A barátnőd/feleséged, hogy élvez el?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#114   2019. 01. 03. csütörtök 12:31
nempecsel nempecsel
Sziasztok! Csikló izgatás kell hozzá mindig. Kis méretű vagyok hozzá.
#113   2018. 12. 29. szombat 16:18
arpad2 arpad2
Imadok lovagoltatni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 15. vasárnap 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (929799)
2016. 05. 15. vasárnap 15:19
Legtöbbször lovagló pózban.
#112   2017. 07. 09. vasárnap 22:53
X Törölt felhasználó (1491732)
Nagyon aranyosan.
(Ez egy válasz Cica és Kandur üzenetére (2016. 05. 15. vasárnap 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 15. vasárnap 13:11
Minek írjam le? Ott a videonk, azon ott van smile
#111   2016. 05. 17. kedd 01:08
Cica és Kandur Cica és Kandur
Fogjuk rá, de az nem kapcsolódik a témához
(Ez egy válasz varga béla üzenetére (2016. 05. 15. vasárnap 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 15. vasárnap 14:35
Ti járatosak vagytok a yoni,lingam masszázsban?
#110   2016. 05. 16. hétfő 15:54
eleven eleven
A nejem mostanában ugy élvez el hogy szemből a combjai között vagyok dugom lassan és közben arról beszélünk hogy mi lenne ha most más is kurná velem együtt felváltva.vagy hátulról kefélné mig én szopatom.meg hogy teleélvezné valaki és utána éndugnám vagy basszák elöttem egy vastag fasszal mig én nézem szóval ilyeneket dumálunk közben én is beindulok es többször elélvez alattam a témátol.46 éves kis csinos dög megbaszhatná már valaki előttem a kis vékony picsáját.

moderátori bejegyzés: Azért jó lenne ha elolvasnád mit is jelent a fórum. A nyílt vagy burkolt partnerkeresést nem itt kellene megfogalmazni...
#109   2016. 05. 15. vasárnap 15:19
X Törölt felhasználó (929799)
Legtöbbször lovagló pózban.
#108   2016. 05. 15. vasárnap 14:35
varga béla varga béla
Ti járatosak vagytok a yoni,lingam masszázsban?
(Ez egy válasz Cica és Kandur üzenetére (2016. 05. 15. vasárnap 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 15. vasárnap 13:11
Minek írjam le? Ott a videonk, azon ott van smile
#107   2016. 05. 15. vasárnap 13:11
Cica és Kandur Cica és Kandur
Minek írjam le? Ott a videonk, azon ott van smile
#106   2016. 05. 13. péntek 08:04
X Törölt felhasználó (1350152)
A feleségem nagyon komoly... kb. egy percre van szüksége, és bárhogy tud élvezni. Nem csinál nagy műsort... csak halk nyögdécselés, szorítás és remegés. Van olyan is, hogy mindez sorozatban... többször. Nehéz ilyenkor nem tele élvezni... nem is mindig sikerül vissza tartani. Pici pihenő után, ilyenkor kap egy alapos nyalást (imádja, ha a spermával tele lőtt puncit nyalják). Majd folyt.köv. vigyor2 finom
#105   2016. 05. 05. csütörtök 17:17
puncifaló9 puncifaló9
A barátnőm is és én is gyorsan és intenzíven, többször egymás után elélvezünk. Ritka az ilyen, hogy mindketten ilyen tüzesek legyünk. Volt régebben egy barátnőm, aki nagyon nehezen élvezett el, őt sokáig kellett nyalni. Ha én nyalok bele először, annyira megvadít, hogy utána ha hozzámér, egy percen belül elélvezek. Ha ujjazom, teljesen összeszorítja az ujjaim, már azon aggódom néha, hogy eláll a vérkeringésem. Nálunk minden nagyon intenzív, de valószínű azért, mert őszintén szeretjük egymást. smile
#104   2016. 03. 10. csütörtök 08:07
Nőci Nőci
Néha nálam is előfordul, de akkor általában érzelmileg nagyon fel vagyok spanolva. Ritka. smile Legutóbb a pasimmal telefonon szexeltünk, mivel messze van, és valamiért olyan jó volt, hogy kitört belőlem a zokogás, alig bírtam abbahagyni.
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2011. 09. 13. kedd 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 13. kedd 16:46
Másik topicban már emlitettem,h a barátnőm élvezést követően könnyeket hullatott a gyönyörtől..
Tudom,h Ő nagyon érzékeny lelkű lány és mindent sokkal mélyebben él meg,mint az átlag ember,de mégsem tudjuk,h ez mennyire hétköznapi dolog.
Esetleg valaki tud erről bővebbet,v van hasonló tapasztalata valakinek?
#103   2016. 03. 07. hétfő 19:46
Wolf Gabi Wolf Gabi
Először kézzel simogatni kell,amig kellőképpen benedvesedik.Ő is kézzel simogat engem.Általában ő mondja,hogy most már dugjad be.Óvatosan, bedugom és lassan mozgok:Kb.10-15 perc mulva kezd nagyon felizgulni,gyorsabban veszi a levegőt és egyre hangosabban mondja,hogy "de jóóóó".A csípője is intenzivebben kezd mozogni és a hasa is megfeszül.A nevemen szólongat és élvezés előtt mondja,hogy:"mindjárt elélvezek....".Egyszerre szoktunk elélvezni.Én általában a hüvelyébe engedem a gecit,de néha a hasára is szoktam.Ilyenkor élvezéskor teljesen transzban van,Ha ott lenne valaki idegen,neki is engedné,hogy megdugja,bármit lehet tőle ilyenkor kérni! (Már gondoltam,hogy valakit elbujtatok a szekrénybe és ráhivom!).Ha,én tovább bírom,akkor többször is el tud élvezni pár perc szünetekkel.Az ESzO-t is néha gyakoroljuk,de olyankor nincs behatolás.Olyankor csak dobálja magát és nyögdécsel.
#102   2016. 03. 07. hétfő 19:21
csakvki csakvki
Az én párom remeg, cibálja a hajam , szinte magán kivül van egy percig smile nagyot élvez egyszer utána hosszadalmas ujabb orgazmushoz juttatni smile
#101   2016. 03. 03. csütörtök 16:33
samtaylor samtaylor
A feleségemnek általában gyors és intenzív orgazmusai vannak, de olyan is van, amikor vagy egy percig élvez, vagy több hullámban közvetlenül egymás után.
Volt olyan barátnőm aki viszont csak megfeszült 1-2 másodpercre és kész volt egy hang nélkül. Olyan is volt aki viszont üvöltött, majd percekig remegett az orgazmus után és hozzá sem lehetett érni, pár percig.
Minden nő más és ez így jó.
#100   2016. 03. 03. csütörtök 16:28
samtaylor samtaylor
Egy rendes élvezésnél nem nagyon figyel rá az ember, hogy hangosan élvez-e. Szerintem legalább is.
(Ez egy válasz Nyulas üzenetére (2016. 02. 14. vasárnap 23:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 14. vasárnap 23:26
Mindenkinek a párja sikoltozva élvez 3-4×, ja... nyes ezen a topon többet mosolygok, mint a vágyak ... őszintén. .. de azért jó itt olvasgatni! nyes
#99   2016. 02. 15. hétfő 04:46
X Törölt felhasználó (820159)
Az enyémet hallgassátok meg a rövid masztis videóján. Hallkan de nagyon izgatóan élvez.
#98   2016. 02. 14. vasárnap 23:26
Nyulas Nyulas
Mindenkinek a párja sikoltozva élvez 3-4×, ja... nyes ezen a topon többet mosolygok, mint a vágyak ... őszintén. .. de azért jó itt olvasgatni! nyes
#97   2016. 02. 08. hétfő 11:21
X Törölt felhasználó (1282112)
az én feleségem hangosan és sokáig tud élvezni.Utána nem szabad a puncijához érni kb 10 percig mert nagyon érzékeny neki.10 perc után is csak finom puszikat viseli el
#96   2016. 01. 24. vasárnap 16:42
X Törölt felhasználó (1267142)
az én csajom őgy élvez el, h egy pillanatra megfeszül aztán elenged, ha pl rajtam van felül akkor szinte rámborul én meg simogatom markolászom ahol tudom, mert azt még szereti nagyon olyankor de pl már mást nem. amit viszont imádok nála, hogy amikor szemből dugom és elkezdi finoman harapni az ajkát meg megnyalni akkor tudom h már nagyon nagyon élvezi és ez a mai napig iszonyatosan tetszik. olyankor kb mégjobban kemény leszek pedig előtte sem vagyok puha nyes
#95   2016. 01. 18. hétfő 18:57
kronosz 33 kronosz 33
Lassan er a csucsra de ha mar ott van akkor remegve elvez el Olyankor egyaltalan nem csendes circling Van amikor alig birom csititani wink Csak sajnos ritka mint a feher hollo.
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 04. 29. szombat
Üzenetek: 174db
Utolsó üzenet: 2023. 06. 03. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!