fiú vagyok,de imádok női ruhákba bújni
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#26   2019. 06. 02. vasárnap 17:09
Gurul Gurul
Lehet kapni, férfiaknak való tangát is ami elől direkt bő kialakítású. Én a V betűvel kezdődő magyar adok-veszek oldalon vásároltam párszor különböző színűeket és nagyon megvagyok elégedve velük. Kényelmes és izgató, hogy más nem sejti mi van a naci alatt nyes .
#25   2019. 05. 30. csütörtök 21:00
wanderer333 wanderer333
nem talalok benne semmi rosszat, elni es elni hagyni alapon.rajtam ilyen csajos cuccok elegge viccesen allnanak, nem is jart meg ilyen a fejemben habar talan egy skot nepviseletet felprobalnek smile
#24   2019. 05. 30. csütörtök 09:13
car83 car83
eljen worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 22. hétfő 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (435842)
2010. 02. 22. hétfő 13:56
Előre leszögezem :
Nem vagyok homoszexuális, persze lehet hogy van bennem némi bi- hajlam, de még sosem próbáltam.
Engem egy dolog zavar, mégpedig az emberek véleménye a következő képekről:
1.: Két férfi tol egy nőt : királyság, férfiak imádnák a helyzetet, sok nő titokban kívánja

2.: Ugyanaz a fellálás, de esetleg egyik férfi szerszáma a másik szájában van: egyből fúúúúúj ,buzizás indul.

3.: két nő franciázik egymással : szintén sok férfi és nő titkos álma, semmi kivetnivaló benne, teljesen normális

4.: ugyanaz két férfival : mint a másik esetben, fúújolás ezerrel

5.: képsorozat military ruhás lányokkal szexelnek férfiak, sőt a lányok egymást nyalják: na ez megint tuti

6.: férfi harisnyában : ismét fújolás, ha netalántán két férfi harisnyában : le sem merem írni, mit jelentene az az emberek szemében.

Lényeg a lényeg az egyszerű emberek szerint:
Ha nő férfiruhában van, az szexi, kívánatos, ha férfi nőiruhában, az buzi
Ha nő nőt nyal az szexi és leszbi, ha férfi férfit, az buzi, pedig szerintem teljesen egyforma dolog.
Én egyedül azt hívnám homoszexuálisnak (nem buzinak, mert az udvariatlanság) aki férfi létére csak férfivel van, aki nővel is, az biszex, akit pedig szexuálisan feldob férfi létére a nőiruha- fehérnemű viselés, azt pedig fétisisztának, vagy transzvesztitának vagy crossdressernek.
Transszexuális pedig az, aki többé kevésbé másik nembe valónak érzi magát lélekben és ezt műtétekkel többé kevésbé el is éri.

Szerintem minden embernek el kéne ezt olvasni, hogy tisztában legyen a fogalmakkal.
Hiszen alpári módon bizony tele van "buzi" képekkel, videókkal a net (ha a leszbikus nőket is annak vesszük).

.
#23   2019. 05. 25. szombat 12:26
cul8er2 cul8er2
Egyetértek envagyok 75 írásával.
Én néha felhuzok egy egy női tangat. Szerintem kényelmes és izgató is egyben.
Nem látok benne semmi kivetnivalót.
#22   2019. 05. 25. szombat 06:05
Utazunk Utazunk
Szetintem semmit nem változott ugyanaz igaz, amit envagyok75 megfogalmazott. Kettős mérce van. Én ugyan nem hordok női ruhát de csak ffi tangát viselek mint ahogy még nagyon sokan, de ez gáz. Az is, hogy nyáron rövidnaxrágban / shotban. Rendszeresen "néznek" kritizálnak, pedig annakidején ez férfiruházat volt. Most kisajátították nőinek. Na itt kezdődnek a gondok.
Ha elkezdik a nők hordani a férfiruhát és abból női lesz, és ha utána férfi veszi fel akko Ő már b***.
#21   2019. 05. 06. hétfő 09:54
X Törölt felhasználó (3863372)
Eltelt jó pár év az utolsó hsz óta. Változott az általános vélemény? Mit gondoltok erről?
#20   2010. 05. 01. szombat 12:52
dzivka dzivka
igazad van ha egy no nadragban van ok ha egy ffi szoknyaban? no koment ,no elnezik neki ha skot
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 22. hétfő 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (435842)
2010. 02. 22. hétfő 13:56
Előre leszögezem :
Nem vagyok homoszexuális, persze lehet hogy van bennem némi bi- hajlam, de még sosem próbáltam.
Engem egy dolog zavar, mégpedig az emberek véleménye a következő képekről:
1.: Két férfi tol egy nőt : királyság, férfiak imádnák a helyzetet, sok nő titokban kívánja

2.: Ugyanaz a fellálás, de esetleg egyik férfi szerszáma a másik szájában van: egyből fúúúúúj ,buzizás indul.

3.: két nő franciázik egymással : szintén sok férfi és nő titkos álma, semmi kivetnivaló benne, teljesen normális

4.: ugyanaz két férfival : mint a másik esetben, fúújolás ezerrel

5.: képsorozat military ruhás lányokkal szexelnek férfiak, sőt a lányok egymást nyalják: na ez megint tuti

6.: férfi harisnyában : ismét fújolás, ha netalántán két férfi harisnyában : le sem merem írni, mit jelentene az az emberek szemében.

Lényeg a lényeg az egyszerű emberek szerint:
Ha nő férfiruhában van, az szexi, kívánatos, ha férfi nőiruhában, az buzi
Ha nő nőt nyal az szexi és leszbi, ha férfi férfit, az buzi, pedig szerintem teljesen egyforma dolog.
Én egyedül azt hívnám homoszexuálisnak (nem buzinak, mert az udvariatlanság) aki férfi létére csak férfivel van, aki nővel is, az biszex, akit pedig szexuálisan feldob férfi létére a nőiruha- fehérnemű viselés, azt pedig fétisisztának, vagy transzvesztitának vagy crossdressernek.
Transszexuális pedig az, aki többé kevésbé másik nembe valónak érzi magát lélekben és ezt műtétekkel többé kevésbé el is éri.

Szerintem minden embernek el kéne ezt olvasni, hogy tisztában legyen a fogalmakkal.
Hiszen alpári módon bizony tele van "buzi" képekkel, videókkal a net (ha a leszbikus nőket is annak vesszük).

.
#19   2010. 02. 24. szerda 07:31
filodoro filodoro
envagyok75 igazad van!!!!
Sajnos sok ember még mindig annyira szűk látókörű!!! De lehet, hogy csak azért, mert így lettek nevelve! Ami új, vagy eltér a szokásostól az biztos fúúúj, csúnya, rossz dolog!! Pedig mennyivel színesebbé tenné mások szexuális életét, ha szabadon engednék a vágyaikat!
#18   2010. 02. 22. hétfő 22:51
bios02 bios02
Teljesen egyet értek veled, nálad a pont!

Egyébként én imádom a csinis CD-ket, transzikat! Már csak a női ruha miatt is (de persze nem ezért) ápoltak, szépek, és izgatóak!! eljen

Persze kinek a pap, kinek a papné... wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 22. hétfő 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (435842)
2010. 02. 22. hétfő 13:56
Előre leszögezem :
Nem vagyok homoszexuális, persze lehet hogy van bennem némi bi- hajlam, de még sosem próbáltam.
Engem egy dolog zavar, mégpedig az emberek véleménye a következő képekről:
1.: Két férfi tol egy nőt : királyság, férfiak imádnák a helyzetet, sok nő titokban kívánja

2.: Ugyanaz a fellálás, de esetleg egyik férfi szerszáma a másik szájában van: egyből fúúúúúj ,buzizás indul.

3.: két nő franciázik egymással : szintén sok férfi és nő titkos álma, semmi kivetnivaló benne, teljesen normális

4.: ugyanaz két férfival : mint a másik esetben, fúújolás ezerrel

5.: képsorozat military ruhás lányokkal szexelnek férfiak, sőt a lányok egymást nyalják: na ez megint tuti

6.: férfi harisnyában : ismét fújolás, ha netalántán két férfi harisnyában : le sem merem írni, mit jelentene az az emberek szemében.

Lényeg a lényeg az egyszerű emberek szerint:
Ha nő férfiruhában van, az szexi, kívánatos, ha férfi nőiruhában, az buzi
Ha nő nőt nyal az szexi és leszbi, ha férfi férfit, az buzi, pedig szerintem teljesen egyforma dolog.
Én egyedül azt hívnám homoszexuálisnak (nem buzinak, mert az udvariatlanság) aki férfi létére csak férfivel van, aki nővel is, az biszex, akit pedig szexuálisan feldob férfi létére a nőiruha- fehérnemű viselés, azt pedig fétisisztának, vagy transzvesztitának vagy crossdressernek.
Transszexuális pedig az, aki többé kevésbé másik nembe valónak érzi magát lélekben és ezt műtétekkel többé kevésbé el is éri.

Szerintem minden embernek el kéne ezt olvasni, hogy tisztában legyen a fogalmakkal.
Hiszen alpári módon bizony tele van "buzi" képekkel, videókkal a net (ha a leszbikus nőket is annak vesszük).

.
#17   2010. 02. 22. hétfő 13:56
X Törölt felhasználó (435842)
Előre leszögezem :
Nem vagyok homoszexuális, persze lehet hogy van bennem némi bi- hajlam, de még sosem próbáltam.
Engem egy dolog zavar, mégpedig az emberek véleménye a következő képekről:
1.: Két férfi tol egy nőt : királyság, férfiak imádnák a helyzetet, sok nő titokban kívánja

2.: Ugyanaz a fellálás, de esetleg egyik férfi szerszáma a másik szájában van: egyből fúúúúúj ,buzizás indul.

3.: két nő franciázik egymással : szintén sok férfi és nő titkos álma, semmi kivetnivaló benne, teljesen normális

4.: ugyanaz két férfival : mint a másik esetben, fúújolás ezerrel

5.: képsorozat military ruhás lányokkal szexelnek férfiak, sőt a lányok egymást nyalják: na ez megint tuti

6.: férfi harisnyában : ismét fújolás, ha netalántán két férfi harisnyában : le sem merem írni, mit jelentene az az emberek szemében.

Lényeg a lényeg az egyszerű emberek szerint:
Ha nő férfiruhában van, az szexi, kívánatos, ha férfi nőiruhában, az buzi
Ha nő nőt nyal az szexi és leszbi, ha férfi férfit, az buzi, pedig szerintem teljesen egyforma dolog.
Én egyedül azt hívnám homoszexuálisnak (nem buzinak, mert az udvariatlanság) aki férfi létére csak férfivel van, aki nővel is, az biszex, akit pedig szexuálisan feldob férfi létére a nőiruha- fehérnemű viselés, azt pedig fétisisztának, vagy transzvesztitának vagy crossdressernek.
Transszexuális pedig az, aki többé kevésbé másik nembe valónak érzi magát lélekben és ezt műtétekkel többé kevésbé el is éri.

Szerintem minden embernek el kéne ezt olvasni, hogy tisztában legyen a fogalmakkal.
Hiszen alpári módon bizony tele van "buzi" képekkel, videókkal a net (ha a leszbikus nőket is annak vesszük).

.
#16   2010. 02. 21. vasárnap 21:47
dzivka dzivka
ebben teljesen eggyet ertek azzal a kulonbbseggel hogy miutan lehuztam a norol orommel felveszem
(Ez egy válasz bazzeg üzenetére (2009. 12. 22. kedd 12:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 22. kedd 12:58
ne mtudom mi olyan megdöbbentő ezen !! Én is imádok Női ruhákba bújni , leginkább kézzel szeretek belebújni bugyikba és harisnyákba de csak akkor ha a Nő éppen viseli azt nyes
#15   2009. 12. 22. kedd 12:58
bazzeg bazzeg
ne mtudom mi olyan megdöbbentő ezen !! Én is imádok Női ruhákba bújni , leginkább kézzel szeretek belebújni bugyikba és harisnyákba de csak akkor ha a Nő éppen viseli azt nyes
#14   2009. 12. 22. kedd 09:29
X Törölt felhasználó (453912)
A harisnyás pasikról:
"A harisnyanadrág eredete a reneszánsz korára nyúlik vissza, de akkor csak férfiak viselték."
Ha nem hiszed, olvasd el végig:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Harisnyanadr%C3%A1g
Esetleg aki még nagyon konzervatív, annak ajánlom ezt az oldalt is!!:
http://ferfiharisnya.lap.hu/

Jómagam is imádok harisnyát hordani, pedig pasi vagyok!!!
De a csajokon nem megdöbbentő a nadrág, rövidnadrág, boxeralsó!!!
#13   2009. 12. 18. péntek 21:22
dzivka dzivka
elo buntetesbol kellet felvennem ugy kb 12evesen, aztan ra jottem hogy tobbnyire kenyelmesebbek (finomabbak) mint a ffi ruhak,s tagadhatatlanul szebek izgatobbak.(a tanga kivetel az nem kenyelmes egy ffinak mert allandoan kicsuszkal a futyi)viszont egy non nagyon izgato latvany A masik ha a nok jarhatnak nadragba akkor a ffiak mert nem jarhatnak szoknyaba pedig a nok szerint egyenjogusag van kerdenem hol itt az egyenjogusag
#12   2006. 05. 06. szombat 11:15
X Törölt felhasználó (17632)
violent kocsog gun kocsog boxer kocsog mf3
#11   2006. 05. 06. szombat 10:34
stellike stellike
Vannak képek az amatőr sorozatban a magyar fiúk közt (2200-as sorozat), na látod ott tényleg nagy baj van!Gusztustalan!!!
#10   2006. 05. 06. szombat 08:46
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Női ruhákat csak nők hordanak ha jól emlékszem,ha már férfi hordja,akkor már ott nagy a baj!
#9   2006. 05. 06. szombat 07:46
stellike stellike
Hát Mazzó, hozzájuk képest kispályás vagy. Előnyödre van mondva!!!!! wink
#8   2006. 05. 05. péntek 19:35
stellike stellike VIP
És én még a harisnyás férfiakon vagyok kiakadva...ez még annál is szörnyűbb!!! kocsog
#7   2006. 05. 05. péntek 19:09
Pulee Pulee
A tanga tényleg jó,de tűsarokból csa a hosszúszárú csizma.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 05. 05. péntek 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (15951)
2006. 05. 05. péntek 18:24
combfix,tanga,cicfix,tűsarok,miniszoknya,blúz
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Pulee Pulee
Nyitás ideje: 2006. 05. 05. péntek
Üzenetek: 26db
Utolsó üzenet: 2019. 06. 02. vasárnap
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!