Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#101   2023. 02. 28. kedd 15:51
HugeDickTeen HugeDickTeen
Itthon lehet rendelni mysizeról! 25centisek elég jól passzolnak, viszont a vastagság a gond általában
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2023. 02. 22. szerda 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 22. szerda 19:59
Átlag feletti mérettel is lehet igen sok kellemes élményt szerezni szűk puncis nőnek is, csak az az alapvetés, hogy amikor ő már magában akar érezni, akkor tartasz félúton az előjátékkal.
Egy jobban felszerelt férfinek mindig előbb 2-3 orgazmust kell a nőnek szerezni, mert rendesen meg tudja kínozni a partnerét.
Az anális szexhez meg végképp tapasztalat és türelem kell, de nem reménytelen és orbitális orgazmusokat lehet a nőknek szerezni ott is.
De több szexkultúrát kell magára szednie egy férfinek, ha nagy a farka, mint egy átlagos szerszámmal rendelkező társának ahhoz, hogy örömteli kapcsolódása legyen egy nővel.
A másik ami problémásabb dolog, hogy "felnőtt méretű" óvszerek nem igazán vannak kis hazánkban. Persze, tudom, az alkarodra is fel tudod tekerni és nem szakad el, de eléggé diszkomfortos tud lenni egy méretben is passzolóhoz képest.
#100   2023. 02. 22. szerda 19:59
grimthereaper grimthereaper
Átlag feletti mérettel is lehet igen sok kellemes élményt szerezni szűk puncis nőnek is, csak az az alapvetés, hogy amikor ő már magában akar érezni, akkor tartasz félúton az előjátékkal.
Egy jobban felszerelt férfinek mindig előbb 2-3 orgazmust kell a nőnek szerezni, mert rendesen meg tudja kínozni a partnerét.
Az anális szexhez meg végképp tapasztalat és türelem kell, de nem reménytelen és orbitális orgazmusokat lehet a nőknek szerezni ott is.
De több szexkultúrát kell magára szednie egy férfinek, ha nagy a farka, mint egy átlagos szerszámmal rendelkező társának ahhoz, hogy örömteli kapcsolódása legyen egy nővel.
A másik ami problémásabb dolog, hogy "felnőtt méretű" óvszerek nem igazán vannak kis hazánkban. Persze, tudom, az alkarodra is fel tudod tekerni és nem szakad el, de eléggé diszkomfortos tud lenni egy méretben is passzolóhoz képest.
(Ez egy válasz HugeDickTeen üzenetére (2023. 02. 22. szerda 00:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 22. szerda 00:02
Nehéz vele bánni, főleg ha nem egy tapasztalt nő esik neki. Ezen kívül inkább a 6centis átmérővel szokott probléma lenni, mivel vam, hogy be se megy...
#99   2023. 02. 22. szerda 00:02
HugeDickTeen HugeDickTeen
Nehéz vele bánni, főleg ha nem egy tapasztalt nő esik neki. Ezen kívül inkább a 6centis átmérővel szokott probléma lenni, mivel vam, hogy be se megy...
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 19. vasárnap 22:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 02. 19. vasárnap 22:53
ha nem veszed tolakodásnak, megírhatnád, mikor nem volt az jó, és miért? csak nehogy azt írd kérlek, hogy alsógatya vásárlásnál smile
#98   2023. 02. 19. vasárnap 22:53
X Törölt felhasználó (4630582)
ha nem veszed tolakodásnak, megírhatnád, mikor nem volt az jó, és miért? csak nehogy azt írd kérlek, hogy alsógatya vásárlásnál smile
(Ez egy válasz HugeDickTeen üzenetére (2023. 02. 19. vasárnap 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 19. vasárnap 18:24
Hát sajnos nem mindig jó, ha alkar méretű farka van az embernek...
#97   2023. 02. 19. vasárnap 18:24
HugeDickTeen HugeDickTeen
Hát sajnos nem mindig jó, ha alkar méretű farka van az embernek...
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 14. kedd 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 02. 14. kedd 19:09
megnéztem a társkereső képét! hát barátom, ijesztően hatalmas farkad van - amit, azért nem kicsit irigylek smile
#96   2023. 02. 18. szombat 09:45
viking1988 viking1988
Ez a nehezebb része a dolognak. Így is imádja velem a szexet. Legbelül hiányzik neki a hüvely orgazmus, de szerintem nálunk inkább én pörgök rajta. Öklözéssel egyszer össze is jött smile akkor nagyon boldog voltam. Teljesen más volt a nyogese akkor, szó szerint vonaglott, nagyon erősen és hosszan élvezett el. Mondta is utána, hogy élete legnagyobb orgazmusa volt. De valamiért csak nagyon ritkán hagyja az oklozest, és csak egyszer ment el tőle
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 17. péntek 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 02. 17. péntek 14:26
Hat akkor marad az igazi, csak el kell jutni addig.
#95   2023. 02. 17. péntek 14:26
X Törölt felhasználó (856058)
Hat akkor marad az igazi, csak el kell jutni addig.
#94   2023. 02. 17. péntek 08:21
viking1988 viking1988
Igen, tudok róla. Nem minden lány tud huvelyen elmenni. Ő viszont ment már el. Volt egy rövid kapcsolata. A srácnak nagy mérete volt nagyon. Az ő farkán elment. Vettem már köpenyt, próbáltuk, de az nem jött be neki. Túl "mű" volt
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 16. csütörtök 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 02. 16. csütörtök 15:02
Az megvan neked, hogy a nők majdnem 90% soha nem élvez hüvelyi úton? Most ha a te párod is ilyen, lehetne ő elefántal is akkor sem fog, persze ha előtted volt mással neki akkor, van esély, de akkor miért nem veszel egy vastagító köpenyt?
#93   2023. 02. 16. csütörtök 15:02
X Törölt felhasználó (856058)
Az megvan neked, hogy a nők majdnem 90% soha nem élvez hüvelyi úton? Most ha a te párod is ilyen, lehetne ő elefántal is akkor sem fog, persze ha előtted volt mással neki akkor, van esély, de akkor miért nem veszel egy vastagító köpenyt?
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 02. 16. csütörtök 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 16. csütörtök 06:55
Van faszmentes kielégülés, amivel minden alkalommal el is juttatom a csúcsra a párom. Egyuttlétenként többször is. Viszont a hüvelyi orgazmust nem tudom neki megadni. Ez egy oldalról nekem is fájó pont,mert szeretném, ha ebben sem szenvedne hiányt. Másrészt szeretne ő is a farkamtól elélvezni. Feszültséget nem kelt, imád velem szeretkezni, nagyon odaadó vagyok. Nekem fontosabb az ő orgazmus a mint a sajátom. Ugyanez igaz fordítva is. Imádjuk szájjal kényeztetni egymást. Élvezzük átadni a "szeretetet". Ő imád szopni, egyszerűen rajong érte. Én pedig imádom nyalni a gyönyörű punciját. Tökéletes a szex köztünk, kívánjuk is egymást. Ennek ellenére hozzá nagyon kicsi a farkam. Én szűknek érzem, nekem nagyon jó a puncija,de fordítva ez nem igaz. Ezt már átbeszéltük, mondta, hogy lelkileg imádja mikor benne vagyok,de semmit nem érez belőle. Imádja a farkam, ezt nagyon sűrűn mondja, de ettől még nem fog elélvezni. Hát ez van, nem panaszkodok,mert abszolút kielégítő a szex mindkét félnek. Óriásit tudunk élvezni egymással. Viszont akkor lennék még boldogabb, ha hüvely orgazmus a is lehetne. Ez nem martírkodás,csak önzetlen, őszinte szerelem. A legjobbat akarom neki
#92   2023. 02. 16. csütörtök 06:55
viking1988 viking1988
Van faszmentes kielégülés, amivel minden alkalommal el is juttatom a csúcsra a párom. Egyuttlétenként többször is. Viszont a hüvelyi orgazmust nem tudom neki megadni. Ez egy oldalról nekem is fájó pont,mert szeretném, ha ebben sem szenvedne hiányt. Másrészt szeretne ő is a farkamtól elélvezni. Feszültséget nem kelt, imád velem szeretkezni, nagyon odaadó vagyok. Nekem fontosabb az ő orgazmus a mint a sajátom. Ugyanez igaz fordítva is. Imádjuk szájjal kényeztetni egymást. Élvezzük átadni a "szeretetet". Ő imád szopni, egyszerűen rajong érte. Én pedig imádom nyalni a gyönyörű punciját. Tökéletes a szex köztünk, kívánjuk is egymást. Ennek ellenére hozzá nagyon kicsi a farkam. Én szűknek érzem, nekem nagyon jó a puncija,de fordítva ez nem igaz. Ezt már átbeszéltük, mondta, hogy lelkileg imádja mikor benne vagyok,de semmit nem érez belőle. Imádja a farkam, ezt nagyon sűrűn mondja, de ettől még nem fog elélvezni. Hát ez van, nem panaszkodok,mert abszolút kielégítő a szex mindkét félnek. Óriásit tudunk élvezni egymással. Viszont akkor lennék még boldogabb, ha hüvely orgazmus a is lehetne. Ez nem martírkodás,csak önzetlen, őszinte szerelem. A legjobbat akarom neki
(Ez egy válasz Nudistapár üzenetére (2023. 02. 15. szerda 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 15. szerda 19:05
Nincs szükség ködvágóra,én arról írtam,hogy a szerelem nem minden vágyat ír felül,valamint bármilyen furcsának tűnik számodra, nem csak szexkultúra által diktált igény lehet a méretes farok keresése,hanem testi adottság miatt is.
A példád kissé félrement,M8-ba csak M8 való,se hatossal,se tizessel nem lehet párosítani,se withworth,se trapéz,etc. nem passzol hozzá,csak a párja.A faszmentes kielégülést sem kell bemutatni számunkra..
#91   2023. 02. 15. szerda 20:18
X Törölt felhasználó (4630582)
igazad van! smile
(Ez egy válasz Nudistapár üzenetére (2023. 02. 15. szerda 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 15. szerda 19:05
Nincs szükség ködvágóra,én arról írtam,hogy a szerelem nem minden vágyat ír felül,valamint bármilyen furcsának tűnik számodra, nem csak szexkultúra által diktált igény lehet a méretes farok keresése,hanem testi adottság miatt is.
A példád kissé félrement,M8-ba csak M8 való,se hatossal,se tizessel nem lehet párosítani,se withworth,se trapéz,etc. nem passzol hozzá,csak a párja.A faszmentes kielégülést sem kell bemutatni számunkra..
#90   2023. 02. 15. szerda 19:05
Nudistapár Nudistapár
Nincs szükség ködvágóra,én arról írtam,hogy a szerelem nem minden vágyat ír felül,valamint bármilyen furcsának tűnik számodra, nem csak szexkultúra által diktált igény lehet a méretes farok keresése,hanem testi adottság miatt is.
A példád kissé félrement,M8-ba csak M8 való,se hatossal,se tizessel nem lehet párosítani,se withworth,se trapéz,etc. nem passzol hozzá,csak a párja.A faszmentes kielégülést sem kell bemutatni számunkra..
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 15. szerda 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 02. 15. szerda 13:12
döfköditek a ködöt, pedig...ahogy van kis mell, nagy segg, óriási punci, átlagos farok is van, és persze van nagy vagy kicsi is, puha és kemény is, vér és hús fasz is, szerintem nem ökölszabály ( smile ) hogy 8-as anyába, csak 8-as csavar való, és akkor egy szót se írtam a leszbikus, faszmentes kielégülésről smile persze nem zárom ki, hogy van az a szexkultúra, ahol csakis a +18-as farok az, ami smile
#89   2023. 02. 15. szerda 13:43
X Törölt felhasználó (4222642)
Én a saját példámat, tapasztalatomat írtam le... smile
Mint tudjuk, ahány ház, annyi szokás.
Szerencsére nincs két egyforma ember. smile
(Ez egy válasz Nudistapár üzenetére (2023. 02. 15. szerda 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 15. szerda 10:36
Ez netto hülyeség.
A genetikai adottságok,szülések,kor,kórisme mind beleszólnak.
Lehet valaki bármily szerelmetes,ha kézzel,lábbal,szerszámostáskával jut csak el méret miatt a partnerével a csúcsig,akkor valahol kompenzálni fog...és ott meg fog jelenni az érzelem is,a vágyódás mellékhatásaként.
Legfeljebb tagadásban tartja magát,hogy ne megtépázott ĺélekkel nézzen a tükörbe..
#88   2023. 02. 15. szerda 13:12
X Törölt felhasználó (4630582)
döfköditek a ködöt, pedig...ahogy van kis mell, nagy segg, óriási punci, átlagos farok is van, és persze van nagy vagy kicsi is, puha és kemény is, vér és hús fasz is, szerintem nem ökölszabály ( smile ) hogy 8-as anyába, csak 8-as csavar való, és akkor egy szót se írtam a leszbikus, faszmentes kielégülésről smile persze nem zárom ki, hogy van az a szexkultúra, ahol csakis a +18-as farok az, ami smile
(Ez egy válasz Nudistapár üzenetére (2023. 02. 15. szerda 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 15. szerda 10:36
Ez netto hülyeség.
A genetikai adottságok,szülések,kor,kórisme mind beleszólnak.
Lehet valaki bármily szerelmetes,ha kézzel,lábbal,szerszámostáskával jut csak el méret miatt a partnerével a csúcsig,akkor valahol kompenzálni fog...és ott meg fog jelenni az érzelem is,a vágyódás mellékhatásaként.
Legfeljebb tagadásban tartja magát,hogy ne megtépázott ĺélekkel nézzen a tükörbe..
#87   2023. 02. 15. szerda 12:11
X Törölt felhasználó (4655826)
Mi hasonló méretet keresünk,mint ami a férjnek van,vagy nagyobbat..Ha már többesről van szó,akkor élvezzük is..
#86   2023. 02. 15. szerda 10:36
Nudistapár Nudistapár
Ez netto hülyeség.
A genetikai adottságok,szülések,kor,kórisme mind beleszólnak.
Lehet valaki bármily szerelmetes,ha kézzel,lábbal,szerszámostáskával jut csak el méret miatt a partnerével a csúcsig,akkor valahol kompenzálni fog...és ott meg fog jelenni az érzelem is,a vágyódás mellékhatásaként.
Legfeljebb tagadásban tartja magát,hogy ne megtépázott ĺélekkel nézzen a tükörbe..
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 15. szerda 04:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4222642)
2023. 02. 15. szerda 04:48
Ha van szerelem, akkor a méret mindegy!
Nem az a fontos!
Persze ha csak dugni akarok, kalandot keresek, akkor a nagy van előnyben... wink
#85   2023. 02. 15. szerda 09:11
X Törölt felhasználó (4681872)
igen, ha barom módon bánik vele, és nem figyel csak saját magára . . .
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 26. vasárnap 00:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (977962)
2015. 04. 26. vasárnap 00:19
Inkább ha túl hosszú az gond lehet, fájdalmat lehet vele okozni!
#84   2023. 02. 15. szerda 09:00
kerek popsi kerek popsi
huuuuuuu
(Ez egy válasz HugeDickTeen üzenetére (2023. 02. 14. kedd 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 14. kedd 14:13
23/6centivel rendelkezem, és igen tud nagy lenni, viszont technika kérdése...
#83   2023. 02. 15. szerda 08:38
Dzsentri Dzsentri
Közel sem reprezentatív ellenben saját közvélemény kutatási eredmények alapján a döntő többség a túl hosszú farkakért nem rajong, ellenben az eltelt évek számával arányosan a falloszok vastagságát favorizálják.
#82   2023. 02. 15. szerda 08:32
TheThreesome TheThreesome
Hát egy ilyen nagy cerkát én is megnéznék a feleségemben. 19es volt már, az nem volt nagy neki.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 04. 22. szombat
Üzenetek: 101db
Utolsó üzenet: 2023. 02. 28. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!