Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#419   2020. 12. 25. péntek 13:22
Peter412 Peter412
Üdv!Kamu vagy.....Ennyit a párodról,e-mail címetekről ( "ahol privátban folytatjuk " wink ,magadról.....Jellemtelen!Szánalmas.
(Ez egy válasz erapisti üzenetére (2020. 12. 01. kedd 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 12. 01. kedd 00:21
Nekem az a vágyam, hogy a párommal egymás előtt maszturbáljunk, mivel ő még sohasem csinálta, eddig nem tudtam rávenni!
#418   2020. 12. 01. kedd 00:23
X Törölt felhasználó (4389602)
eljen
#417   2020. 12. 01. kedd 00:21
erapisti erapisti
Nekem az a vágyam, hogy a párommal egymás előtt maszturbáljunk, mivel ő még sohasem csinálta, eddig nem tudtam rávenni!
#416   2020. 09. 04. péntek 21:21
X Törölt felhasználó (4402922)
Megnézném hogy masztizik egy nö vagy férfi. Ha kell segitenék.
#415   2020. 08. 31. hétfő 15:26
Wolf_gang Wolf_gang
Nekem az a régi vágyam, hogy "idegen" nő előtt verjem amíg ő masztizik. Akár távolabb, de mindenképpen élőben. A cam nem jön be. Az asszonnyal nem lehet, az nem bír magával és rácuppan crazya
#414   2020. 08. 31. hétfő 14:38
Schefszex Schefszex
Még nem csináltam,izgi lehet.Ha lesz kivel lehet kipróbálom.
#413   2020. 08. 31. hétfő 07:08
fazonpar fazonpar
Próbáljátok ki, nagyon szexi vegignezni ahogy egy nő masztizik
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2020. 08. 28. péntek 06:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 28. péntek 06:44
Sziasztok, nálunk ez a dolog még sajnos nem jött össze. Többször mondtam már, hogy engem nagyon beindítana látni ahogy magához nyúl, de állítása szerint ebben szégyenlős. Én sem vertem ki előtte még a hosszú évek alatt, viszont nemrég vettem a bátorságot, és megtettem. Úgy indult, hogy küldtem neki pár fotót a cerkámról, majd kicsivel utána egy rövid videót is, amin kényeztetem magam. Amikor megkérdeztem, hogy melyik tetszik neki a legjobban, a videóra mondta. Ezen felbátorodva lekameráztam ahogy kiverem. Szerencsére k*rva nagyot élveztem, sok spermával, úgyhogy jól sikerült a videó. Gyorsan átküldtem neki, mielőtt meggondoltam volna magam. Pár percbe tellett, mire meg tudta nézni, addig nagyon izgatott voltam, hogy mi lesz a reakciója. Szerencsére nagyon tetszett neki smile ezek után kb 1 héttel nagyot szeretkeztünk. A végén általában le szokott szopni, úgy élvezek el. Most is hatradőltem, és nagy terpeszben vártam a csodás ajkainak a kenyeztetését. Baromi finoman csinálja, még senki nem szopott le ennyire érzékien előtte. Valamiért nem élveztem el, pedig minden alkalommal elmegyek, amikor szájjal kényeztet. Most is isteni volt, de valamiért nem lett vége. Próbálta lassan, gyengéden, és próbálta izomból - keményen is csinálni. Szegény mondta, hogy bocsássak meg, de elfáradt. Nem is csodálkozom, mert tényleg keményen szopott. Mondtam neki, hogy semmi baj, én azért el szeretnék élvezni. Kérdezte, hogy mi legyen. Nagy bátorságot vettem, és mondtam neki, hogy akkor befejezem magamnak. Mondta hogy jó smile kértem, hogy dőljön a mellkasomra, és nézze végig. Oda is bújt hozzám, sőt a zacsimat is cirogatta közben. Én verni kezdtem a farkam, de annyira felizgatott, hogy az asszony előtt csinálom, hogy éreztem, hogy lassan jön a szökőár nyes kicsit lassítottam, mert ki akartam élvezni a nagy pillanatot. De így se bírtam túl sokáig, kb 5perc alatt elélveztem... Szét fröcsköltem mindent nyes gyorsan feltöröltem amit kellett, leöblítettem magamról a spermát, majd elkezdtem nyalni a punciját. Nagyon síkos volt, brutál be volt nedvesedve. KB 2 perc nyalás után el is élvezett, úgyhogy gondolom tetszett neki a műsor smile
#412   2020. 08. 28. péntek 06:44
andrew88 andrew88
Sziasztok, nálunk ez a dolog még sajnos nem jött össze. Többször mondtam már, hogy engem nagyon beindítana látni ahogy magához nyúl, de állítása szerint ebben szégyenlős. Én sem vertem ki előtte még a hosszú évek alatt, viszont nemrég vettem a bátorságot, és megtettem. Úgy indult, hogy küldtem neki pár fotót a cerkámról, majd kicsivel utána egy rövid videót is, amin kényeztetem magam. Amikor megkérdeztem, hogy melyik tetszik neki a legjobban, a videóra mondta. Ezen felbátorodva lekameráztam ahogy kiverem. Szerencsére k*rva nagyot élveztem, sok spermával, úgyhogy jól sikerült a videó. Gyorsan átküldtem neki, mielőtt meggondoltam volna magam. Pár percbe tellett, mire meg tudta nézni, addig nagyon izgatott voltam, hogy mi lesz a reakciója. Szerencsére nagyon tetszett neki smile ezek után kb 1 héttel nagyot szeretkeztünk. A végén általában le szokott szopni, úgy élvezek el. Most is hatradőltem, és nagy terpeszben vártam a csodás ajkainak a kenyeztetését. Baromi finoman csinálja, még senki nem szopott le ennyire érzékien előtte. Valamiért nem élveztem el, pedig minden alkalommal elmegyek, amikor szájjal kényeztet. Most is isteni volt, de valamiért nem lett vége. Próbálta lassan, gyengéden, és próbálta izomból - keményen is csinálni. Szegény mondta, hogy bocsássak meg, de elfáradt. Nem is csodálkozom, mert tényleg keményen szopott. Mondtam neki, hogy semmi baj, én azért el szeretnék élvezni. Kérdezte, hogy mi legyen. Nagy bátorságot vettem, és mondtam neki, hogy akkor befejezem magamnak. Mondta hogy jó smile kértem, hogy dőljön a mellkasomra, és nézze végig. Oda is bújt hozzám, sőt a zacsimat is cirogatta közben. Én verni kezdtem a farkam, de annyira felizgatott, hogy az asszony előtt csinálom, hogy éreztem, hogy lassan jön a szökőár nyes kicsit lassítottam, mert ki akartam élvezni a nagy pillanatot. De így se bírtam túl sokáig, kb 5perc alatt elélveztem... Szét fröcsköltem mindent nyes gyorsan feltöröltem amit kellett, leöblítettem magamról a spermát, majd elkezdtem nyalni a punciját. Nagyon síkos volt, brutál be volt nedvesedve. KB 2 perc nyalás után el is élvezett, úgyhogy gondolom tetszett neki a műsor smile
#411   2020. 07. 30. csütörtök 07:53
X Törölt felhasználó (1474922)
nálunk simán belefér az egymás előtti maszti, de van hogy magamat izgatom az egyik, és közben a pasim farkát is a másik kezemmel, vagy masztizok, és a fejemhez térdel és szopom, vagy dugja közben a szám. Ezek teljesen elfogadottak nálunk smile
#410   2020. 07. 30. csütörtök 07:43
fazonpar fazonpar
A tegnap estenk is jól sikerült smile úgy érzem végleg sikerült levetkőznie a páromnak az ilyen fajta gatlasait... Szex közben, ahogy misszionariusban adtam neki az ívet, oda nyúlt a puncijahoz és a masszírozni kezdte a csiklojat. Hirtelen nagyon hangos lett... Mind a látvány, mind pedig a nyogdecselese nagyon felhuzott... Kivettem a farkam, leultem a lábai között, és verni kezdtem. Mondtam neki, hogy folytassa, és fejezze is be magának. Egyszerűen leirhatatlanul szexi és gyönyörű volt ahogy maszturbalt előttem... En le sem vettem a szemem a gyönyörű puncijarol, ő pedig a farkamat bámulta. Miközben ujjazta magát, azt mondta, hogy imádja nézni ahogy kiverem... Annyira felizgatott ahogy mondta, hogy el is élveztem. Igyekeztem a puncijara verni, nagyjából össze is jött. Közben a spriccelo farkam látványától ő is elelvezett... Baromi jó volt, utana megdicsertem hogy nagyon szexi masztizik, imádom nézni és gyönyörű a puncikaja... Szóval úgy néz ki, már nincs további akadálya a közös masztiknak smile
#409   2020. 07. 26. vasárnap 10:42
fazonpar fazonpar
Tolja be a vibrátort a puncijaba... Úgy is tett. Lassan becsusztatta tövig a hatalmas vibrijet... Olyan kejjel nyogott fel, amilyet ritkán hallok... Nagyon szexi volt... Nekem meg csak csopogott az elovaladek a betonkemeny farkambol... Szépen gyorsított a tempón, ügyelve arra, hogy minden lökés tövig hatoljon. Már nem volt csukva a szeme, melyen a szemembe nézett ahogy dugta magát... Ezzel megjobban megorjitett... Egyre hangosabb volt, és egyre vadabbul baszta magát... Közben a másik kezével a csiklojat masszírozta...kb 3percig csinálta, amikor teljesen megfeszult a teste, és szó szerint sikítva elelvezett... En azt hittem hogy én is elfogok élvezni, mert lüktetni kezdett a farkam, és éreztem hogy jön az orgazmus... De nem spricceltem el, csak ég, újabb óriási adag elovaladek froccsent ki a feszes makkombol... Ø meg csak vonaglott az ágyban, még mindig benne volt a vibri... Nagyon hosszan élvezett...amikor vége lett, kihuzta a vibrijet és én könyörögtem hogy oldozzon el. Elengedett. Én abban a pillanatban megkertem, hogy terdeljen elem. Úgy is tett. Előttem térdelt, en pedig megmarkoltam a farkam... Annyira alllt, hogy szerintem nagyobb is volt kicsit, mint szokott lenni. Meglepodtem, annyira nedves volt a farkam... Tiszta lucskos volt... Verni kezdtem, de kb 10masodperc alatt jött az orgazmusom... Hatalmasat spriccelt a mellére... Azt hittem sosem ér véget... Életem egyik legnagyobb orgazmusa volt, és ő is arról számolt be, hogy nem élvezett még sosem ekkorát... Már kezdtem azt hinni, hogy sosem kapom ezt meg tőle, de végül minden varakozasomat felül múlta..
#408   2020. 07. 26. vasárnap 09:46
fazonpar fazonpar
Ő ezt már nem látta, mert behunyta a szemeit. Lassan eloszlatta a puncinedvet a gyönyörű puncikajan, azt a finoman betolta két ujját... És akkor jött az első nyoges... Nekem pedig újabb adag elovaladek távozott a makkombol... Ki húzta az ujjait, és szopni kezdte őket, nagyon szexin
Kerdeztem hogy finom - e, azt mondta nagyon. Aztán visszatért a kezével, és a csiklojat kezdte masszírozni... És egyre intenzívebben nyogdecseltel. Nekem meg folyamatosan bugyogott ki az elovaladek a farkambol... Nagyon szerettem volna verni, de ki voltam kotozve. Kértem hogy engedjen el, de azt mondta, hogy most csak rá koncentráljak. Közben megint betolta két ujját, és szexin ujjazta magát. Azt mondta várjak egy kicsit, és elovette az egyik vibrátorát. Gondosan bekente sikositoval (bár szerintem nem volt rá szükség, olyan nedves volt) és a csiklojahoz tette... Elég erősen odaszoritotta, aminek meg is lett az eredménye, mert már nagyon hangosan nyogdecselt... Ismerem ilyenkor milyen, ilyenkor általában nemsokára elelvez. Úgyhogy még is kértem, hogy folyt.
#407   2020. 07. 26. vasárnap 09:39
fazonpar fazonpar
Hát igen, van lány is és olyan is. Viszont vannak fejlemények smile tegnap is egész nap hangsulyozgattam hogy lesz ideje, mert elmegy kzni, vagy lemegyek levegozni stb. Mégsem történt semmi,mikor visszatértem. Aztán este mikor elment zuhanyozni, és hosszabban bent volt, gondoltam lehet hogy most masztizik épp a zuhany rózsával. Ranyitottam, de ismét csalódtam, mert most sem masztizott, csak a puncikajat borotválta. Persze nekem ettől ugyanúgy betonkemeny lett a farkam, mondtam is neki, hogy akkor már megnezem ahogy csinálja (egymás előtt gyakran borotvalkozunk, vagy akár egymásnak is meg szoktuk csinálni). Nagyon szexi fazonra borotválta, középen egy kicsit vastagabb, két ujjnyi csíkot hagyott meg. Mikor kész lett, en is lezunyoztam. Nekem nem kellett fazonirozni, mert másnapos volt csak a borostám. Mikor kimentem, teljesen váratlanul ért, hogy a Párom feloltozve, a kis "diaklany" szettjebe várt engem (térdig erő zokni, kockás miniszoknya, feszülős fehér blúz mélyen kigombolva, két copfban a haja).szoktunk szerepjatekozni, de nem tudtam hogy most is elhozta magával a hosszuhetvegere a szettet. Mondta nekem, hogy a tanarbacsi nyugodtan üljön le, dobja le a törölközőt, mert ő most javítani szeretne, hogy ne bukjon meg. Hát a tanarbacsi ledobta a törölközőt, és leult egy székre. A parom kihuzta a cipofuzomet, és hátul megkötötte a kezemet, hozzá a székhez. Gondoltam magamban, hogy most biztos finoman le fog szopni, de nem... Be kapcsolta a zenét, és erotikusan táncolni kezdett... Nagyon jó mozgása van, ahogy a popsijaval kavarni kezdett, éreztem hogy pumpalodik a farkam a vér... Aztán szépen lassan vetkőzni kezdett... Mindezt nagyon erozikusan, szexi mozdulatokkal... Nekem persze egyre keményebben állt a farkam. Már csak tanga és melltartó volt rajta. Felrakta az egyik lábát az ágyra, és bugyin keresztül vegigsimitotta a puncikajat.... Hát ilyet még életemben nem láttam tőle ezelőtt... És akkor azt kérdezte, hogy: "a tanár úr atenged akkor ha masztizom neki egyet?" és akkor majdnem felrobbantam... Tudtam, hogy most végre eljott az idő... Felszolitottam, hogy masztizzon előttem, és akkor nem buktató meg... Először folytatta a táncot, és szép lassan megszabadult a melletartotol... Tánc közben markolaszta az óriási cickoit, néha megnyalta a mellbimbojat... Hát nekem már akkor remegett a farkam... Aztán végre letolta a bugyijat, és oda tartotta az orromhoz, hogy nézzem meg mennyire atnedvesedett... Hát igen... Isteni volt az illata, és valóban nagyon nedves volt... Ettől persze még keményebb lettem odalent. De ami utána következett.... A hátára feküdt az ágyon óriásira tárta a lábait, és először a cickoit kezdte masszirozni... Láttam a frissen borotvált fazon puncijan, hogy nagyon csillog a nedvessegtol... A jobb kezével szépen elindult lefelé, és a hasát cirogatta végig, a ballal az egyik mellbimbojat izgatta... Aztán lassan vegigcirogatta a nedves fazonpunciját... Na akkor kibuggyant egy nagy adag elovaladek a farkambol, és vegig csörgött rajta..folyt
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2020. 07. 25. szombat 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 25. szombat 16:57
Esküszöm felállt a farkam ahogy olvastam.
Lehet egyszerűen csak azt érzi, hogy túlságosan akarod, ő pedig szeretne neked megfelelni, de ez már kicsit inkább flusztrálja . Pedig nem lehet egy gátlásos csajszi. Persze lehet, hogy rosszul gondolom, nyilván mindenkit befolyásolnak a tapasztalatait. Találkoztam már olyannal aki már a gondolattól is kiakadt, hogy a párja kiverje ha ő ott van, vagy előtte maztizzon, egyszerűen úgy érezte ez megalázó neki. De olyan is volt akit rendesen felizgatott ha előtte kivettem. (Nem az volt a cél, de annyira bele melegedtünk egy kis irodai etyte-petyébe, hogy már nem bírtam, sex nem lehetett, úgyhogy mondtam, én most inkább megyek kiverem valami nyugodt helyen, mire teljesen beindult, és ott kellett helyben a kezére élveznem.) És sok volt olyan aki teljesen természetes simogatta a punciját előttem (is) .
Úgyhogy szerintem nem kell eröltetni.
#406   2020. 07. 25. szombat 16:57
Triboro Triboro
Esküszöm felállt a farkam ahogy olvastam.
Lehet egyszerűen csak azt érzi, hogy túlságosan akarod, ő pedig szeretne neked megfelelni, de ez már kicsit inkább flusztrálja . Pedig nem lehet egy gátlásos csajszi. Persze lehet, hogy rosszul gondolom, nyilván mindenkit befolyásolnak a tapasztalatait. Találkoztam már olyannal aki már a gondolattól is kiakadt, hogy a párja kiverje ha ő ott van, vagy előtte maztizzon, egyszerűen úgy érezte ez megalázó neki. De olyan is volt akit rendesen felizgatott ha előtte kivettem. (Nem az volt a cél, de annyira bele melegedtünk egy kis irodai etyte-petyébe, hogy már nem bírtam, sex nem lehetett, úgyhogy mondtam, én most inkább megyek kiverem valami nyugodt helyen, mire teljesen beindult, és ott kellett helyben a kezére élveznem.) És sok volt olyan aki teljesen természetes simogatta a punciját előttem (is) .
Úgyhogy szerintem nem kell eröltetni.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 25. szombat 09:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 25. szombat 09:23
Hát az első éjszaka eltelt a hosszú hétvégénkből, de sajnos még nem volt meg a parom masztija. Legalábbis előttem nem. Pedig miután lezunyoztam, szóltam neki, hogy lemegyek kicsit sétálni, lesz ideje bőven elkeszulni. Miközben sétáltam, majdnem végig állt a farkam, mert az járt a fejemben, hogy mikor visszamegyek, már biztosan kényezteti magát. Hát sajnos nem... Visszamentem, teljesen feltuzelve, beton kemény, tiszta nedves farokkal, benyitok, és semmi... Épp sminkelte magát. Persze észrevette hogy dudorodik a farkam... Ra is kérdezett, hogy mitől... Elmeseltem neki, hogy mitől... Azt mondta ne legyek már türelmetlen, van még időnk, meg ígéri hogy megkapom. De nekem már annyira állt a farkam, hogy megkertem hogy vetkőzzon le, mert még akarom dugni. Mondta, hogy már ne, mert most készült el, nem akarja elölről kezdeni, inkább leszopna. Elem is térdelt, en elovettem a farkam, már brutal nedves volt az izgalomtól. Meg is jegyezte, hogy ennyire nem szoktam nedves lenni. Mondtam neki, hogy ahogy a masztiján fantaziáltam, folyamat csopogott az elovaladek. Aztán finoman szopni kezdett, nagyon gyengéden. Ha lehet, még keményebben állt a farkam ahogy a gyönyörű ajkai kozrefogták, és fel lecsuszkaltak rajta. Annyira fel voltam tüzelve, hogy nem birtam sokáig, 1-2 perc múlva teleélveztem a száját. És megint lenyelte smile ezt azért hangsúlyozom, mert éveken keresztül kikopte mindig, de mostanában le szokta nyelni. Mondtam neki, hogy ki szeretném nyalni, de mondta hogy majd vacsi után, mert nem akar újra sminkelni stb. Úgyhogy sajnos még nem kaptam meg a masztikát, de talán jobb is így, mert folyamatosan fel vagyok tüzelve, amint magára hagyom 2 percre a szobában. Folyamatosan azon jár az agyam, hogy biztos hogy most fog magához nyúlni.
#405   2020. 07. 25. szombat 09:23
fazonpar fazonpar
Hát az első éjszaka eltelt a hosszú hétvégénkből, de sajnos még nem volt meg a parom masztija. Legalábbis előttem nem. Pedig miután lezunyoztam, szóltam neki, hogy lemegyek kicsit sétálni, lesz ideje bőven elkeszulni. Miközben sétáltam, majdnem végig állt a farkam, mert az járt a fejemben, hogy mikor visszamegyek, már biztosan kényezteti magát. Hát sajnos nem... Visszamentem, teljesen feltuzelve, beton kemény, tiszta nedves farokkal, benyitok, és semmi... Épp sminkelte magát. Persze észrevette hogy dudorodik a farkam... Ra is kérdezett, hogy mitől... Elmeseltem neki, hogy mitől... Azt mondta ne legyek már türelmetlen, van még időnk, meg ígéri hogy megkapom. De nekem már annyira állt a farkam, hogy megkertem hogy vetkőzzon le, mert még akarom dugni. Mondta, hogy már ne, mert most készült el, nem akarja elölről kezdeni, inkább leszopna. Elem is térdelt, en elovettem a farkam, már brutal nedves volt az izgalomtól. Meg is jegyezte, hogy ennyire nem szoktam nedves lenni. Mondtam neki, hogy ahogy a masztiján fantaziáltam, folyamat csopogott az elovaladek. Aztán finoman szopni kezdett, nagyon gyengéden. Ha lehet, még keményebben állt a farkam ahogy a gyönyörű ajkai kozrefogták, és fel lecsuszkaltak rajta. Annyira fel voltam tüzelve, hogy nem birtam sokáig, 1-2 perc múlva teleélveztem a száját. És megint lenyelte smile ezt azért hangsúlyozom, mert éveken keresztül kikopte mindig, de mostanában le szokta nyelni. Mondtam neki, hogy ki szeretném nyalni, de mondta hogy majd vacsi után, mert nem akar újra sminkelni stb. Úgyhogy sajnos még nem kaptam meg a masztikát, de talán jobb is így, mert folyamatosan fel vagyok tüzelve, amint magára hagyom 2 percre a szobában. Folyamatosan azon jár az agyam, hogy biztos hogy most fog magához nyúlni.
#404   2020. 07. 24. péntek 07:09
Krumplisteszta Krumplisteszta
Megprobàltuk, de mindig az lett a vège, hogy beszàllt a màsik. Szeretünk egymàshoz èrni. Ha egy kivàncsi puncit làtok azt mindenkèppen ki akarom elègiteni, az asszonykàm pedig hasonloan van a meredt farokkal. Meg akarja fejni, hogy ne legyen olyan feszült.
#403   2020. 07. 24. péntek 06:39
fazonpar fazonpar
Koszonom, persze, megirom smile
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2020. 07. 24. péntek 04:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 24. péntek 04:28
Remélem összejön és sikerül a hét végén az akciótok. Meséld majd el.
#402   2020. 07. 24. péntek 04:28
Porthos61 Porthos61
Remélem összejön és sikerül a hét végén az akciótok. Meséld majd el.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 23. csütörtök 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 23. csütörtök 08:49
En mostanra kb már mindent kiprobaltam a párommal... Egyedül az egymás előtti masztit nem. Illetve az én oldalamrol megvolt már a dolog korábban is, illetve most megismeteltem. Lezuhanyoztam, szexi fazonra borotvaltam a farkam. Be feküdtem az ágyba. A parom is elment zuhanyozni. Gondoltam kicsit meglepem. Gyorsan beállítottam egy kis pornót, és verni kezdtem szépen lassan, erotikusan. Mikor jött be a párom, épp kezdett mondani valamit, de elallt a szava. Annyit tudott mondani, hogy hűha... Le is dobta a törölközőt, és rám akart feküdni. Mondtam neki, hogy én most előtte szeretném kiverni. Miközben ment a pornó, en egyre hevesebben vertem, egyre jobban nyogdecseltem.mar közeledett a vég. Nagyon izgatott, hogy néz közben. Gondoltam itt az alkalom, megkertem hogy csatlakozzon,ért én is szeretném látni ahogy masztizik. Hát megint visszautasított. Azt mondta, hogy most biztos hogy nrm fog... Hiába gyozkodtem, azt mondta hogy szégyenlős. Rahagytam. Megkertem akkor cserébe terdeljen elém, mert a cickoira akarok élvezni. Így is történt, de az arcára nem mehetett sajnos, mert megkert rá hogy oda ne élvezzek most... Szóval tele élveztem a melleit. Utána kinyaltam. Kb 3 perc alatt elment. Nagyon felizgatta a masztim... Brutal nedves volt. Aztán alaposan atbeszeltuk ezt a maszti témát. Végre úgy érzem megnyilt nekem. Én elmondtam neki, hogy tudok róla, hogy rendszeresen magához nyúl (telefonban pornó előzmények, fogy a síkosító, a vibriei nem mindig úgy vannak a fiókban ahogy hagytuk őket stb)... Azt hittem tagadni fog, de nem. Mindent elmeselt... Hogy mikor, milyen sűrűn, hogy szokott játszani magával. Ezt persze megelozte egy részletes beszámolóm arról, hogy én minden nap kiverem, hogy mikor szoktam csinálni stb. Azt mondja, nagyon izgatta ahogy csinálom magamnak, nagyon szexi volt. És itt fordult meg a dolog. Elmondtam neki, hogy engem mégjobban felizgatna, ha látnám őt masztizni. Elmondtam, hogy ez kb minden vágyam. Megértette mennyire szeretném, és megigerte hogy megteszi, csak egy kevés időt kér, hogy lélekben rakeszuljon. Azt mondta, hogy ez így nehéz neki, mert ha pl ranyitnék, akkor már benne lenne, és nem hagyná abba... Viszont így elkezdeni kellemetlen neki. Az jutott eszembe, hogy hétvégén úgyis megyünk hosszuhetvegezni. Ott ő válassza ki, hogy mikor nyúl magához. Ne szóljon, csak mikor egyedül van egy kicsit, kezdje el, én meg majd ranyitok. Azt mondta, hogy ebben benne van smile huuu hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz smile
#401   2020. 07. 24. péntek 00:09
Triboro Triboro
Szerintem ez is csak egy belső gát, (màr akiben van), amit egyszer kell átlépni, és utána nem is érti az ember, hogy előtte miért problémázott.
#400   2020. 07. 23. csütörtök 08:49
fazonpar fazonpar
En mostanra kb már mindent kiprobaltam a párommal... Egyedül az egymás előtti masztit nem. Illetve az én oldalamrol megvolt már a dolog korábban is, illetve most megismeteltem. Lezuhanyoztam, szexi fazonra borotvaltam a farkam. Be feküdtem az ágyba. A parom is elment zuhanyozni. Gondoltam kicsit meglepem. Gyorsan beállítottam egy kis pornót, és verni kezdtem szépen lassan, erotikusan. Mikor jött be a párom, épp kezdett mondani valamit, de elallt a szava. Annyit tudott mondani, hogy hűha... Le is dobta a törölközőt, és rám akart feküdni. Mondtam neki, hogy én most előtte szeretném kiverni. Miközben ment a pornó, en egyre hevesebben vertem, egyre jobban nyogdecseltem.mar közeledett a vég. Nagyon izgatott, hogy néz közben. Gondoltam itt az alkalom, megkertem hogy csatlakozzon,ért én is szeretném látni ahogy masztizik. Hát megint visszautasított. Azt mondta, hogy most biztos hogy nrm fog... Hiába gyozkodtem, azt mondta hogy szégyenlős. Rahagytam. Megkertem akkor cserébe terdeljen elém, mert a cickoira akarok élvezni. Így is történt, de az arcára nem mehetett sajnos, mert megkert rá hogy oda ne élvezzek most... Szóval tele élveztem a melleit. Utána kinyaltam. Kb 3 perc alatt elment. Nagyon felizgatta a masztim... Brutal nedves volt. Aztán alaposan atbeszeltuk ezt a maszti témát. Végre úgy érzem megnyilt nekem. Én elmondtam neki, hogy tudok róla, hogy rendszeresen magához nyúl (telefonban pornó előzmények, fogy a síkosító, a vibriei nem mindig úgy vannak a fiókban ahogy hagytuk őket stb)... Azt hittem tagadni fog, de nem. Mindent elmeselt... Hogy mikor, milyen sűrűn, hogy szokott játszani magával. Ezt persze megelozte egy részletes beszámolóm arról, hogy én minden nap kiverem, hogy mikor szoktam csinálni stb. Azt mondja, nagyon izgatta ahogy csinálom magamnak, nagyon szexi volt. És itt fordult meg a dolog. Elmondtam neki, hogy engem mégjobban felizgatna, ha látnám őt masztizni. Elmondtam, hogy ez kb minden vágyam. Megértette mennyire szeretném, és megigerte hogy megteszi, csak egy kevés időt kér, hogy lélekben rakeszuljon. Azt mondta, hogy ez így nehéz neki, mert ha pl ranyitnék, akkor már benne lenne, és nem hagyná abba... Viszont így elkezdeni kellemetlen neki. Az jutott eszembe, hogy hétvégén úgyis megyünk hosszuhetvegezni. Ott ő válassza ki, hogy mikor nyúl magához. Ne szóljon, csak mikor egyedül van egy kicsit, kezdje el, én meg majd ranyitok. Azt mondta, hogy ebben benne van smile huuu hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz smile
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 06. 03. péntek
Üzenetek: 499db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 10. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!