Mitől tartasz?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#62   2024. 03. 21. csütörtök 18:21
Paris Paris
Hogy megint valaki megbocsát a hűségemért?...
https://www.youtube.com/watch?v=3nkNXk5d3Hc
#61   2013. 04. 22. hétfő 20:12
Demona Demona VIP Admin
A tarthatatlan helyzetektől mf1
#60   2012. 09. 21. péntek 18:28
X Törölt felhasználó (759419)
Majd valaki jól beleharap a sonkádba...P..akkor aztán be leszel ijedve smile )
(Ez egy válasz Sonkás üzenetére (2012. 09. 21. péntek 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 21. péntek 09:33
Semmitől és senkitől jöjjön aminek jönnie kell!!! eplus2
#59   2012. 09. 21. péntek 09:33
Sonkás Sonkás
Semmitől és senkitől jöjjön aminek jönnie kell!!! eplus2
#58   2012. 09. 18. kedd 21:51
X Törölt felhasználó (805295) VIP
az érzésektől, a szerelemtől....
#57   2012. 09. 18. kedd 15:42
X Törölt felhasználó (844965)
Attól tartok,hogy rövid az életés még k sok jo dolgot nemcsináltam,nem láttam
#56   2007. 05. 09. szerda 10:03
Michael45 Michael45
én a rossz álmaim megvalósulásátol tartok legjobban
#55   2006. 06. 23. péntek 10:47
WildHorse WildHorse
Tartok a világvégétől is mi lesz ha kitör a 3-ik világháború vagy ha megnyílik a föld és sárkányok, meg trollok és orkok lepik el a földet!
worship wave shakehead
Bár hülyén hangzik mégis felmerülnek bennem néha ilyen gondolatok, mert mindig fogékony voltam a fantasztikus és természetfeletti dolgokra.
Tudjátok: "Az igazság odaát van!" eplus2
#54   2006. 06. 23. péntek 10:00
birlik birlik
En attol tartok, hogy nem tudok megdugni minden csajt! De probalkozok... hehe
#53   2006. 06. 22. csütörtök 23:51
ghorrag ghorrag
attol tartok, hogy elfogyott a söröm:)
#52   2006. 06. 20. kedd 01:05
Teenboy Teenboy VIP
kielégítani ;-) hát igen lassan már az írás sem megy úgy mint régen...
#51   2006. 06. 20. kedd 01:04
Teenboy Teenboy VIP
Attól, hogy nem tudok elég lányt életembe kielégítani :-D
#50   2006. 06. 19. hétfő 23:57
MABN MABN
Hüm
Hát akkor :P
Edzésünk volt az 1ik BP közeli bányatónál. ÉS hát füll felszerelés, szóval bakancs,gyakorló,málhamellény, plusz tűző nap. Na jól kezdődött úszás a kis tavacskába.....most az hogy a sok disznóság belémakadt semmiség volt ahoz képest hogy a cucc lehúzott és fuldokoltam :D , aztán kis futásh majd kúszás a részeg fiatalok által szét túrt parton, üvegszilánk meg minden szarh :D hoppá kicsit szétszakadtam, aztán fekvő,felülés meg minden szarh, majd az egész elöről. Nah igen mikor oda mentem reggel akkor én is féltem a sok szartól a vízben :D de utána meg rájöttem a vérmérgezés sokkal parább és a sebeimet óránként nézegettem mikor megy fel a piros csík :P
Laza kis edzés volt :D még 2 hét és újra lesz :P
#49   2006. 06. 19. hétfő 23:56
X Törölt felhasználó (24620)
Hát, szerencsére a rossz álmok (persze nem mindegyik kompatibilis) úgy maradnak meg bennem , ha megmaradnak, mint egy kaland, egy durva film, amit élvezet volt nézni...
(Ez egy válasz Tweek üzenetére (2006. 06. 19. hétfő 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 19. hétfő 23:45
Én legjobban attól hogy egyedülmaradok, aztán a rokkantság, magatehetetlenség, amikor mások gondozására szorulnék, meg az általános félelmek, magától a haláltól nem, szerintem nem lehet rosz.
Ja visszatérő álmom: csinálok valamit, autóversenyzek, rohanok(menekülök) vagy bármi, aztán valahogy egyszer csak kapcsolok, hogy nincs nyitva a szemem,(vagy lehet hogy becsukom és aztán nem tudom kinyitni ez a rész nincs meg tisztán), próbálom kinyitni a szemem miközben megyek tovább, erőlködöm (de valamiért a kezeimmel nem segítek), majd egyszer csak hosszas erölködés után sikerül, ekkor kelek fel, na ez roh@dtsz@r.
volt olyan is mikor azt álmodtam, hogy ráz az áram (vagy 3-szor 3 féleképp), elektromos hal vagy valami idegbénulás vagy nemtom mikor mitől, szóval lemerevedtem, lebénultam, éreztem hogy nem kapok levegőt, nem tudok mit tenni ellene, és gondolkodni tökéletesen tudok (asszem az első ilyen után valamikor tudtam meg, hogy komoly áram rázásnál ez pontosan így van). Meg volt egy álmom amiben hasbaszúrtak, és éreztem, hogy a hosszú hideg konyhakés a meleg testembe szúródik... Az utsó: 40fok körüli lázzal szarul voltam és mindenféle, szines majd vastag fekete köröket láttam csak azóta ha behunyom a szemem este és a vastag fekete köröket látom, nem alszok egy idejig.
#48   2006. 06. 19. hétfő 23:45
Tweek Tweek
Én legjobban attól hogy egyedülmaradok, aztán a rokkantság, magatehetetlenség, amikor mások gondozására szorulnék, meg az általános félelmek, magától a haláltól nem, szerintem nem lehet rosz.
Ja visszatérő álmom: csinálok valamit, autóversenyzek, rohanok(menekülök) vagy bármi, aztán valahogy egyszer csak kapcsolok, hogy nincs nyitva a szemem,(vagy lehet hogy becsukom és aztán nem tudom kinyitni ez a rész nincs meg tisztán), próbálom kinyitni a szemem miközben megyek tovább, erőlködöm (de valamiért a kezeimmel nem segítek), majd egyszer csak hosszas erölködés után sikerül, ekkor kelek fel, na ez roh@dtsz@r.
volt olyan is mikor azt álmodtam, hogy ráz az áram (vagy 3-szor 3 féleképp), elektromos hal vagy valami idegbénulás vagy nemtom mikor mitől, szóval lemerevedtem, lebénultam, éreztem hogy nem kapok levegőt, nem tudok mit tenni ellene, és gondolkodni tökéletesen tudok (asszem az első ilyen után valamikor tudtam meg, hogy komoly áram rázásnál ez pontosan így van). Meg volt egy álmom amiben hasbaszúrtak, és éreztem, hogy a hosszú hideg konyhakés a meleg testembe szúródik... Az utsó: 40fok körüli lázzal szarul voltam és mindenféle, szines majd vastag fekete köröket láttam csak azóta ha behunyom a szemem este és a vastag fekete köröket látom, nem alszok egy idejig.
#47   2006. 06. 19. hétfő 18:56
Jane091 Jane091
A pókoktól elég sokan irtóznak, meg félnek is, pedig szerintem teljesen ártalmatlanok. Nagyon ritkák azok a pókok amelyeknek a csipésük halálos. Nem biológia órát készülök tartani, de azok a pókok nem bántanak amelyek a szobádban vagy mondjuk a padlástéren vannak. vigyor5
(Ez egy válasz Mr.Enigma üzenetére (2006. 06. 19. hétfő 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 19. hétfő 10:51
Én a pókoktól félek kegyetlenül.
#46   2006. 06. 19. hétfő 10:51
Mr.Enigma Mr.Enigma
Én a pókoktól félek kegyetlenül.
#45   2006. 06. 18. vasárnap 21:34
Jane091 Jane091
Ez sajnos lehetséges. De nem vagyok olyan nagyon félős. Sőt szeretem a férfiakat. Még szerencsére nem kisérletezett velem senki, és remélem, hogy nem is fog, mert esküszöm, hogy megölöm!!!!! Ha már biró lennék gondolom, hogy az ilyen disznóságot elkövetőknek komoly büntetést szabnák, amit örök életében bánna!!!!!!!!
(Ez egy válasz WildHorse üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:27
Szerintem félned nem szabad tőle mert amitől retteg az ember az be is következhet..
Inkább csak legyél felkészülve ha helyzet van kapard ki a szemét vagy rúgd tökön vagy mindkettő! wink eljen
Az a baj ha minden férfi aki rád néz és Te rögtön erre gondolsz az meglátszik rajtad és ebből adódhat félreértés is pl egy ártatlan mozdulatot molesztálásnak itélsz vagy valkiről teljesen mást gondolsz mint amilyen...
#44   2006. 06. 18. vasárnap 21:29
p.balage p.balage
én pár éve a madaraktol keztem el irtozni...de hogy miért????
kb 27 évig semmi bajom sem volt velük,de most meghalnák ha egyet is meg kellene fognom ...
#43   2006. 06. 18. vasárnap 21:27
WildHorse WildHorse
Szerintem félned nem szabad tőle mert amitől retteg az ember az be is következhet..
Inkább csak legyél felkészülve ha helyzet van kapard ki a szemét vagy rúgd tökön vagy mindkettő! wink eljen
Az a baj ha minden férfi aki rád néz és Te rögtön erre gondolsz az meglátszik rajtad és ebből adódhat félreértés is pl egy ártatlan mozdulatot molesztálásnak itélsz vagy valkiről teljesen mást gondolsz mint amilyen...
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:23
Elég rossz helyzetben lehettetek. Mi is be voltunk szarva, sehova nem mentünk egyedül, mindig csak csoportosan, mert az a hir járta, hogy elég nagy volnalban megy az emberkereskedelem a tengerparton. Mivel mindannyian lányok voltunk, csak az edzőnk férfi, egy pár fiú/férfi is kb. 17-20 évesek úgymond udvaroltak nekünk. Mindig segitettek, ha nem találtunk valamit, kedveskedtek. De mi nem nagyon biztunk bennük. Pedig rendesek voltak és persze nagyon vonzóak. Az egyiknek sikerült behálóznia engem, de mivel csak 10 napos nyaralás volt nem tartott sokáig. A nemi erőszaktól, pedig már 7 éves korom óta félek, amikor az iskolámban egy lányt megerőszakolt a nagybáttya! szomoru1 gonosz3
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: WildHorse WildHorse
Nyitás ideje: 2006. 06. 17. szombat
Üzenetek: 62db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 21. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!