Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 22 23 24 25
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#39   2011. 07. 30. szombat 12:51
pasika38 pasika38
Szívesen leszervezek egy tömeges masztipartit. Nők, párok és férfiak vegyesen adnák a műsort egymásnak valahol a szabad ég alatt egy kellemes eldugott helyen, vagy valamelyik swinger-t is ki lehetne venni ilyen célra 1-2 órára. Csak saját magához nyúlhatna mindenki még párok esetében is. Nyár van, és szép idő is lesz még az idén. Akit érdekel írjon egy privátot és kiderül, van-e elég női és férfi - illetve pár - érdeklődő erre. Ötleteke is várok akinek van.
#38   2011. 07. 30. szombat 03:19
X Törölt felhasználó (812316) VIP
Együtt masztizni? Szerintem is nagyon izgató, mi is játszunk ilyeneket a Párommal, imádja nézni-hallani a nedves puncimat, én is imádom az álló farka látványát, de bocsánat kedves előző, ez számunkra érdekes...
3 pasi egymással maszturbál, ha nem vagytok homo-k, ez vajon kit izgat, ha mégis az vagy, akkor nincs vele baj, de nekem a Párommal inkább intim és érzéki.
#37   2011. 07. 29. péntek 19:48
fazonkirály fazonkirály
először 3 haverommal masztiztam részegen először. nem győztem kapkodni a fejem, hogy lássam a különböző farkakat, és kéjes nyőgéseket. mind 3uknak nagyobb volt a farka az enyémnél. az egyiküknek csak picivel, de a másik kettőnek hatalmas volt. akkoriban csak én borotváltam, nekik szőrös volt. nagyon izgatott.rá két nappal meg is ismételtük. utána egy hét múlva másik két haverommal vertem ki. az még jobb volt. ikb egy órán keresztül vertük... közben egymással szemben álltunk, és nem is beszéltünk, csak nyőgtünk. lánnyal még nem volt közös masztim. a volt párommal csináltam, hogy este lefekvés után amikor még ébren voltunk, elővettem és elkezdtem verni. ő ugy tett mint aki alszik, de tudom hogy ébren volt. ilyenkor a popsiját markoltam finoman és halkan nyögdécseltem. utána ebből rendszert is csináltam, és szinte minden este kivertem mellette
#36   2011. 07. 29. péntek 15:41
Fruty Fruty
Hajnalban a pasim elment dolgozni, én még aludtam. Kiírta egy kis cetlire amit beletett a kávés csészémbe, h kíván, és áll a farka. Az jutott eszembe, h vajon ha felhívom és megkérem, kiveri-e. De elhessegettem a gondolatot. De nem hagyott nyugodni az ötletem, elkezdem masztizni, felhúztam magam, ilyenkor "bátrabb" vagyok. hallom, h zörög a zárban a kulcs. Hazajött. Én ott feküdtem nedves, sőt lucskos puncival, ujjaim a pinámban.
Mit csinálsz Drága?
hangzott a kérdés, erre én szó nélkül ledobtam a takarót és folytattam. Ő elővette a farkát, nekidölt a falnak és elkezdte verni, közben én is ujjaztam magam. Néztük egymást,de nem értünk egymáshoz, láttam rajta, h mennyire élveiés azt is, h nemsokára el fog élvezni..............
Rámverte a farkát, berakta a számba és közben elmentem én is.

Isteni volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csináljátok Ti is!!!!!!!!!!
És utána írjátok meg nekünk!!!
pusz mindenkinek.
#35   2011. 07. 15. péntek 13:17
frekan frekan
Sziasztok Lánykák !!!

Lánnyal szeretnék msn-ezni, webkamerás lányok előnyben !
23 éves barna szemű, barna hajú vékony , de magas srác vagyok .
Msn és e-mail címem:frekan@windowslive.com
Webkamerás lány vagy vegyél fel bátran, nem bánod meg.

U.i: Ha nincs webkamerád vagy csak beszélgetni akarsz akkor is nyugodtan vegyél fel, ha tényleg lány vagy!

Üdvözlet: Karesz.
#34   2011. 06. 17. péntek 15:10
egypasi egypasi
Edina!
Ha ezt egy 14 éves lány meséli elhiszem, hogy lázba hozza, de így mese....
(Ez egy válasz Edina37 üzenetére (2011. 06. 17. péntek 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 17. péntek 12:34
A múlt vasárnap reggel arra ébredtem, hogy zuhog a víz a fürdőben. Füleltem, láttam hogy férjem már felkelt, nem tudtam elképzelni mi a fenét csinál reggel nyolckor. Lapítottam, reméltem hogy még vissza tudok aludni. Mikor elzárta a vizet, halkan beosont a szobába tiszta fehérneműért, én úgy tettem mint aki mély álmát alussza. Szöszmötölt még valamit az előszobában, utána már csak azt hallottam hogy locsog a víz. ahogy beszállt a kádba.
Ez megőrült -gondoltam- évek óta nem használta a kádat, csak zuhanyozni szokott. Kíváncsi lettem, kisettenkedtem az előszobába, láttam hogy szűk résnyire nyitva hagyta az ajtót. Odalopóztam, és belestem. Ő nem láthatott meg mert a feje az ajtó mögött takarásban volt, de én egészen a mellkasáig láttam őt. A lélegzetem is elakadt mikor láttam hogy legnemesebb testrészével játszadozik. Nagyon jól esett nézni, nagyon tetszett ahogy magával foglalkozik, legszívesebben bementem volna hogy segíthessek neki. Végignéztem ahogy kielégíti magát, szó mi szó nagyon felhúzott a látvány, ilyenbe még sohasem volt részem. Nem szoktam kukkolni vagy kilesni senkit, de ez meglepően tetszett.
Utána visszaosontam a szobába, visszafeküdtem, és azon agyaltam amit láttam. Meglepően nagyon felizgatott, legszívesebben én is csináltam volna de hallottam hogy már kiszállt a kádból.
Miután felkeltem, elmondta hogy masztizott. Bár nem szokta véka alá rejteni, többnyire máskor is elmondja ha megtörténik, de ez így egész más érzés volt hogy spontán láttam őt.
#33   2011. 06. 17. péntek 14:10
bella83 bella83 VIP
Nekem is el szokta mondani a párom, ha maszturbált, és én is így vagyok vele, hogy már a gondolatától is beindulok finom
(Ez egy válasz Edina37 üzenetére (2011. 06. 17. péntek 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 17. péntek 12:34
A múlt vasárnap reggel arra ébredtem, hogy zuhog a víz a fürdőben. Füleltem, láttam hogy férjem már felkelt, nem tudtam elképzelni mi a fenét csinál reggel nyolckor. Lapítottam, reméltem hogy még vissza tudok aludni. Mikor elzárta a vizet, halkan beosont a szobába tiszta fehérneműért, én úgy tettem mint aki mély álmát alussza. Szöszmötölt még valamit az előszobában, utána már csak azt hallottam hogy locsog a víz. ahogy beszállt a kádba.
Ez megőrült -gondoltam- évek óta nem használta a kádat, csak zuhanyozni szokott. Kíváncsi lettem, kisettenkedtem az előszobába, láttam hogy szűk résnyire nyitva hagyta az ajtót. Odalopóztam, és belestem. Ő nem láthatott meg mert a feje az ajtó mögött takarásban volt, de én egészen a mellkasáig láttam őt. A lélegzetem is elakadt mikor láttam hogy legnemesebb testrészével játszadozik. Nagyon jól esett nézni, nagyon tetszett ahogy magával foglalkozik, legszívesebben bementem volna hogy segíthessek neki. Végignéztem ahogy kielégíti magát, szó mi szó nagyon felhúzott a látvány, ilyenbe még sohasem volt részem. Nem szoktam kukkolni vagy kilesni senkit, de ez meglepően tetszett.
Utána visszaosontam a szobába, visszafeküdtem, és azon agyaltam amit láttam. Meglepően nagyon felizgatott, legszívesebben én is csináltam volna de hallottam hogy már kiszállt a kádból.
Miután felkeltem, elmondta hogy masztizott. Bár nem szokta véka alá rejteni, többnyire máskor is elmondja ha megtörténik, de ez így egész más érzés volt hogy spontán láttam őt.
#32   2011. 06. 17. péntek 12:56
X Törölt felhasználó (463816)
Edina37 te miért vagy 2011 férfi? Nem masztiztatok még egymás előtt? Próbáljátok ki...meglepődsz milyen jó.
#31   2011. 06. 17. péntek 12:34
Edina37 Edina37
A múlt vasárnap reggel arra ébredtem, hogy zuhog a víz a fürdőben. Füleltem, láttam hogy férjem már felkelt, nem tudtam elképzelni mi a fenét csinál reggel nyolckor. Lapítottam, reméltem hogy még vissza tudok aludni. Mikor elzárta a vizet, halkan beosont a szobába tiszta fehérneműért, én úgy tettem mint aki mély álmát alussza. Szöszmötölt még valamit az előszobában, utána már csak azt hallottam hogy locsog a víz. ahogy beszállt a kádba.
Ez megőrült -gondoltam- évek óta nem használta a kádat, csak zuhanyozni szokott. Kíváncsi lettem, kisettenkedtem az előszobába, láttam hogy szűk résnyire nyitva hagyta az ajtót. Odalopóztam, és belestem. Ő nem láthatott meg mert a feje az ajtó mögött takarásban volt, de én egészen a mellkasáig láttam őt. A lélegzetem is elakadt mikor láttam hogy legnemesebb testrészével játszadozik. Nagyon jól esett nézni, nagyon tetszett ahogy magával foglalkozik, legszívesebben bementem volna hogy segíthessek neki. Végignéztem ahogy kielégíti magát, szó mi szó nagyon felhúzott a látvány, ilyenbe még sohasem volt részem. Nem szoktam kukkolni vagy kilesni senkit, de ez meglepően tetszett.
Utána visszaosontam a szobába, visszafeküdtem, és azon agyaltam amit láttam. Meglepően nagyon felizgatott, legszívesebben én is csináltam volna de hallottam hogy már kiszállt a kádból.
Miután felkeltem, elmondta hogy masztizott. Bár nem szokta véka alá rejteni, többnyire máskor is elmondja ha megtörténik, de ez így egész más érzés volt hogy spontán láttam őt.
#30   2011. 06. 16. csütörtök 16:18
X Törölt felhasználó (463816)
csak akkor szoktatok masztizni
(Ez egy válasz AYD üzenetére (2011. 06. 16. csütörtök 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 16. csütörtök 13:09
"Piros betüs" napokon pedig nagyon jól tudja pótolni az egymás előtti maszti a szexet!
#29   2011. 06. 16. csütörtök 13:09
AYD AYD
"Piros betüs" napokon pedig nagyon jól tudja pótolni az egymás előtti maszti a szexet!
#28   2011. 06. 16. csütörtök 12:31
X Törölt felhasználó (463816)
Szerintem nagyon jó látni amikor más is masztizik. Mi rendszeresen szokltunk "egymásnak" masztizni, engem nagyon izgat ha látok másokat is masztizni-megfelelő helyen- sőt szeretnék újra swingerbe járni látni másokat szeretkezés közben illetve mások előtt szeretkezni, vagy akár privát ilyen bulit szervezni, résztvenni rajta
#27   2011. 06. 10. péntek 20:08
bella83 bella83 VIP
az biztos, hogy ad egy plusz izgalmi faktort eljen engem nagyon felizgat, ha két nő egymás előtt maszturbál, rendszeres nézője vagyok itt az oldalon ezen filmeknek finom hiába a női testnek nincs párja eljen
#26   2011. 06. 10. péntek 19:41
bella83 bella83 VIP
Akkor nem vagyok egyedül, a kukkolás terén eljen szerintem nagyon izgató, amikor látja az ember, ahogyan a másik felfedezi a saját testét és a gyönyörig juttatja. Aki pedig nem ismeri a saját testét eléggé, az szerintem a sexet sem tudja annyira élvezni, hiszen nem is tudja, hogy mi esne igazán jól neki
#25   2011. 06. 10. péntek 16:19
bella83 bella83 VIP
AZt hiszem rosszul fejeztem ki magam crazya inkább kukkolnék, mint közvetlen közelről nézném, úgy jobban izgatna a dolog, aztán ki tudja, hogy mi lenne a folytatás vigyor0
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 09. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (107558)
2011. 06. 09. csütörtök 16:00
Nem tudhatod meddig menne el a dolog, lehet hogy mind a két pasi letámadna téged mikor meglátják a kis rózsaszin punikádat.
#24   2011. 06. 09. csütörtök 21:59
krisz999 krisz999
Imádom, amikor a párom hason fekve izgatja magát egy vibrivel...simogatom, nyalom a popsiját,és masztizom közben...hatalmasakat szoktnuk élvezni
#23   2011. 06. 09. csütörtök 17:13
kicsirics kicsirics
jelenlegi párommal rendszeresen csináljuk és nagyon felizgat mindkettőnket,a szex meg már csak a beteljesülés ami utána következik buck
#22   2011. 06. 09. csütörtök 16:01
X Törölt felhasználó (107558)
De lehet hogy te szopiznád szét az ő farkukat. Ez is benne van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 09. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (107558)
2011. 06. 09. csütörtök 16:00
Nem tudhatod meddig menne el a dolog, lehet hogy mind a két pasi letámadna téged mikor meglátják a kis rózsaszin punikádat.
#21   2011. 06. 09. csütörtök 16:00
X Törölt felhasználó (107558)
Nem tudhatod meddig menne el a dolog, lehet hogy mind a két pasi letámadna téged mikor meglátják a kis rózsaszin punikádat.
(Ez egy válasz bella83 üzenetére (2011. 06. 09. csütörtök 15:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 09. csütörtök 15:48
azért azt szívesen megnézném, amikor több férfi egyszerre maszturbál, és az elélvezés pillanatát, azt hiszem kukkolnék, nagyon felizgatna és szerintem én is magamhoz nyúlnék.
#20   2011. 06. 09. csütörtök 15:48
bella83 bella83 VIP
azért azt szívesen megnézném, amikor több férfi egyszerre maszturbál, és az elélvezés pillanatát, azt hiszem kukkolnék, nagyon felizgatna és szerintem én is magamhoz nyúlnék.
 
... 22 23 24 25
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 06. 03. péntek
Üzenetek: 499db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 10. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!