És te miért vagy egyedül?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#433   2019. 08. 11. vasárnap 15:11
magic- magic- VIP
Kerekesszékesként nagyon nehéz olyan embert találni aki ezt és ennek minden körülményét elfogadja. Aztán ott van az én igényem is, ami sajnos elég magas. Nem feltétlen csak testi, de lelki elvásáraim is vannak (mint azt hiszem mindenkinek, csak más és más). Aztán még ha lenne is ilyen lány, bejön az tényező, hogy ha összejönne velem, mit mondana, hogy számolna el családjának és barátainak. Kár tagadni, hogy létezik ez a fajta korlát, ez tény!
Na ezért (is) nincs! smile
#432   2019. 08. 07. szerda 19:34
X Törölt felhasználó (4052772)
"Mert tulzottan onzo vagyok es igy nem tudok hozzajarulni egy parkapcsolathoz." confused
#431   2019. 06. 27. csütörtök 14:25
X Törölt felhasználó (867924)
Nagy igazságot szóltál. worship Ez így van!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 06. 26. szerda 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 06. 26. szerda 10:44
Meg valami. Mindenki addig kapja ugyanazt a helyzetet/pofont a sorstol, mig meg nem tanulja a neki cimzett lecket es jol nem vizsgazik. Szoval a kovetkezo nod is ide fog jutni veled, ha nem tudsz majd magadon is valtoztatni.
Ne tarts nagykepunek, mert en is kapom az ivet rendesen. Csak mas teruleten ill. a parkapcsolati vonalon is persze.
Van egy kedvelt mondasom: Aki masokat legyoz az eros, aki onmagat legyozi hos.
Mivel rem makacs vagyok, igy onmagam legyozese eletem egyik legnagyobb kihivasa. vigyor2
Sok erot es kitartast kivanok neked!
#430   2019. 06. 26. szerda 10:44
X Törölt felhasználó (4052772)
Meg valami. Mindenki addig kapja ugyanazt a helyzetet/pofont a sorstol, mig meg nem tanulja a neki cimzett lecket es jol nem vizsgazik. Szoval a kovetkezo nod is ide fog jutni veled, ha nem tudsz majd magadon is valtoztatni.
Ne tarts nagykepunek, mert en is kapom az ivet rendesen. Csak mas teruleten ill. a parkapcsolati vonalon is persze.
Van egy kedvelt mondasom: Aki masokat legyoz az eros, aki onmagat legyozi hos.
Mivel rem makacs vagyok, igy onmagam legyozese eletem egyik legnagyobb kihivasa. vigyor2
Sok erot es kitartast kivanok neked!
#429   2019. 06. 26. szerda 10:21
X Törölt felhasználó (4052772)
Egy kapcsolat egyebkent mindig ket emberen mulik. Sosem csak az egyik hibas. Altalaban kiderul, ha jobb ralatast kap az ember, hogy hol kezdett szetcsuszni. De a magam reszerol meg mindig azt latom a legnagyobb problemanak, hogy nem jol kommunikalnak egymassal az erintett felek. A felhalmozott serelmek miatt elfogy a turelem es a valodi megoldasi szandek. A ferfiak magukat teszik 2 labon jaro penztarcava a sajat kapcsolatukban. Napi szinten olvasom es magam is tapasztalom mennyire a sikeresseguk bazisara tamaszkodva igyekeznek meggyozni onmagukrol. Bocsass meg, de nem tudlak sajnalni horda92.
#428   2019. 05. 08. szerda 21:48
Huhtamaki43 Huhtamaki43
Miért vagyok egyedül? Pár éve szétmentünk egy 15 éves kapcsolatból. Volt pár próbálkozás de sajnos mind kudarcba fulladt. Sajnos sok nő úgy van vele hogy én fogadjam el a gyerekeit és olyannak amilyenek de az enyémek nem lehetnek olyanok amilyenek. Sőt mit képzelek én hogy csak apa vagyok és ugyanúgy szeretem a gyerekeim mint egy anya. Ahol pedig ezek a dolgok jól működtek ott a szex az gyakorlatilag annyit jelentet mint mikor magamnak okozok örömöt.
Mindezek ellenére nem adom fel hogy megtaláljam a párom aki ugyanolyan gondolkodású mint én.
#427   2019. 05. 08. szerda 10:02
lopez lopez
Akkor lépj ki a kapcsolatodból. Csak raboljátok egymás idejét.... És ne egyik kapcsolatból akarj ugrani egy másikba. Zárd le ezt a szakaszát az életednek és indulj tiszta lappal. Bocs az őszinteségért smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 08. szerda 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4113872)
2019. 05. 08. szerda 09:37
Ez így van!
Ezért keveredtem ide, hogy változtassak, hátha egymásra mosolygunk valakivel smile
Látom és érzem, hogy ez nem jó, mert nehéz úgy “haza” menni, hogy csak akkor kapsz kedves szavakat, ha felvásárolod az összes boltot. Egyébként nem! Ezeket szóvá is teszem, és mindig vita a vége, amiből nekem az jön le, hogy igazam van.
A fejbéli és a deréktáji tököm is a helyén van, elmondom az érzéseim és csakazért sem akarja elfogadni azokat.
#426   2019. 05. 08. szerda 09:37
X Törölt felhasználó (4113872)
Ez így van!
Ezért keveredtem ide, hogy változtassak, hátha egymásra mosolygunk valakivel smile
Látom és érzem, hogy ez nem jó, mert nehéz úgy “haza” menni, hogy csak akkor kapsz kedves szavakat, ha felvásárolod az összes boltot. Egyébként nem! Ezeket szóvá is teszem, és mindig vita a vége, amiből nekem az jön le, hogy igazam van.
A fejbéli és a deréktáji tököm is a helyén van, elmondom az érzéseim és csakazért sem akarja elfogadni azokat.
#425   2019. 05. 08. szerda 09:32
X Törölt felhasználó (4113872)
Valahogy ez a jó szó: csalódott vagyok és ezért vagyok itt smile
Köszönöm a jó szavakat!

Nem magyarázkodni akarok, meg nem is szenvedni meg sajnáltatni magam mert ezen a dolgon szeretnék változtatni.
De örülök annak, hogy van egy oldal azon belül egy fórum, ahol viszont választ is kaptam.
smile
De majd írok ha szabad
(Ez egy válasz Claudiana üzenetére (2019. 05. 07. kedd 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 19:38
Akit nem szeretnek az mindenütt egyedül érezheti magát. Ez egy közhelyes megfogalmazás. Igaz-vagy nem igaz ? nem lehet minden élethelyzetekre közhelyekkel válaszolni. Azt gondolom hogy jó párkapcsolatban létezni szerencse kérdése is. Igazságtalan ez a fogalom is hogy szerencse. Ha a szerencse határozza meg az egész életünk akkor az nem más mint egy orosz rulett játék és csak azt várjuk mikor esik a fejünkre egy öttonnás szikladarab. Talán az igazságfélúton van valahol kellő középen. Szerencse kell de sokban mi is közrejátszunk hogy tévutakon járjunk. Ezeken a tévutakon rontjuk el az életünk bizonyos időszakait. Senki nem lehet benne biztos hogy egy tévútra térés egy végső zsákutcába vezet. 24 éves vagyok. Sok pofont kaptam mert bíztam abban hogy aki a szemembe mer nézni az nem hazudhat nekem. Hát nagyot kellet csalódnom. Nem vagy egyedül Sokunknak voltak csalódásai A Goldengate weboldalon sok magányos ember van. Ezek a magányos emberek társas-magányban élnek mert egyszer rossz döntést hoztak. Nem kell búsulnod nem az életed végét éled meg ebben a jelenkorban. Hogy miért vagy egyedül annak te tudod az okát, nem is kell magadnak hamis ideákat fabrikálni. Ebben a közösségben azért jó lenni mert itt nem kell megmagyarázni miért érzed egyedül magad. Ha egyedül érzed magad itt szerencsével találhatsz magadnak:.- partnert, barátot, lelki-segélyt sikerélményt kellemes perceket. Azt gondolom rosszul választottál partnert abban az esetben ha az általad leírtak megfelelnek az objektív valóságnak. Ebben én nem kételkedem...Most kapsz tőlem egy virtuális puszit. Légy vidám nemsokára itt a nyár...
#424   2019. 05. 07. kedd 20:12
X Törölt felhasználó (3968662)
Igaz még nem vagyok egyedül,de lassan egyedül toporgok majd az életbe ..... zavart2
#423   2019. 05. 07. kedd 19:55
X Törölt felhasználó (4052772)
Mert inkább vagyok egyedül, mint társas magányban. Amikor kellett, mindig meghoztam a szükséges döntést és hagytam, hogy a másik fél esetleg más mellett boldog lehessen. Ha már én nem érzem jól magam vele többé.
Mindegy, hogy ez 2 hónap vagy 5 év után jött el. Amúgy szentül hiszem, hogy van nagyon-nagyon kevés ember pl. kis hazámban, akivel nagyon jó komplementer párost tudunk alkotni, de az, hogy épp a megfelelő időben ( ő is független és én is független vagyok ) és egyáltalán összetalálkozunk, na ez kibaszott nagy szerencse kérdése. Hajaz a lottó ötösre......A kevés szerencsés, aki ezt átélheti adjon minden nap nagy-nagy hálát a sorsnak szerintem.
#422   2019. 05. 07. kedd 19:38
Claudiana Claudiana VIP
Akit nem szeretnek az mindenütt egyedül érezheti magát. Ez egy közhelyes megfogalmazás. Igaz-vagy nem igaz ? nem lehet minden élethelyzetekre közhelyekkel válaszolni. Azt gondolom hogy jó párkapcsolatban létezni szerencse kérdése is. Igazságtalan ez a fogalom is hogy szerencse. Ha a szerencse határozza meg az egész életünk akkor az nem más mint egy orosz rulett játék és csak azt várjuk mikor esik a fejünkre egy öttonnás szikladarab. Talán az igazságfélúton van valahol kellő középen. Szerencse kell de sokban mi is közrejátszunk hogy tévutakon járjunk. Ezeken a tévutakon rontjuk el az életünk bizonyos időszakait. Senki nem lehet benne biztos hogy egy tévútra térés egy végső zsákutcába vezet. 24 éves vagyok. Sok pofont kaptam mert bíztam abban hogy aki a szemembe mer nézni az nem hazudhat nekem. Hát nagyot kellet csalódnom. Nem vagy egyedül Sokunknak voltak csalódásai A Goldengate weboldalon sok magányos ember van. Ezek a magányos emberek társas-magányban élnek mert egyszer rossz döntést hoztak. Nem kell búsulnod nem az életed végét éled meg ebben a jelenkorban. Hogy miért vagy egyedül annak te tudod az okát, nem is kell magadnak hamis ideákat fabrikálni. Ebben a közösségben azért jó lenni mert itt nem kell megmagyarázni miért érzed egyedül magad. Ha egyedül érzed magad itt szerencsével találhatsz magadnak:.- partnert, barátot, lelki-segélyt sikerélményt kellemes perceket. Azt gondolom rosszul választottál partnert abban az esetben ha az általad leírtak megfelelnek az objektív valóságnak. Ebben én nem kételkedem...Most kapsz tőlem egy virtuális puszit. Légy vidám nemsokára itt a nyár...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 06. hétfő 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4113872)
2019. 05. 06. hétfő 09:37
Igazából szerintem ebbe a témába az is beletartozik, aki otthon társas egyedüllétben van!
Másként nem regisztrálna az ember fia ilyen oldalra (bár mint friss GG-s esdig csak pozitív)
Sajnos a mai világban az érdek a vezérlő modul a hasonló korombeli fiatalok körében.
Előbb megnézik mid van, aztán azt, hogy milyen a háttered.
Én ezért érzem magam egyedül, mert azt érzem, hogy amíg dolgozom meg elhalmozom ajándékkal addig jó vagyok, de ha nem, akkor én vagyok elhordva minden szarnak csak embernek nem smile
Igazából nem tudok a társammal komolyabb témákat megbeszélni, mert a véleményemet nem fogadja el.
Volt már egy pár beszélgetésünk, de valahogy azt érzem, hogy ő csak azért sem akar kompromisszumot kötni dolgokban. Na ezért vagyok egyedül, ezért regisztráltam GG-re, hogy barátokat szreezzek, hogy valaki meghallgasson, hogy nekem is jusson egy kis mosoly smile
#421   2019. 05. 06. hétfő 09:37
X Törölt felhasználó (4113872)
Igazából szerintem ebbe a témába az is beletartozik, aki otthon társas egyedüllétben van!
Másként nem regisztrálna az ember fia ilyen oldalra (bár mint friss GG-s esdig csak pozitív)
Sajnos a mai világban az érdek a vezérlő modul a hasonló korombeli fiatalok körében.
Előbb megnézik mid van, aztán azt, hogy milyen a háttered.
Én ezért érzem magam egyedül, mert azt érzem, hogy amíg dolgozom meg elhalmozom ajándékkal addig jó vagyok, de ha nem, akkor én vagyok elhordva minden szarnak csak embernek nem smile
Igazából nem tudok a társammal komolyabb témákat megbeszélni, mert a véleményemet nem fogadja el.
Volt már egy pár beszélgetésünk, de valahogy azt érzem, hogy ő csak azért sem akar kompromisszumot kötni dolgokban. Na ezért vagyok egyedül, ezért regisztráltam GG-re, hogy barátokat szreezzek, hogy valaki meghallgasson, hogy nekem is jusson egy kis mosoly smile
#420   2019. 04. 14. vasárnap 11:08
szati szati
szia milyen igazad van nekem van aki tetszik csak nem kellek neki
(Ez egy válasz Molettimádó üzenetére (2019. 04. 13. szombat 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 13. szombat 20:32
mert nincs olyan nő aki tetszik, ha van akkor férjezett vagy nem ismerkedik velem
#419   2019. 04. 13. szombat 20:32
Molettimádó Molettimádó
mert nincs olyan nő aki tetszik, ha van akkor férjezett vagy nem ismerkedik velem
#418   2018. 11. 23. péntek 19:44
X Törölt felhasználó (3927962)
smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 11. 23. péntek 18:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 11. 23. péntek 18:35
Hahóóó van itt valaki? Oppsz, tényleg egyedül vagyok. crazya
#417   2018. 11. 23. péntek 18:35
X Törölt felhasználó (869472)
Hahóóó van itt valaki? Oppsz, tényleg egyedül vagyok. crazya
#416   2018. 08. 21. kedd 22:01
X Törölt felhasználó (3910812)
Te ne hasonlítsd magad a hozzászólóhoz!A viselkedèsed,az önzősêged,ès a minden nőt megkapni akarásod miatt maradsz egyedül!Mert ezek a nènik mikor megöregszel,vagy ne adja Isten beteg leszel nem adnak egy pohár vizet sem neked....aki adna,azt pedig már règ elüldözted magad mellől,ès más èrtèkeli.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 08. 19. vasárnap 06:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3906502)
2018. 08. 19. vasárnap 06:03
Üdv a csapatban!!!!
#415   2018. 08. 19. vasárnap 06:03
X Törölt felhasználó (3906502)
Üdv a csapatban!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 08. 16. csütörtök 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1473422)
2018. 08. 16. csütörtök 21:28
Kamionos létemre sok-sok kilométert megteszek... rovóm a kőröket...elmegyek A-ból B-be, majd C és D netán E követi...Egymagad ülsz a fülkébe, hallgatod a rádiót és nincs seni aki megkérdezné, hogy vagy! Sajnos már nincs miért haza sietnem.... nincs miért, kiért! Nem tudok aludni. Lehet, hogy azért, mert késő éjjel, mikor minden zaj elhal és itt fekszem az ágyamban, teljesen úrrá lesz rajtam a félelem. Azért, mert hirtelen minden annyira... üres.
#414   2018. 08. 16. csütörtök 21:28
X Törölt felhasználó (1473422)
Kamionos létemre sok-sok kilométert megteszek... rovóm a kőröket...elmegyek A-ból B-be, majd C és D netán E követi...Egymagad ülsz a fülkébe, hallgatod a rádiót és nincs seni aki megkérdezné, hogy vagy! Sajnos már nincs miért haza sietnem.... nincs miért, kiért! Nem tudok aludni. Lehet, hogy azért, mert késő éjjel, mikor minden zaj elhal és itt fekszem az ágyamban, teljesen úrrá lesz rajtam a félelem. Azért, mert hirtelen minden annyira... üres.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 06. 18. vasárnap
Üzenetek: 473db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!