Mi volt tegnap este?!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3104   2020. 11. 21. szombat 06:25
nanika40 nanika40
Sziasztok nem örök sokat sok hosszú év után . Meg tudtam dugni a. Szomszéd ikreket egyszerre. Huh nagyon jók voltak
#3103   2020. 11. 15. vasárnap 12:26
Oldbiker Oldbiker
Sziasztok! Tegnap vacsorát rendeltem házhoz szállítással, sajnos most csak így lehet. Vörösbort kortyolgattunk és beszélgettünk. Bizonyára az alkohol hatása is közrejátszhatott, párom odalépett hozzám és hosszú csókkal köszönte meg a vacsora rendelést. Éreztem, hogy egyre szorosabban simult hozzám, combjaival átkulcsolta lábam és combomhoz dörzsölve egy durvábban és erőszakosabban lágyékát. Lehetetlen volt ellenállni gerjedelmének, lucskoságának. Nagyon jó szex volt. Kemény mellei pici de durván álló bimbói őrületbe kergettek. Folyamatosan ingerelni kell őket, imádja. Majd az orgazmus és az extázis. Fantasztikus volt! Melleire élveztem, rányomta fejem és látszott, hogy akarja. Megtettem, pedig soha nem csináltam még, lenyaltam saját ondómat a testéről és utánna csókolóztunk. Akkor élvezett el másodszor, belenyögve a számba. Vadul izgató volt, főleg ondót érezni. Igaz a sajátos volt, de felizgatott. Mondjuk vicces, hogy miközben írom ezeket a sorokat ismét állok.
#3102   2020. 11. 14. szombat 01:05
X Törölt felhasználó (4269692)
Ma egy üzleti ügy miatt Győrben jàrtam.A dolgom vègeztèvel gondoltam az új lakàsomhoz,nèzegetek bútorokat.Sorra vègigjàrtam a nagyobb üzleteket,ès az egyikben összefutottam egy sràccal akivel mèg anno a volt fèrjemmel többeseztünk. Elegàns voltam,magassarkúban tetszetem is Attilànak.Attila egy 40 èves 175 magas kisportolt testalkatú fiú ,aki baromi vagàny .Roppant energikus,ès lehengerlő stílusa van,az a fajta aki pillanatok alatt ledumàlja rólúnk csajokról a bugyit.Szóval beszèlgettünk,közben nèztük a bútorokat.Majd kimentünk ès az autója melett folytattuk. Egy kis idő elteltèvel, megkèrt hogy üljek be hozzà az autóba.Először vacilàlltam,mert egy ütött -kopott ,belül is koszos autó volt. Mindegy csak beültem. Egyből jött is a poèn hogy hàtul van a közösülès.Kinevettem magam, majdvisszadobtam a labdàt azzal ,hogy ezekszerint elöl csak maszturbàlni ,ès önkielègíteni szabad , hisz csak egyes üèsekről beszèlünk.Egyszer csak meghívott magàhoz egy üdítőre,mivel tudja nem kàvèzok.Elfogadtam a meghívàst. Ott ülve nàla egyszer csak beugrott hogy neki bizony hatalmas a micsodàlya. Egy pillanat alatt totàl nedves lettem. Làttam őis alig bírta màr tűrtőztetni magàt, oda is hajolt egy làgy csókért.Egymàsnak ugrottunk ,estünk keltünk keresztűl mindenen. Azt tudni kell,hogy most vette a lakàst alig volt bent bútor,de doboz annàl több.3 óràn àt megàllàs nèlkűl rosszalkodtunk, màr a vègèn sorozatos orgazmusaim voltak tőle. Többször elment ő is a vègèn màr elèg rendesen ragadtam az ondótól.letusoltam ,felöltöztem ,és haza indúltam. Hàt egy ilyen napom volt a mai.
#3101   2020. 11. 13. péntek 07:53
X Törölt felhasználó (4293192)
A Lajos góljával is nyert a magyar válogatott. wink
#3100   2020. 11. 01. vasárnap 07:33
kálmán68 kálmán68
Mi elmentünk egy szimpatikus parhoz!es a ket no olyan szépen xekxelt hogy elvezet volt nezni!az egesz este jól sikerül es erotikus volt!reméljük meg lesz ilyen velük!es csere nelkul zajlott az egesz!es csak a ket holgy jateka volt!
#3099   2020. 10. 30. péntek 17:58
X Törölt felhasználó (4426082) VIP
Elaltattuk a gyereket és utánna a szobánkban meztelenre vetkőztünk. Hasra fektettem feleségem, síkosítóval bekentem és maszíroztam, lassan elkezdtem nyalogatni a popóját amíg teljesen fel nem izgult. Ezután lassan a seggébe dugtam a vastag farkamat, nagyon szűk volt, de befogadta és addig dugtam keményen amíg meg nem töltöttem a finom seggét forró spermával.
#3098   2020. 10. 26. hétfő 17:45
X Törölt felhasználó (3300232)
Szerencsés pali!Korán reggel.egy ilyen csinos nő szopatásával,seggbe baszásával kezdeni a napot....te sem panaszkodhatsz,korán reggel megvolt az ánuszfeszítés vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 20. vasárnap 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4402432)
2020. 09. 20. vasárnap 10:32
Ugyan nem tegnap este, hanem ma hajnal/reggel.
Nyitásra terveztem elszaladni a dohányboltba, miközben összevakartam magam az induláshoz, beszélgetni kezdtem az egyik randizós app-on keresztül egy sráccal, aki nagyon közel lakik és épp még közelebb is volt éppen. Megbeszéltük, hogy találkozunk a dohányboltnál, így is lett vigyor2 Én közben a párom és a gyerekeink mellől szöktem le xD a végén tőlünk pár lépcsőházzal arrébb felmentünk egy magasabb emeletre, bezárkóztunk a szemétledobó helységbe, ahol is bemelegítésként gyorsan és nagyon durván szopatott egy kicsit, sőt inkább baszta a torkomat, aztán jött a seggem, egyből, szárazon, amit addig baszott míg tele nem élvezte finom még mindig van belőle a seggemben, imádom! finom
#3097   2020. 10. 17. szombat 07:47
X Törölt felhasználó (4269692)
Az èjszaka sem unatkoztam.Taliztam egy pasival izgalmas volt.Fehèrnemű imàdó volt ,hàt be öltöztem neki ,a combfixes törtènetnèl nagyon begerjedt , ràdöntött az àgyra ,ès tette a dolgàt. Gyorslóvetű volt,de kèpes volt 2 óra alatt 6 magömlèsre.Azèrt ügyes volt de mèg mindig Pèter a legjobb.
#3096   2020. 10. 11. vasárnap 13:54
gabicabi gabicabi
Hosszú testmasszirozast kaptam és utána egybe olvadva hosszan csokolozva élveztük egymás testet! finom
#3095   2020. 10. 10. szombat 08:12
X Törölt felhasználó (4269692)
Ha pèntek,hàt randi. Nem is akàrmilyen. Egy 2m 10 cm magas fekete sràccal .Szokàsos ètterem, vacsora, kis autózàs ,most egy motel szobàban fejeztük be. Lànyok ,akik ezt olvassàk! Egyszer èrdemes kipróbàlni,mert küóönleges szeretők ezek a fiúk. Règebben mar votam hasonló fiukkal ,de sosem csalódtam.Vègig velem foglalkozott, ès azaktusban is èreztette hogy èn vsgyok a lènyeg.Megis ijedtdem mert hatalmas micsodàlya volt ,de úgy tudott vele bànni ,hogy nem fàjt.
#3094   2020. 10. 05. hétfő 19:47
Kejencpar Kejencpar
Igaz nem tegnap este, de délután átugrott egy páros, akikkel maratoni négyes gabalyodás keveredett. Nem az első alkalom volt, de ez volt a legjobb. A lányok között nagyon megy a biszex, úgyhogy agyon kényeztették egymást, de mi is kitettünk magunkért. A bakancslista is rövidült a párcserével, felcsatolhatós (lányok egymással) szexxel és a spriccelős orgazmussal.
A nap végén kettesben pedig végre áldoztunk a popsiszex oltárán, ami fantasztikus élmény mindkettőnknek (főleg most a kipróbált két új pózban).
#3093   2020. 10. 05. hétfő 18:35
X Törölt felhasználó (4269692)
Pénteken,megkért egy jó ismerősöm,hogy kísérjem el egy üzleti vacsorára.Elfogadtam!Egy híres hotel aulájában volt a fogadás,egy kb. 20 személyes asztal várt minket.Belépve megpillantottam egy magas ,nagyon jóképű pasast öltönyben,azonnal kívántam.Úgy alakítottam,hogy egymással szemben ülhessünk.A vacsora alatt végig szemeztünk,a kísérője észre is vette.Mivel én is kísérő voltam ,az etikett, teljesen lefoglalt.Viszont a vacsi végeztével oda mentem a bárpulthoz,nem is kelet sokat várnom ,hogy megszólítson.Közölte Andrásnak hívják,és nem titkolt szándéka még az éjszaka folyamán ágyban vinni.Erre én elkezdtem kacérkodni,és rákérdeztem,hogy mit szól majd e nemes tervhez a kísérője?Nevetve mondta, hogy mivel a húga az illető ,talán nem lesz baj.Mondtam neki,hogy nagyon ügyesnek kell lennie,hát az volt.A rendezvény végezetével a kísérőm hazavitt,majd én taxiba űltem,és Andrásnál találkoztunk.Mivel otthonról mentem már,így magassarkúban, combfixben szexis badyban mentem hozzá,persze azért egy hosszú kardigán volt rajtam.Odaérve ,pezsgő és vörös bor várt,és persze andrás már lazább öltözékben.Iszogattunk,és nyíltan beszédben eljátszottunk a gondolattal,hogy szexelünk.Nagyon felhúztuk egymást,és hát nekikezdtünk.Mögém állva csókólgatott , simogatott,majd magára húzott.Én is megfogtam a micsodáját,nagyon kemény volt.Hatalmas ,vastag hím tag volt, mondta biztosan fájni fog majd először.Mondtam neki ne félts,voltam már nagyobbal is.Láthatóan még jobban beindult,és nagyon megakarta mutatni hogy ő a legjobb legény a talpán.Bevallom azért mondtam neki,hogy így legyen.Nagyfiú révén azt mondta ma olyanban lesz részem mint még soha.Vissza is kontráztam gyorsan,hogy amit én fogok nyyujtani,azt te nem biztos hogy bírod.Aztán már az orál tudásom kifogott rajta ,akkorát élvezett az arcomra,a hörgésétől pedig hangos volt a ház.Miután az utolsó cseppet is lenyaltam ,megtísztitottam a farkincáját,újra bedobtam magam.Elkezdtem trágár szavakkal kérlelni,és mélyen a szemébe néztem,mikor dugott.kb. 15 perc elteltével újra elélvezett, hörögve.Aztán mint előtte a finom spermát megkaptam részeműl , de most a puncimra.A földön feküdt,én föléáltam magas sarkúban és mondtam neki ,hogy ma te nekem szolgálsz.Ettől aztán totál beindúlt, utánna úgy megdugott mindenhonét,hogy számolni sem birtam már az orgazmusaimat.Azóta folyamatosan hívogat,de mondtam én csak szexelni akartam.
#3092   2020. 10. 04. vasárnap 09:00
demlaci demlaci
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 20. vasárnap 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4402432)
2020. 09. 20. vasárnap 10:32
Ugyan nem tegnap este, hanem ma hajnal/reggel.
Nyitásra terveztem elszaladni a dohányboltba, miközben összevakartam magam az induláshoz, beszélgetni kezdtem az egyik randizós app-on keresztül egy sráccal, aki nagyon közel lakik és épp még közelebb is volt éppen. Megbeszéltük, hogy találkozunk a dohányboltnál, így is lett vigyor2 Én közben a párom és a gyerekeink mellől szöktem le xD a végén tőlünk pár lépcsőházzal arrébb felmentünk egy magasabb emeletre, bezárkóztunk a szemétledobó helységbe, ahol is bemelegítésként gyorsan és nagyon durván szopatott egy kicsit, sőt inkább baszta a torkomat, aztán jött a seggem, egyből, szárazon, amit addig baszott míg tele nem élvezte finom még mindig van belőle a seggemben, imádom! finom
#3091   2020. 10. 03. szombat 11:25
X Törölt felhasználó (4269692)
Hmmmm.
#3090   2020. 09. 30. szerda 13:51
X Törölt felhasználó (4389762)
Hát akkor nálam tegnap egy csaj volt és 7 alacsony növésű fickó. crazya
#3089   2020. 09. 30. szerda 00:49
Palesz Palesz
Én is azt hittem ennyire éhes vagy. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 29. kedd 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 09. 29. kedd 19:18
Csak azt írtam 5 pasi.Hát igen a két fiam, és 3 kis barátaik,voltak vendégségben.Anyaszolgálat volt,gondoltam sokan félre értik majd.Az a csúnya fantázia mindig. wink
#3088   2020. 09. 29. kedd 19:18
X Törölt felhasználó (4269692)
Csak azt írtam 5 pasi.Hát igen a két fiam, és 3 kis barátaik,voltak vendégségben.Anyaszolgálat volt,gondoltam sokan félre értik majd.Az a csúnya fantázia mindig. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 27. vasárnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4413692)
2020. 09. 27. vasárnap 12:16
Ha neked 5 kevés,akkor te nem is élvezed a sexet.Szerintem te lóditasz.Ugye!
#3087   2020. 09. 27. vasárnap 17:58
Palesz Palesz
Tegnap nem volt velem a párom ezért telefonon keresztül, üzenetben írtuk le vágyainkat és elégítettük ki magunkat. Jó volt.
#3086   2020. 09. 27. vasárnap 17:03
Falkner Falkner
Nálunk csak két plusz pasi itt tirolban agynemut kellett cserélni a barátnőmnek
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 26. szombat 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 09. 26. szombat 06:57
5 pasi.
#3085   2020. 09. 27. vasárnap 12:16
X Törölt felhasználó (4413692)
Ha neked 5 kevés,akkor te nem is élvezed a sexet.Szerintem te lóditasz.Ugye!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 26. szombat 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 09. 26. szombat 06:57
5 pasi.
 
... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kuklukszklán kuklukszklán
Nyitás ideje: 2004. 10. 31. vasárnap
Üzenetek: 3544db
Utolsó üzenet: 2025. 05. 12. hétfő
 

Hírek

2025. 01. 22. szerda 12:25
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább
2024. 12. 15. vasárnap 14:30
Új VIP vásárlási felület Kedves felhasználók! Szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy megújult a VIP vásárlási felület. Aki az előzőhöz volt szokva, neki elsőre idegennek tűnhet, de használjátok ezt is bátran a továbbiakban. Itt már tudtok Apple Pay-jel, és Google Pay-jel is... Tovább
2024. 12. 08. vasárnap 16:27
Szereted a szextörténeteket / képregényeket? Kedves Látogatóink! Testvérlapunk, a Törté-Net, továbbra szívesen várja olvasóit és íróit, mert a legtöbb magyar nyelvű erotikus történetet és képregényt itt találhatjátok széles e világon! Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
diszkretdarabok.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!