Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Írd ide le, ha voltál már hármasban. Oszd meg velünk élményeid bárki is vagy a hármasból vagy többesből. Akkor is írj bátran, ha csak álmodozol róla vagy ha szeretnéd rávenni az asszonyt.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#359   2023. 01. 30. hétfő 21:17
X Törölt felhasználó (4653503)
Nagyon imádtam a férj jelenlétébe szétdugni a feleségét főleg hogy jóval nagyobb mérettel rendelkeztem az úrnál ez nekik megjobban tetszett
#358   2023. 01. 30. hétfő 10:51
Lingamos Lingamos
A párom előtt nagyon szerettem a férjezett nőket. Mostmár inkább inkább az izgat ha a párom megy félre. De sajnos ilyen régen volt.
#357   2022. 08. 25. csütörtök 12:55
parbaniek parbaniek
Eddig még nem adódott olyan szituáció, hogy megfelelő pillanatba,valamilyen formába.Rákérdezzek,felhozzam valahogy.
Elég nehéz dolog ha ő esetleg nem nyilvánul meg mondjuk szex közben.
Talán egy alkalom egy meglepetés vagy egy a sógorral közös traccs parti révén (fény derülhet rá) amikor ő is jelen van!
smile
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2022. 08. 25. csütörtök 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 25. csütörtök 10:36
Bocsánat, az előző hozzászólásom félre ment: S a nejed elmesélte, mi történt vagy hallgatott, mint a sír? Parbanieknak szól.
#356   2022. 08. 25. csütörtök 10:36
kandurmarci kandurmarci
Bocsánat, az előző hozzászólásom félre ment: S a nejed elmesélte, mi történt vagy hallgatott, mint a sír? Parbanieknak szól.
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 15:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 25. hétfő 15:13
Nálunk a feleségem nővérének a férjét sikerült felizgatni azzal,hogy megmutattam neki a feleségem meztelen képeit, amikre ő rá is izgult!Utána ki beszéltük,hogy milyen a szexbe mit szeret, mit csinál, én mit szeretnék ha csinálna!(ha baszna mással is, illetve ha közösen basznánk őt) fél éve volt ez a dumcsi a sráccal.
A napokban hívott a srác és mesélte. Sikerült kettesbe maradni a nejemmel.(csak ketten voltak az egész házban)
Nejem amikor feküdt az masszir ágyban hanyatt(mindig egy póló bugyi van rajta)bement a szobába.
Mivel amikor ki dumáltuk a nejem én említettem neki , hogy szereti ha a vállát, nyakát meg masszírozzák! Fel ajánlotta, hogy ha le áll az ágy akkor szívesen megmasszírozza a nyakát, vállát.
Nejem bele ment. Hasra fordult és a sógor kezdte masszírozni őt előszőr oldalt mellette állva(sógoron rövid kemping gatya volt).Majd a feje felől a vállait masszírozta, és néha közel tolta nejem fejéhez a keményedni kezdő farkát.
Na rövidre fogom( mert nagyot élveztem amikor a telefonba részletesen mesélte!
Addig jutott a történet, hogy a nejem le ápolta kézzel és szájjal vegyesen a sógort. De baszni nem akart!
Nejem kérte a sógort, hogy maradjon kettőjük közt.
#355   2022. 08. 25. csütörtök 10:34
kandurmarci kandurmarci
S a nejed elmesélte, mi történt vagy hallgatott, mint a sír?
(Ez egy válasz némó67 üzenetére (2022. 08. 19. péntek 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 19. péntek 10:24
circling
#354   2022. 08. 24. szerda 13:46
X Törölt felhasználó (3426712)
Én most azon gondolkozom, főleg a legutolsó mondat alapján, hogy akkor ez most egy pozitív kimenetelű, vagy egy sajnálatos történet?
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 15:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 25. hétfő 15:13
Nálunk a feleségem nővérének a férjét sikerült felizgatni azzal,hogy megmutattam neki a feleségem meztelen képeit, amikre ő rá is izgult!Utána ki beszéltük,hogy milyen a szexbe mit szeret, mit csinál, én mit szeretnék ha csinálna!(ha baszna mással is, illetve ha közösen basznánk őt) fél éve volt ez a dumcsi a sráccal.
A napokban hívott a srác és mesélte. Sikerült kettesbe maradni a nejemmel.(csak ketten voltak az egész házban)
Nejem amikor feküdt az masszir ágyban hanyatt(mindig egy póló bugyi van rajta)bement a szobába.
Mivel amikor ki dumáltuk a nejem én említettem neki , hogy szereti ha a vállát, nyakát meg masszírozzák! Fel ajánlotta, hogy ha le áll az ágy akkor szívesen megmasszírozza a nyakát, vállát.
Nejem bele ment. Hasra fordult és a sógor kezdte masszírozni őt előszőr oldalt mellette állva(sógoron rövid kemping gatya volt).Majd a feje felől a vállait masszírozta, és néha közel tolta nejem fejéhez a keményedni kezdő farkát.
Na rövidre fogom( mert nagyot élveztem amikor a telefonba részletesen mesélte!
Addig jutott a történet, hogy a nejem le ápolta kézzel és szájjal vegyesen a sógort. De baszni nem akart!
Nejem kérte a sógort, hogy maradjon kettőjük közt.
#353   2022. 08. 19. péntek 10:24
némó67 némó67
circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 19. péntek 08:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4676933)
2022. 08. 19. péntek 08:54
Kerestem egy szép nagy farkú fiatalabb bikát páromnak.Nem volt egyszerű az ide vezető út. De nem is ez a lényeg. Egyszer voltunk vele hármasban. Izgató volt nagyon, és azért bármennyire is azt mondják a méret nem annyira lényeges tocsogott rendesen a puncikája. Misszionáriusba kefélte a srác, csókolóztak közben és amikor rámarkolt a srác seggére és húzta magába a faszt tudtam egy igazi ribanc rejtőzik benne. Majd mikor kutyapózba döngette , a kéjtöl eltorzult arccal suttogta baszass meg. Ott feküdtem alatta ő felettem négykézláb, beletúrtam a hajába és néztem ahogy élvez. Az akció után egész nap csendes volt. Este azt mondta nagyon szégyenli az egészet. Most két hét elteltével fel kellett hívnom a srácot. Párom közölte velem, átgondolta az egész eseményt és ha éngem nem zavar élvezné ha kúrná még a srác a jelenlétemben.Nagyon meglepett a dolog, de természetesen nem vagyok ellene. És ha a féltett kis popsikáját is beadná az igazi csemege lenne.
#352   2022. 08. 19. péntek 08:54
X Törölt felhasználó (4676933)
Kerestem egy szép nagy farkú fiatalabb bikát páromnak.Nem volt egyszerű az ide vezető út. De nem is ez a lényeg. Egyszer voltunk vele hármasban. Izgató volt nagyon, és azért bármennyire is azt mondják a méret nem annyira lényeges tocsogott rendesen a puncikája. Misszionáriusba kefélte a srác, csókolóztak közben és amikor rámarkolt a srác seggére és húzta magába a faszt tudtam egy igazi ribanc rejtőzik benne. Majd mikor kutyapózba döngette , a kéjtöl eltorzult arccal suttogta baszass meg. Ott feküdtem alatta ő felettem négykézláb, beletúrtam a hajába és néztem ahogy élvez. Az akció után egész nap csendes volt. Este azt mondta nagyon szégyenli az egészet. Most két hét elteltével fel kellett hívnom a srácot. Párom közölte velem, átgondolta az egész eseményt és ha éngem nem zavar élvezné ha kúrná még a srác a jelenlétemben.Nagyon meglepett a dolog, de természetesen nem vagyok ellene. És ha a féltett kis popsikáját is beadná az igazi csemege lenne.
#351   2022. 08. 18. csütörtök 17:46
Zé 75 Zé 75
Nekem vágyam lenne ha előttem dugnak a nejem.Sajnos ez nem valósul meg soha.
#350   2022. 08. 07. vasárnap 18:14
X Törölt felhasználó (4679230)
Sziasztok
Igazság szerint szívesen megdugnám más feleségét, de az én feleségem ezt nem engedi... ejnye1 Ezért abban maradtunk hogy Neki fogok majd férfi partnert keresni harmadiknak, mert engem ez a dolog is felizgat. Sőt még jobban mintha más nőjét dugnám.
#349   2022. 08. 03. szerda 05:53
GGGery001 GGGery001
Engem az idősebb duci feleségek vonzanak. Ha latok egy ilyen part valahol mindig wlkepzelem milyen lenne csatlakozni .
#348   2022. 08. 03. szerda 01:39
amore amore
Orálimadó? Az nem feltétlenül hátrány smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521562)
2021. 05. 13. csütörtök 09:37
Én szívesen adnék még instrukciókat is egy csábításhoz ha van akit érdekel. gaz a párom orál imádó, A szopás jobban izgatja
#347   2022. 07. 26. kedd 19:19
csak együtt csak együtt
Pont erre van a vágyak topic, ahol lehet ilyesmiről ábrándozni, ami soha nem fog teljesülni.

https://www.goldengate.hu/forum/tema/130321-Vagyak-Csak-oszinten
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 26. kedd 18:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4676939)
2022. 07. 26. kedd 18:00
Nekem egy régi vágyam hogy valakinek a feleségével együtt legyek persze a férje tudtával de inkább ilyen 40+ körüli nővel smile
#346   2022. 07. 26. kedd 18:00
X Törölt felhasználó (4676939)
Nekem egy régi vágyam hogy valakinek a feleségével együtt legyek persze a férje tudtával de inkább ilyen 40+ körüli nővel smile
#345   2022. 07. 25. hétfő 19:47
Evikrisz Evikrisz
Szeretem olvasni eme hozzászólásokat! Én is szeretném ha megdugná valaki a feleségem de olyanok a botlok akik egyből ez nem megy.
#344   2022. 07. 25. hétfő 15:14
parbaniek parbaniek
Ezzel én lennék így ha nejemet így látnám. smile
(Ez egy válasz privatesector üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 22. csütörtök 14:17
Nekem (a férjnek) persze mindig izgató, ha másik nővel vagyok együtt, de a feleségemnek (Nikinek) kifejezetten tetszik, ha látja, mikor másik nő kezében/szájában/puncijában van a farkam,.
#343   2022. 07. 25. hétfő 15:13
parbaniek parbaniek
Nálunk a feleségem nővérének a férjét sikerült felizgatni azzal,hogy megmutattam neki a feleségem meztelen képeit, amikre ő rá is izgult!Utána ki beszéltük,hogy milyen a szexbe mit szeret, mit csinál, én mit szeretnék ha csinálna!(ha baszna mással is, illetve ha közösen basznánk őt) fél éve volt ez a dumcsi a sráccal.
A napokban hívott a srác és mesélte. Sikerült kettesbe maradni a nejemmel.(csak ketten voltak az egész házban)
Nejem amikor feküdt az masszir ágyban hanyatt(mindig egy póló bugyi van rajta)bement a szobába.
Mivel amikor ki dumáltuk a nejem én említettem neki , hogy szereti ha a vállát, nyakát meg masszírozzák! Fel ajánlotta, hogy ha le áll az ágy akkor szívesen megmasszírozza a nyakát, vállát.
Nejem bele ment. Hasra fordult és a sógor kezdte masszírozni őt előszőr oldalt mellette állva(sógoron rövid kemping gatya volt).Majd a feje felől a vállait masszírozta, és néha közel tolta nejem fejéhez a keményedni kezdő farkát.
Na rövidre fogom( mert nagyot élveztem amikor a telefonba részletesen mesélte!
Addig jutott a történet, hogy a nejem le ápolta kézzel és szájjal vegyesen a sógort. De baszni nem akart!
Nejem kérte a sógort, hogy maradjon kettőjük közt.
#342   2022. 07. 21. csütörtök 08:26
X Törölt felhasználó (4661907)
yessss smile
(Ez egy válasz privatesector üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 22. csütörtök 14:17
Nekem (a férjnek) persze mindig izgató, ha másik nővel vagyok együtt, de a feleségemnek (Nikinek) kifejezetten tetszik, ha látja, mikor másik nő kezében/szájában/puncijában van a farkam,.
#341   2021. 05. 14. péntek 07:24
X Törölt felhasználó (4550812)
Igen izgatna minket ha egy jokepu intelligens 30-40ffi elcsabitana a felesegem!vagy esetleg egy hpar ffi tagja!de eddig még senki!
#340   2021. 05. 14. péntek 07:22
X Törölt felhasználó (4550812)
Teljesen igazad van!az a valaki csábítsa el a nejemet!és vegye eszre mint nőt!de sok pasi itt elvan tévedve ezzel kapcsolatban!azt gondolják hogy egy ilyen no itt mar felkínált préda!de ez nem így működik!nálunk nagyon valogatos a felesegem!valójában tényleg nehéz lesz annak a férfinek megugrani!eddig több mint 100levelet kaptunk!de eddig még senki!talán ilyen silány a ffi kínálat?
(Ez egy válasz Házibarátokkal üzenetére (2021. 05. 05. szerda 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 05. szerda 08:01
Szerintem nagyon nehéz olyant találni, aki hajlandó kicsit megdolgozni is a feleség elcsábításában. A többség készre akar menni. Én legalábbis ezt tapasztaltam, amikor a nejemet szerettem volna rábeszélni erre, és ő is ragaszkodott ahhoz, hogy ne felkínáljam valakinek, hanem valaki őt, mint nőt vegye észre, és csábítsa el. Nem kis munkám fekszik benne, mire ezt összehoztam a háttérből. Sok időm ráment. De megérte!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Herceg31 Herceg31
Nyitás ideje: 2011. 08. 22. hétfő
Üzenetek: 359db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 30. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!