Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Fiatal férfi érett, idős nővel. Mi vonzza a fiatal fiúkat náluk lényegesen idősebb nőkhöz?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 18 19 20
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5   2013. 03. 05. kedd 12:15
katermukke katermukke
Szerintem érdekes téma ez. Én a 20-as éveim elején járó fiú vagyok. Sokszor fantáziálok arról, hogy milyen lehet egy érettebb idősebb nővel az ágyban. Ez akár csak puszta kíváncsiság is lehet de ugyan akkor vonzónak is találom őket. Szerintem teljesen más a szex egy fiatal lánnyal mint egy érettebbel. Persze ez nem azt jelenti számomra, hogy idősebb nőket keresnék párkapcsolatra, mert eszemben sincs. De egy jó kalandot nem utasítanék vissza, sőt az egyik álmom, hogy egyszer szexeljek egy "milf"-el! smile smile
#4   2013. 03. 05. kedd 08:37
X Törölt felhasználó (857830)
van aki szereti a fiatal fiúkat,dehogy mit szeret benne?

Na, vajon mit? Ugyanazt, amit a fordított felállásnál az idős férfi. A saját vonzerejének igazolását. Azt, hogy úgy érezheti, hogy korát meghazudtolóan, a nálánál fiatalabbakat meghaladó módon tud hatni a férfiakra. Azt, hogy ezáltal olyan tükörbe pillanthat, ami a saját egója által sugárzott képpel egybevágót mutat.
Legtöbb esetben szerintem ez az ok, de emellett persze az általad említett anyáskodásra való vágy is előfordulhat..
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 05. kedd 08:10
Nekem nem működne ,csak a gyereket látnám benne ,nem a pasit ,van aki szereti a fiatal fiúkat,dehogy mit szeret benne?talán anyáskodhat felette ,mert otthon a saját gyereke nem engedi,azt elhiszem,hogy egész nap áll a cerkája ,40 ,50 körüli nőnek pont nem erre van,szüksége hanem egy jó szexre ...ez csak az én véleményem smile
#3   2013. 03. 05. kedd 08:26
papi71 papi71
Igen! Ez sok 20 éves álma. Anno én is felfigyeltem rá, hogy sok 30-as, 40-es nő talán szebb, mint a kortársaim. Azonban sokban nem is azt láttam, hogy szebb, hanem volt valami plusz, amire nem találtam magyarázatot. Egyszerűen valami plusz kisugárzás, magabiztosság, ami vonzóvá tette őket. A 20 évesek még a koruknál fogva "egyszerűen" szépek és kész, a 40-eseken már látni itt-ott az idő múlását, ami valamiért érdekessé teszi őket. Ha ezeket nem akarják művileg - betegesen - eltitkolni, pontosan ez teszi őket emberivé, nőiessé, éretté. Elérkeztünk a válaszhoz: Az általad említett korosztályt az érettsége teszi - véleményem szerint - versenyképessé a 20 évesekkel szemben. Nem a szétfolyós, férjével zsörtölődő, önmarcangoló, de a változásért semmit sem tevő 40-50 évesekre gondolok, hanem a maga körül okosan irányító nőkre. A 20 évesek még gyerekek! Ma, így 40 fölött én épp úgy nem foglalkozom velük, mint ők velem. Ez így van rendjén! Nem szeretnék izzadásg szagú hímtársaimhoz tartozni, akik huszonéves lányokat "vesznek" meg, hogy optikailag fiatalítsák magukat. Azzal a korosztállyal, mint a gyerekeimmel úgy beszélek és a gyerekeimnek is tekintem őket! Szeretem őket! De nem szexuálisan, hanem mint gyerekeket! Kb. ez a véleményem a két korosztályról. (lehet, hogy egyedül vagyok vele, de nekem így jobb érzés az idő múlása. Nincs semmi bajom a korommal. Pláne addig, amíg bármikor csobbanmok a balatonba és átúszom, majd sörözve, kolbászt zabálok, vagy bármikor körbe bringázom a balatont röhögcsélve 30 körüli, vagy a fölötti átlaggal, vagy most az asztaltól felállva lefutok az erdőben 30-50 km-t.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 06:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (864269)
2013. 03. 05. kedd 06:09
mi a véleményetek erröl müködik az ilyen : pl 20 éves gyerek 40-50 éves növel? nyes
#2   2013. 03. 05. kedd 08:10
X Törölt felhasználó (875515)
Nekem nem működne ,csak a gyereket látnám benne ,nem a pasit ,van aki szereti a fiatal fiúkat,dehogy mit szeret benne?talán anyáskodhat felette ,mert otthon a saját gyereke nem engedi,azt elhiszem,hogy egész nap áll a cerkája ,40 ,50 körüli nőnek pont nem erre van,szüksége hanem egy jó szexre ...ez csak az én véleményem smile
#1   2013. 03. 05. kedd 06:09
X Törölt felhasználó (864269)
mi a véleményetek erröl müködik az ilyen : pl 20 éves gyerek 40-50 éves növel? nyes
 
... 18 19 20
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 05. kedd
Üzenetek: 385db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 15. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!