Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#475   2017. 05. 27. szombat 15:05
X Törölt felhasználó (1958892)
Sziasztok! Van egy történetem, igaz én nem éreztem magam kínosan tőle, de a leányzó akivel voltam, ő valószínűleg igen. Felregisztráltam egy úgymond társkereső de egyúttal szextárskeresőként is működő oldalra. Már akkor is mániám volt hogy biszexuális lányt szeretnék. Volt is ilyen opció a keresésbe, úgyhogy bejelöltem. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyével együtt. Jó pár hölgyet kidobott. Nézelődtem, de azért mélyen úgy éreztem, tuti hogy kamu, vagy véletlenül félrenyomhatták az identitásukat. Megakadt a szemem, egy barna lányon ... viccet félretéve, tényleg megakadt a szemem egy leányzón, de ő szőke volt. Voltak róla bőven képek. Láttam olyat amikor szemüveget viselt, és olyat is amikor nem. Nekem így is úgy is nagyon tetszett. Szépek voltak a szemei, az ajkai, és még a szeplőit is szexinek tartottam. Csinos volt, kellemes méretű cicikkel és popsival megáldva. Természetesen írtam is neki egy levelet, kifejezve ezzel, hogy ismerkedni szeretnék vele. Jött is a válasz, én is bejöttem neki. Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem kérdezte, milyen csajok jönnek be. Én leírtam ezeket de azért odaszúrtam a végére hogy és biszexuális. Kíváncsi voltam hogy fog reagálni. Mondta hogy szerinte én az imént őt írtam most le. Rákérdeztem hogy tényleg biszexuális vagy. Írta hogy igen. Én meg persze mondtam hogy nem hiszem el. Ő csak annyit reagált rá hogy akkor bebizonyítja. Válaszoltam rendben van kíváncsian várom. Pár levél után, szóba került a szex is. Leírtunk egymásnak mindent. Mit szeretünk, mi tabu, mi amit még nem próbáltunk ki, de vágyunk már rá, és stb. Itt aztán felröppent egy olyan dolog, amin szintén megakadt a szemem, mégpedig a hármasszex. Nem a 2 férfi 1 nő felállás, hanem a 2 nő 1 férfi felállás. Gondoltam magamba, na jó, ezt már tényleg nem hiszem el. Mindegy. Eljutottunk arra az elhatározásra hogy találkozzunk. Nagykállóba élt a szüleivel és testvérével. Így hát elmentem érte. Elvittem hozzánk. Akkor még én is a szüleimnél éltem. És hát istenire sikeredett. Nagyon jól éreztük magunkat. Olyannyira hogy ebből egy tartós szexkapcsolat lett. Amikor először megtörtént, akkor szembesítettük egymást, hogy mindketten azt feltételeztük a másikről hogy csak a szája jár. Hála az égnek egyikünk sem csinált popsit a szájából finoman szólva. Bocsi a hosszú előzetesért, de úgy gondoltam így lesz teljes. Nos a lényeg most jön. Egyik alkalommal amikor nálunk voltunk hozzáláttam orálisan kényeztetni őt. A hölgyike teljesen meztelenül széttett lábakkal feküdt hanyatt az ágyamon, én meg a lába között foglalatoskodtam. Én hosszú farmernadrágban voltam, felül én is meztelenül. Egyszer csak apám benyitott. Szegény mondta hogy jaj bocsánat és vissza is zárta az ajtót. A lány fogta a fejét és pár másodperc után elkezdett nevetni. Jó ideig kacagott, utána pedig mondta, ez jó volt, folytassuk. Úgy hogy nem volt gáz. Összejött az egyben első de utolsó hármasszex is. Sajnos külföldi munka miatt megszakadt a kapcsolatunk mert első három hónapba nem volt netem. Hát ez történt
#474   2010. 12. 04. szombat 13:28
X Törölt felhasználó (768271)
kinos eset??
Tudok ilyenrol! egyik baratnom-(igazi nimfoman kurva)-egyszer analisan kozosult volna,.........mikor is-(mar bent volt a fasz)-eszebe jutott hogy bent felejtette a vibro-golyoit is!!
a pasi rendkivul meglepodott,hogy a fasza vegenel valami remeg!!
a baratnom?-o meg csendesen lapitott alatta mint kaki a fuben!!
#473   2010. 12. 03. péntek 02:52
X Törölt felhasználó (343888)
Ennek a kommentnek 100%- ig igazat adok. A másik: eleve egy olyan kapcsolatban, ahol ilyen mondatok ötlenek az ember agyába, érdemes elgondolkodni, mert ami ott van az nem szerelem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 11. 22. hétfő 20:07
"Egyébként kezd már tele lenni vele a tököm, voltam már olyan nővel, aki 4-5x élvezett, ráadásul, úgy, hogy leszédült rólam míg, szóval nagyon hiányzik ez az önmegerősítés egy férfinak. "

Ezeket a gondolatokat a nők többsége megérzi a kifinomult radarjával. Talán párod is érzi, hogy útjaitok hamarosan elválnak...
#472   2010. 11. 29. hétfő 21:10
jn-31 jn-31
Én valahogy nem tudok kínos helyzetet elképzelni a szex közben. Tényleg. Mondjuk én bolond vagyok, és minden cikinek tűnő helyzeten is csak derülök magamban. smile
Ha valami nem úgy sikerül mint ahogy szeretnénk, az is csak egy tapasztalat. És ezen görcsölni szerintem hülyeség.

De volt olyan még nagyon régen, hogy a popsi szexnél történt egy kis baleset... smile Na az elég ciki nem? Én mégis csak röhögtem az egészen. Ez is egy természetes dolog és aki ezen kiakad, az inkább olvasson egy könyvet. És nem hibáztatnék ezért egy lányt, mert neki ez anélkül is gáz. Inkább elveszem a dolog élét, és akkor legközelebb nem fog félni emiatt. Mert a gátlások könnyen kialakulhatnak egy komolyan ciki helyzetnél. És akkor ne legyen soha többet mert fél? A fenéket! smile
#471   2010. 11. 22. hétfő 22:53
madmaximum madmaximum
Te biztos vagy ebben??
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 11. 22. hétfő 20:07
"Egyébként kezd már tele lenni vele a tököm, voltam már olyan nővel, aki 4-5x élvezett, ráadásul, úgy, hogy leszédült rólam míg, szóval nagyon hiányzik ez az önmegerősítés egy férfinak. "

Ezeket a gondolatokat a nők többsége megérzi a kifinomult radarjával. Talán párod is érzi, hogy útjaitok hamarosan elválnak...
#470   2010. 11. 22. hétfő 20:07
X Törölt felhasználó (462239)
"Egyébként kezd már tele lenni vele a tököm, voltam már olyan nővel, aki 4-5x élvezett, ráadásul, úgy, hogy leszédült rólam míg, szóval nagyon hiányzik ez az önmegerősítés egy férfinak. "

Ezeket a gondolatokat a nők többsége megérzi a kifinomult radarjával. Talán párod is érzi, hogy útjaitok hamarosan elválnak...
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 22. hétfő 18:32
Jó dolgokat írsz. Felhoztam már neki a hármast, persze először úgy, hogy + a barátnője smile
Mondtam már azt is neki, mit szólna, ha egy nagyfaszú négerel szendvicsbe raknánk, bírná-e. Mondta, hogy eljátszott már a gondolattal, meg szerinte tudná élvezni. Ennek ellenére szerintem nem tudná anyira elengedni magát, hogy ez a gyakorlatban is megvalósuljon.
Szerintem is van G-pontja, egyszer medencében dugtunk, úgy, hogy tartottam, egymással szemben, na akkor azt mondta, valamiolyat érzett, mint még soha. Sajnos csak vízben tudtam így megtartani, mert amúgy elég nagydarab :-(
Egyébként kezd már tele lenni vele a tököm, voltam már olyan nővel, aki 4-5x élvezett, ráadásul, úgy, hogy leszédült rólam míg, szóval nagyon hiányzik ez az önmegerősítés egy férfinak.
#469   2010. 11. 22. hétfő 18:32
melpi81 melpi81
Jó dolgokat írsz. Felhoztam már neki a hármast, persze először úgy, hogy + a barátnője smile
Mondtam már azt is neki, mit szólna, ha egy nagyfaszú négerel szendvicsbe raknánk, bírná-e. Mondta, hogy eljátszott már a gondolattal, meg szerinte tudná élvezni. Ennek ellenére szerintem nem tudná anyira elengedni magát, hogy ez a gyakorlatban is megvalósuljon.
Szerintem is van G-pontja, egyszer medencében dugtunk, úgy, hogy tartottam, egymással szemben, na akkor azt mondta, valamiolyat érzett, mint még soha. Sajnos csak vízben tudtam így megtartani, mert amúgy elég nagydarab :-(
Egyébként kezd már tele lenni vele a tököm, voltam már olyan nővel, aki 4-5x élvezett, ráadásul, úgy, hogy leszédült rólam míg, szóval nagyon hiányzik ez az önmegerősítés egy férfinak.
(Ez egy válasz bigcum üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 22. hétfő 18:09
Nem irigyellek !! nem egyszerű az eseted valóban.Talán próbáljatok egy rezgő vibrivel akkor odaér több pózban,vagy ülve fotelbe te előtte térdelsz szemből és úgy szeretkeztek. Kizárt hogy nincs G pontja, én megtaláltam olyan nőnél aki azt állitotta szintén hogy nincs neki, van az csak nem megfelelő türelemmel vagy izgalmi állapotban kerestétek.
Hármasban voltatok már ,bevonni még egy pasit aki eléggé felhozza amikor pihensz,izgatja ....vagy ez tabu?
#468   2010. 11. 22. hétfő 18:23
videkipar videkipar
Ilyen szituban nagyon nagyon nem jó ötlet lenne bevonni még mást is, mikor még egymást is tanulják. A többi igaz, minden nőnek van G pontja. wink
(Ez egy válasz bigcum üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 22. hétfő 18:09
Nem irigyellek !! nem egyszerű az eseted valóban.Talán próbáljatok egy rezgő vibrivel akkor odaér több pózban,vagy ülve fotelbe te előtte térdelsz szemből és úgy szeretkeztek. Kizárt hogy nincs G pontja, én megtaláltam olyan nőnél aki azt állitotta szintén hogy nincs neki, van az csak nem megfelelő türelemmel vagy izgalmi állapotban kerestétek.
Hármasban voltatok már ,bevonni még egy pasit aki eléggé felhozza amikor pihensz,izgatja ....vagy ez tabu?
#467   2010. 11. 22. hétfő 18:09
bigcum bigcum
Nem irigyellek !! nem egyszerű az eseted valóban.Talán próbáljatok egy rezgő vibrivel akkor odaér több pózban,vagy ülve fotelbe te előtte térdelsz szemből és úgy szeretkeztek. Kizárt hogy nincs G pontja, én megtaláltam olyan nőnél aki azt állitotta szintén hogy nincs neki, van az csak nem megfelelő türelemmel vagy izgalmi állapotban kerestétek.
Hármasban voltatok már ,bevonni még egy pasit aki eléggé felhozza amikor pihensz,izgatja ....vagy ez tabu?
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 11. 22. hétfő 15:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 22. hétfő 15:52
Irigykedve olvasom, hogy a nőitek hányszor élvez el tőletek. Az enyém sajnos nem tud elélvezni szimplán fasztól, állítása szerint nincs g-pontja. Azt mondja nyalástól volt már, hogy elélvezett, de sajnos nem én voltam az elkövető, pedig szerintem, sőt szerinte sem nyalok rosszul.
Csak úgy tud elélvezni, hogy a csiklóját dörzsöli. Mivel nagy a hasunk, sok pózban nem fér önmagához. Ha hátulról rakom, akkor odafér a csiklójához a keze, de nagyon sokára tud úgy is csak elélvezni, én meg egyre kevésbé bírom sajnos :-(
Ha análba rakom hátulról, és úgy dörzsöli magát, hamarabb elélvez, mint vaginálisan, de így is legalább 15 percig kell döngetni keményen. Más pózban merev vagyok és jobban bírom, de mivel hátulról kevés inger ér, nem látom az arcát, nem érzem a testét, előfordul, hogy lelankadok, vagy hamarabb elélvezek. Ilyenkor sokszor engem hibáztat, kézzel kell befejeznünk, ami ugye mégiscsak más. Ráadásul hátulról rakva sokszor elfárad, görcsöl a lába, ami mind-mind visszaveti az élvezését. És persze én vagyok a hibás, hogy miért nem bírom izomból, kőkemény fasszal dugni, amíg ő el nem megy.......
Persze utólag bocsánatot kér, de felajzott állapotban, mikor nem tud kielégülni (szinte végig élvezésközelben van, de nagyon nehezen megy el) igencsak kifakad.
Mikor engem hibáztat, sokszor eljátszom a gondolattal, hogy a fejéhez vágom, hogy "te hülye kurva, én nem tehetek róla, hogy nem tudsz elélvezni, csak ebben a pózban, meg nem bírja a súlyodat a kibaszott lábad és görcsöl, meg nem vérsz oda más pózban a csiklódhoz a bojler hasadtól baszod !!!!" De tuti sírva fakadna, ha ezt így megmondanám neki. Próbáltuk már úgy is, hogy én dörzsölöm neki dugás közben, de hát nem olyan egyszerű odaférni, meg hozzászokott magához, mert maszti közben is elmegy magától 10 perc alatt, nem tudom leutánozni.

Van valaki hasonló helyzetben, mit javasoltok?

Egyébként szeretjük egymást, ő még mindig szerelmes belém, tehát nem ezzel van gond. Viszont én egyre nehezebben bírom. Kb. 5-6 hónapja vagyunk együtt, de ahogy telik az idő és egyre jobban megszok , úgy veszem észre mégjobban kitolódik az idő, ami alatt esetleg képes elélvezni.
#466   2010. 11. 22. hétfő 15:52
melpi81 melpi81
Irigykedve olvasom, hogy a nőitek hányszor élvez el tőletek. Az enyém sajnos nem tud elélvezni szimplán fasztól, állítása szerint nincs g-pontja. Azt mondja nyalástól volt már, hogy elélvezett, de sajnos nem én voltam az elkövető, pedig szerintem, sőt szerinte sem nyalok rosszul.
Csak úgy tud elélvezni, hogy a csiklóját dörzsöli. Mivel nagy a hasunk, sok pózban nem fér önmagához. Ha hátulról rakom, akkor odafér a csiklójához a keze, de nagyon sokára tud úgy is csak elélvezni, én meg egyre kevésbé bírom sajnos :-(
Ha análba rakom hátulról, és úgy dörzsöli magát, hamarabb elélvez, mint vaginálisan, de így is legalább 15 percig kell döngetni keményen. Más pózban merev vagyok és jobban bírom, de mivel hátulról kevés inger ér, nem látom az arcát, nem érzem a testét, előfordul, hogy lelankadok, vagy hamarabb elélvezek. Ilyenkor sokszor engem hibáztat, kézzel kell befejeznünk, ami ugye mégiscsak más. Ráadásul hátulról rakva sokszor elfárad, görcsöl a lába, ami mind-mind visszaveti az élvezését. És persze én vagyok a hibás, hogy miért nem bírom izomból, kőkemény fasszal dugni, amíg ő el nem megy.......
Persze utólag bocsánatot kér, de felajzott állapotban, mikor nem tud kielégülni (szinte végig élvezésközelben van, de nagyon nehezen megy el) igencsak kifakad.
Mikor engem hibáztat, sokszor eljátszom a gondolattal, hogy a fejéhez vágom, hogy "te hülye kurva, én nem tehetek róla, hogy nem tudsz elélvezni, csak ebben a pózban, meg nem bírja a súlyodat a kibaszott lábad és görcsöl, meg nem vérsz oda más pózban a csiklódhoz a bojler hasadtól baszod !!!!" De tuti sírva fakadna, ha ezt így megmondanám neki. Próbáltuk már úgy is, hogy én dörzsölöm neki dugás közben, de hát nem olyan egyszerű odaférni, meg hozzászokott magához, mert maszti közben is elmegy magától 10 perc alatt, nem tudom leutánozni.

Van valaki hasonló helyzetben, mit javasoltok?

Egyébként szeretjük egymást, ő még mindig szerelmes belém, tehát nem ezzel van gond. Viszont én egyre nehezebben bírom. Kb. 5-6 hónapja vagyunk együtt, de ahogy telik az idő és egyre jobban megszok , úgy veszem észre mégjobban kitolódik az idő, ami alatt esetleg képes elélvezni.
#465   2010. 11. 18. csütörtök 20:06
X Törölt felhasználó (415476)
szinte ugyan ez a helyzet tortent velem is csak nalam a csaj ot percet kert. o hason fekudt en meg rajt hulyeskedtunk. kivettem betettem kivettem betettem aztan csak ugy loktem rajta egyet es pont a popsiba csusszott a farkam o persze rogton kapalozott, erdekes volt, de tenyleg szarul ereztem magam nemakartam de igy sikerult. nem sirt de kijottek a konnyei tudta o is hogy nemvolt szandekos, kinos volt, de megprobaltam karpotolni ot hatalmas orgazmusokkal.
#464   2010. 11. 18. csütörtök 17:20
melpi81 melpi81
Már 2x előfordult, hogy véletlenül seggbe raktam az asszonyt. Mind a kétszer hátulról dugtam a punciját, teljes erőből, úgy hogy minden lökésnél teljesen kihúztam a farkam. Nagy így tévesztettem lukat és benyomtam tövig a seggébe, úgy hogy hirtelen tágult (egyébként imádja az anált, de lassan kell tágítani, méglassabban berakni) és elmondása szerint be is repedt.
Mind a 2x ledobott magáról és órákig sírt a fájdalomtól, pár napig szarni sem mert, visszatartotta, sőt a leülés is fájdalmakkal járt neki. Ráadásul a 2. eset nyaralásunk első éjszakáján történt. Roppant kínos szituáció, nem kívánom senkinek.

Valakivel történt már hasonló?
#463   2010. 11. 14. vasárnap 17:00
X Törölt felhasználó (451890)
de az teljesen más smile ))))))) ez régebbi sztori a szűz csaj az aktuális és őt személyesen ismerem smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 13. szombat 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (30696)
2010. 11. 13. szombat 21:08
A másik topikban írtad, hogy bepróbálkoztál egy szűzcsajnál, és mindig talált kifogást... Vagy ez nem ugyanaz volt? ravasz1
#462   2010. 11. 13. szombat 21:08
X Törölt felhasználó (30696)
A másik topikban írtad, hogy bepróbálkoztál egy szűzcsajnál, és mindig talált kifogást... Vagy ez nem ugyanaz volt? ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 12. péntek 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (451890)
2010. 11. 12. péntek 16:57
hű nem értem mire gondolsz smile a kódfejtő kézikönyvet nem mellékelted nyes
#461   2010. 11. 12. péntek 17:56
christiano christiano
Lehet egy tizenéves serdülő kis pöcs szórakozott veled?Előfordulhat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 12. péntek 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (451890)
2010. 11. 12. péntek 14:23
nem is olyan rég történt, ugye új korszak netes téma smile megismerkedtem egy csajjal lassan átment a beszélgetés fülledt erotikába...nagyban irom a dolgokat ezt csinálnánk azt csinálnánk én így meg úgy kényeztetném...erre jön az üzenet vissza kis hatásszünet után: a lányom lement a boltba ****** anyukája vagyok nagyon felizgattál azzal amiket írtál a lányom még fiatal ilyenekhez de velem ezt mind megtehetnéd ....mondom lol ^^
#460   2010. 11. 12. péntek 17:34
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Az internet van akinek csak virtuális petting... miért nem értik ezt meg sokan? Többet nem lehet elvárni... ill lehet, de az csak illúzió....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 12. péntek 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (451890)
2010. 11. 12. péntek 17:00
nem a legfrankóbb a vége smile .....mert nem lett semmi belőle a kiccsaj komolytalan volt, az anyuka meg nemjött volna be, megnéztem...ez van smile
#459   2010. 11. 12. péntek 17:00
X Törölt felhasználó (451890)
nem a legfrankóbb a vége smile .....mert nem lett semmi belőle a kiccsaj komolytalan volt, az anyuka meg nemjött volna be, megnéztem...ez van smile
#458   2010. 11. 12. péntek 16:57
X Törölt felhasználó (451890)
hű nem értem mire gondolsz smile a kódfejtő kézikönyvet nem mellékelted nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 12. péntek 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (30696)
2010. 11. 12. péntek 15:04
Lehet, hogy ezért rendszertelen... De ezzel az írásoddal inkább azt igazolod, h hosszúcicire vagy téve... nyes nyes
mármint a bnődnél...
#457   2010. 11. 12. péntek 16:44
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Szerintem végig az anyuka írt... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 12. péntek 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (451890)
2010. 11. 12. péntek 14:23
nem is olyan rég történt, ugye új korszak netes téma smile megismerkedtem egy csajjal lassan átment a beszélgetés fülledt erotikába...nagyban irom a dolgokat ezt csinálnánk azt csinálnánk én így meg úgy kényeztetném...erre jön az üzenet vissza kis hatásszünet után: a lányom lement a boltba ****** anyukája vagyok nagyon felizgattál azzal amiket írtál a lányom még fiatal ilyenekhez de velem ezt mind megtehetnéd ....mondom lol ^^
#456   2010. 11. 12. péntek 16:35
madmaximum madmaximum
És mi lett a sztori? Megcsináltad?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 12. péntek 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (451890)
2010. 11. 12. péntek 14:23
nem is olyan rég történt, ugye új korszak netes téma smile megismerkedtem egy csajjal lassan átment a beszélgetés fülledt erotikába...nagyban irom a dolgokat ezt csinálnánk azt csinálnánk én így meg úgy kényeztetném...erre jön az üzenet vissza kis hatásszünet után: a lányom lement a boltba ****** anyukája vagyok nagyon felizgattál azzal amiket írtál a lányom még fiatal ilyenekhez de velem ezt mind megtehetnéd ....mondom lol ^^
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 495db
Utolsó üzenet: 2022. 08. 07. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!