Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4902   2014. 03. 02. vasárnap 12:29
X Törölt felhasználó (910121)
wink
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2014. 03. 02. vasárnap 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 02. vasárnap 12:24
Örülök,hogy némelyik hozzászóló tökéletes unijos szabvány szerinti testméretekkel rendelkezik...)))))
#4901   2014. 03. 02. vasárnap 12:24
Zsuzsa Zsuzsa
Örülök,hogy némelyik hozzászóló tökéletes unijos szabvány szerinti testméretekkel rendelkezik...)))))
#4900   2014. 03. 02. vasárnap 10:30
piriszka piriszka
Szia én nem szoktam hozzászólásokat írogatni de amit itt írtál azt nem tudom szó nélkül hagyni
Csak meg kell nézni a videóidat és az mindent elmond szerintem az "izlésficamról"
Neked fogalmad sincs a nőkről mert csak álmaidban vannak
üdv
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 01. szombat 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (124917)
2014. 03. 01. szombat 16:55
Szerintem meg undorító ez az álszenteskedés, eleve szerintem ízlésficamra vall ha valaki a kövér/telt nőket szereti, hogy miért? mert nem az a normális testalkat, szerintem undorító lesz a bőrük a seggük, narancsbőr stb, remélem jó sok nő elolvassa ezt és elgondolkodik ezen (itt azért kivételeznék azokkal akiknek esetleg valamilyen hormonális betegségük van stb).
És ez a van mit fogni dumától falra lehet mászni, akik ezt mondják szerintem nem fogtak igazi női idomokat csak hájat, én nyitott szemmel szeretek dugni, amikor láthatom közbe a formás fenekét derekát, hasát, ha kicsi a cici az sem baj max nem rakom közé a farkam nagy cucc, de attól még a tenyerem szereti és a szám is, ha én pasi létemre elhíznék nagyon szégyelném magam, nem pedig vígasztalnám magam hogy " jól van majd csak jó leszek így is valakinek, és úgy keljek neki amilyen vagyok"
Remélem kurvára átjött miről beszélek, és kurvára nem érdekelnek majd a magyarázkodások, büszkék lehettek hogy ebben is No.1 magyarország(mert már az!), a kövérségben.
#4899   2014. 03. 02. vasárnap 05:15
X Törölt felhasználó (69371)
A 75 kg még nem az a kategória, amiről pl én beszéltem.
Viszont, hogy itt milyen értékelést kap az egy dolog, itt a sok csorgónyálú, mindent felpontoz, minden tetszik neki. Mellesleg nem látom a sorozatot, így nem tudom miről van szó. Ilyen új regisztráció lévén már töröltetted is? Vagy egy korábbi reg-ed alatt történt a feltöltés? Mindegy. Szóval egy 165-170 cm magasságnál az a 75 kg még lehet szexis. még ha az egy 15-20 kg plusz felesleg is. Egy anyukának el van nézve alien2
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 02. vasárnap 00:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (910121)
2014. 03. 02. vasárnap 00:03
Izlések és pofonok,szeretjük a nöket és kész. Nekem volt tornásznő a barátnőm,nem volt plusz deka rajta. Van egy 3gyerekes feleségem 75 kg. Akinek a foto sorozata 4,8-as értékelést kapott itt aGG-n. Én személyesen ezt a két kategóriát el nem cserélném. worship
#4898   2014. 03. 02. vasárnap 00:03
X Törölt felhasználó (910121)
Izlések és pofonok,szeretjük a nöket és kész. Nekem volt tornásznő a barátnőm,nem volt plusz deka rajta. Van egy 3gyerekes feleségem 75 kg. Akinek a foto sorozata 4,8-as értékelést kapott itt aGG-n. Én személyesen ezt a két kategóriát el nem cserélném. worship
#4897   2014. 03. 01. szombat 21:06
trotill trotill
a csont a kutyáknak valo wave
#4896   2014. 03. 01. szombat 20:23
X Törölt felhasználó (69371)
Igen, ezt így gondolom én is. Vagy épp pont olyan a párjuk, aztán már nem mernek mást mondani. Szerencsére nem volt még közöm nagyobb testű nőhöz, és remélem nem is lesz. Nem mint emberrel van bajom, mert sok rendes van köztük, vagy szülés után elhíztak (persze hasonló esetben nem hagynám el a párom, de segítenénk a fogyásban). De mint fizikai megjelenés, a tudat, hogy jobban izzadhatnak, mell, meg láb között jobban beizzadnak, bepálnak, kivörösödik a fakó bőrük, mert ugye napra nem mennek, mert ahhoz fürdőruha kellene, szoliba nem mennek, mert inkább csokira kell költeni. Nem a külsőség a legfontosabb, de azt látod először. Én sem akarok megbántani senkit, de lehet írtam már hasonlót ide. Illetve nem a súly a lényeg, mert ha magas valaki lehet nehezebb, hanem a testzsír arány, mondjuk nőn eleve több van, de a magasságához képest legyen meg az ideális testsúly.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 01. szombat 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (124917)
2014. 03. 01. szombat 16:55
Szerintem meg undorító ez az álszenteskedés, eleve szerintem ízlésficamra vall ha valaki a kövér/telt nőket szereti, hogy miért? mert nem az a normális testalkat, szerintem undorító lesz a bőrük a seggük, narancsbőr stb, remélem jó sok nő elolvassa ezt és elgondolkodik ezen (itt azért kivételeznék azokkal akiknek esetleg valamilyen hormonális betegségük van stb).
És ez a van mit fogni dumától falra lehet mászni, akik ezt mondják szerintem nem fogtak igazi női idomokat csak hájat, én nyitott szemmel szeretek dugni, amikor láthatom közbe a formás fenekét derekát, hasát, ha kicsi a cici az sem baj max nem rakom közé a farkam nagy cucc, de attól még a tenyerem szereti és a szám is, ha én pasi létemre elhíznék nagyon szégyelném magam, nem pedig vígasztalnám magam hogy " jól van majd csak jó leszek így is valakinek, és úgy keljek neki amilyen vagyok"
Remélem kurvára átjött miről beszélek, és kurvára nem érdekelnek majd a magyarázkodások, büszkék lehettek hogy ebben is No.1 magyarország(mert már az!), a kövérségben.
#4895   2014. 03. 01. szombat 16:55
X Törölt felhasználó (124917)
Szerintem meg undorító ez az álszenteskedés, eleve szerintem ízlésficamra vall ha valaki a kövér/telt nőket szereti, hogy miért? mert nem az a normális testalkat, szerintem undorító lesz a bőrük a seggük, narancsbőr stb, remélem jó sok nő elolvassa ezt és elgondolkodik ezen (itt azért kivételeznék azokkal akiknek esetleg valamilyen hormonális betegségük van stb).
És ez a van mit fogni dumától falra lehet mászni, akik ezt mondják szerintem nem fogtak igazi női idomokat csak hájat, én nyitott szemmel szeretek dugni, amikor láthatom közbe a formás fenekét derekát, hasát, ha kicsi a cici az sem baj max nem rakom közé a farkam nagy cucc, de attól még a tenyerem szereti és a szám is, ha én pasi létemre elhíznék nagyon szégyelném magam, nem pedig vígasztalnám magam hogy " jól van majd csak jó leszek így is valakinek, és úgy keljek neki amilyen vagyok"
Remélem kurvára átjött miről beszélek, és kurvára nem érdekelnek majd a magyarázkodások, büszkék lehettek hogy ebben is No.1 magyarország(mert már az!), a kövérségben.
#4894   2014. 03. 01. szombat 16:46
X Törölt felhasználó (910121)
65kg alatt a vadászkutyák vannak csak. vigyor2
#4893   2014. 03. 01. szombat 16:16
robertpor83 robertpor83
Imádom a telt lányokat. Megőrülök a nagy mell nagy segg kombóért és ahogy mozog a testük szex közben. Plusz sokkal felszabadultabb velük a szex.
#4892   2014. 01. 22. szerda 10:30
perverziok perverziok
hát kinek mi tettszik de nekem a vékony csajok jönnek be no háj
#4891   2014. 01. 15. szerda 10:31
sex75 sex75
nekem nagyon bejönnek a duci vagy molett lányok imádom ha van mit fogni rajtuk
#4890   2014. 01. 04. szombat 13:26
fazonkirály fazonkirály
háj ne legyen, de én szeretem ha nagy a popsi, csak legyen kerek. a cici is legyen nagy
#4889   2014. 01. 03. péntek 20:22
X Törölt felhasználó (829981)
Én vékony csajokkal kezdtem a szexuális életem de nem izgattak fel igazán,akkor jöttem rá hogy csak azért vagyok velük,hogy másoknak mutassam milyen jó barátnőm van.
Sokan cikiztek a nagy fenekű csajokkal,de ma már elfogadják hogy nekem csak ez kell.
Ha meg valakit a duci csajok vonzanak ne foglalkozzon senkivel,inkább élvezze velük együtt töltött időt!
#4888   2014. 01. 03. péntek 19:19
69Troger 69Troger
Volt nem egy olyan barátnőm akin volt a kelleténél több felesleg. Nekem tetszett és a szex nagyon jó volt velük. 1-2 olyan helyzetben olyan volt mintha talán a szexel akarná ellensúlyozni az alkatát. Hatalmas élmények kötődnek hozzájuk. Jobb volt a szex velük mint egy vékony karcsú barátnővel.
#4887   2013. 12. 27. péntek 05:12
keresnék keresnék
nagyon szeretem mikor lötyög........ eljen
#4886   2013. 12. 26. csütörtök 13:34
X Törölt felhasználó (879624)
Neee,csak azt neeee !!!
#4885   2013. 12. 26. csütörtök 12:34
X Törölt felhasználó (812093)
Egyetlen egy nő volt az életemben akin volt, nem tetszik ha van de a sex kárpótolt vele. Mint barátnő viszont nem kéne. Kefélés közben mégis tetszett ahogy hátulról pakoltam és markolhattam azt a húsos seggét meg derekát. A végén már csak azért is a hasára vertem rá. Beteg pillanatok voltak, de ki kellett próbálnom! smile
#4884   2013. 12. 17. kedd 14:58
X Törölt felhasználó (893602)
Nekem az összhatás számít, meg a kisugárzás.

Hát kb. ennyi. Aki meg sokat méricskél, testtömegindexet számol, mellkörfogatot és pinaszőr-fazont tanulmányoz az utána ne vernyákoljon, hogy nehéz partnert találni. Ápoltság, intelligencia, stílus, személyiség, humor, ha ez rendben, biztos nem fogom mérlegre állítani és nem húzom vissza a gatyám ha van egy pici poci. Persze kinek hogy, nekem így.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (890246)
2013. 12. 16. hétfő 18:10
Nekem az összhatás számít, meg a kisugárzás.
Egy mosolygós duci lány simán lehet szexibb mint egy vékonyabb búvalbélelt.
Sőt, tutira!
Minden esetben egyedi elbírálás van, nem lehet általánosítani.
#4883   2013. 12. 16. hétfő 22:35
X Törölt felhasználó (893112)
Azért a hájas és a duci között is órási az eltérés, de tény, előbb elviszek egy olyan hölgyet akin van mit fogni....
A kisugárzás is fontos, de ha valaki dekorativ akár kinézetben, akár öltözködésben legyen az deszka vagy husika és ezt tudja is kezelni magán, azaz elfogadja annak van sikere a férfiaknál (vagy nőknél).

De ez oly mindegy már
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Nyitás ideje: 2006. 04. 27. csütörtök
Üzenetek: 5082db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 12. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!