Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#26   2006. 07. 27. csütörtök 22:01
clubcolorado clubcolorado
Van egy gyenge sztorim nekem is. Kb 6-7 éve végzős voltam. A koleszban volt egy nőm akivel két évig együtt voltam. Egy kiránduláson jöttem vele össze. Faházakban voltunk elszállásolva és hát hatan voltunk egy faházban. (Fertődön) A hat emberkéből 4 elfoglalta a helyét az alsó szinten. A felső szinten egy kétágyas szoba volt csak. Tehát maradtam én meg a csaj. Este elmentünk iszogatni és hát vettünk még egy kis innivalót ha visszamegyünk legyen mit fogyasztani. Visszamentünk a kéglibe és elkezdtünk tovább iszogatni. Egyszer csak mindenki elálmosodott és lefeküdtünk. Én feküdtem le utoljára. Beszélgettem a csajjal minden féle dologról. Valahogy ráterelődött a téma arra hogy nagyon csiklandós. Hát én megcsiklandoztam. A lábánál tartottam amikor aztmondta, hogy oda ne nyúljak mert be fog indulni. Hát jó. Ezt figyelemfelkeltésnek vettem és tovább csináltam. utánna egy kettőre rátértünk a lényegre. Másnap megbeszéltük az éjjeli dolgokat. Végül is aztán összejöttem vele. Eltelt kb két év közeledett a teknikusi vizsga. Volt egy buli szervezve a végzősöknek. A sportcsarnokban volt a buli. Ott volt a barátnőm és engemet várt. De én elmentem inni az osztálytársaimmal, meg évfolyamtársaimmal. Egyszer csak bejött a vendéglátó egységbe egy szintén végzős csaj. Hamar át is ültem hozzá meg a barátnőihez. Sokat beszélgettünk aztán elindultunk ketten vissza a koleszba. Féluton jártunk amikor elkezdtünk keverni. Végül is nem fektettem meg. Másnap megkereste a barátnőmet az osztálytársaival és aztmondta hogy lefeküdtem vele. Ez volt a bosszú. Hát eléggé kellemetlen volt számomra. Megvolt a szakítás. Ez volt a történetem. Szal azóta már jobb helyzetben vagyok de aki csajom volt azt mindet megcsaltam. A haverommal versenyeztünk is egy időbe hogy melyikünk tud több nőt megfektetni.
#25   2006. 07. 18. kedd 19:20
WildHorse WildHorse
Nos amivel tartoztam:
Ez is olyan rég történt mint az első ugyanabban az időszakban,de azt hiszem egy vagy két évvel később.
Szóval akkoriban két állandó barátnőm volt + akikel megismerkedtem közben.
Volt egy társaság a neten akiket én hoztam össze egy buli keretében és ott volt egy csaj akivel mindig incselkedtem meg ő is velem.
Szóval poénkodtam vele, hogy majd egyszer elintézem őt meg így-meg-úgy,stb.
Addig jutottunk, hogy az egyik buli után csókolóztam vele és megbeszéltem, hogy majd pár nap múlva átmegyek hozzá és lefekszünk.
Eljött az a nap is.
Az egyik barátnőmmel taliztam délelőtt és hát persze együtt voltunk.
este bejött a nem tervezett program a másik állandó barátnőm üzent, hogy menjek el hozzá bár aznapra mondtam neki, hogy nem érek rá.
Ettől függetlenül elmentem , mert nem akartam csalódást okozni neki hogy ha baj van és szüksége van rám akkor cserben hagynám.
Szóval aznap este vele is lefeküdtem.
Közben üzentem a netes lánynak, hogy csak éjjel tudok majd hozzá felmenni, bár húzta a száját de belegyezett.
Szóval éjjel 3 volt mire elmentem hozzá és eléggé kifáradtam már hétvégére nem csak az aznapi két lánytól hanem az a hetem pont olyan volt, hogy minden csajjal tudtam valami sexactionst csinálni a héten akikkel randiztam.
A vége az lett, hogy a lány is meg én is fáradtak voltunk és egyiküknek sem volt jó ráadásul fogazott is ami ekkor pláné nem esett jól shakehead .
Később a netes körben vissza hallottam amiket rólam mondott, hogy így meg úgy, viszont volt pár lány a körben akikkel voltam rajta kívül és ők meg pont az ellenkezőjét terjesztették rólam, hogy milyen jó volt velem ,stb.
Nos, ezért volt rossz kihagyahtatlan ajánlat , mert ha az ember valamit már nem kíván és rohadtul fáradt is akkor inkább le kell mondani a randit, minthogy esetleg mindkét fél kellemetlen élménnyel gazadgodjon.
Ez hát a nagy tanulság és az, hogy aki ezt végig olvasta annak gratulálok! vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 28. szerda 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 06. 28. szerda 13:13
Várjuk!
#24   2006. 06. 29. csütörtök 11:37
m75 m75
Már huzamosabb ideje együtt éltünk a párommal és egyre határozottabban éreztette, hogy házasság vagy ne húzzuk egymás idejét! Én ettől megijedtem és leléptem. Kb. 1 hét múlva összejöttem egy fiatalabb lánnyal. Én csak jól akartam érezni magamat, de amikor a szexre került volna a sor kiderült, hogy még szűz és nagyon szerelmes belém.
Másodpercek alatt átértékeltem a helyzetet. Ne én legyek már ennek a csajnak az első, hanem ha szerencséje van, olyan valaki aki viszont szereti.
Szakítottunk is, és elhatároztam magam, hogy vissza az egész és házassság az előző nővel. Elmondtam neki mi volt az 1 hónap alatt amíg külön voltunk, de mindent őszintén. Ez volt a szerencse, mert meglátott valahol a csajjal és ha kamuzok, akkor ma nem élünk boldog házasságban. Azóta teljesen megnyílt és még akkor este megünnepeltük a kibékülésünket egy hatalmas szeretkezéssel.
#23   2006. 06. 29. csütörtök 06:59
Sonkás Sonkás
Én törleszhetek helyete????Kedves hölgyem finom finom finom
#22   2006. 06. 28. szerda 22:59
WildHorse WildHorse
Hamarosan leírom csak rá kell készüljek mert hosszú lesz a story hogy érthető is legyen.... circling
#21   2006. 06. 28. szerda 13:13
X Törölt felhasználó (21812)
Várjuk!
(Ez egy válasz WildHorse üzenetére (2006. 06. 28. szerda 00:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 28. szerda 00:00
Nos, most leírom azt a kihagyhatatlan ajánlatot ami rosszul sült el... confused schmoll2
#20   2006. 06. 28. szerda 00:00
WildHorse WildHorse
Nos, most leírom azt a kihagyhatatlan ajánlatot ami rosszul sült el... confused schmoll2
#19   2006. 06. 22. csütörtök 18:13
birlik birlik
Nos, azt gondoltok amit akartok, de ez tenyleg megtortent!
Es nekem meg most is kellemes visszagondolni ra, annyi ev utan...
Apropo:
en nem lettem perverz! 16-nal fiatalabbal soha sem dugtam... circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 22. csütörtök 15:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 06. 22. csütörtök 15:59
Vgy tényleg akkora kamu, hogy csoda ,átment a tűzfalon:D
#18   2006. 06. 22. csütörtök 15:59
X Törölt felhasználó (38040)
Vgy tényleg akkora kamu, hogy csoda ,átment a tűzfalon:D
#17   2006. 06. 22. csütörtök 15:58
X Törölt felhasználó (38040)
Sztem sem százas anyag:) Utálok egyettérteni, de ghorrag-nak most igaza van. Érdekes lehet az a 16-os lány. Mert ,hogy a lányok korábban érnekm, meg ma már jóval hamarabb lesznek nők.. Azt értem. De egy nyolcéves fiúcska, az egy nyolcéves fiúcska. Erősen gyerek még. Ez egy perverz történet:)
(Ez egy válasz birlik üzenetére (2006. 06. 22. csütörtök 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 22. csütörtök 15:43
Perverz? levele
#16   2006. 06. 22. csütörtök 15:56
lótusvirág lótusvirág
Na...én poénból fogadtam egy haverommal, hogy leadok 10 kilót....ha nyerek, ő kinyal 10x, ha veszítek én teszek neki jót szintén 10x....hát...a 10 kiló lement....én poénra fogtam...aztán egyszer csak jött az sms, hogy mikor is kezdhet törleszteni.... eplus2 finom eplus2 finom eplus2
#15   2006. 06. 22. csütörtök 15:54
Teenboy Teenboy VIP
Ez vagy kamu, vagy nem normális dolog(már bocs)...
(Ez egy válasz birlik üzenetére (2006. 06. 19. hétfő 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 19. hétfő 14:26
Gyerek lehettem 7-8 eves!
Szuleim elvalltak mar regebb es apam uj felesege fiatalka volt. Egyszer latogatoba jott hozzank a huga. Kb 16 eves lehetett. Nem volt vendegszoba igy mellem fektettek. En persze azonnal felderito utra indultam. Matattam, meg azt hiszem csokoloztunk is.Arra viszont egesz pontosan emlekszem, hogy a csaj segitett betenni...meg arra a bizsergo, forro erzesre is ami egymas utan tobszor vegig szaladt a testemen. Orakon keresztul rajta voltam, rajta is aludtam el. Masnap sajnos elutazott. Nem banom, hogy megtortent... jo erzes visszagondolni ra! finom
#14   2006. 06. 22. csütörtök 15:43
birlik birlik
Perverz? levele
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2006. 06. 19. hétfő 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 19. hétfő 16:02
ez igen perverz sztori...mert meg ha a lany is 7-8 lett volna, akkor ok...gyerekek..jatszanak...de igy?!?
#13   2006. 06. 19. hétfő 16:02
ghorrag ghorrag
ez igen perverz sztori...mert meg ha a lany is 7-8 lett volna, akkor ok...gyerekek..jatszanak...de igy?!?
#12   2006. 06. 19. hétfő 14:26
birlik birlik
Gyerek lehettem 7-8 eves!
Szuleim elvalltak mar regebb es apam uj felesege fiatalka volt. Egyszer latogatoba jott hozzank a huga. Kb 16 eves lehetett. Nem volt vendegszoba igy mellem fektettek. En persze azonnal felderito utra indultam. Matattam, meg azt hiszem csokoloztunk is.Arra viszont egesz pontosan emlekszem, hogy a csaj segitett betenni...meg arra a bizsergo, forro erzesre is ami egymas utan tobszor vegig szaladt a testemen. Orakon keresztul rajta voltam, rajta is aludtam el. Masnap sajnos elutazott. Nem banom, hogy megtortent... jo erzes visszagondolni ra! finom
#11   2006. 06. 10. szombat 11:04
WildHorse WildHorse
Lányok!
Senkinek nem volt kihagyhatatlan ajánlata vagy tett másnak ajánlatot amivel a másik nem élt?
Lányok, asszonyok írjátok le ti is az élményeiteket.
Kiváncsiak vagyunk rá... rolleyes smile
#10   2006. 06. 09. péntek 13:13
Mr.Enigma Mr.Enigma
Hmm. Tán csak nem az igazság fáj?
Nem akarom flamelni a topicot fölöslegesen, de aki egy kis csipkelődésre így reagál az gyanús. Lehet, hoyg Brigittának van igaza és a kis 18 éves még éret(tségizet)len Jane, inkább Jani?
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 09. péntek 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 11:09
Mr. Enigma hagyj békén, mert nem szeretnék durvábban fogalmazni!!!!!!!!!!!!! levele
#9   2006. 06. 09. péntek 11:09
Jane091 Jane091
Mr. Enigma hagyj békén, mert nem szeretnék durvábban fogalmazni!!!!!!!!!!!!! levele
(Ez egy válasz Mr.Enigma üzenetére (2006. 06. 09. péntek 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 09:03
Akárcsak a kémiatanároddal mi? nyes mf1 hehe bee1 levele
#8   2006. 06. 09. péntek 10:50
WildHorse WildHorse
Egy kicsit részletesebben is leírnád mi történt?!
Ha lehet...
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2006. 06. 09. péntek 00:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 00:06
igen volt, hogy visszautasitottam
pedig hüüüüüü!!!
aztan volt, hogy nem
utolag azt mondom: nem erte meg
#7   2006. 06. 09. péntek 09:03
Mr.Enigma Mr.Enigma
Akárcsak a kémiatanároddal mi? nyes mf1 hehe bee1 levele
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 08. csütörtök 22:40
Nekem is volt egy ilyen helyzetem. Az egyik távoli rokonommal voltam kettesben és a szexről dumáltunk. Láttam, hogy feláll neki és, hogy kiván. Kivette a faszát és elkezdett előttem maszturbálni én meg persze beindultam tőle és szoptam, majd ő nyalt! Nagyon izgató volt.
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: WildHorse WildHorse
Nyitás ideje: 2006. 06. 08. csütörtök
Üzenetek: 46db
Utolsó üzenet: 2020. 10. 30. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!