Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#456   2011. 04. 05. kedd 18:58
igric igric VIP
hát nálunk is volt nemegyszer, vad kefélés kozben pihenésként nyalni kezdtem a párom, mondtam neki- pisilj - és o szótfogadott.....éreztem a számban a puncija izét pisivel ízesitve, fantasztikusat élvezett és én is élveztem ahogy az arcomon és a számban levo pisivel nyaltam a nedvesen tocsogó punciját. annyit pisilt élvezés kozben hogy nem gyoztem nyelni..........ajánlom KIPRÓBÁLNI !!!! sziasztok.....
#455   2011. 04. 04. hétfő 14:15
honesty honesty
(NEM társkereső rovat! kimoderálva a hirdetésed!) ejnye1
#454   2011. 03. 04. péntek 13:09
X Törölt felhasználó (795465)
(NEM társkereső rovat! kimoderálva a hirdetésed!) ejnye1
#453   2011. 02. 11. péntek 16:36
X Törölt felhasználó (465893)
Sziasztok!
Légyszi küldjetek nekem linkeket, ahol online tudok nézni olyan videót, ahol fiúk lepisilnek lányokat!
Köszi!
#452   2011. 01. 31. hétfő 20:37
61karcsi 61karcsi
Én is kipróbálnám, nagyon izgató filmen látni a pisilő lányokat de élőben senki nem akarta még nekem megmutatni, pedig utána még ki is nyalnám jó alaposan!
#451   2011. 01. 29. szombat 09:27
X Törölt felhasználó (791046)
Csak fiúk írnak ide? Én pl nem szívesen pisilném le a párom,de arra rettenetesen beindulok,ha együtt zuhanyzunk,és az arcom kivételével mindenhol lepisil,és érzem azt a jó meleget,ettől ugy beindulok,ilyenkor ezerszer jobban megy a szopás,ilyenkor tudom engedni,hogy a torkomig nyomja,ami egyébként alapesetben nem mindig megy,sajna.
#450   2011. 01. 28. péntek 16:12
melpi81 melpi81
Na mégis csak összejött. Piásan értünk haza buliból, már nagyon pisálnia kellett, én meg nem engedtem el wc-re. Egyből ágynak döntöttem , jól felizgattam, majd elngedtem, hogy most már mehet pisálni (ekkor már nagyon kellett neki). Viszont megelőztem és álló fasszal leültem a wc-re, mondom neki gyere, foglalj helyet. Magamra húztam, velem szembe beleült a farkamba, majd kis koncentrálás után el tudta engedi a pisijét. Egy csepp sem ment a földre, az ülökére is csak néhány csepp, szóval egyszerű, de nagyszerű megoldás.
Csak az a baj, ebben a pózban nem tudok benne lenni tövig, pedig az lenne az igazi.
Azóta már rendszeresen gyakoroljuk, elég hamar el tudja engedni.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 11. 29. hétfő 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 29. hétfő 12:26
Nekem az a vágyam, hogy a csajom beleül a farkamba és közben elengedi a vizeletét. Azt mondta, ő erre nem lenne képes. Szerintetek ez megvalósítható, gyakorolja valaki ?
#449   2011. 01. 04. kedd 16:07
biomarker biomarker
Hallod mendez ha ekkora király vagy ajánlhatnál itt a többieknek pár hölgyet, tekintve h. kissé szűk a kínálat nyes
(Ez egy válasz mendez23 üzenetére (2009. 12. 29. kedd 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 29. kedd 13:04
Nekem meg volt a 73. nő is, aki lepisilt és keresem a következőt!!!!
Imádom!
#448   2010. 12. 21. kedd 20:19
X Törölt felhasználó (17107)
Pisilős élmény: Masszázsra mentem, hamar kiderült, hogy ez csak az egyik profilja a hölgynek. Igen erős egyéniség, a tökéletes masszázs után bevezetett engem abba, hogy a kiszolgáltatottságot is lehet élvezni. Részletesen nem győzöm leírni, annyi minden történt. Többek között az is, hogy lekötözve feküdtem hanyatt a masszázságyon )jó erős volt! smile ), amikor helyet foglalt az arcomon és fojtogatott a nagy húsos pinájával. Kicsit később megkértem, hogy pisiljen a számba. Megtette. Én ott alatta, semmiképen nem menekülhettem volna, igaz nem is akartam. : smile
#447   2010. 11. 30. kedd 00:52
X Törölt felhasználó (69569) VIP
Azt szoktam mondani, a pisi még belefér... smile ))
#446   2010. 11. 29. hétfő 12:26
melpi81 melpi81
Nekem az a vágyam, hogy a csajom beleül a farkamba és közben elengedi a vizeletét. Azt mondta, ő erre nem lenne képes. Szerintetek ez megvalósítható, gyakorolja valaki ?
#445   2010. 10. 17. vasárnap 19:09
Woodpecker Woodpecker
Sziasztok! smile Minden vágyam az hogy egy nővel kipróbáljam a pisiszexet! De csak szépen fokozatosan...Először csak megnéznék egy nőt ahogy pisil,(vizuális élmény,hanghatás miatt) utána pisis puncit nyalnák.Majd szeretném ha lepisilne elöször a testemet utána az arcomat.De amit legjobban szeretnék az az hogy az illető hölgy ráül a számra és jó erös vastag sugárral pisil én meg megiszom az egészet!De gyanítom hogy nem győzném nyelni ha jó vastag sugárban pisilne a nő azt szerintem képtelenség nyelni szerintem megfulladnék. crazya

valakinek van élménye ilyen szájraülös pisiivásban? győzte inni? finom
#444   2010. 09. 12. vasárnap 15:47
kevinchan kevinchan
az én barátnőmet nem zavarja sőt kimondottan élvezi a szitut és én imádom ha a számba pisil és minél többet annál jobb.háát van hyoga zt mondja kicsim most megitatlak és akk tom mi jön.vagy pedig amikor erőset élvez akk szokott bepisilnide a lábast is sokszor csináltuk amit mind2 en nagyon élvezünk mert én lábfetishiszta is vok és a baréátnőm meg nagyon élvezi ha kényeztetem a lábát

hát megprobálok minden cseppet lenyelni néha van oylan hyog nem birom mindet mert egyszerre túl sokat pisil.hát ilyen kicsit sós de nagyon finom de ezt nem lehet szavakkal leírni kostold meg és akk tudni fogod milyen.
#443   2010. 09. 12. vasárnap 14:56
rebele rebele
sziasztok.... smile
valahogy én is igy vagyok vele nem tudom ugy érzem sok mindent ki probáltam és valamiért ez találtam most nagyon izgatónak ha látom hogy az a csaj akivel vagyok pisil és akár a számba is egyszer probáltam ki ugy hogy a számba jött rendesen és tök jó érzés volt ahogy folyt és telt meg a szám és 2-3 kortyot le is nyeltem nagyon fincsi volt és maga az a tudat hogy érezni fogom a pisijét a másiknak és szivesen ki probálnám még és ki is akarom mert izgat

és tök jó nektek hogy neked mindig meg teszi a barátnöd és ahogy csak te szeretnéd én is szeretnék ilyet :P
sziasztok smile ))

és ami még eszembe jutott hogy milyen lehetne az ha pl 2 csajal vagyok és szex meg minden meg van és a végén meg bemennénk a fürdöbe befeküdnék a kádba és az egyik fölém álna vagy fölém gugolna és sokat pisilne bele a számba de ugy hogy az ne folyon mellé és hagyná hogy le nyeljem és utána még kicsit nyalogatnám a pisis punciját mert szerintem a legfincsibb utána az és utána meg a másiknak meg márt alig tudná visz tartani és ép hogy csak fölém gugolna és már folyna is bele és mondaná hogy nyeljem le hmmmmm
nagyon jó lenne ..... komolyan kivánom az ilyet ...

amúgy a te barátnöd vagyis te szereted ha sokat pisil bele a szádba és nem zavarja öt ha le nyeled és hogy szokot nálatok történi az ilyen tök jó lehet amúgy ....
(Ez egy válasz kevinchan üzenetére (2010. 09. 12. vasárnap 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 12. vasárnap 14:34
Én sokat gondoltam milyen lenne ha a barátnőm a számba pisilne de sose hoztam fel a dolgot viszont egyik este amikor kinyaltam és elélvezett éreztem hogy elkezd pisilni úgy látszik hoyg akkorát élvezett hyog bepisilt én élvezettel nyeltem a pisijét nagyon finom volt.viszont az én kicsikémet úgy látszik megviselte ez az élvezés és elszenderült.Másnap amikor felkeltünk akkor beszéltük meg a történteket és elkezdetett nagyba bocsánatot kérni de én félbe szakítottam a mondókáját hoyg ne kérjen bocsánatot mert én nagyon élveztem és szeretném megismételni.Azóta sokszor ittam már a pisijéből és ez valami csodálatos érzés.még egyszer azt csináltuk hoyg egy lavorba pisilt és belemártotta a lábát én meg nyaltam a talpáról szopkodtam a lábujjairól a pisit és csak anynit tok mondani hoyg ez egy gyönyörű érzés
#442   2010. 09. 12. vasárnap 14:34
kevinchan kevinchan
Én sokat gondoltam milyen lenne ha a barátnőm a számba pisilne de sose hoztam fel a dolgot viszont egyik este amikor kinyaltam és elélvezett éreztem hogy elkezd pisilni úgy látszik hoyg akkorát élvezett hyog bepisilt én élvezettel nyeltem a pisijét nagyon finom volt.viszont az én kicsikémet úgy látszik megviselte ez az élvezés és elszenderült.Másnap amikor felkeltünk akkor beszéltük meg a történteket és elkezdetett nagyba bocsánatot kérni de én félbe szakítottam a mondókáját hoyg ne kérjen bocsánatot mert én nagyon élveztem és szeretném megismételni.Azóta sokszor ittam már a pisijéből és ez valami csodálatos érzés.még egyszer azt csináltuk hoyg egy lavorba pisilt és belemártotta a lábát én meg nyaltam a talpáról szopkodtam a lábujjairól a pisit és csak anynit tok mondani hoyg ez egy gyönyörű érzés
#441   2010. 09. 06. hétfő 20:49
X Törölt felhasználó (768733)
egyik legfinomabb dolog smile
#440   2010. 08. 15. vasárnap 12:33
dzivka dzivka
en imadom a nejem kinyalni a pisijet a puncijabol meginni (probaltuk poharbol ugy mar nem az igazi) a pisis ruhajat is szeretem felvenni,de hogy en levizeljem ot elsem tudom kepzelni,lehet meg ha konyorogne erte se tennem meg,de hal istennek nem ker ilyet.
#439   2010. 08. 14. szombat 09:28
ózdi ózdi
Sziasztok!
Nekem engedi a párom hogy a kádban a testére pisiljek, de ő nem akar rám pisilni csak előttem max. Pedig engem izgatna a dolog! Miért lehet ez?!
#438   2010. 01. 07. csütörtök 13:15
Peter_xx Peter_xx
Az ilyen véletlenek, nekem is nagyon tetszenének ! lookaround
(Ez egy válasz Momolany üzenetére (2010. 01. 06. szerda 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 06. szerda 22:24
én egyszer véletlenül pisiltem le a partnerem, de inkább vicces volt mint izgató bee1 Azt hittem nem kell és már nagyon belemelegedtünk, aztán kiderült, hogy mégis. Szerencsére neki tetszett smile
#437   2010. 01. 06. szerda 22:24
Momolany Momolany
én egyszer véletlenül pisiltem le a partnerem, de inkább vicces volt mint izgató bee1 Azt hittem nem kell és már nagyon belemelegedtünk, aztán kiderült, hogy mégis. Szerencsére neki tetszett smile
 
... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 796db
Utolsó üzenet: ma 07:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!