Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22   2004. 12. 20. hétfő 13:44
bkkr bkkr
Tudom hogy nem a póz a lényeg.De van egy mondás miszerint a változatosság gyönyörködtet!
ÉS én ezeket a változatokat akarom kipróbálni.
Pl.:AMit sajnos most nem állmódunkban párommal gyakorolni az az amit nyáron átéltünk!Egy hotelben voltunk ahol zuhanyzós fülke volt két szép fém karfával....a többit mindenki fantáziájára bízom.Közös tusolás majd végletekig izgatás.És utána a zuhany alatt szeretkezni állva!!!Ezek voltam eddigi legvadabb szeretkezéseim.Nagyon erősek.Igaz hogy gyorsak mert olyan izgalmi állapotban voltunk mindketten.De nagyon jó érzés volt hogy csúszkáltunk egymáson és közben kapaszkodnunk kellet miálltal megfeszült a testünk...húú....:)))SZép is a nyár.De most itt a tél a kandalló melege...:-D
(Ez egy válasz perecke üzenetére (2004. 11. 25. csütörtök 23:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 25. csütörtök 23:40
bkkr : és azt próbáltad már, hogy felizgatod ??? :-)

Úgy értem az agyát!!!!!!!!!

Egy nőnek nem a csiklójában vagy a puncijában van a legnagyobb erogén zónája, hanem az agyában.

Ha megfelelően fel tudod izgatni, akkor attól is elélvez, ha a kisujjadat dugod be neki.

ne a pózokat erőltesd! Sőt! semmit ne erőltess! engedd el magad és lazítsd. még a legszexmániásabb csaj is azt élvezte a legjobban, mikor szemből ráfeküdtem, átöleltem és úgy dugtam, hogy közbe a fülébe lihegtem, nyögtem. Persze előtte úgy felizgattam, hogy már szinte szétrobbant a vágytól... szóval nem a póz a lényeg

tök mindegy milyen testhelyzetbe vagy. az a lényeg, hogy teljesen el legyen lazulva a partnered és te is és hogy a fantáziáját fel tudd izgatni. Csak játszadozzatok egymással. Ne is érj a puncijához, nemhogy ne dugd be, de ne is simogasd meg neki. Csókolózzatok sokat (ez a legjobb izgatási mód ;-)

Ha kellően fel tudod húzni, akkor mindegy milyen pózban lesz. nem a farkadtól fog elélvezni, hanem a gondolatoktól amik a fejében keletkeznek, miközben dugod.

legközelebb izgasd fel nagyon! ne érj a punciához (önuralom!) hanem csak izgasd mindenhogy. Utánna pedig nyald ki. finoman, mintha egy hímestojással volna dolgod. és mintha a világ legédesebb dolgát vennéd a szádba. És miután már nagyon ki lesz, na akkor fordítsd meg és hidd el akkorát fog élvezni mint a ház ;-)

szóval a lényeg az előjáték. ha eléggé fel tudod lazítani és fel tudod izgatni a fantáziáját, akkor tutira nagyot fog élvezni...

legalábbis ez a módszer még mindíg bevált ;-)

Persze fontos egy dolgot tudni! A SZEX nem gyerekeknek való. Igazán csak érett FELNŐTTEK tudják élvezni. akik képesek szembenézni a vágyaikkal és nem szégyenkeznek sem egymás sem maguk előtt. ehhez az élvezethez is egyfajta érettség kell.

Ha még túl fiatal a párod, akkor nincs mit tenned : türelmesen vársz.
#21   2004. 12. 04. szombat 15:28
macido macido
Moncy!
Ez az élvezetek halmozása! Mire vége a fürdésnek addigra már kéjmámor hegyek.
crazya nyes wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 12. 04. szombat 07:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 04. szombat 07:06
Hogyan??? Egy nagy kádban Törley édes pezsivel töltve víz helyett .... finom finom
Antialkoholisták próbálják tejben nyes
#20   2004. 12. 04. szombat 07:06
Moncy Moncy
Hogyan??? Egy nagy kádban Törley édes pezsivel töltve víz helyett .... finom finom
Antialkoholisták próbálják tejben nyes
#19   2004. 11. 26. péntek 16:55
perecke perecke
szívesen.
#18   2004. 11. 26. péntek 00:11
perecke perecke
Kedves Klárk nyaló(ka) nem felejtettem el. Egy másik topikba leírtam, aki tud olvasni láthatja. Vagy úgy gondolod, minden topikba le kéne írnom ? :-)

Persze mivel a témához semmit nem tudsz hozzászólni sokkal egyszerűbb volt belekötni valakibe. Az a lényeg, hogy azért valamit szólj lássák, hogy itt vagy te is... Pedig néha sokkal bölcsebb lenne, ha csendbe maradnál. :p
#17   2004. 11. 25. csütörtök 23:40
perecke perecke
bkkr : és azt próbáltad már, hogy felizgatod ??? :-)

Úgy értem az agyát!!!!!!!!!

Egy nőnek nem a csiklójában vagy a puncijában van a legnagyobb erogén zónája, hanem az agyában.

Ha megfelelően fel tudod izgatni, akkor attól is elélvez, ha a kisujjadat dugod be neki.

ne a pózokat erőltesd! Sőt! semmit ne erőltess! engedd el magad és lazítsd. még a legszexmániásabb csaj is azt élvezte a legjobban, mikor szemből ráfeküdtem, átöleltem és úgy dugtam, hogy közbe a fülébe lihegtem, nyögtem. Persze előtte úgy felizgattam, hogy már szinte szétrobbant a vágytól... szóval nem a póz a lényeg

tök mindegy milyen testhelyzetbe vagy. az a lényeg, hogy teljesen el legyen lazulva a partnered és te is és hogy a fantáziáját fel tudd izgatni. Csak játszadozzatok egymással. Ne is érj a puncijához, nemhogy ne dugd be, de ne is simogasd meg neki. Csókolózzatok sokat (ez a legjobb izgatási mód ;-)

Ha kellően fel tudod húzni, akkor mindegy milyen pózban lesz. nem a farkadtól fog elélvezni, hanem a gondolatoktól amik a fejében keletkeznek, miközben dugod.

legközelebb izgasd fel nagyon! ne érj a punciához (önuralom!) hanem csak izgasd mindenhogy. Utánna pedig nyald ki. finoman, mintha egy hímestojással volna dolgod. és mintha a világ legédesebb dolgát vennéd a szádba. És miután már nagyon ki lesz, na akkor fordítsd meg és hidd el akkorát fog élvezni mint a ház ;-)

szóval a lényeg az előjáték. ha eléggé fel tudod lazítani és fel tudod izgatni a fantáziáját, akkor tutira nagyot fog élvezni...

legalábbis ez a módszer még mindíg bevált ;-)

Persze fontos egy dolgot tudni! A SZEX nem gyerekeknek való. Igazán csak érett FELNŐTTEK tudják élvezni. akik képesek szembenézni a vágyaikkal és nem szégyenkeznek sem egymás sem maguk előtt. ehhez az élvezethez is egyfajta érettség kell.

Ha még túl fiatal a párod, akkor nincs mit tenned : türelmesen vársz.
#16   2004. 11. 25. csütörtök 19:37
bkkr bkkr
Ti hogy szeretitek?Alul vagy felül?Én felül jobban mert akkor sokkal erősebben érzem át az elélvezés pillanatát és sokkal hosszabban is.Valahogy jobban fel tudom fogni és átélni mintha alul vagyok.Olyankor is jó érzés csak akkor nem tudom annyira kordában tartani és esetleg kicsit késleltetni a dolgokat.És olyankor egyszerűen csak érzem hogy most elmegyek.Szval fent jobban érzem magam.Viszont amikor alul vagyok akkor meg a fenekét simogatni isteni dolog.Nagyon szeretem.Olyan kerek feszes feneke van hogy az isteni!!!!!Ritka az ilyen!!!!Mindíg dícsérem is érte:)))))
#15   2004. 11. 19. péntek 13:08
bkkr bkkr
Hát gien de az a jó ha ketten élvezzük a dolgot.Mert én pl.nagyon élvezném a hátsó pózt gyönyörű ahogy ott van a feneke elöttem,nemisbeszélve arról hogy elfogultság nélkül állíthatom hogy ritka az ilyen nő aki ilyen adottságokkal rendelkezik popó táján mint ő.Egyszerűen őrjítően jó feneke van.fúú...Na de ez most mnid1 is:))Szóval én mennék és nagyon csinálnám de ha látom hogy nem élvezi mert nem érez különösebb érzést akkor nem olyan nagy kedvel csinálom és inkább váltunk olyanra amit ő is jobban kedvel.
#14   2004. 11. 18. csütörtök 11:48
theseus theseus VIP
Biztos van neve a póznak, de - fogalmam sincs... Ha valaki ráismer leírhatná... Tehát: a lány a hátán fekszik, te az oldaladon a lány mellett (mind1,h merről). Célra tartani pedig úgy tudsz,ha felemeled a közelebbi lábát, a távolabbit pedig a combjaid közé fogod. Azért vált be nálunk nagyon, mert minden elérhetővé válik: átölelheted, megcsókolhatod, simogathatod gyakorlatilag bárhol a testét; tudod szabályozni a behatolás mélységét azzal, hogy mennyire fent fogod a lábát a lábad közé, ill. mennyire csukod a testére az innenső lábát. Az egészen lágy mozdulatoktól, a gyors, erőteljes vágtáig is változtatható az intenzitás. Az innenső láb emelése változtatja a hüvely helyzetét és öblösségét. Megkereshető az a helyzet, amikor a pénisz a lehető legideálisabb helyen és módon izgatja a hüvely falát. Még egy előnye, hogy akár te, akár a kedvesed tudja izgatni a klitoriszát szeretkezés közben. Mi szoktunk használni kis tojás vibrátort is esetenként. Illetve, ha eléggé kitágult, akkor még két ujjamat is mellé dugom a farkamnak. Szerintem nagyon bensőséges...!!!
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 16. kedd 21:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 21:29
ÉS ha már itt tartunk ki milyen pózokat szeret csinálni?
#13   2004. 11. 18. csütörtök 10:42
macido macido
Ami késik, az nem múlik, hidd el, hogy szeretni fogja csak légy türelmes. Az érzésre visszatérve, amit mondtál, akkor csak az lehet a baj, hogy leblokkol valami okból kifolyólag s tudni illik, hogy a nőknél legtöbb minden már a fejben eldől. De valamit akkor is érezni kell.
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 18. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 18. csütörtök 10:31
Igen.Az biztosn hogy zavarja bár nem mnidíg és nem is tudom mennyire.De még a legelején a kapcsolatunknak mondta hogy ő nem annyira szeretné ezt...nem tudom,rossz tapasztalat talán ilyesmi...nem akartam feszegetni.Aztán egyszer úgy jött ki hogy mégis,én nagyon élveztem a dolgot.Neki csak a dereka szakadt le majdnem:))Azóta már párna is ment alá hogy bírja a dolgokat...Szval nem mindíg megy bele,de ha belemegy és kérdezem azt mondja nem sokat érez.Ő se tudja mi lehet a baj,valahogy az nem ingerli....
#12   2004. 11. 18. csütörtök 10:32
bkkr bkkr
MAjd kipróbáljuk:)))))
#11   2004. 11. 18. csütörtök 10:31
bkkr bkkr
Igen.Az biztosn hogy zavarja bár nem mnidíg és nem is tudom mennyire.De még a legelején a kapcsolatunknak mondta hogy ő nem annyira szeretné ezt...nem tudom,rossz tapasztalat talán ilyesmi...nem akartam feszegetni.Aztán egyszer úgy jött ki hogy mégis,én nagyon élveztem a dolgot.Neki csak a dereka szakadt le majdnem:))Azóta már párna is ment alá hogy bírja a dolgokat...Szval nem mindíg megy bele,de ha belemegy és kérdezem azt mondja nem sokat érez.Ő se tudja mi lehet a baj,valahogy az nem ingerli....
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 11. 17. szerda 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 17. szerda 22:04
Az egyik legmélyebb behatolás. Azt tuti, hogy éreznie kell! Hát nem tom mi lehet a probléma. Lehet, hogy valami okból kifolyólag zavarja, de hogy az egyik legjobb póz az biztos. Én még nem találkoztam olyan nővel, hogy ne szerette volna.
#10   2004. 11. 18. csütörtök 10:29
bkkr bkkr
Igen próbáltuk,de nevetésbe fulladt a dolog,mert nem nagyon sikerült.Talán nem volt jó a szög,vagyis a háta és az én mellkasom nagyon közel lehetett egymáshoz.De ezen még majd dolgozunk....:)
Káma Szutrás pózokbakt ismerem.VAn vagy 60féle amiről tudok.

Orvos:Nem hiszem hogy vastagítani kéne,tökéletesen működik más pozícióban,és mindketten elégedettek vagyunk a méretével,stb.Abban nincs hiba.
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 18. csütörtök 05:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 18. csütörtök 05:48
Úgy próbáltátok hogy összegömbölyödik oldalt fekvő helyzetben és Te úgy kerülsz mögé, fölé....
Az maga a menyország.... legalábbis nálam nagyon bejön wink wink
#9   2004. 11. 18. csütörtök 08:08
lina24 lina24 VIP
én mindent imádok csinálni nem árulom el melyik a kedvencem!!!Húúúúú sokfajta pózt szeretemm!!!Na pááá wave wave
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 16. kedd 21:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 21:29
ÉS ha már itt tartunk ki milyen pózokat szeret csinálni?
#8   2004. 11. 18. csütörtök 05:48
Moncy Moncy
Úgy próbáltátok hogy összegömbölyödik oldalt fekvő helyzetben és Te úgy kerülsz mögé, fölé....
Az maga a menyország.... legalábbis nálam nagyon bejön wink wink
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 16. kedd 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 21:25
A párommal több pózt kipróbáltunk már.Igazából ő nem egy olyanfajta aki nagyon akarja a változtatásokat,és nekem is tökéletesen megfele kb.2-3 póz amit váltogatni szoktunk.A kérdésem viszont a következő lenne:SZeretem azt is ha hátulról hatolok be a puncijába,viszont ő nem annyira szereti mégpedig azért,mert nem érez semmit olyankor.Valahogy nem izgatom a csiklóját,hüvelyét,és így kellemetlenül érzi magát,mert ő is szeretné élvezni velem együtt.Azzal tudok neki segíteni ha a kezemmel matatok,de hát az me gmégsem az igazi.Kérdés,hogy más nőknél is így van ez,vagy ez ritka esetek közé tartozik?Mit lehet tenni?
#7   2004. 11. 17. szerda 22:04
macido macido
Az egyik legmélyebb behatolás. Azt tuti, hogy éreznie kell! Hát nem tom mi lehet a probléma. Lehet, hogy valami okból kifolyólag zavarja, de hogy az egyik legjobb póz az biztos. Én még nem találkoztam olyan nővel, hogy ne szerette volna.
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 16. kedd 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 21:25
A párommal több pózt kipróbáltunk már.Igazából ő nem egy olyanfajta aki nagyon akarja a változtatásokat,és nekem is tökéletesen megfele kb.2-3 póz amit váltogatni szoktunk.A kérdésem viszont a következő lenne:SZeretem azt is ha hátulról hatolok be a puncijába,viszont ő nem annyira szereti mégpedig azért,mert nem érez semmit olyankor.Valahogy nem izgatom a csiklóját,hüvelyét,és így kellemetlenül érzi magát,mert ő is szeretné élvezni velem együtt.Azzal tudok neki segíteni ha a kezemmel matatok,de hát az me gmégsem az igazi.Kérdés,hogy más nőknél is így van ez,vagy ez ritka esetek közé tartozik?Mit lehet tenni?
#6   2004. 11. 17. szerda 20:04
lótusvirág lótusvirág
Csatlakozom a véleményhez... finom
#5   2004. 11. 17. szerda 20:02
orvos orvos VIP
Hát bizony itt csak egy megoldás van:NÖVELNI és
VASTAGÍTANI kell a puskát.Nem könnyű.
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 16. kedd 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 21:25
A párommal több pózt kipróbáltunk már.Igazából ő nem egy olyanfajta aki nagyon akarja a változtatásokat,és nekem is tökéletesen megfele kb.2-3 póz amit váltogatni szoktunk.A kérdésem viszont a következő lenne:SZeretem azt is ha hátulról hatolok be a puncijába,viszont ő nem annyira szereti mégpedig azért,mert nem érez semmit olyankor.Valahogy nem izgatom a csiklóját,hüvelyét,és így kellemetlenül érzi magát,mert ő is szeretné élvezni velem együtt.Azzal tudok neki segíteni ha a kezemmel matatok,de hát az me gmégsem az igazi.Kérdés,hogy más nőknél is így van ez,vagy ez ritka esetek közé tartozik?Mit lehet tenni?
#4   2004. 11. 17. szerda 11:59
Romeo Romeo VIP
Ne csak hatolj,hanem először lassú tempó,aztán fokozatosan gyorsíts,és a végén annyira gyorsan és erősen dugd amennyira csak bírod.
Hidd el hogy a hatás nem fog elmaradni,már csak azért sem mert a gyors tempónál a zacskód csúnyán verni fogja a csiklóját. Tehát a kezeddel nem matatni kell /jelen esetben/ hanem elmarkolni a csípőjét,aztán hagy szóljon...
/nekem még midíg be jött/
(Ez egy válasz bkkr üzenetére (2004. 11. 16. kedd 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 21:25
A párommal több pózt kipróbáltunk már.Igazából ő nem egy olyanfajta aki nagyon akarja a változtatásokat,és nekem is tökéletesen megfele kb.2-3 póz amit váltogatni szoktunk.A kérdésem viszont a következő lenne:SZeretem azt is ha hátulról hatolok be a puncijába,viszont ő nem annyira szereti mégpedig azért,mert nem érez semmit olyankor.Valahogy nem izgatom a csiklóját,hüvelyét,és így kellemetlenül érzi magát,mert ő is szeretné élvezni velem együtt.Azzal tudok neki segíteni ha a kezemmel matatok,de hát az me gmégsem az igazi.Kérdés,hogy más nőknél is így van ez,vagy ez ritka esetek közé tartozik?Mit lehet tenni?
#3   2004. 11. 17. szerda 05:33
Moncy Moncy
Ajánlom a Káma-Szutra könyvet.. igaz némelyik póznál vigyázni kell a rokkantság veszélyére...
Drága mulatság a csontkovács és persze fájdalmas is.
wink wink
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bkkr bkkr
Nyitás ideje: 2004. 11. 16. kedd
Üzenetek: 42db
Utolsó üzenet: 2007. 07. 27. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!