Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Inflagranti -> in flagranti latin jogi kifejezés, ami tettenérést jelentett, manapság inkább szexuális töltetet kapott a kifejezés.
Kit hogyan érint!??
Kiből mit vált ki a látvány!???

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14   2013. 03. 06. szerda 06:45
X Törölt felhasználó (857830)
...akkor jön csak rá húúú de izgi ha dugják az asszonyt vagy ennek inverze......

felkialtas Ahh... hogy az asszony dugja a szeretőjét? Nnna, az nem mindennapi élmény lehet! wink
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2013. 03. 05. kedd 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2013. 03. 05. kedd 21:24
Mégis hogyan érinthetné azt akinek a párja titokban kalandozik vigyor5
Már eleve ha valaki titokban csinálja akkor nyilván rákényszerül hogy titokban tegye, az az biztos nem fognak az inflagrantin zsugapartit rendezni. Ha meg nyitott és rugalmas a kapcsolat nem lesz titokban.
Azt meg kétlem, hogy ha valakit rajtakapnak akkor jön csak rá húúú de izgi ha dugják az asszonyt vagy ennek inverze...
#13   2013. 03. 05. kedd 21:49
Freeke7 Freeke7
Egy rugóra jár az agyunk worship
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2013. 03. 04. hétfő 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 04. hétfő 17:25
Megkérdezném,hogy beszállhatok? smile )
#12   2013. 03. 05. kedd 21:24
Demona Demona VIP Admin
Mégis hogyan érinthetné azt akinek a párja titokban kalandozik vigyor5
Már eleve ha valaki titokban csinálja akkor nyilván rákényszerül hogy titokban tegye, az az biztos nem fognak az inflagrantin zsugapartit rendezni. Ha meg nyitott és rugalmas a kapcsolat nem lesz titokban.
Azt meg kétlem, hogy ha valakit rajtakapnak akkor jön csak rá húúú de izgi ha dugják az asszonyt vagy ennek inverze...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 04. hétfő 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 04. hétfő 06:55
Hogyan érint benneteket ,mikor haza mentek és a párodat épp valaki keféli,te meg rájuk nyitod az ajtót! wow1 ?vagy a férjed épp szoptat egy nőt-és benyitsz!? Kiből mit vált ki a látvány utána!?-/Rossz érzés/? smile )vagy utána elgondolkodol-és?,,,,,,..... violent
#11   2013. 03. 05. kedd 21:09
MmePrune MmePrune VIP Admin
ne offoljál barátocskám, mert nagy szopás lesz a vége nyes hehe
inkább arról beszélj, hogy téged kaptak-e már rajta?
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2013. 03. 05. kedd 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 05. kedd 18:49
Az utóbbit én se bírnám kihagyni ravasz1 wave vigyor
#10   2013. 03. 05. kedd 21:07
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem kezd átalakulni oktatásossá, sőt! simán tilthatnám magamat, mert a helye sírásról pofázok nyes csak tudod, én vagyok az admin, és feljogosítva éreztem magamat, hogy javítsak wave
nem teljesen mindegy...mint írtam volt: szoptat-kisbabát, szopat-nőt (pasit)...
ha további vitához van kedved, az off topicban megteheted, itt már nem!
és hogy ne legyen off a hsz-em...
fullgáz, ha rajtakapják az embert...sokkal körültekintőbben kell intézni a félrekamatyolást
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 19:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 05. kedd 19:41
Teljesen mindegy! a lényeget tudjátok mit akartam ,és mire gondoltam!,,,,,elvégre ez egy perverz finom oldal nem de? ejnye1 crazya vagy tévedtem?vagy kezd átalakulni valami oktatásos írás-szakértős hülyeséggé?,,,teljesen mindegy hogy szoptatta !vagy szopatta!.....rengeteg férfitól hallottam már hogy megszoptatott ezt a nőt meg azt a nőt!!Mi férfiak így is hívjuk!-de lehet csak itt VIDÉKEN! wave worship
#9   2013. 03. 05. kedd 19:41
X Törölt felhasználó (854732)
Teljesen mindegy! a lényeget tudjátok mit akartam ,és mire gondoltam!,,,,,elvégre ez egy perverz finom oldal nem de? ejnye1 crazya vagy tévedtem?vagy kezd átalakulni valami oktatásos írás-szakértős hülyeséggé?,,,teljesen mindegy hogy szoptatta !vagy szopatta!.....rengeteg férfitól hallottam már hogy megszoptatott ezt a nőt meg azt a nőt!!Mi férfiak így is hívjuk!-de lehet csak itt VIDÉKEN! wave worship
#8   2013. 03. 05. kedd 18:49
eros007 eros007
Az utóbbit én se bírnám kihagyni ravasz1 wave vigyor
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2013. 03. 05. kedd 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2013. 03. 05. kedd 18:33
egyszerűen nem bírom kihagyni:
szoptat: kisbabát az édesanyja
szopat: pasi a nőt
#7   2013. 03. 05. kedd 18:33
MmePrune MmePrune VIP Admin
egyszerűen nem bírom kihagyni:
szoptat: kisbabát az édesanyja
szopat: pasi a nőt
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 04. hétfő 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 04. hétfő 06:55
Hogyan érint benneteket ,mikor haza mentek és a párodat épp valaki keféli,te meg rájuk nyitod az ajtót! wow1 ?vagy a férjed épp szoptat egy nőt-és benyitsz!? Kiből mit vált ki a látvány utána!?-/Rossz érzés/? smile )vagy utána elgondolkodol-és?,,,,,,..... violent
#6   2013. 03. 05. kedd 09:05
X Törölt felhasználó (857830)
Az első és a második szerintem teljesen életszerűtlen. Bár nyilván lesz aki ennek ellent fog mondani.
A megcsalással való szembesülés az egyik legpocsékabb élethelyzet. Még ennél kevésbé direkt szituációknál is. Nyilván emberenként változó az erre adott reakció de kétlem, hogy akadna valaki aki ebben a helyzetben (valaminek az elvesztésével való szembesülés) az ebből adódó (egyébként szintén kevéssé valószínűsíthető) szexuális lehetőségek kiaknázásának esélyét látná. A fantázia persze leforgathat efféle szcenáriókat, és a főhős már tolja is a nadrágját és betömi az éppen szabad nyílást, de a valóságban ez soha nem így működik. A megcsalás megalázottságot is jelent és ez keveseknek okoz szexuális izgalmat (nem, az S/M nem így működik)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 05. kedd 08:48
Igazatok van!.- több variáció van úgy gondolom!.- ha férfi vagy!-1. épp hamarabb mész haza a melóból a vártnál,és mikor benyitsz az ajtón hallod hogy recseg az ágyad!-épp félre kefél az asszony! vagy kivered a kulcslyukon keresztül-ajtórésnyire-mert annyira felizgat!és nem mersz odaszólni- mert betoji vagy!és inkább elmész/a papucs változat/! és magadba roskadsz,kikészülsz mi volt ez az egész!. vagy 2.-mikor benyitsz az ajtón meghallod a nyikorgást rájuk nyitsz és te is beszállsz!?.....ezt azért nyitottam mert a legjobb barátom kikészült idegileg ,lelkileg sorolhatnám! épp ment haza a melóból ,nem késő délután hanem délbe a megszokottnál jóval előbb! és ő mesélte a szavaival idézem-,,,,,kinyitottam az ajtót ,és hallottam recseg az ágy és töcskölő hangokat hallok,mint mikor egy segget kefélnek! itt már azt mondja a srác ledermedt! át futott az agyán hogy kajakra dugnak az ágyába!.közelebb lopózott az ajtóhoz és látta ahogy az asszonya lovagol egy faszon! majdnem sírógörcsöt kapott!.kb.....10 percig nézte ahogy élvezi az asszony és elment otthonról!... confused
#5   2013. 03. 05. kedd 08:48
X Törölt felhasználó (854732)
Igazatok van!.- több variáció van úgy gondolom!.- ha férfi vagy!-1. épp hamarabb mész haza a melóból a vártnál,és mikor benyitsz az ajtón hallod hogy recseg az ágyad!-épp félre kefél az asszony! vagy kivered a kulcslyukon keresztül-ajtórésnyire-mert annyira felizgat!és nem mersz odaszólni- mert betoji vagy!és inkább elmész/a papucs változat/! és magadba roskadsz,kikészülsz mi volt ez az egész!. vagy 2.-mikor benyitsz az ajtón meghallod a nyikorgást rájuk nyitsz és te is beszállsz!?.....ezt azért nyitottam mert a legjobb barátom kikészült idegileg ,lelkileg sorolhatnám! épp ment haza a melóból ,nem késő délután hanem délbe a megszokottnál jóval előbb! és ő mesélte a szavaival idézem-,,,,,kinyitottam az ajtót ,és hallottam recseg az ágy és töcskölő hangokat hallok,mint mikor egy segget kefélnek! itt már azt mondja a srác ledermedt! át futott az agyán hogy kajakra dugnak az ágyába!.közelebb lopózott az ajtóhoz és látta ahogy az asszonya lovagol egy faszon! majdnem sírógörcsöt kapott!.kb.....10 percig nézte ahogy élvezi az asszony és elment otthonról!... confused
#4   2013. 03. 05. kedd 01:21
X Törölt felhasználó (876892)
hát ha valaki félre kur ne otthon csiálja neeem?
#3   2013. 03. 04. hétfő 17:25
Zsuzsa Zsuzsa
Megkérdezném,hogy beszállhatok? smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 04. hétfő 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 04. hétfő 06:55
Hogyan érint benneteket ,mikor haza mentek és a párodat épp valaki keféli,te meg rájuk nyitod az ajtót! wow1 ?vagy a férjed épp szoptat egy nőt-és benyitsz!? Kiből mit vált ki a látvány utána!?-/Rossz érzés/? smile )vagy utána elgondolkodol-és?,,,,,,..... violent
#2   2013. 03. 04. hétfő 11:49
papi71 papi71
Az több dologtól függ!...ha már régóta téma, hogy keressünk egy harmadikat és már egy ideje pedzegeti, hogy van egy jelölt, de nem tudja, hogyan sülne el a dolog, meg be merje-e mutatni, stb.. és a sok beszélgetést követően már rá vagyok egy kicsit kattanva és így érne a dolog, valószínű nem lennék annyira zabos, mint ha minden előjel nélkül egyszer csak paff egy fickó a nejemben. ... ha már el vagyunk hidegülve egymástól és egy jó ideje nem is voltunk együtt, akkor sem érne váratlanul és nem haragudnék. Valószínű úgy fognám föl: "Ő volt a gyorsabb, majd találok én is valakit". Valami ilyesmi... gondolom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 04. hétfő 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 04. hétfő 06:55
Hogyan érint benneteket ,mikor haza mentek és a párodat épp valaki keféli,te meg rájuk nyitod az ajtót! wow1 ?vagy a férjed épp szoptat egy nőt-és benyitsz!? Kiből mit vált ki a látvány utána!?-/Rossz érzés/? smile )vagy utána elgondolkodol-és?,,,,,,..... violent
#1   2013. 03. 04. hétfő 06:55
X Törölt felhasználó (854732)
Hogyan érint benneteket ,mikor haza mentek és a párodat épp valaki keféli,te meg rájuk nyitod az ajtót! wow1 ?vagy a férjed épp szoptat egy nőt-és benyitsz!? Kiből mit vált ki a látvány utána!?-/Rossz érzés/? smile )vagy utána elgondolkodol-és?,,,,,,..... violent
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 04. hétfő
Üzenetek: 34db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 29. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!