Szexuális vágyaink! (megoldások, kibeszélések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem beajánlkozó topic a mások vágyára, hanem vágy kiírós, megbeszélős, megoldás kereső !!!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 54 55 56 57 58 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#337   2008. 02. 17. vasárnap 17:10
vick9 vick9
Köszönöm az ötleteket,de ezek nálunk nem hiszem,hogy működnének,mert és se örülnék,ha az asszony mesélne ilyen fantáziáiról.Inkább ne tudjak róla.Nincs gáz az otthoni szexel,tehát a gyanu se merülhet fel benne,hogy néha izgatna egy kis tiltott gyümi,ha viszont kitálalnék elviselhetetlen lenne a féltékenység,teszem hozzá,jogosan.Úgyhogy egyenlőre marad a fantázia és a GG wink !Szerintem egyébként nincs olyan férfitársam,akinek ne forrna néha a vére.Tudom szar kifogás,de hallottam a rádióban egy műsort erről és mondta a prof.,hogy bele van kódolva a génjeinkbe a vadászösztön a fajfenntartás végett.Eddig egész jól bírom és a GG sokat segít ebben worship beka2 nyes
#336   2008. 02. 17. vasárnap 13:58
Krok486 Krok486
Nekem meg az a véleményem, hogy ha már most furdal emiatt a lelkiismeret, akkor tuti fix, hogy ez csak erősödni fog, ha tényleg megtörténik a félre...ás. Az lenne a legjobb, ha elbeszélgetnél vele erről az érzésedről. Szeretitek egymást, ilyenkor pedig meg lehet oldani, hogy vmivel feldobjátok a kapcsolatot, és akkor talán fantáziálni se fogsz. smile
(Ez egy válasz vick9 üzenetére (2008. 02. 16. szombat 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 16. szombat 18:16
Lehet,hogy ez nagy bűn,de az én vágyam egy szerető,az a tipikus :csak szex és más semmi alapon!Évek óta boldog kapcsolatban élek a párommal és vele akarom leélni az életem,mert csodálatos ember.De!Ott az a DE!
Közel 10 éve nem voltam más nővel és egy hasonló helyzetben lévő lányról/hölgyről fantáziálgatok,akivel néha napján egymásnak esnénk!
Lehet,hogy lelkiismeretfurdalásom lenne az első alkalom után,de mégis izgat a dolog,bár lépéseket nem tettem a megvalósításra és még így is furdal a lelkiismeret.
Amiről nem tudunk az nem fáj és sokak szerint ez javít az otthoni szexen is.
Kinek mi a véleménye?
#335   2008. 02. 16. szombat 23:47
Red_Baron Red_Baron
nekem az a véleményem hogy próbáljátok meg gruppenben ha az asszonyt rá lehet venni. Nincs lelkiismeretfurdalás+közös élménnynek se utolsó
(Ez egy válasz vick9 üzenetére (2008. 02. 16. szombat 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 16. szombat 18:16
Lehet,hogy ez nagy bűn,de az én vágyam egy szerető,az a tipikus :csak szex és más semmi alapon!Évek óta boldog kapcsolatban élek a párommal és vele akarom leélni az életem,mert csodálatos ember.De!Ott az a DE!
Közel 10 éve nem voltam más nővel és egy hasonló helyzetben lévő lányról/hölgyről fantáziálgatok,akivel néha napján egymásnak esnénk!
Lehet,hogy lelkiismeretfurdalásom lenne az első alkalom után,de mégis izgat a dolog,bár lépéseket nem tettem a megvalósításra és még így is furdal a lelkiismeret.
Amiről nem tudunk az nem fáj és sokak szerint ez javít az otthoni szexen is.
Kinek mi a véleménye?
#334   2008. 02. 16. szombat 18:16
vick9 vick9
Lehet,hogy ez nagy bűn,de az én vágyam egy szerető,az a tipikus :csak szex és más semmi alapon!Évek óta boldog kapcsolatban élek a párommal és vele akarom leélni az életem,mert csodálatos ember.De!Ott az a DE!
Közel 10 éve nem voltam más nővel és egy hasonló helyzetben lévő lányról/hölgyről fantáziálgatok,akivel néha napján egymásnak esnénk!
Lehet,hogy lelkiismeretfurdalásom lenne az első alkalom után,de mégis izgat a dolog,bár lépéseket nem tettem a megvalósításra és még így is furdal a lelkiismeret.
Amiről nem tudunk az nem fáj és sokak szerint ez javít az otthoni szexen is.
Kinek mi a véleménye?
#333   2008. 02. 16. szombat 08:58
Krok486 Krok486
Kfejezetten érdekel, halljuk, halljuk! A fórumban úgyis felülreprezentáltak a férfivélemények, lássuk a női álmokat is!
(Ez egy válasz tsitso üzenetére (2008. 02. 15. péntek 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 15. péntek 20:01
Ha érdekel részletesen, mit fantáziáltam, leírhatom...
#332   2008. 02. 16. szombat 07:43
egyremegy egyremegy
Háááát, én már benne voltam pár dologban, de még mindig azt mondom a színességből sosem elég! Esetleg valakinek valami jó ötlet? Minden érdekel!
#331   2008. 02. 16. szombat 01:00
kandurmarci kandurmarci
Persze, hogy érdekel benünket, írjál mihamarább!
(Ez egy válasz tsitso üzenetére (2008. 02. 15. péntek 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 15. péntek 20:01
Ha érdekel részletesen, mit fantáziáltam, leírhatom...
#330   2008. 02. 15. péntek 20:01
tsitso tsitso
Ha érdekel részletesen, mit fantáziáltam, leírhatom...
#329   2008. 02. 15. péntek 19:58
tsitso tsitso
Ha ez megalázkodás, én szívesen kipróbálnám, még nem volt hozzá szerencsém:( Egyszer kipróbálnám, h mit tenne velem 2 pasi úgy, hogy nem tudok védekezni. Ezt már sokszor elképzeltem.
#328   2008. 02. 15. péntek 17:17
Fögenyó Fögenyó
Szerintem ez nem megalázkodás. smile Max. annyiból szenvedés, hogy 4 kéz, 2 száj munkálkodik rajtad, te meg nem tudod viszonozni. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 15. péntek 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (55611)
2008. 02. 15. péntek 08:24
aha,két legyet egy csapásra,mi?na azért más előtt nem akarok megalázkodni,de az ötlet jó smile smile smile legalább lesz vmi a tarsolyomban.hu de szemét vagyok smile te meg még zsarolási tippeket is adsz smile
#327   2008. 02. 15. péntek 17:15
sexygame sexygame VIP
Sziasztok! Szerepjátékhoz keresünk kifejezetten nagy intiméretű potens férfit. Ha érdekel írj e-mailt.
#326   2008. 02. 15. péntek 15:52
Krok486 Krok486
Hát azért a sima selyemkendős megoldást én se nevezném SM-játéknak. Fokozatok, emberek, fokozatok! Tessék kicsiben kezdeni, abból nem lehet baj a szexben! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (55611)
2008. 02. 14. csütörtök 12:24
hát nem tudom.megforditani a helyzetet semmiképpen sem akarom.egyszerűen azt mondja,hogy nem vonzódik a S/M dolgokhoz.Félni?mert én miért félek attól,amit ő szeretne?
#325   2008. 02. 15. péntek 08:24
X Törölt felhasználó (55611)
aha,két legyet egy csapásra,mi?na azért más előtt nem akarok megalázkodni,de az ötlet jó smile smile smile legalább lesz vmi a tarsolyomban.hu de szemét vagyok smile te meg még zsarolási tippeket is adsz smile
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 20:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 14. csütörtök 20:50
Butaság! smile Az, hogy egy selyemkendővel ki vagy kötve a radiátorhoz, és a kezedet nem tudod használni az nem S/M. Vezesd rá, hogy a másik sráccal együtt kötözzenek ki úgy, hogy a kezed ne tudd használni. wink
2 légy egy csapásra... smile
#324   2008. 02. 15. péntek 08:21
X Törölt felhasználó (55611)
puby,nem akarom én szegényt kikötözni,isten ments.pláne,hogy azért nem vagyok én ennyire lepedőakrobata.Én egy tisztességes lány vagyok smile (nyilván túlságosan is) smile
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 13:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 14. csütörtök 13:16
tudod párom is fantáziált ilyenröl csak ö engem szeretett volna kikötni 2hétután engedtem a nyomásnak rolleyes egydarabig nem is volt probléma csak amikor szerettem volna megérinteni de nem tudtam a kötelek miatt ö meg még huzta az agyam mert neki bejött a játék hát ugyéreztem hogy végem van csodálatos volt amikor eloldozott tisztára olyan voltam mint egy bika vigyor4 (részletek cemzurázva) olykor olykor ,,játszunk" ilyet is...és jol esik és nem érzem kevesebbnek magam töle vagy többnek..
#323   2008. 02. 14. csütörtök 21:38
Fögenyó Fögenyó
jó pasi? ÉN??? merges2 eplus2 Valahol már leírtam:
öregedő, kopaszodó, lassan sörhast növesztő, 5 centi híján királylány..... nyes
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 14. csütörtök 21:26
jo pasi vagy te,az tényleg jo buli lenne arrol már tényleg érdemes fantáziálni... worship
#322   2008. 02. 14. csütörtök 21:26
puby09 puby09
jo pasi vagy te,az tényleg jo buli lenne arrol már tényleg érdemes fantáziálni... worship
(Ez egy válasz Fögenyó üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 20:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 14. csütörtök 20:50
Butaság! smile Az, hogy egy selyemkendővel ki vagy kötve a radiátorhoz, és a kezedet nem tudod használni az nem S/M. Vezesd rá, hogy a másik sráccal együtt kötözzenek ki úgy, hogy a kezed ne tudd használni. wink
2 légy egy csapásra... smile
#321   2008. 02. 14. csütörtök 20:50
Fögenyó Fögenyó
Butaság! smile Az, hogy egy selyemkendővel ki vagy kötve a radiátorhoz, és a kezedet nem tudod használni az nem S/M. Vezesd rá, hogy a másik sráccal együtt kötözzenek ki úgy, hogy a kezed ne tudd használni. wink
2 légy egy csapásra... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (55611)
2008. 02. 14. csütörtök 12:24
hát nem tudom.megforditani a helyzetet semmiképpen sem akarom.egyszerűen azt mondja,hogy nem vonzódik a S/M dolgokhoz.Félni?mert én miért félek attól,amit ő szeretne?
#320   2008. 02. 14. csütörtök 13:26
badboy_ badboy_
denagy kamu..
#319   2008. 02. 14. csütörtök 13:16
puby09 puby09
tudod párom is fantáziált ilyenröl csak ö engem szeretett volna kikötni 2hétután engedtem a nyomásnak rolleyes egydarabig nem is volt probléma csak amikor szerettem volna megérinteni de nem tudtam a kötelek miatt ö meg még huzta az agyam mert neki bejött a játék hát ugyéreztem hogy végem van csodálatos volt amikor eloldozott tisztára olyan voltam mint egy bika vigyor4 (részletek cemzurázva) olykor olykor ,,játszunk" ilyet is...és jol esik és nem érzem kevesebbnek magam töle vagy többnek..
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (55611)
2008. 02. 14. csütörtök 12:24
hát nem tudom.megforditani a helyzetet semmiképpen sem akarom.egyszerűen azt mondja,hogy nem vonzódik a S/M dolgokhoz.Félni?mert én miért félek attól,amit ő szeretne?
#318   2008. 02. 14. csütörtök 12:24
X Törölt felhasználó (55611)
hát nem tudom.megforditani a helyzetet semmiképpen sem akarom.egyszerűen azt mondja,hogy nem vonzódik a S/M dolgokhoz.Félni?mert én miért félek attól,amit ő szeretne?
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 02. 14. csütörtök 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 14. csütörtök 11:58
Akkor valszeg túlságosan félt, és nem akar kitenni ilyesfajta megaláztatásnak. Vagy attól tart, hogy a helyzet megfordítását is elvcárnád túőle. De nem értem, végülis miért kell ettől félni. confused
 
... 54 55 56 57 58 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 09. 14. kedd
Üzenetek: 1437db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 24. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!