Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#99   2008. 05. 22. csütörtök 22:34
tom1o19 tom1o19
PARANCS JÁNOS:

Szeszélyesen kanyarogva

Hát igen. Belefulladt az internetbe.

Hiába tartóztattuk nekilódult s repült

vitte-sodorta a koreszme lendülete.

Az újat-akarás a pénz

a kábulat lett mindene.

Máskor máshogy ugyanazt a vétket

ismét elkövette a mocskos folyamatból

nem tudott sehogyan kiszállni

minden mindennel összefüggött és

nem eresztették el a pántok

kulcsolva fogták és rögzítették

a szegecsek a kampók a karmok

ahogy tovairamlott mint denevér

a lecsapódó nyirkos alkonyatba.

#98   2008. 05. 16. péntek 13:01
tom1019 tom1019 VIP Admin
Tegyük fel, hogy Te egy Férfi vagy.
Beleszeretsz egy Nőbe.
A nő legyen mondjuk banktisztviselő (vagy valami hasonló). Annyira szereted a nőt, hogy feleségül kéred, és a nő is annyira szeret Téged, hogy igent mond.
Éltek éldegéltek, nem túl gazdagon, de azért szépen csendesen, boldogan.

Aztán egy napon tegyük fel, azzal állít haza hőn szeretett nőd, hogy már tudja, hogy lehetne gazdagabban élni, Ő mától online szex(!!!) szolgáltatást fog nyújtani.
Te meg hiába mondod neki, hogy Neked ennyit nem ér az egész, hogy nincs annyi pénz, amiért megérné, ő köti az ebet a karóhoz.

Aztán beindul a Nagy Meló, nem tehetsz ellene semmit. Te megpróbálod észhez téríteni a nőt, próbálsz vele beszélni, később már csak sírsz, mikor idegen férfiak hívogatják, e-mailekkel bombázzák, Ő csak annyit mond: ez csak egy munka.

Tegyük fel, hogy már társaságba sincs kedved menni vele, mert félsz a csípős megjegyzésektől, amikhez már volt szerencséd.
Nem számít Neki a fájdalmad, a csalódottságod.
Ő élvezi a munkáját és ragaszkodik hozzá.
Tegyük fel, hogy ez történik Veled. Te mit tennél?


Na és tegyük fel, hogy nem vagy férfi, hanem nő vagy, és valami hasonló történik Veled....
Szóval tegyük fel, hogy egyszer valami olyasmi kezdi érdekelni a párodat, ami Téged kimondottan zavar és egyszerűen nem tudod elfogadni, hiába szereted őt úgy istenigazából. Ő viszont ragaszkodik hozzá és nagyon fontos neki...mi van akkor?

Én azt tudom, hogy ha én nem jöhetnék fel a mátrixba, és ez a kis szellemi maszturbáció nem lenne megengedett, akkor én nagyon nagyon nagyon rosszul érezném magam.
Gyanítom, komoly konfliktusokhoz vezetne, vagy egyszerűen magamba fordulnék... vagy nem tudom. Szóval én nagyon hálás vagyok mr. Darcynak, hogy ebben alkalmazkodik hozzám, pedig biztos gyakran eszébe jut, hogy vajon tényleg csak ennyi- e, vagy van itt más is...szóval kötekedhetne és kényszeríthetne a saját nyugalmáért.
És lehet, hogy én fordított helyzetben meg is tenném.

Na jó, ez azért nem online szex, de megint azt mondom, ne a konkrét szitut vizsgáljuk, hanem helyettesítsük be valami mással.

Szóval mit lehet ilyenkor csinálni?

#97   2008. 04. 24. csütörtök 15:27
tom1019 tom1019 VIP Admin
#96   2008. 04. 04. péntek 01:17
MrEnigma MrEnigma
Üdv a klubban, sorstárs! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 03. csütörtök 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (231810) VIP
2008. 04. 03. csütörtök 06:57
Na most aztán rám ijesztettetek! Eddig azt hittem nekem nincs semmi bajom, és ez így normális: felébredek gép be, gg cset, kávéfőzés, zuhany, közben többször a gép elé, és amikor csak tudok itt ülök. na de most már tudom hogy ez függőség úgyhogy azt hiszem .....még többet fogok itt ülni!
#95   2008. 04. 03. csütörtök 06:57
X Törölt felhasználó (231810) VIP
Na most aztán rám ijesztettetek! Eddig azt hittem nekem nincs semmi bajom, és ez így normális: felébredek gép be, gg cset, kávéfőzés, zuhany, közben többször a gép elé, és amikor csak tudok itt ülök. na de most már tudom hogy ez függőség úgyhogy azt hiszem .....még többet fogok itt ülni!
#94   2008. 03. 10. hétfő 20:03
lencsibaby lencsibaby
Na igen...és meg sem lepődöm...néha nekem is az az érzésem mikor mesélek ...hogy tök irigy...asszem kezelésbe veszem egy kicsit...lehet hogy még az oldal címét is megadom neki...csak ugy terápia gyanánt vigyor
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 10. hétfő 17:57
az "elvált nők klubjában" a pszichológus csaj a páciens férjével kefélgetett...ennyit a pszichológusokról hehe vigyor2
#93   2008. 03. 10. hétfő 20:00
lencsibaby lencsibaby
Nah fontolóra veszem a dolgot....nincs kizárva hogy még meg is gyógyulok ...de az nem jóóó, mert akkor már nem lesz szükségem az ecseris dipomás cuki dokikámra wow3 nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 03. 10. hétfő 13:35
abban az esetben, ha a pszichológusod egy jó szerető, akkor nem fog hülyéket kérdezni, a lelkivilágodon kívül a testeden keresztül is hatni fog rád, megértő lesz, nem fogja feladni, legfeljebb Ő is gyógyíthatatlanná válik melletted... eplus2

(ismerek egy ilyen "dokit", igaz a diplomáját az ecserin vette... hehe
#92   2008. 03. 10. hétfő 19:06
sanyisanyi74 sanyisanyi74
Hát ugye a pszichológus csaj is emberből van nyes
Remélem itt még senkinek sincs klinikai tünete a függőségben smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 10. hétfő 17:57
az "elvált nők klubjában" a pszichológus csaj a páciens férjével kefélgetett...ennyit a pszichológusokról hehe vigyor2
#91   2008. 03. 10. hétfő 17:57
MmePrune MmePrune VIP Admin
az "elvált nők klubjában" a pszichológus csaj a páciens férjével kefélgetett...ennyit a pszichológusokról hehe vigyor2
(Ez egy válasz lencsibaby üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 10. hétfő 16:21
No itt a bibi...a pszihológusom egy nő...és szerintem itt tölünk csak tanulhat... nyes
#90   2008. 03. 10. hétfő 16:55
tom1019 tom1019 VIP Admin
gyorsan cseréld le, én gondolkodj a zárójeles javaslaTOMon... hehe
(Ez egy válasz lencsibaby üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 10. hétfő 16:21
No itt a bibi...a pszihológusom egy nő...és szerintem itt tölünk csak tanulhat... nyes
#89   2008. 03. 10. hétfő 16:21
lencsibaby lencsibaby
No itt a bibi...a pszihológusom egy nő...és szerintem itt tölünk csak tanulhat... nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 03. 10. hétfő 13:35
abban az esetben, ha a pszichológusod egy jó szerető, akkor nem fog hülyéket kérdezni, a lelkivilágodon kívül a testeden keresztül is hatni fog rád, megértő lesz, nem fogja feladni, legfeljebb Ő is gyógyíthatatlanná válik melletted... eplus2

(ismerek egy ilyen "dokit", igaz a diplomáját az ecserin vette... hehe
#88   2008. 03. 10. hétfő 13:35
tom1019 tom1019 VIP Admin
abban az esetben, ha a pszichológusod egy jó szerető, akkor nem fog hülyéket kérdezni, a lelkivilágodon kívül a testeden keresztül is hatni fog rád, megértő lesz, nem fogja feladni, legfeljebb Ő is gyógyíthatatlanná válik melletted... eplus2

(ismerek egy ilyen "dokit", igaz a diplomáját az ecserin vette... hehe
(Ez egy válasz lencsibaby üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 10. hétfő 13:15
Én speciel mondtam a pszihológusomnak is hogy járjon ö is ide...akkor nem fog olyan hülyéket kérdezni...s talán a lelkivilágomat is megérti....amugy már ö is feladta...rájött hogy gyógyithatatlan vagyok! nyes
#87   2008. 03. 10. hétfő 13:15
lencsibaby lencsibaby
Én speciel mondtam a pszihológusomnak is hogy járjon ö is ide...akkor nem fog olyan hülyéket kérdezni...s talán a lelkivilágomat is megérti....amugy már ö is feladta...rájött hogy gyógyithatatlan vagyok! nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 02. vasárnap 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 03. 02. vasárnap 19:12
nekem meg Ő élőben... eplus2



A Golden Gate a San Franciscoi öböl Csendes-óceáni bejáratánál köti össze a szárazföldeket. A hatalmas, 227 méter magas pillérekre támaszkodó függőhidat 1933. január 5-én kezdték el építeni, az átadásra pedig 1937. május 27-én került sor. A Joseph Strauss, Charles Ellis és Leon Moissieff által tervezett híd átadásakor a világ legmagasabb függőhídja volt és a New York-i Verrazano-Narrows híd átadásáig, 27 éven át a világ leghosszabbja is egyben.

A rendelkezésre álló információk szerint a híd teljes hosszúsága 2737 méter, a szélessége pedig 27,43 méter. Átmegy rajta a 101-es főút, s az autók nyolc sávon haladhatnak át a hídon. Érdekesség, hogy a hidat története során összesen háromszor kellett lezárni erős szél miatt. Megépítése óta több nagy földrengést is épségben átvészelt, köztük az 1989-es 7,1 erősségű földmozgást is. A híd egyébként vonzza az öngyilkosokat, eddig 1200 ember vetett véget életének a Golden Gate-ről. A nyilvántartást 2005 óta nem vezetik, de becslések szerint átlagosan kéthetente történik hasonló tragédia.
#86   2008. 03. 10. hétfő 10:44
tom1019 tom1019 VIP Admin
igen mégis! smile
de amennyiben hetente 3 napot ki tudsz hagyni, akkor NEM! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 09. vasárnap 15:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (157143)
2008. 03. 09. vasárnap 15:43
Mindennek ellen tudok állni csak a csaábitásnak nem ...kb 8 hónapja járok ide és legalább 3 napot kihagytam ..ergó nem vagyok függő én sem ..vagy mégis? nyes
#85   2008. 03. 09. vasárnap 15:43
X Törölt felhasználó (157143)
Mindennek ellen tudok állni csak a csaábitásnak nem ...kb 8 hónapja járok ide és legalább 3 napot kihagytam ..ergó nem vagyok függő én sem ..vagy mégis? nyes
#84   2008. 03. 03. hétfő 10:54
T-A-M T-A-M
...de ugye nem a statisztikai adat (öngyilkosságok tekintetében) öregbítése céljából...?
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 02. vasárnap 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 03. 02. vasárnap 19:12
nekem meg Ő élőben... eplus2



A Golden Gate a San Franciscoi öböl Csendes-óceáni bejáratánál köti össze a szárazföldeket. A hatalmas, 227 méter magas pillérekre támaszkodó függőhidat 1933. január 5-én kezdték el építeni, az átadásra pedig 1937. május 27-én került sor. A Joseph Strauss, Charles Ellis és Leon Moissieff által tervezett híd átadásakor a világ legmagasabb függőhídja volt és a New York-i Verrazano-Narrows híd átadásáig, 27 éven át a világ leghosszabbja is egyben.

A rendelkezésre álló információk szerint a híd teljes hosszúsága 2737 méter, a szélessége pedig 27,43 méter. Átmegy rajta a 101-es főút, s az autók nyolc sávon haladhatnak át a hídon. Érdekesség, hogy a hidat története során összesen háromszor kellett lezárni erős szél miatt. Megépítése óta több nagy földrengést is épségben átvészelt, köztük az 1989-es 7,1 erősségű földmozgást is. A híd egyébként vonzza az öngyilkosokat, eddig 1200 ember vetett véget életének a Golden Gate-ről. A nyilvántartást 2005 óta nem vezetik, de becslések szerint átlagosan kéthetente történik hasonló tragédia.
#83   2008. 03. 02. vasárnap 19:12
tom1019 tom1019 VIP Admin
nekem meg Ő élőben... eplus2



A Golden Gate a San Franciscoi öböl Csendes-óceáni bejáratánál köti össze a szárazföldeket. A hatalmas, 227 méter magas pillérekre támaszkodó függőhidat 1933. január 5-én kezdték el építeni, az átadásra pedig 1937. május 27-én került sor. A Joseph Strauss, Charles Ellis és Leon Moissieff által tervezett híd átadásakor a világ legmagasabb függőhídja volt és a New York-i Verrazano-Narrows híd átadásáig, 27 éven át a világ leghosszabbja is egyben.

A rendelkezésre álló információk szerint a híd teljes hosszúsága 2737 méter, a szélessége pedig 27,43 méter. Átmegy rajta a 101-es főút, s az autók nyolc sávon haladhatnak át a hídon. Érdekesség, hogy a hidat története során összesen háromszor kellett lezárni erős szél miatt. Megépítése óta több nagy földrengést is épségben átvészelt, köztük az 1989-es 7,1 erősségű földmozgást is. A híd egyébként vonzza az öngyilkosokat, eddig 1200 ember vetett véget életének a Golden Gate-ről. A nyilvántartást 2005 óta nem vezetik, de becslések szerint átlagosan kéthetente történik hasonló tragédia.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 03. 01. szombat 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 01. szombat 09:30
A gg-függőséget Hölgyek estében egy pasi, pasik estében egy Hölgy tudja (tudná) kigyógyítani... smile

Nekem a vásárlók tudnának segíteni... nyes
#82   2008. 03. 01. szombat 09:30
T-A-M T-A-M
A gg-függőséget Hölgyek estében egy pasi, pasik estében egy Hölgy tudja (tudná) kigyógyítani... smile

Nekem a vásárlók tudnának segíteni... nyes
#81   2008. 03. 01. szombat 08:25
lencsibaby lencsibaby
nyes Van egy olyan érzésem , hogy mi ebből nem is akarunk kigyógyulni....nekem például az orvosom irta fel... hehe
#80   2008. 02. 29. péntek 23:03
teltcica36 teltcica36
reggel 9 munkahely gg 17 ig
utána haza gg alvásig
ez már függőség asszem
valaki gyógyítson ki
seeeeeeeeeeeeegíítséééééééééég
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Dr.Gorcsev Iván Dr.Gorcsev Iván
Nyitás ideje: 2006. 06. 29. csütörtök
Üzenetek: 99db
Utolsó üzenet: 2008. 05. 22. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!