Mit csinálsz, ha átver téged a szerelemben?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2004. 11. 11. csütörtök 08:35
X Törölt felhasználó (10061)
hát,csajos.én azt hiszem inkább behunyom a szemem,mielött nekimegyek valakinek..nem tolatok,nem elözgetek.Maradok ott,ahová leparkoltam.Elvégre is: "ideszól a jegyem,itt a helyem..nem szól szám és nem fáj fejem..."
#15   2004. 11. 11. csütörtök 06:29
Moncy Moncy
Már haladok az úton.. igaz nem látom a végét.... így nem tudom hogy a kereszteződésben jó irányt választottam e....
Egyirányú az utca, visszafordulni nem lehet... max. ügyesen visszatolatni wave wave
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 11. 09. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 09. kedd 16:40
"Menj csak az úton, menj tovább!"
#14   2004. 11. 09. kedd 16:40
macido macido
"Menj csak az úton, menj tovább!"
#13   2004. 11. 09. kedd 05:43
Moncy Moncy
"Ha eltűnik a szerelem, a szív kérdi: mi lesz velem?
Önző szív! magára gondol
S csakhamar életre kel.
S nem gyötrődik semmi gondtól,
Hisz gond nélkül válik el."
#12   2004. 11. 08. hétfő 08:38
Moncy Moncy
Halló itt a gg lelkisegély-szolgálat....

Mióta itt chatelek sok nehéz, embert próbáló élettel találkoztam... pedig mindig azt hisszük hogy a mi életünknél nincs borzalmasabb...

Mindenkinek van egy keresztje amit cipelni kell egy életen át... vagy pedig letenni és teher nélkül folytatni életútunkat. Na ezt kell megtanulni...

Ma még csak 8.40, de már a 2. legjobb bnőm hívott hogy baj van, segítsek...
V.Kulcsár Ildikónak még a végén én leszek a konkurencia.... "Ne félj, mesélj!" ma már a mobilomat csak így fogom felvenni....
#11   2004. 11. 07. vasárnap 16:07
Moncy Moncy
Na elvesztettem a fonalat...
Sorban:
lina.. ha itt leszel keress priviben... mesélek és bízom benne hogy kicsit áttudlak "formálni", különben az örvény elnyel...és nem szeretném

macido: hogy más esik bele a gödörbe az oké... de hogy te magad ess bele amit másnak ástál....(itt érvényes a közmondás)A jó Isten már elfeledhetné a bottal verést.... pedig de hányszor kértem rá!!

tom: örülök hogy tetszenek a hozzászólásaim..

wave wave
#10   2004. 11. 07. vasárnap 14:43
yanee84 yanee84
azt te csak hiszed baba...:))) és te melyik csoportba tartozol?:DDDDD
#9   2004. 11. 07. vasárnap 14:30
macido macido
Igaz az a régi mondás, hogy "Az Isten nem ver bottal!". Mindenki egyszer, majd megkapja méltó jutalmát a cselekedeteiért. Mindenki bele tud esni abba a gödörbe, amibe beleejtett mást.
#8   2004. 11. 07. vasárnap 13:21
Nóci Nóci
"A jo kislányok eljutnak a mennyországba! A rosszkislányok pedig akárhova!!!":))
#7   2004. 11. 07. vasárnap 07:43
macido macido
Az egész élet erről szól, hogy mégse vagyunk biztosak abban, amiben biztosak vagyunk? wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 06. szombat 21:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 06. szombat 21:43
Azért keres a pasi vagy a nő mindig a párjának teljesen ellentmondó "másikat".. aztán egy idő után rájön.. hogy mégis csak az a jó amire azt gondolta hogy nem jó....
Csak néha későn döbben rá a valóságra.

Átvernek.... a közmondás szerint: ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel...
Na ez esetben Te is joggal beleharaphatsz a tiltott gyümölcsbe.
#6   2004. 11. 06. szombat 21:51
yanee84 yanee84
Ember, Te vagy itt szerintem a legjobb fej! Nagyon bírom a hozzászólásaidat, és egyetértek velük! eljen worship
további jo fórumozást!
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 11. 04. csütörtök 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 04. csütörtök 20:44
Egy önző egoista világban élünk és nagyon rossz ezzel szembesülni. Lényeges kérdés hogy ez a szerelem mind két fél részéről fennállt-e. Egyik legmocskosabb dolognak tartom azt, hogyha valaki hitegeti a partnerét és visszaél a szerelmével, szeretetével. Gerincesen (hiszen azok vagyunk) egyenesen a szemébe nézve a partnernek meg kell mondani az igazságot. Akár a szerelemről vagy akár más problémáról van szó. sniffles
#5   2004. 11. 06. szombat 21:43
Moncy Moncy
Azért keres a pasi vagy a nő mindig a párjának teljesen ellentmondó "másikat".. aztán egy idő után rájön.. hogy mégis csak az a jó amire azt gondolta hogy nem jó....
Csak néha későn döbben rá a valóságra.

Átvernek.... a közmondás szerint: ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel...
Na ez esetben Te is joggal beleharaphatsz a tiltott gyümölcsbe.
#4   2004. 11. 05. péntek 13:48
kuklukszklán kuklukszklán
teljessen igazad van sajnos mindenki csak magával törődik elsősorban.Nagyon kevés az olyan partner aki a másikat nézi előszőr,viszont aki a másik érdekeit nézi sajnos az szokott hoppppppon maradni:MERT HA JÓ VAGY AZ NEM JÓ!
#3   2004. 11. 04. csütörtök 20:44
macido macido
Egy önző egoista világban élünk és nagyon rossz ezzel szembesülni. Lényeges kérdés hogy ez a szerelem mind két fél részéről fennállt-e. Egyik legmocskosabb dolognak tartom azt, hogyha valaki hitegeti a partnerét és visszaél a szerelmével, szeretetével. Gerincesen (hiszen azok vagyunk) egyenesen a szemébe nézve a partnernek meg kell mondani az igazságot. Akár a szerelemről vagy akár más problémáról van szó. sniffles
#2   2004. 11. 04. csütörtök 19:17
junior32 junior32
Hát ebben nekem is bele kell szólnom már bocsesz.
Engem nem rég csalt meg b.nőm az egyik legjobb haverommal. Hogy mit tettem vele?Hát azt nem kell szerintem monmdanom hihihi boxer hehe . De annyira nem is bántott volna a dolog ha nem a legjobb haverom lett volna az szóval értitek mi stájsz.De ebből ulktam eddig sem nagyon bíztam senkiben de most már még úgy sem fogok ti se estek ilyen hibába.Csak ennyi pá
#1   2004. 11. 04. csütörtök 17:57
Moncy Moncy
Linácska!
A mai világban? Mindenki átver mindenkit.... csak saját magadban bízhatsz (bár még abban sem mindig). Hinni már csak a mesékben lehet, tudod "öreg" vok és tapasztalt!
Majd 1x priviben mesélek ok?
wave wave
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: lina24 lina24
Nyitás ideje: 2004. 11. 04. csütörtök
Üzenetek: 36db
Utolsó üzenet: 2008. 11. 21. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!