Szexuális vágyaink! (megoldások, kibeszélések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem beajánlkozó topic a mások vágyára, hanem vágy kiírós, megbeszélős, megoldás kereső !!!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 29 30 31 32 33 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#837   2012. 09. 05. szerda 10:14
X Törölt felhasználó (857830)
Bár az előző nem teljesen ontopic, de közben eszembe jutott valami. Van-e más is úgy, hogy szex közben valami meredek dologgal spanolja magát, lehetőség is van, hogy megtegye, de mégsem teszi? Igazából nem is akarja, csak agyban cukkolja magát? Példa: a barátnőm néha meg szokott öklözni popsiban is és volt, hogy egyfolytában azért könyörögtem, hogy tolja belém még mélyebbre a kezét. Ő persze nem merte, meg valahogy én sem, de ez (a gondolat, hogy midjárt felnyársal az alkarjára) elég volt ahhoz, hogy két-három perc alatt orbitálisat élvezzek, úgy, hogy a csiklómhoz alig kellett nyúlnom. Hmmm?
#836   2012. 09. 05. szerda 10:12
X Törölt felhasználó (856735)
Mi is próbáltuk már 69-ben is, én felül, ő meg alul-hátul fejte és masszírozott. Nagyon bejött. Ez a lefejés dolog izgató, párszor már próbáltuk mi is. Igaz utána legalább 1 órán át pihennem kell és ezért hagyjuk mi is a végére smile
Jó lenne nekünk is egy ilyen csaj, mint a Ti Évitek...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 05. szerda 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2012. 09. 05. szerda 10:00
Mi próbáltuk, hogy én voltam alul, a férjem bennem, Évi meg őt masszta... erről igazából hamar kiderült, hogy nem az igazi. A végén az vált be, hogy valamelyikünk 69-ben dolgozik rajta a másik meg hátul matat. Ő azt szereti ha kvázi megfejjük, akkor van anyag is rendesen, én viszont inkább felül szeretek lenni, mert úgy jobban tudok irányítani...
Amúgy jobb a végére hagyni, mert ezután már sokksl lassabban lesz hadra fogható.
#835   2012. 09. 05. szerda 10:00
X Törölt felhasználó (857830)
Mi próbáltuk, hogy én voltam alul, a férjem bennem, Évi meg őt masszta... erről igazából hamar kiderült, hogy nem az igazi. A végén az vált be, hogy valamelyikünk 69-ben dolgozik rajta a másik meg hátul matat. Ő azt szereti ha kvázi megfejjük, akkor van anyag is rendesen, én viszont inkább felül szeretek lenni, mert úgy jobban tudok irányítani...
Amúgy jobb a végére hagyni, mert ezután már sokksl lassabban lesz hadra fogható.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 05. szerda 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856735)
2012. 09. 05. szerda 09:30
smile Egy van, de az szeretném felváltva megdolgoztatni két csajjal is. Engem nagyon megkeményít, ha izgatják. Gondolom, ha dugás közben valaki még masszírozná, az még dobna rajta egyet...
#834   2012. 09. 05. szerda 09:30
X Törölt felhasználó (856735)
smile Egy van, de az szeretném felváltva megdolgoztatni két csajjal is. Engem nagyon megkeményít, ha izgatják. Gondolom, ha dugás közben valaki még masszírozná, az még dobna rajta egyet...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 05. szerda 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2012. 09. 05. szerda 09:20
Neked hány prosztatád van? :P
#833   2012. 09. 05. szerda 09:21
Varadi0021 Varadi0021
hello én csak 2 lánnyal mert annyira izgatja a fantáziám buck
#832   2012. 09. 05. szerda 09:20
X Törölt felhasználó (857830)
Neked hány prosztatád van? :P
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 05. szerda 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856735)
2012. 09. 05. szerda 09:13
Jó lenne végre beszorulni két nő közé egyedül. Négyesben már gyakorlottak vagyunk, de hármasban két lánnyal még nem volt szerencsém. Főleg, ha a másik csaj is olyan kis perverz lenne, mint a párom. Prosztatamasszázs két lánytól vagy egyik a farkamban ül, a másik az arcomon, hm....
#831   2012. 09. 05. szerda 09:14
X Törölt felhasználó (856735)
Egy csokilányt én is nagyon élveznék
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 04. kedd 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856401)
2012. 09. 04. kedd 19:35
Én egyszer szívesen kipróbálnám egy néger csajjal! Hmm milyen lehet a puncija... vigyor0
#830   2012. 09. 05. szerda 09:13
X Törölt felhasználó (856735)
Jó lenne végre beszorulni két nő közé egyedül. Négyesben már gyakorlottak vagyunk, de hármasban két lánnyal még nem volt szerencsém. Főleg, ha a másik csaj is olyan kis perverz lenne, mint a párom. Prosztatamasszázs két lánytól vagy egyik a farkamban ül, a másik az arcomon, hm....
#829   2012. 09. 04. kedd 19:35
X Törölt felhasználó (856401)
Én egyszer szívesen kipróbálnám egy néger csajjal! Hmm milyen lehet a puncija... vigyor0
#828   2012. 09. 04. kedd 12:03
X Törölt felhasználó (857830)
Nekem az electroszex terén lennének elképzeléseim, csak igazándiból nem tudom merre is induljak. Már volt pár próbálkozásunk, de elég vegyes. Volt, hogy egy fém golyót toltunk fel a popsimba, egyet meg a hüvelyembe, az csak akkor működött, ha elég mélyre tudtuk tolni az elsőt, de közben folyton visszacsúszott... másnap meg eléggé izomlázas lettem smile A csiklómon keresztül viszont túl direkt volt, kis idő után már inkább fájt. Ettől még kisérleteznénk, csak ha valaki már tapasztaltabb ezen a téren az néhány tippel segíthetne.
#827   2012. 09. 04. kedd 11:51
X Törölt felhasználó (92399)
Ezzel én is így vagyok mint te! Én is imádom a párom régi történeteit hallgatni. Amikor mesél, hogy kit, hogy és hol szopott le, vagy hogyan kefélték meg! Ilyenkor mindíg hatalmasat élvezek, és persze Ő is!!! Aztán egyszer azt mondta nekem én nem is rá vagyok kiváncsi, nem Ő izgat fel, ami NEM igaz. Igen is Ő izgat fel. Csak még jobb ha mesél, mert az nekem extra jó! A napokban elmondta, hogy a kapcsolatunk kezdetén a munkatársánál többen iszogattak, de a végén ketten maradtak egy sráccal aki meg akarta kefélni. Nem engedte neki- azt mondja- sajnos! de leszopta becsületesen. Teleélvezte a száját. Szerintem nincs ebben semmi rossz. Vagyunk ezzel így egy páran.
(Ez egy válasz Zsoltkó üzenetére (2012. 09. 02. vasárnap 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 02. vasárnap 21:57
Az előző páromnál attól indultam be, amikor elmesélte hogyan dugott félre. A szomszéd pasival, meg egy olyan sráccal, akivel hármasban lettünk volna, de a srác rábeszélte előtte egy "próbára". Persze erről nem tudtam. Ja: meg volt egy masszőr is, aki kézzel elégítette ki masszírozás közben. Mindig utólag mondta el, de jó részletesen, hogy mit csináltak. Nem bántam és őrülten izgatott. Ilyenkor nagyon megdugtam én is mesélés közben, amit rettenetesen élvezett.
#826   2012. 09. 02. vasárnap 21:57
Zsoltkó Zsoltkó
Az előző páromnál attól indultam be, amikor elmesélte hogyan dugott félre. A szomszéd pasival, meg egy olyan sráccal, akivel hármasban lettünk volna, de a srác rábeszélte előtte egy "próbára". Persze erről nem tudtam. Ja: meg volt egy masszőr is, aki kézzel elégítette ki masszírozás közben. Mindig utólag mondta el, de jó részletesen, hogy mit csináltak. Nem bántam és őrülten izgatott. Ilyenkor nagyon megdugtam én is mesélés közben, amit rettenetesen élvezett.
#825   2012. 09. 02. vasárnap 07:48
X Törölt felhasználó (438761)
Szex több férfivel,egyszer már volt részem benne egy Szolnoki clubban,felejthetetlen élmény volt! Szívesen megismételném!
#824   2012. 08. 31. péntek 16:13
Gunners.91 Gunners.91
Vannak itt érdekes vágyak az enyém nem olyan durva
Az egyik dolog az az lenne hogy míg én nem vagyok a barátnőmmel addig valaki addig valaki jol dolgozza .
A másik az hogy kipróbálja 2 sráccal .
lehet hogy beteg dolog de ez engem nagyon izgat attól független hogy fiatalok vagyunk
#823   2012. 08. 31. péntek 10:36
kandurmarci kandurmarci
Semennyire nem vagy, szerintem.
(Ez egy válasz stefi1969 üzenetére (2012. 08. 31. péntek 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 31. péntek 07:29
Mivel látom itt senki nem fogja vissza magát és őszintén leírja mit szeretne én is megpróbálom. Nem tudom mennyire beteges de majd megmondjátok. Igazából három dolog van ami a fantáziámat mozgatja. Az elsőben elképzelem a nejemet amint egy másik pasi kinyalja, ő leszopja és utána gumi nélkül megkeféli. Ezt sokszor el is játsszuk szex során amitől nagyot tud élvezni. Hatalmasat élvez amint elképzeli, hogy egy idegen pasi döngetni. Cserébe nekem is eljátssza amit akarok. A másik dolog amiről fantáziálok az, hogy egy párkapcsolatban élő hölgy a szeretőm aki rendszeresen kinyalok. Nem a spermára indulok be csak arra a tudatra, hogy előtte valamikor beleélveztek. Például ha este szexelt a pasijával akkor másnap tisztálkodás után nagyon szívesen kinyalnám pláne ha elmesélné, hogy mit csinált a párjával. A harmadik vágyam a mások által emlegetett prosztata masszázs. Nem merem előhozni a páromnak de szeretném valakivel megpróbálni.
És még valami. Szeretem amikor nők elmesélik, hogyan keféltek a párjukkal. Ettől nagyon beindulok.
Szerintetek mennyire vagyok aberrált?
#822   2012. 08. 31. péntek 07:29
stefi1969 stefi1969
Mivel látom itt senki nem fogja vissza magát és őszintén leírja mit szeretne én is megpróbálom. Nem tudom mennyire beteges de majd megmondjátok. Igazából három dolog van ami a fantáziámat mozgatja. Az elsőben elképzelem a nejemet amint egy másik pasi kinyalja, ő leszopja és utána gumi nélkül megkeféli. Ezt sokszor el is játsszuk szex során amitől nagyot tud élvezni. Hatalmasat élvez amint elképzeli, hogy egy idegen pasi döngetni. Cserébe nekem is eljátssza amit akarok. A másik dolog amiről fantáziálok az, hogy egy párkapcsolatban élő hölgy a szeretőm aki rendszeresen kinyalok. Nem a spermára indulok be csak arra a tudatra, hogy előtte valamikor beleélveztek. Például ha este szexelt a pasijával akkor másnap tisztálkodás után nagyon szívesen kinyalnám pláne ha elmesélné, hogy mit csinált a párjával. A harmadik vágyam a mások által emlegetett prosztata masszázs. Nem merem előhozni a páromnak de szeretném valakivel megpróbálni.
És még valami. Szeretem amikor nők elmesélik, hogyan keféltek a párjukkal. Ettől nagyon beindulok.
Szerintetek mennyire vagyok aberrált?
#821   2012. 08. 26. vasárnap 21:38
X Törölt felhasználó (855196)
Izgi bizony a harisnyás talpacskák közt járatni a farkamat! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 26. vasárnap 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 08. 26. vasárnap 21:01
az is izgi .. ha rajtam marad a combfix.. és úgy cirógatom a lábammal a farkát...
#820   2012. 08. 26. vasárnap 21:01
X Törölt felhasználó (805295) VIP
az is izgi .. ha rajtam marad a combfix.. és úgy cirógatom a lábammal a farkát...
#819   2012. 08. 26. vasárnap 20:36
X Törölt felhasználó (855196)
Igen, ez is fincsi! Már csak egy harisnyás hölgy kellene hozzá....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 26. vasárnap 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (840138)
2012. 08. 26. vasárnap 20:29
Azt is szeretem ha harisnyanadrágban van a hölgy és úgy nyalhatom,addig amíg át nem nedvesedik a hari! Utána kiszakítom és jó mélyen benyalok... Hmmm smile
#818   2012. 08. 26. vasárnap 20:29
X Törölt felhasználó (840138)
Azt is szeretem ha harisnyanadrágban van a hölgy és úgy nyalhatom,addig amíg át nem nedvesedik a hari! Utána kiszakítom és jó mélyen benyalok... Hmmm smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 26. vasárnap 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (855196)
2012. 08. 26. vasárnap 16:40
Én is imádok ebben a pózban nyalakodni! Főleg, ha combfixben van a hölgy!
 
... 29 30 31 32 33 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 09. 14. kedd
Üzenetek: 1437db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 24. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!