Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Van aki lemegy egy swingerklubba, vad idegenekkel szexel és viszontlátásra. Van akinek fontos, hogy ne csak kívülről ismerje mag a másikat.

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20   2011. 08. 25. csütörtök 19:10
Jade_ Jade_
Hát felfogás kérdése, hogyan és merről nézzük a dolgokat. Azzal, hogy azt mondom "csak szex" azzal még nem úgy teszek mintha semmi se történt volna. Éreztem, átéltem, de nem tagadom le, hogy történt valami. Az meg hogy ki miért lesz értékes, megint más kérdés smile
#19   2011. 08. 25. csütörtök 15:33
Jade_ Jade_
Drágám, fejet hajtok eme vélemény előtt smile
#18   2011. 08. 25. csütörtök 14:27
Jade_ Jade_
Nemcsak írni nem tudsz, de olvasni se. Javaslom előbb olvass, aztán értelmezz, majd utána írj. Hidd el jót fog tenni...
#17   2011. 08. 25. csütörtök 14:03
X Törölt felhasználó (801425)
Nem tudom, hogy mennyire vagy MACSO, de megnézném azokat a nőket, akik téged ilyen helyesírással és ilyen verbális kultúrával annak tartanak....
#16   2011. 08. 16. kedd 11:54
Jade_ Jade_
Na igen én is kissé felületesen olvastam el a címet, már a swinger szóra rákaptam. Ravenna jól írja, lájkolnám is, hogy a semmit azt felejtsük el.
Sokszor volt nekifutásom a témának, amikor mertem kijavítani, hogy nem szeretkezés történik egy klubban, hanem szex, dugás, kefélés. Más ezt úgy magyarázta meg, hogy érzelmi analfabéta vagyok, mert nem látom, érzem az extázist amikor két ember egyesül és érzelmi töltetek szabadulnak fel. Eme eszmefuttatás után már tényleg elgondolkodtam rajta, hogy biztos velem van a gond, de rájöttem mindenki máshogy éli meg a dolgot. Csak az a baj, hogy sok ember nem tudja a fogalmakat beazonosítani, mi az hogy szeretkezés, dugás, kefélés, baszás. Fokozatok és nem könyvből tanulandó...
Mint ahogy írtam engem nem zavar, hogy más máshogyan éli meg, máshogy tud felszabadulni egy klubban, de akik kényesen kerülik a témát, vagy az ellentétje, hogy hangoztatják milyen jókat gabalyodtak az éjjel, azoknak nem tudok hinni.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2011. 08. 12. péntek 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 12. péntek 16:41
Kicsit beült ez friss topik.
Akkor levonható következtetés hogy:
A swinger az szex. És ki-ki habitusából másképp éli meg. A semmi meg kimarad. Mert ahhoz hogy legyen szex, kell valaminek lenni a résztvevők közt. Van aki ezt fizikai vagy épp épp aktuális kedv alaján dönti el, mások mentális dolgok illetve verbális élmények után vág bele. Akár így, akár úgy nézzük kell hozzá egy kis "zündung".
Akkor van gond, és ezt Jade gondolata is valahogy számomra alátámasztja, ha vkit azért elítélünk mert máshogy közelít ugyan ahhoz a témához.
Tehát a csak semmit zárjuk ki a dologból. Viszont én kiemelném hogy ha valaki swingerklubban, szexbuliban olyan gondolattal ébred hogy jajj de jót szeretkezett valakivel aki nem a valós párja, az nagysebesen gondolja át, hog minden okés-e a fejében.
Jade, az nagyon jó megközelítés, ha magát a vágyat képes vagy keresni, megélni és az érzelmi oldalt képes vagy kincsként kezelni, óvni és odafigyelni rá. Ritka dolog ez! Aki meg ezért elítélt....hát nem tudom.
#15   2011. 08. 16. kedd 11:39
Jade_ Jade_
Én nem voltam még itt, de csak jót hallottam róla. Persze mindenkinek más az igénye...
(Ez egy válasz edesfiu üzenetére (2011. 08. 15. hétfő 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 15. hétfő 16:00
szegedi swinger milyen??
valaki tud véleményt köszi
#14   2011. 08. 16. kedd 09:28
X Törölt felhasználó (808853)
Az épület kitűnő, kimondottan swingernek építették: tágas szobák hatalmas körbejárható ágyakkal, törökfürdő stb.
Társaság: belterjes, erősen 40+ az átlag. Sajnos a tulajnak semmi tapasztalata, elvárja a puncsolást, de sokan szeretik az ilyen "vendéglátást".
(Ez egy válasz edesfiu üzenetére (2011. 08. 15. hétfő 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 15. hétfő 16:00
szegedi swinger milyen??
valaki tud véleményt köszi
#13   2011. 08. 15. hétfő 16:00
edesfiu edesfiu
szegedi swinger milyen??
valaki tud véleményt köszi
#12   2011. 08. 14. vasárnap 22:58
julius11 julius11
No akkor egy friss swinger élmény.
Barátnömmel- aki velem ellentétben még nem volt swingerclubban-elhatároztuk már egy ideje ,hogy elmegyünk.
Az interneten kinéztünk egyet és szombat este nyolcra elmentünk. Elözetes bejelentkezésre 60 € volt ka beugró két személyre. Benne büfé(szuper finom olasz stílusu volt) + italok -sör,bor, kavé stb (koktélok extra fizetendök).
Mi voltunk a harmadik páros, késöbb e´rkezett még vagy öt pár. 3 páros harmincas volta a többiek 40-50-ig.
Kifejezettetn bombázó nök, vagy adonis pasik nem voltak, de senkinek sem kellett elbujnia.
Kaja ismerkedés, italozás uszás pezsgöfürdés szaunázás többekkel közösen. De amugy semmi több!! Ezen az estén nem voltak párcserék, vagy be(a)szállók. Mindenestere én kipróbáltam minden lehetö helyet (lengöpados kurálás, szoláriumbaszás, nagy hentergö.) Csak a vízben nem tettük be, ezt kifejezetten tiltotta a házirend. Persze a petting minden formálya ment a vízben. Összességében jól sikerült este volt, egy kicsi csalódással, de a partnernöm nem is volt ráhangolódva az idegenre. Pedig nem ez lenne az elsö neki -lásd képsorozatok wink
Még elmegyünk szerintem, legfeljebb viszünk társaságot is magunkkal biztos ami tuti.
Még mielött valaki megkérdezi hol volt: http://wellness-pärchenclub-blaue-lagune.de/gallerie.html
#11   2011. 08. 12. péntek 17:12
X Törölt felhasználó (54709)
wink
Kicsit beült ez friss topik.
Akkor levonható következtetés hogy:
Akik a GG-n olvassák a fórumot, (tisztelet a kivételnek) nem gondolkoznak a dolgok érzelmi oldalán és valószínű a letisztult szexet keresik. (És ezzel nem ítélek el senkit.)
És én sem szeretnék arra "ébredni" egy klubban, hogy hű de jót szeretkeztem! lookaround
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2011. 08. 12. péntek 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 12. péntek 16:41
Kicsit beült ez friss topik.
Akkor levonható következtetés hogy:
A swinger az szex. És ki-ki habitusából másképp éli meg. A semmi meg kimarad. Mert ahhoz hogy legyen szex, kell valaminek lenni a résztvevők közt. Van aki ezt fizikai vagy épp épp aktuális kedv alaján dönti el, mások mentális dolgok illetve verbális élmények után vág bele. Akár így, akár úgy nézzük kell hozzá egy kis "zündung".
Akkor van gond, és ezt Jade gondolata is valahogy számomra alátámasztja, ha vkit azért elítélünk mert máshogy közelít ugyan ahhoz a témához.
Tehát a csak semmit zárjuk ki a dologból. Viszont én kiemelném hogy ha valaki swingerklubban, szexbuliban olyan gondolattal ébred hogy jajj de jót szeretkezett valakivel aki nem a valós párja, az nagysebesen gondolja át, hog minden okés-e a fejében.
Jade, az nagyon jó megközelítés, ha magát a vágyat képes vagy keresni, megélni és az érzelmi oldalt képes vagy kincsként kezelni, óvni és odafigyelni rá. Ritka dolog ez! Aki meg ezért elítélt....hát nem tudom.
#10   2011. 08. 12. péntek 16:41
ravenna ravenna
Kicsit beült ez friss topik.
Akkor levonható következtetés hogy:
A swinger az szex. És ki-ki habitusából másképp éli meg. A semmi meg kimarad. Mert ahhoz hogy legyen szex, kell valaminek lenni a résztvevők közt. Van aki ezt fizikai vagy épp épp aktuális kedv alaján dönti el, mások mentális dolgok illetve verbális élmények után vág bele. Akár így, akár úgy nézzük kell hozzá egy kis "zündung".
Akkor van gond, és ezt Jade gondolata is valahogy számomra alátámasztja, ha vkit azért elítélünk mert máshogy közelít ugyan ahhoz a témához.
Tehát a csak semmit zárjuk ki a dologból. Viszont én kiemelném hogy ha valaki swingerklubban, szexbuliban olyan gondolattal ébred hogy jajj de jót szeretkezett valakivel aki nem a valós párja, az nagysebesen gondolja át, hog minden okés-e a fejében.
Jade, az nagyon jó megközelítés, ha magát a vágyat képes vagy keresni, megélni és az érzelmi oldalt képes vagy kincsként kezelni, óvni és odafigyelni rá. Ritka dolog ez! Aki meg ezért elítélt....hát nem tudom.
#9   2011. 08. 10. szerda 19:24
X Törölt felhasználó (54709)
Köszi, hogy elmondtad véleményed!
Úgy gondolom az megérne egy külön témát, hogy miért ítélik el azokat a nőket, akik úgy gondolkoznak, mint Te. Ez tőlem távol áll. Inkább bosszant az a hozzáállás, amikor egyesek azt hiszik, ha befizették a beugrót, bárkit megdughatnak. (Szerencsére kevés az ilyen.)
Hogy milyen lesz a szex? Na ezt előre nem lehet tudni, akár beszélgetünk előtte, akár nem. De azért a klub légköre felpörget bennünket annyira, hogy jó bulik szoktak lenni.
Azt hiszem ez a "szikra" kifejezés nagyon jó! A különbség talán ott van, hogy mi kell ahhoz, hogy a szikra létrejöjjön. Van akinek elég egy mozdulat, pillantás, van akinek kell egy kis ismerkedés, flört.
(Ez egy válasz Jade_ üzenetére (2011. 08. 10. szerda 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 10. szerda 13:50
Lehet hogy nem kéne hozzászólnom, mert már kaptam kioktatást ezügyben, de nem bírom megállni.
Sok ember nem tudja szétválasztani az érzelmeket a szextől, pedig lehet. Igen többek vagyunk mint az állatok és nemcsak a létfenntartáshoz, utódnemzéshez szükséges a szex, de szerintem egy jó szexhez annyi kell, hogy meg legyen a szikra a két egyén között. Valakinek fontos, hogy előtte beszélgessenek, megismerjék egymást, de tuti hogy abból mindig nagyon jó szex kerekedik?
Érdekes dilemma ez a barátokkal szexelek idegenekkel meg nem. Mindkét dolognak meg van az előnye, hátránya. Én nem ítélem el azokat akik barátokat "is" keresnek egy klubban, de tény hogy az emberek többsége nem ezért jár le. Viszont az én szempontomat pont ezek az emberek meg elítélik, mert én nem igénylem se a beszélgetéseket, se az ismerkedéseket. Kaptam jelzőket eme tevékenységemre, pedig csak élvezem a szexet egy olyan helyen ami épp ezt kínálja. Nőként ezért ítélkeznek, de ha pasi lennék megdícsérnének, érdekes dolog ez...
#8   2011. 08. 10. szerda 13:50
Jade_ Jade_
Lehet hogy nem kéne hozzászólnom, mert már kaptam kioktatást ezügyben, de nem bírom megállni.
Sok ember nem tudja szétválasztani az érzelmeket a szextől, pedig lehet. Igen többek vagyunk mint az állatok és nemcsak a létfenntartáshoz, utódnemzéshez szükséges a szex, de szerintem egy jó szexhez annyi kell, hogy meg legyen a szikra a két egyén között. Valakinek fontos, hogy előtte beszélgessenek, megismerjék egymást, de tuti hogy abból mindig nagyon jó szex kerekedik?
Érdekes dilemma ez a barátokkal szexelek idegenekkel meg nem. Mindkét dolognak meg van az előnye, hátránya. Én nem ítélem el azokat akik barátokat "is" keresnek egy klubban, de tény hogy az emberek többsége nem ezért jár le. Viszont az én szempontomat pont ezek az emberek meg elítélik, mert én nem igénylem se a beszélgetéseket, se az ismerkedéseket. Kaptam jelzőket eme tevékenységemre, pedig csak élvezem a szexet egy olyan helyen ami épp ezt kínálja. Nőként ezért ítélkeznek, de ha pasi lennék megdícsérnének, érdekes dolog ez...
#7   2011. 08. 08. hétfő 12:20
X Törölt felhasználó (54709)
Én igazából kíváncsi vagyok arra, hogy mások hogyan élik meg a swinger örömeit, mi az ami vonzza az embereket és kinek mitől teljes az élmény. Azért válaszoltam meg a kérdést, mert úgy tartom korrektnek, hogy elsőként a magam véleményét, álláspontját fogalmazom meg. Távol álljon tőlem, hogy bárkit meg vagy elítéljek azért, mert nem ért velem egyet. Sőt, örülök ha minél színesebb a világ, csupán csak véleményekre vagyok kíváncsi, mert tanulhatok belőle.
Abszolút egyetértek veled, hogy például saját lakásunkba idegent beengedni, "Isten ments"!
Abban is igazad van, hogy a klub más világ. Viszont nem szoktunk belemenni abba, hogy valaki ismeretlenül becsatlakozzon hozzánk akkor, amikor már javában megy a szex.
Jobban átgondolva kérdésem talán arra irányul, hogy kinek hol a határ? Lehet, mi csináljuk rosszul, amikor óhatatlanul baráti érzelmeket is belekeverünk az egészbe.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2011. 08. 08. hétfő 07:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 08. hétfő 07:24
pempinyúl : Elolvastam újra az általad létrehozott topik címét. A téma leírását... Nekem az az érzésem hogy kvázi megválaszoltad magadnak azt, szinte önigazolásként. Ha mások véleményére voltál kíváncsi akkor ez nagyon jó!
Másrészt mégse szaladjunk olyan távol el a témától,
Ha azt nézzük mi maga a swinger, és miből-honnan ered, ha azt hogy már nem jártok klubba, hanem inkább magánbulikra mentek el a dolgok ismételten más megvilágítást nyernek.
Mindenkinek csak a saját tapasztalata az, amit megírhat. Minket mindig is izgatott a hármas, a többes. És tettünk is ezért lépéseket. Ellenben ha megismerkedtünk valakivel ott volt a dilemma, hogy hol is legyünk vele együtt. " Vigyyük" haza? Azért ezzel volt egy pár fenntartásunk. Utána ott volt a hosszú hétvégék megszervezése és közös hétvége, panziók. Ennek is meg van a maga varázsa, és ismét más egy klubba elmenni és ott együtt lenni. Nem mondom hogy nem szövődtek ismerettségek, barátságok. De egy klub azért igen csak más.
És ha Te arra az oldalra teszed a voksod, hogy nektek kell a mentális, belső vonzódás a dolgokhoz az ne zárja már ki azokat és állítsa pellengérre, akik kizárólag az élményt és a testiséget keresik ilyen helyen. Szerintem mind a két oldal fel tud hozni kellő mennyiségű érvet saját döntése és ellenérvet a másik oldal szemszögéből.
#6   2011. 08. 08. hétfő 07:24
ravenna ravenna
pempinyúl : Elolvastam újra az általad létrehozott topik címét. A téma leírását... Nekem az az érzésem hogy kvázi megválaszoltad magadnak azt, szinte önigazolásként. Ha mások véleményére voltál kíváncsi akkor ez nagyon jó!
Másrészt mégse szaladjunk olyan távol el a témától,
Ha azt nézzük mi maga a swinger, és miből-honnan ered, ha azt hogy már nem jártok klubba, hanem inkább magánbulikra mentek el a dolgok ismételten más megvilágítást nyernek.
Mindenkinek csak a saját tapasztalata az, amit megírhat. Minket mindig is izgatott a hármas, a többes. És tettünk is ezért lépéseket. Ellenben ha megismerkedtünk valakivel ott volt a dilemma, hogy hol is legyünk vele együtt. " Vigyyük" haza? Azért ezzel volt egy pár fenntartásunk. Utána ott volt a hosszú hétvégék megszervezése és közös hétvége, panziók. Ennek is meg van a maga varázsa, és ismét más egy klubba elmenni és ott együtt lenni. Nem mondom hogy nem szövődtek ismerettségek, barátságok. De egy klub azért igen csak más.
És ha Te arra az oldalra teszed a voksod, hogy nektek kell a mentális, belső vonzódás a dolgokhoz az ne zárja már ki azokat és állítsa pellengérre, akik kizárólag az élményt és a testiséget keresik ilyen helyen. Szerintem mind a két oldal fel tud hozni kellő mennyiségű érvet saját döntése és ellenérvet a másik oldal szemszögéből.
#5   2011. 08. 07. vasárnap 23:33
X Törölt felhasználó (54709)
Mindig is úgy megyünk (mentünk) klubba, hogy egyeztetünk jó néhány ismerőssel, szerintem is így a legjobb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 07. vasárnap 23:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33028) VIP
2011. 08. 07. vasárnap 23:20
pempinyúl!
mit szólnál hozzá, ha áthidaló megoldást találnánk
lehet swingerbe menni ismerősökkel.
mi is gondolkodtunk már rajta, de most, h megismertünk egy nagyon szimpi párt, velük akarunk menni....
és akkor ott még mindig lehet ismerkedni, de megvan a "megszokott" páros, akivel tuti az élmény, és nem csak szex, hanem más is lehet circling
#4   2011. 08. 07. vasárnap 23:31
X Törölt felhasználó (54709)
Ha jól végiggondolom a klubban történteket, 70%-ban olyanokkal jöttünk össze, akikkel a szexen kívül is megtaláljuk a közös hangot. Persze annak is megvan a varázsa amikor kvázi ismeretlenekkel vagy együtt, de ez főleg az utóbbi időben ritka. Valahogy már másképp állunk az egészhez. Ismerjük meg egymást, bulizzunk egy jót és ha szex a vége, akkor az a hab a tortán. Azt hiszem nekünk így teljes a swinger.
Az utóbbi időben nem jártunk klubba (8 hónapja), privát bulik voltak, illetve a swingerben megismert barátokkal közös program és a végén szex. vigyor4
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2011. 08. 07. vasárnap 17:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 07. vasárnap 17:35
Ezek Ti vagytok. De el kell fogadni hogy mindenki másképp él meg dolgokat.
Nincs gond azzal ha valakit megismertek, beszélgettek, egymásra hangolódtok és majd abból lesz erotika. Szex... de ehhez nem kell feltétlen swinger, de persze nem zárja ki, hogy ott ismerkedjetek.
Van aki pedig azt a kis egymásra hangolódást, vagy szikrát keresi, amiből pedig szintén szex lehet. És erre ragyogó hely lehet egy swingerklub.
Hiszen az emberek céllal mennek oda, erotikát találni. És nem feltétlen barátságot. De persze a kettő nem zárja ki egymást.
Nekünk a párommal is van ismerettségünk amiből nem egy közös program, hétvége vagy hosszabb kirándulás lett. De van akivel csak és kizárólag swingerklubos "ismerettség van".
A kérdésedre visszatérve, igen van aki egy nagyobb kört tesz meg, amíg eljut egy klub közösségi helyéről egy olyan részbe ahol már nem a beszélgetés, ismerkedés, hanem az erotka dominál. És van aki vadászik, vagy lehetőséget ad másoknak közeledésre. De ez utóbbi nem azt jelenti hogy bárhol, vagy bárkivel!
Személy szerint úgy érzem hogy egy swingerklub nem épp barátságok kialakítására lett kitalálva, ellenben nem zárja ki a dolgokat. Viszont pálcát se törjünk azok felett akik kizárólag az erotika miatt mennek le ilyen helyre.

pempinyúl: utána néztem itt pár írásodnak, és jártunk szerintem nem egy helyen akár együtt is. Mi van ha voltál, voltatok velünk de mégse lett belőle barátság? Ennek ellenére lehetett jó?
#3   2011. 08. 07. vasárnap 23:20
X Törölt felhasználó (33028) VIP
pempinyúl!
mit szólnál hozzá, ha áthidaló megoldást találnánk
lehet swingerbe menni ismerősökkel.
mi is gondolkodtunk már rajta, de most, h megismertünk egy nagyon szimpi párt, velük akarunk menni....
és akkor ott még mindig lehet ismerkedni, de megvan a "megszokott" páros, akivel tuti az élmény, és nem csak szex, hanem más is lehet circling
#2   2011. 08. 07. vasárnap 17:35
ravenna ravenna
Ezek Ti vagytok. De el kell fogadni hogy mindenki másképp él meg dolgokat.
Nincs gond azzal ha valakit megismertek, beszélgettek, egymásra hangolódtok és majd abból lesz erotika. Szex... de ehhez nem kell feltétlen swinger, de persze nem zárja ki, hogy ott ismerkedjetek.
Van aki pedig azt a kis egymásra hangolódást, vagy szikrát keresi, amiből pedig szintén szex lehet. És erre ragyogó hely lehet egy swingerklub.
Hiszen az emberek céllal mennek oda, erotikát találni. És nem feltétlen barátságot. De persze a kettő nem zárja ki egymást.
Nekünk a párommal is van ismerettségünk amiből nem egy közös program, hétvége vagy hosszabb kirándulás lett. De van akivel csak és kizárólag swingerklubos "ismerettség van".
A kérdésedre visszatérve, igen van aki egy nagyobb kört tesz meg, amíg eljut egy klub közösségi helyéről egy olyan részbe ahol már nem a beszélgetés, ismerkedés, hanem az erotka dominál. És van aki vadászik, vagy lehetőséget ad másoknak közeledésre. De ez utóbbi nem azt jelenti hogy bárhol, vagy bárkivel!
Személy szerint úgy érzem hogy egy swingerklub nem épp barátságok kialakítására lett kitalálva, ellenben nem zárja ki a dolgokat. Viszont pálcát se törjünk azok felett akik kizárólag az erotika miatt mennek le ilyen helyre.

pempinyúl: utána néztem itt pár írásodnak, és jártunk szerintem nem egy helyen akár együtt is. Mi van ha voltál, voltatok velünk de mégse lett belőle barátság? Ennek ellenére lehetett jó?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 07. vasárnap 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54709)
2011. 08. 07. vasárnap 16:59
Sok mindent kipróbáltunk már párommal. Természetes, hogy változik hozzáállásunk a párcserés vagy többes szexhez. Egy biztos ma már. Csak olyanokkal szexelünk, akiket barátoknak is el tudnánk képzelni. Először meg kell, hogy ismerjük a másikat, csak utána lehet szó szexről. Volt olyan pár, akikkel közösen nyaraltunk családostul. Mi ezt szeretjük. Elfogadom, ha valakinek csak a szex a lényeg, de ők nem a mi világunk.
#1   2011. 08. 07. vasárnap 16:59
X Törölt felhasználó (54709)
Sok mindent kipróbáltunk már párommal. Természetes, hogy változik hozzáállásunk a párcserés vagy többes szexhez. Egy biztos ma már. Csak olyanokkal szexelünk, akiket barátoknak is el tudnánk képzelni. Először meg kell, hogy ismerjük a másikat, csak utána lehet szó szexről. Volt olyan pár, akikkel közösen nyaraltunk családostul. Mi ezt szeretjük. Elfogadom, ha valakinek csak a szex a lényeg, de ők nem a mi világunk.
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 08. 07. vasárnap
Üzenetek: 40db
Utolsó üzenet: 2011. 10. 27. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!