit tanácsolt, hogy 1-2 feles, vagy némi zöld el tudja annyira lazítani, hogy ne kezdjen el "pánikolni", mikor behatolnál.

amúgy én sem értem, miért nem kéne szűz lánnyal kezdeni. óvatosan, figyelmesen kell kezdeményezni, de ez annyira emberfüggő, hogy a fenti "problémás" eset másik véglettel is találkoztam. lefeküdtünk, elég hevesek voltunk, ő végig élvezte, majd a végén derült ki, hogy akkor veszette el a szüzességét.
(Ez egy válasz Gaborka82 üzenetére (2011. 07. 09. szombat 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 09. szombat 14:19
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Sose volt még dolgom szűz nővel.
A barátnőm még szűz és nagyon szűk. Nemrég jutottunk el odáig, hogy két ujjam befért.
Hogy csináljuk, hogy ne fájjon neki?
Tudom, türelem.
Gyakorlati tanácsokra lennék kíváncsi!

Előre is köszönöm a segítséget!
#277   2011. 07. 09. szombat 21:37
xRyderx xRyderx
Na elöszőr is....a "szüz" az hosszú Ű.
Másodszorra meg...mi ez hogy ne kezd szűz csajjal? Mi ezzel a baj? Jobb egy akin átment a fél város/falú?
Az én barinőm is ez volt mikor elöszőr sexeltünk és el kell hogy mondjam az elejétől fogva nagyon érti a dolgát...gondolok itt arra hogy kézzel,szájjal és aktus közben is.Ez hogy szűz valaki nem jelent sokat,jah annyi hogy párszor az elején óvatosan kell közelíteni ujjakkal,pélóval...hozzá állás kérdése...lehet egy 10 éve sexelő csaj is béna ha olyan mint egy deszka az ágyban,és most nem a mell és popó hiányra gondolok.
#276   2011. 07. 09. szombat 14:19
Gaborka82 Gaborka82
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Sose volt még dolgom szűz nővel.
A barátnőm még szűz és nagyon szűk. Nemrég jutottunk el odáig, hogy két ujjam befért.
Hogy csináljuk, hogy ne fájjon neki?
Tudom, türelem.
Gyakorlati tanácsokra lennék kíváncsi!

Előre is köszönöm a segítséget!
#275   2011. 05. 14. szombat 11:04
X Törölt felhasználó (760203)
Egy kezemen meg tudom számolni, a szűz csajokat az életemben!
Nincs annál izgalmasabb, mint amikor hónapok után, sok sok türelemmel és gyöngédséggel eljutsz odáig, hogy már nem te, hanem ő akarja a szeretkezést!
#274   2011. 05. 07. szombat 05:08
X Törölt felhasználó (803095)
Nem igaz h szűz csajjal ne lenne jó a szex, csak tisztában kell lenni azzal h mit is várhatsz el tőle és ahhoz mérni az elvárásokat.
#273   2010. 12. 28. kedd 11:54
X Törölt felhasználó (119034)
Akkor szerintem az inkább volt erőszak mint szeretkezés
#272   2010. 12. 26. vasárnap 12:56
dzivka dzivka
dzivkane ez tetszik
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 25. szombat 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (785539)
2010. 12. 25. szombat 11:06
Fiú:
- Ha, tudtam volna, hogy szűz vagy, több időt fordítottam volna rád...
Lány:
- Hát szűz éppen nem voltam, de, ha tudtam volna, hogy több időd van, akkor levetem a harisnyanadrágomat...

Bocsi! worship wink
#271   2010. 12. 25. szombat 11:06
X Törölt felhasználó (785539)
Fiú:
- Ha, tudtam volna, hogy szűz vagy, több időt fordítottam volna rád...
Lány:
- Hát szűz éppen nem voltam, de, ha tudtam volna, hogy több időd van, akkor levetem a harisnyanadrágomat...

Bocsi! worship wink
#270   2010. 12. 25. szombat 10:40
dzivka dzivka
dzivkane na jo nagy bunko vagy egy not akit szeretsz nem megbaszni kell hanem oromet szerezni neki egy hosszu kellemes szeretkezessel "nem egy otperces baszas kell,az egy alkalmi dugasnal elmegy.de sajnalatosan szar egy allitolagos szeretotol"
#269   2010. 12. 22. szerda 10:13
christiano christiano VIP
Ez nagyon primitív hozzáállás!
Rád bízta hogy bevezesd a szexuális életbe,amibe te már tapasztalt voltál.
Neked kellett volna arra törekedni hogy szép és jó legyen neki! És emlékezetes.
Arra nem gondoltál hogy él majd az emlékezetébe?
"az elsö,ja huu tlaci volt,hu de nagyon szar volt kibaszott szar "
Azóta biztos szeretkezett is már meg megdugták úgy hogy örüljön neki,és van összehasonlítási alapja,az pedig akkor rád nézve elég negatív lehet!!
#268   2010. 12. 20. hétfő 12:10
X Törölt felhasználó (69371)
mert lehet nem megbaszni kellett volna, hanem romantikusan szeretkezni vele. boxer
az ilyen emberek baxnak ki a szűz csajokkal, akik utána frigidek maradnak.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Folk99 Folk99
Nyitás ideje: 2006. 02. 12. vasárnap
Üzenetek: 287db
Utolsó üzenet: 2016. 01. 20. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!