Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Írd ide le, ha voltál már hármasban. Oszd meg velünk élményeid bárki is vagy a hármasból vagy többesből. Akkor is írj bátran, ha csak álmodozol róla vagy ha szeretnéd rávenni az asszonyt.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#179   2019. 01. 01. kedd 20:55
Caracas79 Caracas79
Szervusz!Jogosan fogalmazol meg kardinális kérdéseket és jogosan állítasz tényyeket,mert valóban így van!Nekem az első élményemnél( a hölgy szép arcú és molett volt nagy cicikkel) nem volt teljes merevedésem,mert a hölgyhöz hasonlóan én is zavarban voltam ettől az izgató,ámde mégis kissé ijesztő szituációtól.Az első nagyon is furcsa,mert ott van a férj passzívan és később már aktívan.Fejben meg kell szokni a helyzetet,mert másképp bizonyosan nem megy!Arról nem is beszélve,hogy a hölgyet nem csupán testileg kell elhalmozni a jóval,hanem érzelmi alapon is!Minden egyes másodperceb szavakkal és gesztusokkal tudtára kell adni,hogy ő nem csupán egy már bocsánat,de nem húsdarab meg egy faszszopó ribanckurva,hanem egy elképesztően érzéki és értékes NŐ és EMBER,akinek hálásak vagyunk amiért bevállalta!Egy kicsit visszatérve az első alkalomra,a gumit le keleltt venni,és a hölgy "szőrén ülte meg a lovat".Úgy ment minden,mint a karikacsapás!A harmadik alkalommal történt meg a teljes áttörés,amikor teljes mértékben felszabadultan élvezte mindenki a dolgot.Azután még volt néhány kéjes kalandunk,de vége lett.Részben a férj,részben az én hibám miatt.Nem lenne rossz újra átélni ezt az élményt,vagy akár nagyobb létszámú titikos szextársaság tagja lenni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2016. 12. 25. vasárnap 13:09
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#178   2019. 01. 01. kedd 20:25
Herceg31 Herceg31
Pár napja egy kedves fiatal párnál jártam. Chateltünk itt, ismerkedtünk, majd kérték, hogy kamerázzunk. Meglepetésemre meztelenül feküdt a hölgy a kamera előtt az ágyon. Nagyon csinos volt, de 5 éve nem voltak csak egymással, így felváltva kellett győzködnünk a férjével az asszonykát, hogy igent mondjon a 3-asra. Már hajnali 2 óra volt, mire elindultam hozzájuk. Nagyon igényes házban laktak és egy rendkívül szexi ruhában fogadott a hölgy. Izgult nagyon, de gyorsan a témára tértünk. Bugyi nem volt rajta így a puncijánál izgattam mindjárt az elején. Vékony formás teste van, kis cicikkel, kerek popsival, olyan teste van, hogy egy 18 éves lány is megirigyelhetné. Hevesen nyaltam a punciját, közben nagyokat nyögött, már amennyit tudott a férje nagy farkától a szájában. Ahogy feljebb emelkedtem és elkezdtem szopni a kislányos melleit, odasúgta, hogy megdugsz keményen? Nem kellett kétszer mondania, finoman betoltam neki a kőkemény farkam. Jó volt látni az arcán, hogy mennyire jólesett neki. Nagyon élvezte az új faszt a nedves kis puncijában. Egy darabig felváltva dugtuk a párjával a nappaliban. Nagyon jól tud szopni. Egészen különleges élmény volt. Nagyon gyors nyelvcsapásokkal szopott, ami kezdetben fura volt, de pár perc után annyira élveztem, hogy alig bírtam visszatartani, hogy ne élvezzek a szájába. Aztán felmentünk a hálószobába, odapucsított elém és hátulról kezdtem dugni. Fergeteges popsija van, annyira jól meg lehet markolni azt a vékony derekát és olyan kemény feneke van hozzá, hogy nem bírtam abbahagyni a dugását. Közben nagyokat nyögött, a férje meg oda volt a gyönyörűséges látványtól. Nagyon izgatta őt ahogy dugom a feleségét. A hölgy kérte a végén, hogy a szájába élvezzek. Zene füleimnek, megkapta a teljes anyagot, amit le is nyelt. Kicsit dumcsiztunk még, majd eljöttem. Mindhárman várjuk a következő találkozót, nagyon élveztem!
#177   2017. 01. 11. szerda 23:37
X Törölt felhasználó (104575)
Ha nem is betű szerint, de ez volt az egyik barátunk kedvenc "jelmondata". Nem kertelt, kimondta.
De mindig hozzátette kérdésként, hogy ugye nem baj ??
#176   2017. 01. 03. kedd 21:42
agibeby28 agibeby28
Hát igen. Már mi is többször igy jártunk. Szánalmas emberek vannak.
(Ez egy válasz Chipelek üzenetére (2016. 12. 27. kedd 23:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 27. kedd 23:30
Nálunk is sokszor jelentkeznek hármasra férfiak .De mire a párommal beszélnek chat-en már kettes együtt létet feszegetik .
Na ez az igazi sunyiság ejnye1
#175   2016. 12. 27. kedd 23:35
X Törölt felhasználó (854317)
Sziasztok!
Nekem csak jó élményeim voltak ilyen téren és izgatott is a szitu.
#174   2016. 12. 27. kedd 23:30
Chipelek Chipelek
Nálunk is sokszor jelentkeznek hármasra férfiak .De mire a párommal beszélnek chat-en már kettes együtt létet feszegetik .
Na ez az igazi sunyiság ejnye1
#173   2016. 12. 25. vasárnap 22:20
Franciacsók Franciacsók
wow1 eljen worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2016. 12. 25. vasárnap 13:09
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#172   2016. 12. 25. vasárnap 21:52
Futóegér Futóegér
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2016. 12. 25. vasárnap 13:09
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#171   2016. 12. 25. vasárnap 21:35
koma72 koma72
Lehet, hogy sok pasinak csak a szája jár..... Azért vannak olyanok akik tudnak mit kezdeni egy ilyen helyzettel. És azt se felejtsük el, hogy a párok döntenek kit vesznek be harmadiknak. Ha ott felsül egy pasi akkor nem biztos, hogy csak Ő a hibás.... smile
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 25. vasárnap 20:12
Szia. Igazad van. Sok pasinak a szája jár itt, és nem tudja mi vár rá egy párnál. Sok esetbe qrva bamba, vagy fel sem áll neki. Bocsi fiuk. De van bőven kívétel is. Na azoknak a pasiknak köszönjük az élményt.
#170   2016. 12. 25. vasárnap 21:32
robertosanni robertosanni
Jó olvasni azért ilyeneket is annak ellenére,hogy egy másik fórumon senki nem talál partnert itt mindenki megdugta a másik feleségét worship
#169   2016. 12. 25. vasárnap 20:22
albes albes
Ez egy élet fogalom tudni kell hogy akarjuk ha igen akkor csak jó lehet át éltem egy párszor
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 25. vasárnap 20:12
Szia. Igazad van. Sok pasinak a szája jár itt, és nem tudja mi vár rá egy párnál. Sok esetbe qrva bamba, vagy fel sem áll neki. Bocsi fiuk. De van bőven kívétel is. Na azoknak a pasiknak köszönjük az élményt.
#168   2016. 12. 25. vasárnap 20:20
bpparos bpparos
Sziasztok! Mi is sokszor jártunk hasonlóan....
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 25. vasárnap 20:12
Szia. Igazad van. Sok pasinak a szája jár itt, és nem tudja mi vár rá egy párnál. Sok esetbe qrva bamba, vagy fel sem áll neki. Bocsi fiuk. De van bőven kívétel is. Na azoknak a pasiknak köszönjük az élményt.
#167   2016. 12. 25. vasárnap 20:12
agibeby28 agibeby28
Szia. Igazad van. Sok pasinak a szája jár itt, és nem tudja mi vár rá egy párnál. Sok esetbe qrva bamba, vagy fel sem áll neki. Bocsi fiuk. De van bőven kívétel is. Na azoknak a pasiknak köszönjük az élményt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2016. 12. 25. vasárnap 13:09
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#166   2016. 12. 25. vasárnap 20:00
entony entony
Sziasztok! Én olyan jóképű 30-as pasit keresek aki képes lenne elcsábítani a feleségem, majd beszámolna hogyan csinálta meg smile Én minden segítséget megadok a csábításhoz. Fontos, hogy ne dohányozz, és átlagos, vagy sportos testalkattal rendelkezz. Akit érdekel ez az kizárólag erre az email címre írjon nekem. entonyzlatan@gmail.com
#165   2016. 12. 25. vasárnap 17:55
X Törölt felhasználó (820933)
Nekem már volt ilyen többször is! Legutóbb péntek (dec23. ) délelött egy Motelben! Engem izgat ha ott a férj is, jobb mintha attól félnék bmikor lebukunk és akkor nagy a gáz!
#164   2016. 12. 25. vasárnap 14:22
koma72 koma72
Hidd el Én komolyan gondolom. Ja és volt is már ilyenben részem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2016. 12. 25. vasárnap 13:09
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#163   2016. 12. 25. vasárnap 13:22
maarimar maarimar
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 25. vasárnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2016. 12. 25. vasárnap 13:09
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#162   2016. 12. 25. vasárnap 13:09
X Törölt felhasználó (104575)
Az iránt érdeklődnék, az itt hirdető, jelentkező fiúktól, hogy komolyan gondolják ezt a szívesen megdugnám a feleségedet projektet ?
Kérdezem azért, mert szerintem ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy elsőre kinéz.
Tegyük fel, ott vagytok egy párnál, és ???
Akkor már nem nagyon van visszaút.
Volt, aki már volt ilyen helyzetben ? Kinél volt "sikeres" vagy " sikertelen" a beszállás ? Ki az aki csak álmodik erről ? Mert az nagyon oké, hogy megdugunk egy nőt, de hogy mindezt a férje előtt, vagy vele együtt, az kicsit bonyolultabb, mint hiszitek.
Bocs.
#161   2016. 12. 25. vasárnap 12:34
goldengate1975 goldengate1975
Sziasztok beszàlnèk hàzaspàrokhoz szex partnerkènt egyedü àlo hölgyekhez aki szeretik az igazàn nagyfarku szeximàdo fèrfit irj ès megbeszèljūnk
#160   2016. 12. 25. vasárnap 02:25
X Törölt felhasználó (1120622)
Nejedet,barátnődet smárolom,tapizom vagy nyalom ki,te közben szophatod a farkamat.
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Herceg31 Herceg31
Nyitás ideje: 2011. 08. 22. hétfő
Üzenetek: 359db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 30. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!