Ahol én vagyok,ott vannak teszterek,ez annyit tesz,hogy azért kézbe foghatod,bekapcsolhatod,ha úgy van,de én is úgy gondolom, hogy jobb sok dolgot személyesen megnézegetni
(Ez egy válasz sweetred üzenetére (2013. 04. 08. hétfő 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 04. 08. hétfő 16:11
(Ez egy válasz sweetred üzenetére (2013. 04. 08. hétfő 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
A kérdés adott!Érdekelne a véleményetek,hogy sok ember miért csak fel-alá járkál egy sexshop ajtaja előtt és nincs mersze benyitni még akkor sem,ha valami után nagyon hajtja a kiváncsiság!
Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?
A kérdés adott!Érdekelne a véleményetek,hogy sok ember miért csak fel-alá járkál egy sexshop ajtaja előtt és nincs mersze benyitni még akkor sem,ha valami után nagyon hajtja a kiváncsiság!
Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?
Kicsit dràga ugyan...de adott esetben nem okoz gondot bemenni.Aki szégyebkős annak ajánlom a netes rendelést,bár a legjobb mégis az,ha helyben meg tudod nézni,amit veszel.Nekem kimondottam pozitív,hogy az eladòk többsége közvetlen és nyitott...a te gàtlàsaid is leolvadnak...nàlam (L) ìgy volt!
Bátorság. Nem kell szégyenlősködni, csak arra kell ügyelni, nehogy a boltos termoszát válaszd ki.
Amúgy ruhán kívül mindent érdemesebb (gazdaságosabb) interneten beszerezni. Kipróbálni/bepróbálni úgysem lehet semmit, akkor meg nagyjából mindegy.
Amúgy ruhán kívül mindent érdemesebb (gazdaságosabb) interneten beszerezni. Kipróbálni/bepróbálni úgysem lehet semmit, akkor meg nagyjából mindegy.
Sziasztok!
A kérdés adott!Érdekelne a véleményetek,hogy sok ember miért csak fel-alá járkál egy sexshop ajtaja előtt és nincs mersze benyitni még akkor sem,ha valami után nagyon hajtja a kiváncsiság!
Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?
A kérdés adott!Érdekelne a véleményetek,hogy sok ember miért csak fel-alá járkál egy sexshop ajtaja előtt és nincs mersze benyitni még akkor sem,ha valami után nagyon hajtja a kiváncsiság!
Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?







sweetred





gewinner






