Ismerkedésről, partnerkeresésről +/- véleménnyel
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Úgy érzem, egyre inkább szükség van egy ilyen topikra is, mert egyre többször felszínre kerül, egyre hevesebb kommenteket szül, hogy sokan az utolsó pillanatban gondolják meg magukat, vagy egy szó nélkül tűnnek el (örökre) válasz nélkül hagyva a másikat.

Személyeskedés, fikázás nélkül, kulturált hangnemben folyó véleménycserét, gondolat megosztás kérnék!

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2011. 10. 14. péntek 12:51
Zsuzsa Zsuzsa
Addig,mig egy férfi a tulajdonának tekinti a nöt,és forditva is igy van,addig nem lehet öszintén beszélgetni a párunkkal a vágyainkrol.Ha megismerkedsz valakivel,és aki azonnal megtilt minden más kapcsolatot,kisajátják a másikat,addig nincs miröl beszélni..A belénkrögzült hagyományos gondolkodás korlátoz minden öszinte vágyat.Illik,vagy nem illik?Szabad vagy nem szabad?Mit szolnak az ismerösök,ha kitudodik?Stb....
#16   2011. 10. 11. kedd 07:46
X Törölt felhasználó (323080)
Igen ,haladjunk előre ,ne besavanyodva hátra!
Amúgy itt lehetetlen barátkozni,de irogatni, véleményezni azt lehet.
Másra nemigazán jó a GG!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 10. hétfő 12:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734072)
2011. 10. 10. hétfő 12:35
Bizony . Szerintem is a legszebb évek ezek smile
Sokszor látom hogy egy nő azért mert hosszabb kapcsolatban él, teljesen elfelejti hogy nőből van... holott ez egy nagy hülyeség. Nekem ne mondja senki, hogy egy kisebb flört , vagy egy csinibb ruha kapcsán egy elismerő pillantás nem tesz jót a lelkének smile
Az meg hogy az ágyban szabadjára merje engedni a fantáziáját, könyörgöm... mikor és hol, ha ott nem?
Attól még nem lesz rosszabb.... sőőt ...
És ez vonatkozik erre az oldalra is, akár a levelezésre, a képekre. Szerintem ha erről valaki mer őszintén és normálisan (akár izgatóan) írni, vagy mer feltenni képeket, abból rossz dolog nem lehet smile
Minden hozzáállás kérdése. Meg persze, hogy maradjunk a topic témájánál, sokszor a megkeresés minőségén nagyon sok múlik.
#15   2011. 10. 10. hétfő 23:45
X Törölt felhasználó (295546)
Osztom a véleményed én is! Ha nincs kapcsolódási pont korábban akkor lehetetlen még beszélgetni is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 10. hétfő 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2011. 10. 10. hétfő 15:12
Én azt tapasztalom, hogy az ismerkedésből akkor lesz jó eséllyel valami, ha pl egy topicban beszélgetés során jöttünk össze, akár úgy, hogy vitatkoztunk.
Ha csak egy szimpatikusnak vélt, de ismeretlen, valakire úgy ráír az ember, abból jó esetben tízből, ha egyszer méltatnak válaszra. Ha már volt kontaktus előtte, akkor abból egy beszélgetés lesz, ami bárhová fajulhat. Nem mondom én, hogy más nincs, de nekem ez tűnik általánosnak.

Amúgy szerintem a kudarcok nem kell, hogy bárki kedvét szegjék. Itt sem nagyobb a kudarc esélye, mint másutt. Viszont az biztos, hogy a személyes ismerkedéshez képest itt hiányzik a személyiség varázsa, ami becsaphatja az embert. Így a kapcsolat fölvétel utáni személyes találkozó mindig tartogat némi izgalmat....
#14   2011. 10. 10. hétfő 23:44
tom1019 tom1019 VIP Admin
túl sok értelme nincs a topicnak, mert olyan témát feszegetsz, ami ugyan valós tényekre építkezik, de tudomásul kellene vennetek (venned), hogy ilyen az internet világa!
a gép mögött mindenki felszabadultabb, bátrabb, hazugabb, szemtelenebb, bosszúállóbb mint a valós életben!
hozzáteszem, hogy "tisztelet a kivételeknek", mert azért lehet ugyan ritkábban, de jó kapcsolatokat is építeni, akár rövidebb v. hosszabb távon is!
akinek ez nem tetszik, vagy bántja az önérzetét, az vegye a fáradságot és ne az interneten próbálkozzon kapcsolatokat teremteni, hanem menjen ki a valós életbe-világba kipróbálni önmagát!
itt szórakozni, kikapcsolódni és élvezkedni érdemesebb! smile
#13   2011. 10. 10. hétfő 15:12
X Törölt felhasználó (745787)
Én azt tapasztalom, hogy az ismerkedésből akkor lesz jó eséllyel valami, ha pl egy topicban beszélgetés során jöttünk össze, akár úgy, hogy vitatkoztunk.
Ha csak egy szimpatikusnak vélt, de ismeretlen, valakire úgy ráír az ember, abból jó esetben tízből, ha egyszer méltatnak válaszra. Ha már volt kontaktus előtte, akkor abból egy beszélgetés lesz, ami bárhová fajulhat. Nem mondom én, hogy más nincs, de nekem ez tűnik általánosnak.

Amúgy szerintem a kudarcok nem kell, hogy bárki kedvét szegjék. Itt sem nagyobb a kudarc esélye, mint másutt. Viszont az biztos, hogy a személyes ismerkedéshez képest itt hiányzik a személyiség varázsa, ami becsaphatja az embert. Így a kapcsolat fölvétel utáni személyes találkozó mindig tartogat némi izgalmat....
#12   2011. 10. 10. hétfő 12:35
X Törölt felhasználó (734072)
Bizony . Szerintem is a legszebb évek ezek smile
Sokszor látom hogy egy nő azért mert hosszabb kapcsolatban él, teljesen elfelejti hogy nőből van... holott ez egy nagy hülyeség. Nekem ne mondja senki, hogy egy kisebb flört , vagy egy csinibb ruha kapcsán egy elismerő pillantás nem tesz jót a lelkének smile
Az meg hogy az ágyban szabadjára merje engedni a fantáziáját, könyörgöm... mikor és hol, ha ott nem?
Attól még nem lesz rosszabb.... sőőt ...
És ez vonatkozik erre az oldalra is, akár a levelezésre, a képekre. Szerintem ha erről valaki mer őszintén és normálisan (akár izgatóan) írni, vagy mer feltenni képeket, abból rossz dolog nem lehet smile
Minden hozzáállás kérdése. Meg persze, hogy maradjunk a topic témájánál, sokszor a megkeresés minőségén nagyon sok múlik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 09. vasárnap 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (821125) VIP
2011. 10. 09. vasárnap 18:09
Abszolút igazad van és valóban a legszebb éveinket éljük! wink Amúgy pedig ha legalább csak minden második feleség vagy anyuka olyan nyitott lenne, mint mi, nem lenne annyi válás, megcsalás, elégedetlen férj. Merni kell vállalni a vágyainkat, nem szabad elnyomni. A párkapcsolat, az anyaság nem szolgaság, rabszolgaság és nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve te feladod önmagad. Mindennek megvan a helye, ideje. Én ugyan még nem vagyok sajnos anya, de abból is "vissza fogok térni" önmagamhoz is. smile
#11   2011. 10. 09. vasárnap 18:09
X Törölt felhasználó (821125) VIP
Abszolút igazad van és valóban a legszebb éveinket éljük! wink Amúgy pedig ha legalább csak minden második feleség vagy anyuka olyan nyitott lenne, mint mi, nem lenne annyi válás, megcsalás, elégedetlen férj. Merni kell vállalni a vágyainkat, nem szabad elnyomni. A párkapcsolat, az anyaság nem szolgaság, rabszolgaság és nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve te feladod önmagad. Mindennek megvan a helye, ideje. Én ugyan még nem vagyok sajnos anya, de abból is "vissza fogok térni" önmagamhoz is. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 09. vasárnap 17:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734072)
2011. 10. 09. vasárnap 17:03
MissLiza : szerintem csak elképzelhetetlen egyesek szemében hogy egy "sima" feleség vagy anyuka is regizhet egy ilyen oldalra, holott tényleg nincs benne semmi.
Attól még mert valaki kapcsolatba kerül, a vágyai ugyanúgy megmaradnak. Sőt, azért mi csajok valljuk be, hogy 30 felett szerintem sokkal érettebbek vagyunk mindenben. És ebbe a szexuális fantáziánk is beletartozik smile

Batka.mano: volt hogy kíváncsiságból visszajelöltem az illetőt, de felülmúlta a várakozásaimat nyes DD
Még így sem kaptam egy sort sem, úgyhogy hamar megkerestem hogy kell törölni a kapcsolatot smile
#10   2011. 10. 09. vasárnap 17:03
X Törölt felhasználó (734072)
MissLiza : szerintem csak elképzelhetetlen egyesek szemében hogy egy "sima" feleség vagy anyuka is regizhet egy ilyen oldalra, holott tényleg nincs benne semmi.
Attól még mert valaki kapcsolatba kerül, a vágyai ugyanúgy megmaradnak. Sőt, azért mi csajok valljuk be, hogy 30 felett szerintem sokkal érettebbek vagyunk mindenben. És ebbe a szexuális fantáziánk is beletartozik smile

Batka.mano: volt hogy kíváncsiságból visszajelöltem az illetőt, de felülmúlta a várakozásaimat nyes DD
Még így sem kaptam egy sort sem, úgyhogy hamar megkerestem hogy kell törölni a kapcsolatot smile
#9   2011. 10. 08. szombat 19:59
batka.mano batka.mano VIP
shine32! Ez nekem is a kedvencem. Ezeket azonnal elutasítom, persze én is üzenet nélkül. Nem érzem szükségét, hogy megmagyarázzam. Viszont jó dolgok is történtek velünk az elmúlt napokban. A legutóbbi sorozatunk után kaptunk vagy 10-12 ismerkedő levelet. 2 vagy 3 kivételével (nekik is válaszoltam) nagyon korrekt intelligens levelek jöttek. Bár alapvetően szóló pasik akik nálunk szóba sem jönnek. Tudom ettől még lehet kamus meg egyéb de legalább az első benyomás pozitív. Ilyen is van. Lehet , hogy szépen lassan változik a GG "közönsége"? Jó lenne mert úgy éreztem egy időben, hogy eléggé zuhan az IQ átlag.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 08. szombat 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734072)
2011. 10. 08. szombat 10:21
Ezzel a témával kapcsolatban szerintem a "legjobb" amikor kapcsolatra jelölnek, egy szó nélkül.
Volt már hogy kíváncsiságból ráírtam az illetőre, hogy talán hello, szia...
Nem kell mondanom, hogy még egy fél levelezés sem lett belőle.
#8   2011. 10. 08. szombat 19:56
X Törölt felhasználó (821125) VIP
Én is mesélnék valamit, ami "röhejes". Valaki megkérdezte tőlem, miután elmondtam, hogy külföldön élek, hogy táncolok-e avagy lokálban dolgozom?....mintha evidens lenne, hogyha valaki itt megmutatja magát, az már biztosan valamilyen szexuális szolgálatást nyújt és abból is él..mintha normális, diplomás vagy egyszerű, mezei embernek nem lehetnének ugyanolyan igényei, mint bárki másnak smile Szánalom!
#7   2011. 10. 08. szombat 10:21
X Törölt felhasználó (734072)
Ezzel a témával kapcsolatban szerintem a "legjobb" amikor kapcsolatra jelölnek, egy szó nélkül.
Volt már hogy kíváncsiságból ráírtam az illetőre, hogy talán hello, szia...
Nem kell mondanom, hogy még egy fél levelezés sem lett belőle.
#6   2011. 10. 04. kedd 21:50
X Törölt felhasználó (821125)
Ez nekem is feltűnt, hogy nyilván a legértelmesebbek azok, akik őszintén megmondják, hogy csak kiváncsiskodnak, nézelődnek, szórakoznak. De még belőlük is lehet "áldozat", ezt ne felejtsd el. S ha mást nem nyersz ezen az oldalon, mint egy barátot vagy egy jó hallgatóságot, egy embert, akivel jó megosztani a gondolataidat, már megérte szerintem. smile
#5   2011. 10. 04. kedd 21:47
X Törölt felhasználó (821125)
Hmmmm, izgalmas ajánlat, pláne elnézve a sorozatotokat smile de én leginkább csak szóló hölgyet keresek a saját és hármunk örömére. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 04. kedd 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (801850)
2011. 10. 04. kedd 08:36
mi szívesen javítanánk az átlagon, ha egyszer hazajössz!!!
Puszi
#4   2011. 10. 04. kedd 08:36
X Törölt felhasználó (801850)
mi szívesen javítanánk az átlagon, ha egyszer hazajössz!!!
Puszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 03. hétfő 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (821125)
2011. 10. 03. hétfő 23:47
Amúgy még hozzáteszem, hogy sajnos itt az átlag nem IQ bajnok, sokan minimális intelligenciával sem rendelkeznek, nyilván ebből fakadóan túl sokat nem is lehet várni. Sajnos ez az oldal elsősorban másról szól és szerencsések vagyunk, ha értelem is társul a küllemhez és a szenvedélyes habitushoz. smile Sok sikert!
#3   2011. 10. 04. kedd 07:33
ravenna ravenna
És azért tegyétek hozzá azt aki mindenkinek ugyanazon levelet írja, ez van mikor érződik csak, máskor meg annyira ügyes hogy ennek nyoma is benne van.
És bizony aki se meg nem szólít valahogy, illetve még csak alá se írja a levelét hogy én is megszólíthassam, az nem igazán vehető ugye komolyan.
Mondjuk ez a blokk sok embernek fogja csípni a szemét, mert nekem is van fenn "társkereső" adatlap de inkább azzal a céllal hogy a rutinkérdésekre ne kelljen választ adjak. De elég hülyén nézett ki hogy volt olyan ki minden részletemre kiváncsi volt, de magáról még azt se írta le mennyi idős....
#2   2011. 10. 03. hétfő 23:47
X Törölt felhasználó (821125)
Amúgy még hozzáteszem, hogy sajnos itt az átlag nem IQ bajnok, sokan minimális intelligenciával sem rendelkeznek, nyilván ebből fakadóan túl sokat nem is lehet várni. Sajnos ez az oldal elsősorban másról szól és szerencsések vagyunk, ha értelem is társul a küllemhez és a szenvedélyes habitushoz. smile Sok sikert!
#1   2011. 10. 03. hétfő 23:45
X Törölt felhasználó (821125)
Maximálisan egyetértek veled, de sajnos ezeket szerintem nem tudod sose kiszűrni, vannak, voltak, lesznek és pontosan azért, mert bizonytalanok, félnek,nem kapnak elég támogatást, unatkoznak. Ez az Internet és a virtualitás hátránya is egyben! smile Nekem volt már viszont pozitív tapasztalatom is, tehát érdemes várni és nem sokat elvárni és biztos jön az a valaki, ha jönnie kell! smile
 
... 17 18 19
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Lime Mr.Lime
Nyitás ideje: 2011. 10. 03. hétfő
Üzenetek: 377db
Utolsó üzenet: 2016. 10. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!