Szexuális vágyaink! (megoldások, kibeszélések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem beajánlkozó topic a mások vágyára, hanem vágy kiírós, megbeszélős, megoldás kereső !!!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1337   2017. 11. 17. péntek 17:18
X Törölt felhasználó (1409402)
Próbáljátok ki a tantrát. El kellene mélyülnötök egymásban lelkileg. wink
(Ez egy válasz Alpaka üzenetére (2017. 11. 17. péntek 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 17. péntek 13:31
Nálam is hasonló van az utóbbi időben, lassan már a havi 1 alkalomra szűkült a mennyiség.
Pedig mi csak 4 éve vagyunk együtt és viszonylag fiatalok is vagyunk (F30L27) és nincs gyerek vagy hasonló a dologban. Sőt, sok időnk is lenne rá. Szinte minden aktus ugyan úgy zajlik le, hogy én kezdeményezek, kielégítem orálisan és kb. olyan érzés az egész hogy utána ajándékként megdughatom. Próbálok olyat vinni bele, hogy reggel úgy keltem, hogy kényeztetem, de sosem viszonozza. Nagyon ritkán kezdeményez, akkor is pár perces orális kényeztetés után szinte elvárja, hogy akkor most Ő jöjjön, persze hosszabban... A 4 év alatt 1-2x volt olyan, hogy csak orálisan kielégített volna. Olyan pedig nincs, hogy csak én legyek kielégítve, Ő pedig nem (pl. azokon a napokon. vagy csak kedvességből)
Olyanokról álmodni sem lehet már, hogy a kanapén vagy máshol csak ne az ágyban. Hiába próbáltam már kanapén is kezdeményezni, "majd az ágyban este" mondja rá... És mivel mindig csak az ágyban és este így sokszor mire oda kerül a sor én már félálomban vagyok és erőm sincs hozzá.
Gondot okoz még az is, hogy mivel ritkábban csináljuk, mindig fáj is neki, mert annyira összeszűkül 1 hónap alatt hogy sokszor vérzik is tőle.
Nehéz ez az ügy, mert ha nem változik a dolog, hiába vagyok hűséges, egy gyenge pillanatomban lehet elcsábulok. Ma este is pont erről álmodtam, hogy mással félreléptem. És vannak is akik csábítanak.. :/

Az előző kapcsolataim végére is ritkult a szexuális együttlétek száma, de ott más gond nem volt. Nyitottak voltak mindenre, változatos volt a dolog...
#1336   2017. 11. 17. péntek 13:52
X Törölt felhasználó (3166542)
húú így a leírtak alapján lehet hogy az exemmel vagy együtt nyes
(Ez egy válasz Alpaka üzenetére (2017. 11. 17. péntek 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 17. péntek 13:31
Nálam is hasonló van az utóbbi időben, lassan már a havi 1 alkalomra szűkült a mennyiség.
Pedig mi csak 4 éve vagyunk együtt és viszonylag fiatalok is vagyunk (F30L27) és nincs gyerek vagy hasonló a dologban. Sőt, sok időnk is lenne rá. Szinte minden aktus ugyan úgy zajlik le, hogy én kezdeményezek, kielégítem orálisan és kb. olyan érzés az egész hogy utána ajándékként megdughatom. Próbálok olyat vinni bele, hogy reggel úgy keltem, hogy kényeztetem, de sosem viszonozza. Nagyon ritkán kezdeményez, akkor is pár perces orális kényeztetés után szinte elvárja, hogy akkor most Ő jöjjön, persze hosszabban... A 4 év alatt 1-2x volt olyan, hogy csak orálisan kielégített volna. Olyan pedig nincs, hogy csak én legyek kielégítve, Ő pedig nem (pl. azokon a napokon. vagy csak kedvességből)
Olyanokról álmodni sem lehet már, hogy a kanapén vagy máshol csak ne az ágyban. Hiába próbáltam már kanapén is kezdeményezni, "majd az ágyban este" mondja rá... És mivel mindig csak az ágyban és este így sokszor mire oda kerül a sor én már félálomban vagyok és erőm sincs hozzá.
Gondot okoz még az is, hogy mivel ritkábban csináljuk, mindig fáj is neki, mert annyira összeszűkül 1 hónap alatt hogy sokszor vérzik is tőle.
Nehéz ez az ügy, mert ha nem változik a dolog, hiába vagyok hűséges, egy gyenge pillanatomban lehet elcsábulok. Ma este is pont erről álmodtam, hogy mással félreléptem. És vannak is akik csábítanak.. :/

Az előző kapcsolataim végére is ritkult a szexuális együttlétek száma, de ott más gond nem volt. Nyitottak voltak mindenre, változatos volt a dolog...
#1335   2017. 11. 17. péntek 13:31
Alpaka Alpaka
Nálam is hasonló van az utóbbi időben, lassan már a havi 1 alkalomra szűkült a mennyiség.
Pedig mi csak 4 éve vagyunk együtt és viszonylag fiatalok is vagyunk (F30L27) és nincs gyerek vagy hasonló a dologban. Sőt, sok időnk is lenne rá. Szinte minden aktus ugyan úgy zajlik le, hogy én kezdeményezek, kielégítem orálisan és kb. olyan érzés az egész hogy utána ajándékként megdughatom. Próbálok olyat vinni bele, hogy reggel úgy keltem, hogy kényeztetem, de sosem viszonozza. Nagyon ritkán kezdeményez, akkor is pár perces orális kényeztetés után szinte elvárja, hogy akkor most Ő jöjjön, persze hosszabban... A 4 év alatt 1-2x volt olyan, hogy csak orálisan kielégített volna. Olyan pedig nincs, hogy csak én legyek kielégítve, Ő pedig nem (pl. azokon a napokon. vagy csak kedvességből)
Olyanokról álmodni sem lehet már, hogy a kanapén vagy máshol csak ne az ágyban. Hiába próbáltam már kanapén is kezdeményezni, "majd az ágyban este" mondja rá... És mivel mindig csak az ágyban és este így sokszor mire oda kerül a sor én már félálomban vagyok és erőm sincs hozzá.
Gondot okoz még az is, hogy mivel ritkábban csináljuk, mindig fáj is neki, mert annyira összeszűkül 1 hónap alatt hogy sokszor vérzik is tőle.
Nehéz ez az ügy, mert ha nem változik a dolog, hiába vagyok hűséges, egy gyenge pillanatomban lehet elcsábulok. Ma este is pont erről álmodtam, hogy mással félreléptem. És vannak is akik csábítanak.. :/

Az előző kapcsolataim végére is ritkult a szexuális együttlétek száma, de ott más gond nem volt. Nyitottak voltak mindenre, változatos volt a dolog...
(Ez egy válasz y.thomass üzenetére (2017. 09. 17. vasárnap 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 17. vasárnap 20:12
Sziasztok!
A "gondom" a következő lenne:
Párommal 7 éve vagyunk együtt, és szeretjük egymást. Szeretem-imádom, de az ágyban nem vagyok megelégedve vele...
Páromnak szinte elég csak annyi, hogy orálisan kényeztessem, aztán egy kis behatolás. De itt sem kell a pózok sokaságára gondolni, egy két alap póz csak, de az sem sokáig, mert állitása szerint nem bírja tovább...Ez még a jobbik eset, van hogy csak orális kielégítésből áll az egész.
Vele ellenben én igényelném a hosszabb előjátékokat, kényeztetéseket, ilyen olyan játszadozásokat! De ő sajnos nem! Nem szereti magát kiszolgáltatottnak érezni...Azt veszem észre rajta, hogy mintha minél elöbb túl akarna lenni az egészen! Neki ez így jó, de szerintem nem. Neki elég akár a heti-két heti egyszeri szex, de nekem nem! Beszéltem már róla vele, aztmondja nemtudja hogy miért ilyen, de próbál változtatni majd! Nem nagyon sikerül, úgy veszem észre...

Valaki volt már hasonló helyzetben? Sikerült megoldást találni rá?
#1334   2017. 11. 14. kedd 17:54
Barca131 Barca131
#1333   2017. 11. 14. kedd 16:48
eleven eleven
Ha van mivel. lehetsz.
(Ez egy válasz Barca131 üzenetére (2017. 11. 14. kedd 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 14. kedd 12:28
Segíthetek? Lehetek az elötted lévő?
#1332   2017. 11. 14. kedd 14:02
kisjanko kisjanko
Milyen lehet úgy franciázni egy csajjal, hogy közben dugják a punciját...??? Hmmm...
#1331   2017. 11. 14. kedd 12:28
Barca131 Barca131
Segíthetek? Lehetek az elötted lévő?
(Ez egy válasz eleven üzenetére (2017. 11. 13. hétfő 19:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 13. hétfő 19:58
A nejem pináját ugy dugni hogy közvetlenül elöttem telenyomták forró gecivel és még látszik rajta hogy vörösen izzig az igénybevételtől.
#1330   2017. 11. 13. hétfő 19:58
eleven eleven
A nejem pináját ugy dugni hogy közvetlenül elöttem telenyomták forró gecivel és még látszik rajta hogy vörösen izzig az igénybevételtől.
#1329   2017. 11. 13. hétfő 11:28
koviboy koviboy
Mostanában rá vagyok kattanva a fiatal duci, húsos bulákra. Főleg, ha el van hanyagolva. Pár hónapja sikerült felszednem egy ilyen csajt, azóta is a favorit vágyak között van.
#1328   2017. 11. 11. szombat 11:00
X Törölt felhasználó (2083082)
Nekem egy ideje az lenne a vágyam, hogy egy ismerős, vagy csak látásból ismerős nővel lefeküdjek, akinek akár férje is van. Van egy-két oldal, ahol tisztességtelen ajánlatot tesznek (megrendezett). Valamiért nagyon izgatna egy ilyen szituáció smile Ismeretlennel is jó, de ha esetleg ismerős, adhat valami pluszt szerintem smile
#1327   2017. 11. 09. csütörtök 13:07
lovelycouplefetish lovelycouplefetish
Sziasztok, ugyan ez nem a szó szoros értelmében szexuális vágy, de azért leírom. Én például tökre örülnék ha lennének olyan bulik vagy összejövetelek ahová úgy tudnánk elmenni hogy kicsit extrémebb szerkóban van a csajom. Oké tudom van a Luxuria party, de ennyi. Semmi más. És nyilván a Glory Caféba meg ha lemegyünk egy lakk combcsizmában miniben vagy full átlátszó hálós ruhában őrület van. Valami olyanra gondolok ahol nem a szexről szól a dolog csak pl nyugodtan felvehet valaki olyan cuccokat amit az utcára nem venne fel. Régen voltak ilyen fétish bulik, lakk, latex ilyenek... én ezeket nagyon hiányolom!
#1326   2017. 11. 09. csütörtök 09:27
marinor marinor
Szia! Köszönöm a válaszaidat. Teljesen így látom én is ahogyan leírtad. Ezért állok értetlenül a dolgok előtt. Mindent megteszek amit csak kér, mindenben igyekszek a kedvében járni. Ezt nem én mondom hanem ő is sokszor a tudtomra adja, hogy hálás is ezekért a dolgokért. Nem a szerelemmel van baj köztünk. Tudom, hogy szeret , rendben van a kapcsolatunk. Azt is megértem, hogy munka és gyerekek mellett, nem az első helyen van jelenleg a sex. De pont ezért nem értem mi lehet az oka, hogy ha már odakerül a sor, akkor miért nem igényli ő is a minőséget, a változatosságot? Miért csak egyféle pózban, mindig ugyanúgy jó neki ha nyalom? Miért nem kezdeményez ő is néha? Miért jó az neki ha azt érezteti velem, hogy "bedőlök, csináld, essünk túl rajta"? És sorolhatnám tovább, de szerintem ennyiből is látszódik mi a problémám. Amíg ezekre nem találok megoldást, addig az extrémebb vágyaimról, álmodozni sem merek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 18. szerda 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 10. 18. szerda 21:50
Szia, vagy sziasztok!
Szerintem ezen minden párkapcsolat keresztül megy. Egyszerűen a nőknek ebben az időszakban vannak ennél fontosabbnak vélt dolgaik. Ezek miatt nem jut energia, arra, hogy teljes odaadással a szexre tudjanak koncentrálni.
Másképpen működnek. Ha elmúlik ez az időszak ez lesz fontos, csak őszintén és megértéssel kell lenni feléjük.
Sok bók, kényeztetés, segítség a mindennapokban, érezzék, hogy szükség van rájuk, nem csak arra.
#1325   2017. 11. 01. szerda 18:24
westman42 westman42
Van ket eddig teljesuletlen vagyam .Az egyik hogy leszbi lanyokat szeretnek fotozni mikozben szeretkeznek. A masik lanyokrol aktokat kesziteni.
#1324   2017. 10. 20. péntek 16:18
X Törölt felhasználó (1568852)
Hidd el meg fogja. smile
Nálunk is hasonló volt a helyzet, bár nekünk nem volt probléma sem a gyakorisággal, sem a minőséggel, csak izgatta páromat ez a dolog.
Sokáig beszélgettünk róla, nem volt a válasz részemről. Aztán gondolom feladta, nekem viszont piszkálta a fantáziámat, és elkezdtem beszélgetni olyanokkal akik gyakorolják a többest. Én hoztam fel legközelebb a témát, hogy próbáljuk ki. Szerintem madarat lehetett volna vele fogatni, azóta ez tart smile !
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 20. péntek 04:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1602422)
2017. 10. 20. péntek 04:22
Nem is akartam általánosítani. Díjazzák igen, ebben biztos vagyok, csak sokszor ez sem visz előre. És sokan elkezdenek kacsingatni más felé ilyenkor. Nálunk is fenn áll ez a probléma. Csak sajnos nem jutunk előre. De legalább én nem futok máshoz hogy elégítsen ki. Várok türelemmel, és erre valamely szinten büszke vagyok hogy nem csalom a páromat, és nem a könnyebb utat választom. Kitartok mert tudom kevés az ilyen ember és ez meg fogja hozni a gyümölcsét a dolognak.
#1323   2017. 10. 20. péntek 11:36
kisjanko kisjanko
Egy csajt mélytorkosan jól megszopatni, majd a végén a torkába élvezni.
#1322   2017. 10. 20. péntek 04:22
X Törölt felhasználó (1602422)
Nem is akartam általánosítani. Díjazzák igen, ebben biztos vagyok, csak sokszor ez sem visz előre. És sokan elkezdenek kacsingatni más felé ilyenkor. Nálunk is fenn áll ez a probléma. Csak sajnos nem jutunk előre. De legalább én nem futok máshoz hogy elégítsen ki. Várok türelemmel, és erre valamely szinten büszke vagyok hogy nem csalom a páromat, és nem a könnyebb utat választom. Kitartok mert tudom kevés az ilyen ember és ez meg fogja hozni a gyümölcsét a dolognak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 19. csütörtök 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 10. 19. csütörtök 15:11
Persze általánosítani nem lehet. Ugyanakkor szerintem a legtöbb asszony díjazza az őszinteséget. Többre lehet jutni pár őszinte szóval. Mint hetekig duzzogni. Meg kell kérdezni, Te mit tehetnél azért, hogy ez jobb legyen, hogy Ő jobban érezze magát, jobban vàgyjon Rád.
#1321   2017. 10. 19. csütörtök 15:34
Kismocsok Kismocsok
Megdughatok 40+ de a vágyam 60+ 70+ ? UNOKA FÉTIS....
#1320   2017. 10. 19. csütörtök 15:11
X Törölt felhasználó (1568852)
Persze általánosítani nem lehet. Ugyanakkor szerintem a legtöbb asszony díjazza az őszinteséget. Többre lehet jutni pár őszinte szóval. Mint hetekig duzzogni. Meg kell kérdezni, Te mit tehetnél azért, hogy ez jobb legyen, hogy Ő jobban érezze magát, jobban vàgyjon Rád.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 19. csütörtök 03:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1602422)
2017. 10. 19. csütörtök 03:49
Igy igaz csak hát ugye mikor már annyira nincs semmi, és a vágy is egyre csak nő, akkor jönnek a félrelépések. És azért ezt is érdemes megelőzni a viták elkerülése végett.
#1319   2017. 10. 19. csütörtök 03:49
X Törölt felhasználó (1602422)
Igy igaz csak hát ugye mikor már annyira nincs semmi, és a vágy is egyre csak nő, akkor jönnek a félrelépések. És azért ezt is érdemes megelőzni a viták elkerülése végett.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 18. szerda 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 10. 18. szerda 21:50
Szia, vagy sziasztok!
Szerintem ezen minden párkapcsolat keresztül megy. Egyszerűen a nőknek ebben az időszakban vannak ennél fontosabbnak vélt dolgaik. Ezek miatt nem jut energia, arra, hogy teljes odaadással a szexre tudjanak koncentrálni.
Másképpen működnek. Ha elmúlik ez az időszak ez lesz fontos, csak őszintén és megértéssel kell lenni feléjük.
Sok bók, kényeztetés, segítség a mindennapokban, érezzék, hogy szükség van rájuk, nem csak arra.
#1318   2017. 10. 19. csütörtök 02:39
Kismocsok Kismocsok
Sziasztok 30 éves vagyok és imádnám az öregpicsákat... lehet betegnek tartanak... de 30 éves vagyok és ara gerjedek amikor a anya fia szex videot nézek vagy a kedvencem a husos szőrőspinájú mamikák ... nagyon szeretném megélni.. VALAKI NEM AKAR ÖRÖKBE FOGADNI?? wink wave
 
... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 09. 14. kedd
Üzenetek: 1437db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 24. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!