Izgatja a párom, ha kikezdek más pasikkal...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem megdugatni akar (szerintem), de rettenetesen felhúzza, ha flörtölök más pasikkal...

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#495   2011. 10. 21. péntek 20:53
Spongebob Spongebob
Vegre itt a hetvege, jokedvem van, atolvastam mi tortent a heten. Most nem erdekelnek tanulolanyek sem, jatsszanak csak. Ugy fest Boszika sajnos eltunt, mint egyszeri koztarsasagi elnoknek a nyelvtankonyve...
Kedves SidFester! A Boszorkany nekem ugyan nagyon hianyzik innen, de ha mar igy felcsigaztal minket olvasokat, legyszi potyogd be a storid, ne hagyjuk mar, hogy ez az oldal ilyen csunya halalt haljon -talan platoi szerelmem is visszater miatta, tudom,hogy olvassa- , varom irasod.
Koszonettel: Spongebob
#494   2011. 10. 19. szerda 18:43
Dr Látható Dr Látható
Kedves Fórumtársak/elsősorban új olvasók és kommentelők/!
Először is nagyon örülök, hogy végre megmozdult a fórum és új hozzászólások is érkeztek. Tényleg nagyon várok, ha mást nem egy rövid történetet, persze Kedves Sidfester a képek is jöhetnek. Azt szeretem itt, hogy bárki megnyílhat és őszinte lehet, ezt már én is megtettem az oldalon egyszer (#375 2011. 08. 31. szerda 23:14), most még a 11. oldalon találjátok, ne legyetek restek utána olvasni, nehogy tudatlanok maradjatok. " Mundus vult decipi, ergo decipiatur " A világ azt akarja, hogy becsapják, tehát becsapatik. Ezzel próbálom feldobni, színesíteni ezt a fórumot és a másik kedvencemet is. Ismét őszinte leszek, tudom, hogy ez sok embernek nem tetszik, de ha más nem, egy kis vitával, bárki láthatja a fórumokat mindig sikerül felpörgetnem. További kitartást és sikereket. Végre az önjelölt moderátorok sem háborognak, valahogyan hamarosan jelentkezem. citrom74
#493   2011. 10. 19. szerda 12:36
X Törölt felhasználó (814856)
" nem egy könnyű ez az út sok örömmel de sajnos még több bosszúsággal,"
akkor most először mond el az örömeidet, a bosszúság ráér, ne vedd rögtön el a kedvünk. Egy amúgy is kifacsart
Citrom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 18. kedd 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (823029)
2011. 10. 18. kedd 12:56
Sziasztok!
Már régóta olvastuk a fórum lapjait és minek tagadjam izgatóan hatott rám néhány dolog amin magam is meglepődtem. Ahogy ez lenni szokott (aljas módon tervet szövögetve) lassan ,nagyon lassan rávezetgettem a párom hogy jó lenne, ha regizne és ismerkedne beszélgetne stb,stb.
Ami érdekes volt hogy egy picivel később nyílott ez a téma és mivel szinte ugyanezt az utat jártuk be, naná, hogy felkeltette az érdeklődésem.
Most nem fontos mi meddig és hová jutottunk. De az igen, hogy egyáltalán nem egy könnyű ez az út sok örömmel de sajnos még több bosszúsággal, amit nem is szeretnék itt leírni aki próbálkozik vele tudja milyen...
Viszont elszomorító számomra, hogy nyilvánosan is addig jut egy téma hogy a felhasználók csak egymás ellen szólnak, szétoffolják a topikot. Ennek egyenes következménye hogy először csak a hozzászólók tűnnek el, majd a "passzívabbak". Régen naponta többször néztem be én is, aztán csak naponta,hetente...Most meg úgy vagyok vele hogy... Igazából imádtam a történeteket (mindegy, hogy kitalált vagy megtörtént),fényképsorozatokat sőt még azt is ha valaki hülyeségeket kérdezett és a többiek válaszoltak (néha olyant amilyent kérdeztek).Úgy gondolom a fórum azért van és azért vannak a topikok, hogy próbáljunk egy téma mentén beszélgetni (nem baj ha eltérsz csak térj vissza hozzá). És a legfontosabb MINDENnek megvan a maga helye!
Ha ezt szem előtt tartanátok nem lenne olvashatatlan némelyik kedvenc topikunk és és talán kerülnének be új és újabb bejegyzések.
Bocs az OFF-ért de kikívánkozott!
#492   2011. 10. 18. kedd 13:04
kandurmarci kandurmarci
Kedves SidFerster, kezdjél akkor hozzá és írd meg a történeteiteket, a bosszússágokkal együtt. Te is ezt hiányolod, viszont azt írod hogy "Most nem fontos mi meddig és hová jutottunk. De az igen, hogy egyáltalán nem egy könnyű ez az út sok örömmel de sajnos még több bosszúsággal, amit nem is szeretnék itt leírni aki próbálkozik vele tudja milyen.... Tegyél róla, lécci, hogy visszatérjen a topic a saját kerékvágásába. Én legalábbis izgatottan várom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 18. kedd 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (823029)
2011. 10. 18. kedd 12:56
Sziasztok!
Már régóta olvastuk a fórum lapjait és minek tagadjam izgatóan hatott rám néhány dolog amin magam is meglepődtem. Ahogy ez lenni szokott (aljas módon tervet szövögetve) lassan ,nagyon lassan rávezetgettem a párom hogy jó lenne, ha regizne és ismerkedne beszélgetne stb,stb.
Ami érdekes volt hogy egy picivel később nyílott ez a téma és mivel szinte ugyanezt az utat jártuk be, naná, hogy felkeltette az érdeklődésem.
Most nem fontos mi meddig és hová jutottunk. De az igen, hogy egyáltalán nem egy könnyű ez az út sok örömmel de sajnos még több bosszúsággal, amit nem is szeretnék itt leírni aki próbálkozik vele tudja milyen...
Viszont elszomorító számomra, hogy nyilvánosan is addig jut egy téma hogy a felhasználók csak egymás ellen szólnak, szétoffolják a topikot. Ennek egyenes következménye hogy először csak a hozzászólók tűnnek el, majd a "passzívabbak". Régen naponta többször néztem be én is, aztán csak naponta,hetente...Most meg úgy vagyok vele hogy... Igazából imádtam a történeteket (mindegy, hogy kitalált vagy megtörtént),fényképsorozatokat sőt még azt is ha valaki hülyeségeket kérdezett és a többiek válaszoltak (néha olyant amilyent kérdeztek).Úgy gondolom a fórum azért van és azért vannak a topikok, hogy próbáljunk egy téma mentén beszélgetni (nem baj ha eltérsz csak térj vissza hozzá). És a legfontosabb MINDENnek megvan a maga helye!
Ha ezt szem előtt tartanátok nem lenne olvashatatlan némelyik kedvenc topikunk és és talán kerülnének be új és újabb bejegyzések.
Bocs az OFF-ért de kikívánkozott!
#491   2011. 10. 18. kedd 12:56
X Törölt felhasználó (823029)
Sziasztok!
Már régóta olvastuk a fórum lapjait és minek tagadjam izgatóan hatott rám néhány dolog amin magam is meglepődtem. Ahogy ez lenni szokott (aljas módon tervet szövögetve) lassan ,nagyon lassan rávezetgettem a párom hogy jó lenne, ha regizne és ismerkedne beszélgetne stb,stb.
Ami érdekes volt hogy egy picivel később nyílott ez a téma és mivel szinte ugyanezt az utat jártuk be, naná, hogy felkeltette az érdeklődésem.
Most nem fontos mi meddig és hová jutottunk. De az igen, hogy egyáltalán nem egy könnyű ez az út sok örömmel de sajnos még több bosszúsággal, amit nem is szeretnék itt leírni aki próbálkozik vele tudja milyen...
Viszont elszomorító számomra, hogy nyilvánosan is addig jut egy téma hogy a felhasználók csak egymás ellen szólnak, szétoffolják a topikot. Ennek egyenes következménye hogy először csak a hozzászólók tűnnek el, majd a "passzívabbak". Régen naponta többször néztem be én is, aztán csak naponta,hetente...Most meg úgy vagyok vele hogy... Igazából imádtam a történeteket (mindegy, hogy kitalált vagy megtörtént),fényképsorozatokat sőt még azt is ha valaki hülyeségeket kérdezett és a többiek válaszoltak (néha olyant amilyent kérdeztek).Úgy gondolom a fórum azért van és azért vannak a topikok, hogy próbáljunk egy téma mentén beszélgetni (nem baj ha eltérsz csak térj vissza hozzá). És a legfontosabb MINDENnek megvan a maga helye!
Ha ezt szem előtt tartanátok nem lenne olvashatatlan némelyik kedvenc topikunk és és talán kerülnének be új és újabb bejegyzések.
Bocs az OFF-ért de kikívánkozott!
#490   2011. 10. 14. péntek 21:42
BigJoe23 BigJoe23
Mivel ezt már tönkre tették, most épp egy másikban csinálják a fesztivált...
#489   2011. 10. 09. vasárnap 14:50
Spongebob Spongebob
Kedves Boszika! Eddig nagyon szivesen olvastam az oldalt, mostanaban latom mi megy itt, ezert minek is irjak, te sem vagy itt, de most lattam, hogy a fergek kezdik beleenni magukat egy masik almaba is...
P.s.: I love you
Spongebob
#488   2011. 10. 08. szombat 09:54
X Törölt felhasználó (433079) VIP
Akkor , ha mindenki itt van beszéljünk a hermafroditákról ( Vulvo, ha nem tudod mi, az menj fel a Wikibe, vagy nézz a lábvadközé )
#487   2011. 10. 08. szombat 09:44
Boszorkányimádó Boszorkányimádó
Lesz@rom az itteni beszélgetést... Egyetértek Vulvofillel, de tőlem aztán lehetne vulva- field is...(pinamező) nyes
#486   2011. 10. 08. szombat 09:29
X Törölt felhasználó (433079) VIP
. Én azt hiszem a Te neved helyesen inkább vulvodynia / szeméremtest körüli fájdalom /, úgyhogy megint gyenge voltál . Ezen még dolgozz egy kicsit. Mindenesetre elég érdekes élvezeteid vannak, de hát erről szól a GG. Nyithatnál egy Fórumot. " Arra élvezek, ha rájövök , valaki nem tudja mit jelent a nickem " címmel.
Azért néha próbálkozz a farkad körül is élvezetet szerezni. Persze csak amikor éppen nem kínoz a betegséged..
#485   2011. 10. 07. péntek 20:39
Lalller Lalller
Kedves Látogató. Egyszerűbb lenne beírni, hogy nézd meg a wikipediában mit jelent. Ez így elég gagyi, hogy szóról szóra idemásolod, mintha saját kútfőből jönne. Bocs, de nem tudok elmenni mellette...Mostantól megint read only...
#484   2011. 10. 07. péntek 19:51
X Törölt felhasználó (433079) VIP
Kedves Lenke! Nem vagyok Rá szorulva. Sajnos. De szeretnék.
#483   2011. 10. 07. péntek 19:21
X Törölt felhasználó (433079) VIP
Kedves Vulvofil
Az anagramma egyfajta szójátékot jelent, melyben értelmes szavak vagy mondatok betűinek sorrendjét úgy változtatjuk meg, hogy az eredmény szintén értelmes szó vagy mondat legyen.
A probléma a következő. A vulvofil körülbelül annyira értelmes szó, mint Te.
Ha egy betű kimaradt, attól nem anagramma, csak figyelmetlenség, de az olvasót pótolhatatlan veszteség nem érte, hiszen Nickedet helyesen a GG fórumain, jó voltodból, vagy helyesebben rossz voltodból 239 helyen megtekintheti pontosan leírva. Ezzel, az „anagrammával” megint mellélőttél, de nem mondhatom, hogy” Ha hallgattál volna…” stb, mert hát előtte is, hogy meg ne sértselek küzdettél kihívásokkal. És mindig alul is maradtál.
Nehéz lehet Neked. Érvek nélkül vitatkozni. Így azután előveszed a primitívek döntő érvét „ na, én inkább nem mondok semmit” Este meg büszkén elmondhatod otthon „ Na mama, ma jól megmondtam nekik” De nagyon nem sajnállak, ugyanis nem kötelező kioktatni valakit arról amihez egyébként lövésed sincs, esetleg olvastál róla valamit ,valamikor, valahol. Tudod a Te a természeted a legkártékonyabb konstelláció és, ha ezt felfedezem valakiben, már rohanok is az ellenkező irányba. A „tehetségtelen, de szorgalmas”
Egyébként mostanában mintha visszafogottabb lennél. Már semmi értelmes, kreatív,intellektuális, kizárólag hülyeségek. Ennyit már egy nicken is elnyomhatnál, úgyhogy töröld nyugodtan Nanuqot Jadét, Függőt, Nyúlmedvét, Adélt,Ravennát,WWWektort.
A jelzőkkel meg érdemes vigyázni., már csak hogy a kívánt hatást elérd. Mondhattad volna, .unalmas, szürke, lapos, nívótlan, egysíkú, eseménytelen, monoton, ingerszegény,,silány, csapnivaló, hitvány, gagyi, kommersz, borzalmas, pocsék,, értéktelen, vagy ezt mind egybe, de hogy "szakadt" Ez olyan, mintha azt mondanám az írásodra, hogy " rongyos"
Hát nem jobban hangzana, és hűbben fejezné ki a véleményem, ha azt mondanám, hogy. írásaid unalmasak, szürkék,, laposak, nívótlanok, egysíkúak, eseménytelenek, monotonak, ingerszegének,,silányak, csapnivalók, hitványak, gagyik, kommerszek, borzalmasak, pocsékok,, értéktelenek. De a helyzetedre tekintettel nem mondom. Az ember ne rugjon a vesztesbe.
#482   2011. 10. 07. péntek 17:18
fenomenr9 fenomenr9
Sziasztok
Nem szeretnék zavarni de örülnék ha venné a bátorságot egy hölgy esetleg pár és ma este a rossz idő megcáfolása alkalmából egy jó éjszakának nézhetnénk elé!
Köszönöm a figyelmet
#481   2011. 10. 07. péntek 15:36
X Törölt felhasználó (7453)
Szerintem nyissatok magatoknak egy új topic-ot ,és ott vitatkozzatok.
#480   2011. 10. 07. péntek 15:00
pedersoli pedersoli
Mi lenne, ha egymás kritizálása, oktatása helyett visszatérnétek az eredeti témához? Lehet, hogy újra izgalmassá válna a topic...
#479   2011. 10. 07. péntek 11:33
X Törölt felhasználó (433079) VIP
.ma 11:13 "Egyetertek Vulfoillal!!!!" #613 devilmanr
2011. 10. 05. szerda 14:53 " Boszika egyetertek veled,nem errol kene szoljon!!!" #602 devilmanr
Egyetértésben már profi vagy. Most már próbálkozhatsz a továbblépéssel és esetleg megérteni kettőt, és így tovább, évről évre fejlődve. Néhány év és akár öt-hat dolgot is érteni fogsz. És látod ezt is elolvastad
#478   2011. 10. 07. péntek 11:26
Nanuq Nanuq
worship
#477   2011. 10. 06. csütörtök 22:36
X Törölt felhasználó (821689)
worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 06. csütörtök 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (433079) VIP
2011. 10. 06. csütörtök 21:48
Kedves Vulfoil.
Azt hiszem nagyon eltévedtél a netes műfajokban szomoru1 A topic jelentése : tárgy, téma, általános érv. Hol olvasod Te ki ebből azokat amiket írtál. Hol van itt szó "felelősségről", meg "magától élésről". A szó semmivel nem jelent többet, mint hogy a hozzászólásokat egy meghatározott TÁRGYban, TÉMÁban teszik a minimális webes kultúrával rendelkezők. Tehát, ha a téma ( angolul topic ) mondjuk az anyám tyúkja, akkor ott nem illik az apám faszáról beszélni,.Tehát a topic ( magyarul :tárgy, téma ) elindítója jogosan háborog, hogy az általa felvetett témától ( angolul topic ) gyökeresen eltérő hozzászólásokat lát. Persze lehet, hogy szerinted csak egy kis vargabetű az " Izgatja a párom, ha kikezdek más pasikkal " témájához a " Sopron környékén basznék, csak volna kit ", tartalmú vélemény, viszont akkor kár volna ennyi topic ( magyarul: tárgy, téma ) a GG-n mert , hát mindegyik valahol a testiségről szól, legfeljebb egy kis vargabetűvel.
Ennél nagyobb butaság amit a blogról írsz. A blog (web és „log” (napló), illetve a"binarylog" magyarul webes napló) rövidítése. Tehát napló, és mint ilyen gyakorlatilag semmiféle formai vagy tartalmi megkötéssel nem rendelkezik. A blog egy olyan periodikusan újabb bejegyzésekkel bővülő weboldal, amely ezek sorozatából áll, függetlenül attól, hogy mi az oldal témája Ha a blog nyilvános bárki, bármit írhat bele, kedve szerint. Tehát, pont az ellenkezője mint amit Te állítasz. A poszt (magyarosított változata az angol 'post' igének, eredeti jelentése elküld )és a komment ( angolul comment. magyarul : magyarázat, megjegyzés, kommentár ) pontosan ugyanazt fedi, tehát elküld egy megjegyzést. Ebből a mondatból a webes nyelvben használhatod az elsőt , tehát „ küld” ( angolul poszt ) , vagy a másodikat „ kommentár” ( angolul comment ), mindkettő ugyanazt jelenti. Sőt mondhatod azt is: postolok egy kommentet. ( magyarul: elküldök egy megjegyzést , csak így hosszú és ronda. Lényeg, hogy állításoddal pont ellenkezőleg, ha a megfogalmazásodban " Topicnyitó " Blogot ( magyarul : naplót ) nyitott volna, és azt nyilvánossá és mások által is elérhetővé tenné, akkor nem határozhatná meg, hogy ki mit ír bele ( küld megjegyzést )
Úgyhogy megint beleestél a szokásos hibádba. Okosnak akartál látszani, és csak a butaságodat bizonyítottad.
De azért sikerült egy, a témába ( topic ) vágó megjegyzést ( commentet ) küldj, ( post), igaz kis vargabetűvel A baszást. De emiatt kár volt en nyit írni. És főleg ezen három teljes napot gondolkozni.
Kérlek ezt a postot egyuttal tekinstd az egy-két hét múlva biztosan megérkező "Te hülye, tudathasadt, skizo, mit oktatgatsz itt" tartalmú kommentedre előre elküldött válaszomnak is.
#476   2011. 10. 06. csütörtök 21:48
X Törölt felhasználó (433079) VIP
Kedves Vulfoil.
Azt hiszem nagyon eltévedtél a netes műfajokban szomoru1 A topic jelentése : tárgy, téma, általános érv. Hol olvasod Te ki ebből azokat amiket írtál. Hol van itt szó "felelősségről", meg "magától élésről". A szó semmivel nem jelent többet, mint hogy a hozzászólásokat egy meghatározott TÁRGYban, TÉMÁban teszik a minimális webes kultúrával rendelkezők. Tehát, ha a téma ( angolul topic ) mondjuk az anyám tyúkja, akkor ott nem illik az apám faszáról beszélni,.Tehát a topic ( magyarul :tárgy, téma ) elindítója jogosan háborog, hogy az általa felvetett témától ( angolul topic ) gyökeresen eltérő hozzászólásokat lát. Persze lehet, hogy szerinted csak egy kis vargabetű az " Izgatja a párom, ha kikezdek más pasikkal " témájához a " Sopron környékén basznék, csak volna kit ", tartalmú vélemény, viszont akkor kár volna ennyi topic ( magyarul: tárgy, téma ) a GG-n mert , hát mindegyik valahol a testiségről szól, legfeljebb egy kis vargabetűvel.
Ennél nagyobb butaság amit a blogról írsz. A blog (web és „log” (napló), illetve a"binarylog" magyarul webes napló) rövidítése. Tehát napló, és mint ilyen gyakorlatilag semmiféle formai vagy tartalmi megkötéssel nem rendelkezik. A blog egy olyan periodikusan újabb bejegyzésekkel bővülő weboldal, amely ezek sorozatából áll, függetlenül attól, hogy mi az oldal témája Ha a blog nyilvános bárki, bármit írhat bele, kedve szerint. Tehát, pont az ellenkezője mint amit Te állítasz. A poszt (magyarosított változata az angol 'post' igének, eredeti jelentése elküld )és a komment ( angolul comment. magyarul : magyarázat, megjegyzés, kommentár ) pontosan ugyanazt fedi, tehát elküld egy megjegyzést. Ebből a mondatból a webes nyelvben használhatod az elsőt , tehát „ küld” ( angolul poszt ) , vagy a másodikat „ kommentár” ( angolul comment ), mindkettő ugyanazt jelenti. Sőt mondhatod azt is: postolok egy kommentet. ( magyarul: elküldök egy megjegyzést , csak így hosszú és ronda. Lényeg, hogy állításoddal pont ellenkezőleg, ha a megfogalmazásodban " Topicnyitó " Blogot ( magyarul : naplót ) nyitott volna, és azt nyilvánossá és mások által is elérhetővé tenné, akkor nem határozhatná meg, hogy ki mit ír bele ( küld megjegyzést )
Úgyhogy megint beleestél a szokásos hibádba. Okosnak akartál látszani, és csak a butaságodat bizonyítottad.
De azért sikerült egy, a témába ( topic ) vágó megjegyzést ( commentet ) küldj, ( post), igaz kis vargabetűvel A baszást. De emiatt kár volt en nyit írni. És főleg ezen három teljes napot gondolkozni.
Kérlek ezt a postot egyuttal tekinstd az egy-két hét múlva biztosan megérkező "Te hülye, tudathasadt, skizo, mit oktatgatsz itt" tartalmú kommentedre előre elküldött válaszomnak is.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 07. 26. kedd
Üzenetek: 535db
Utolsó üzenet: 2022. 07. 20. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!