Chates szerelem
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#51   2011. 06. 09. csütörtök 12:53
-Lencsy- -Lencsy-
Sok mondatoddal egyetértek !
A szerelem bárhol ránk találhat , épp úgy a cseten is . 6 éve vagyok jelen a cseten és szemtanúja voltam már nagyon sok bimbódzó sőt kiteljesedő szerelemnek, kapcsolatnak és még házasságnak is ..Én is voltam már itt nagyon szerelmes amiből rövidebb kapcsolat is kialakult és ugyan nem tartott sokáig, de meghatározó része volt az életemnek, mert sok mindenre megtanított! Igen van virtuális, csetes szerelem ,és valóban szükséges a személyes kontaktus ahhoz , hogy ez be is teljesedjen ! smile Az emberek többsége vágyik az odafigyelésre a szép szavakra a flörtre , amit a közösségi oldalakon meg is talál . Azonban én is óvatosságra intenék mindenkit, mert valóban lehet nagyban játszani az érzelmekkel és hülyére venni a másikat , éppen azért, mert arc nélkül teszi . Muszi észnél lenni és bekukkolni a felszín mögé , még akkor is ha nehéz smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 09. csütörtök 07:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 06. 09. csütörtök 07:49
Chates szerelem?
Már maga a kérdés is furcsa.. mert ugye a chat a hely ahol megismered, de nem itt éled..ugye?
Tehát, totál mindegy hol.. mikor és hogyan ismered meg a nagyon nagy Ő-t vagy a kicsi ő-t.. törekedsz arra, hogy személyes kontaktust teremts vele... sajnos a szüleim is azt gondolják neten nem szabad ismerkedni... nem értik meg--> ez csak egy hely ahol ismerkedem... ahol a gépek túlsó végén hús-vér emberek ülnek .. érzésekkel teli és stb stb.
Tény .. hogy részben zsákbamacska(mert nem látod ki az aki a gép másik felén ül) és sok az őrült és stb. viszont..mindenki maga döntheti el.. hogy ki az akit közel enged magához! Előnye is van az itt ismerkedésnek, ízelítőt kapsz a partner lelkiségéből.. van olyan barátnőm aki szerelmes lett egy lélekbe.. személyes találkozónál tényleg másodlagos volt a külső... (bár itt megjegyezném) záros határidőn belül muszáj a személyes kontaktus.. mert az sem jó.. hogy olyan képbe leszünk szerelmesek amit a szívünk fest arról az úriemberről aki nap mint nap az életünket beragyogja úgy.. hogy még csak nem is láttuk!
#50   2011. 06. 09. csütörtök 07:49
X Törölt felhasználó (805295)
Chates szerelem?
Már maga a kérdés is furcsa.. mert ugye a chat a hely ahol megismered, de nem itt éled..ugye?
Tehát, totál mindegy hol.. mikor és hogyan ismered meg a nagyon nagy Ő-t vagy a kicsi ő-t.. törekedsz arra, hogy személyes kontaktust teremts vele... sajnos a szüleim is azt gondolják neten nem szabad ismerkedni... nem értik meg--> ez csak egy hely ahol ismerkedem... ahol a gépek túlsó végén hús-vér emberek ülnek .. érzésekkel teli és stb stb.
Tény .. hogy részben zsákbamacska(mert nem látod ki az aki a gép másik felén ül) és sok az őrült és stb. viszont..mindenki maga döntheti el.. hogy ki az akit közel enged magához! Előnye is van az itt ismerkedésnek, ízelítőt kapsz a partner lelkiségéből.. van olyan barátnőm aki szerelmes lett egy lélekbe.. személyes találkozónál tényleg másodlagos volt a külső... (bár itt megjegyezném) záros határidőn belül muszáj a személyes kontaktus.. mert az sem jó.. hogy olyan képbe leszünk szerelmesek amit a szívünk fest arról az úriemberről aki nap mint nap az életünket beragyogja úgy.. hogy még csak nem is láttuk!
#49   2010. 03. 19. péntek 10:34
b.stewe b.stewe
Szia!
Nagyon kiábrándult vagy,szeretnélek megismerni írjál belső levelet.
Szia
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 04. csütörtök 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 04. csütörtök 21:12
Szerelem??? Ugyan emberek!! Itt pont ezen a chaten... na mind1 ha még hisztek a csodákban... amik ugye tudjuk nincsenek ....
bár én is szeretnék újra szeretni
#48   2009. 08. 29. szombat 10:47
Lencsy Lencsy
ühhü ..sőtt én már találkoztam is vele beka3
(Ez egy válasz ids26 üzenetére (2009. 08. 27. csütörtök 17:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 27. csütörtök 17:35
Ti hisztek még a szerelemben a fehérlóban a királyfiban?
#47   2009. 08. 27. csütörtök 18:16
Szoni Szoni
Milen lo, mög kiralfi ?????
Olan nincs ember....man reg nincs....mindenki kocsiva jar vagy busszal... vigyor2
#46   2009. 08. 27. csütörtök 17:35
ids26 ids26
Ti hisztek még a szerelemben a fehérlóban a királyfiban?
#45   2009. 06. 21. vasárnap 07:11
X Törölt felhasználó (413880)
Olyan a szerelem, mint a gyöngyszemű harmat,
amelytől fénylik a szirom,
amelyből felszökik, kévéjében a napnak,
szivárvány-szikra, miliom.
Ne, ne hajolj reá, bárhogy vonz e merész láng,
ez a vízcseppbe zárt, percnyi kis fényözön -
mi távolabbról: mint a gyémánt,
az közelebbről: mint a könny.
(Victor Hugo)

Ha azt hiszed boldogság / hát tévedsz/.
Kín ez, valóságos
De édes, elviselhető kín,
Ha éget hát álj oda hogy megégessen,
Ha fáj, még közelebb hajólj.
Érezd a melegséget, a forróságot
Érezd a szenvedélyes tüzet,
És láss csodát eljő a nap
Mikor eggyesűlnek a lángok.

Mindig van a világon egy ember, aki a párjára vár, akár a sivatag, akár egy nagyváros közepén. Amikor pedig ezek az emberek találkoznak, és tekintetük egymásra talál, minden múlt és jövő teljesen elveszíti a jelentőségét, s csak az a pillanat és a hihetetlen bizonyosság létezik, hogy ugyanaz a Kéz írt meg mindent a nap alatt. A Kéz, amely fölébreszti a Szerelmet, s amely mindenki számára, aki ebben a világban dolgozik, pihen és kincsét keresi, alkotott egy vele rokon lelket is.
(Paulo Coelho)

(ezeket a szép gondolatokat helyezd át a megfelelő topicokba, mert a chat-es szerelemhez nem túl sok közük van! pld. a szerelemes topicokba, vagy az idézetek c. topicba!) .tom felkialtas
#44   2009. 06. 20. szombat 06:05
pápaiZotya pápaiZotya
Basszus itt mindenki szerelmes mindenkibe?
Akkor ez egy egy klassz hely!
mf1
#43   2009. 06. 19. péntek 07:52
X Törölt felhasználó (413880)
Nos, a chattes szerelem? Igen, létezik van akit megtalálnak, van aki megtalál és van hogy mind kettő. Ám de létezik egy oldali érzelem is, és ez megmérgezi az ember életét. Bele lehet bolondulni abba ha meglátod, fent van a chatten az akibe szerelmes vagy és még csak nem is tudja, milyen érzelmeket táplálsz iránta. Nem mered neki elmondani mert félsz, hogy esetleg teljesen elkészíttetted, ki zárod a lehetőségét annak hogy megismerd, vele lehess, egyáltalán elinduljon a vonat kettőtökkel. Azt mondják a ffi-ak a farkukkal gondolkodnak. pedig ez ez nem igaz /nem mindig igaz/. Alig várom hogy belépjen, hogy meglássam aranyos mivoltát. ilyenkor hevesen dobog a szívem és a gyomromban mindig valami furcsa érdekes, kellemes érzés van. Azt mondják gyáva népnek nincs hazája. Hát nekem valószínűleg nem lesz soha mert nem merem elmondani neki azt amit elkellene mondani. Nos valószínűleg csak álmodozni fogok róla, és álmodni vele, szépségéről, bájáról, csicsergő hangjáró, tündéri lényéről. Gratulálok mind azoknak akik megtalálták életük szerelmét és párját akár itt, akár másik chatten. Nita és Tika: Nagyon sok boldogságot kívánok nektek vigyázzatok rá mert a boldogság olyan mint a porcelán. /könnyen törik/! Igaz összelehet ragasztani de akkor az már nem olyan mit előtte. Fogjátok egymás kezét és kéz a kézben menjetek az úton tovább. A szerelem nem múlik el csak egy kicsit alább hagy a tűz de azt fellehet élénkíteni, had lobogjon égessen el minden akadályt míg világ a világ.
#42   2009. 06. 19. péntek 01:04
Szahera Szahera VIP
Ez igaz! wink
(Ez egy válasz Lencsy üzenetére (2009. 06. 06. szombat 08:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 06. szombat 08:55
smile A szerelem bárhol rátalálhat az emberre ! A parkban,a buszmegállóban,a cseten ..bárhol. Ha viszonylag sokat tartózkodunk és beszélgetünk egy helyen akaratlanul is elárulunk magunkról olyan dolgokat is ami a másik embernek szimpatikus ..egyre szimpatikusabb és ha még a vonzódás is megvan akkor hipp-hopp kialakulhat a szerelem. Én is voltam már szerelmes és nagyon boldog időszak volt mégha sajnos nem is tartott sokáig. De nem baj ..egy nagyon szép emlék maradt amit sosem fogom elfelejteni. Ne féljetek a csetes szerelemtől..de a szemetek azért legyen nyitva!
#41   2009. 06. 06. szombat 08:55
Lencsy Lencsy
smile A szerelem bárhol rátalálhat az emberre ! A parkban,a buszmegállóban,a cseten ..bárhol. Ha viszonylag sokat tartózkodunk és beszélgetünk egy helyen akaratlanul is elárulunk magunkról olyan dolgokat is ami a másik embernek szimpatikus ..egyre szimpatikusabb és ha még a vonzódás is megvan akkor hipp-hopp kialakulhat a szerelem. Én is voltam már szerelmes és nagyon boldog időszak volt mégha sajnos nem is tartott sokáig. De nem baj ..egy nagyon szép emlék maradt amit sosem fogom elfelejteni. Ne féljetek a csetes szerelemtől..de a szemetek azért legyen nyitva!
#40   2009. 06. 05. péntek 19:27
1xxxx1 1xxxx1
Na ez aztán egy jo oldal nyes
#39   2009. 05. 31. vasárnap 22:55
X Törölt felhasználó (438469)
Sziasztok!
Kétszer voltam szerelmes életemben igazából, mindkettő chat révén "jött" be... smile Az első az egyik kereskedelmi adó chat-falán, 2 évig tartó "csoda" volt... smile Sajnos nem hosszabb, bár a mai napig tartjuk a kapcsolatot... A második szerelem egy szextárskereső oldalon talált rám, azóta együtt élünk már... smile Azt szoktam mondani, hogy sosem szabad sehol görcsösen keresni a társat, mert soha nem tudhatja az ember, mikor és hol jön vele szembe... De ha nagyon arra koncentrálok, mit szeretnék, akkor hagyom, hogy elnemenjen mellettem... smile
#38   2009. 05. 30. szombat 16:28
Nita Nita
Van chates szerelem. Én is itt találtam meg életem párját. Először csak beszélgettünk. Én nem is akartam többet. Sexynek nem kevés kört kellett futnia, míg közel kerülhetett hozzám. Sem a valódi nevemet, sem a telefonszámomat, sem a lakóhelyemet nem voltam hajlandó elárulni ellentétben Vele, aki mindent elmondott Magáról (még azt is tudtam, hány kilóval született). Minden követ megmozgatott, hogy minél többet kideríthessen arról a Nitáról, akit itt a GG-n megismert. Szép lassan meg is tudott Rólam mindent. Ez akkor kifejezetten dühített, meg tudtam volna fojtani Őt is, azokat az embereket is, akik a nyomozásban segítettek Neki. Aztán történt valami. Amikor senki másra nem számíthattam, csak egy ember állt ki mellettem. Épp az, akit Én el akartam taszítani Magamtól. Igen, az én sexymről beszélek. Ő mindíg és minden ellenére kitartott mellettem.. Szép lassan, de egyre jobban beleszerettem Én is. Olyannyira, hogy tavaly júliusban összeházasodtunk. Idén január 03-án pedig megszületett a kisfiunk.
Én sem hittem a chates szerelemben, de az Élő példák egyike vagyok arra, hogy létezik. vigyor4
#37   2009. 03. 02. hétfő 09:18
Tika30 Tika30
Sziasztok lookaround Igen..van chates szerelem ...sőt én is itt találtam meg életem szerelmét,és ennek már lassan 10-hónapja ma már együtt élünk és nagyon boldogok vagyunk!Ez nektek is bejöhet ,hiszen én se gondoltam volna ,hogy ilyen létezik mindaddig amíg velem meg nem történt! wave wink
#36   2007. 12. 11. kedd 06:04
menyus 100 menyus 100
Szerintem legalább anyi az esély mint egy rendes ismerkedésnél 50%-50% fifti fifti!Nekünk bejött,másfél éve élünk együt és imádom az én kicsi Virágom!!! smile De történhetet volna másként is,elég sok a (net milliomos) akki mindig kábitja a többieket!Akkik öszinték azok közöt bármi kialakulhat!!Kivánom azt hogy mindenkinek legalább anyira jöjön be ez a szerelem mint nekkem!!!!! wave
#35   2007. 12. 10. hétfő 14:34
totimester totimester
Nekem is volt már csetes barátnőm, olyan jó nővel azóta nem sikerült összejönnöm élőbe, és nagyon jó volt.
#34   2007. 12. 10. hétfő 14:05
Mirpha Mirpha
hát nekem más a tapasztalatom....nekem sikerült csetes szerelem, volt egy másfél évig tarto, utána egy 3 évig tarto és most pedig (igaz öt forumon ismerkedtem meg) de már együtt élünk és imádjuk egymást...de nagyon sok rosszat hallotam tény mi tény erröl a csetes szerelemröl:(
#33   2007. 12. 10. hétfő 13:07
melcsi2 melcsi2
Sziasztok!...elvégre ez egy csetes szerelem izé nem? smile )nos akkor én is elmondom h mit gondolok smile ..sztem létezik ilyen csak épp elég kicsi az esélye,mert mi után találkozunk "életünk párjával"valószinüleg már nem az fog elöttünk állni akit megismertünk,(asszem ez olyan tapasztalatféle..ööö..izé..)már amennyire egy chaten meg lehet ismerni vkit...,de ez csak az én véleményem,ha esetleg vkivel ennek az ellenkezője történt hát annak kívánok sok boldogságot! smile )
#32   2007. 12. 06. csütörtök 14:25
tom1019 tom1019 VIP Admin
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Honusz Honusz
Nyitás ideje: 2004. 11. 04. csütörtök
Üzenetek: 51db
Utolsó üzenet: 2011. 06. 09. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!