Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hozzászólásokat, tapasztalatok, érzelmi viszonyulást várok.
"közösen is megéltünk bisex dolgokat és abszolut nem volt kiábránditó,hanem inkább egymás megismerése illetve elfogadása volt a lényeges"
"Kövesd csak az elveid..., az érzéseid, abból baj nem lehet!"
" fontos őszinte beszélgetés a párom vágyairól"
"ha alkalmanként van rá vágya...egyszer élünk és szeretné kipróbálni...mi van abban?"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 28 29 30
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2013. 07. 15. hétfő 23:38
egyenkettek egyenkettek
én több mint 10 évet éltem házasságban úgy, hogy a nejem nem tudta, nem tudhatta. nem volt kapcsolatom sem nővel sem férfivel közben csak vele. a feleség 2.0-val azonnal közöltem és megértette, támogatja. boldog és kiegyensúlyozott lehetek mellette és ő megbízik bennem. ez érték.
#16   2013. 07. 12. péntek 11:18
X Törölt felhasználó (745787)
A hűség-megcsalás kérdéskör számtalan helyen előjön a topicok között. Én még sehol nem találtam olyan definíciót, ami köszönő viszonyban lenne az élettel. Lehet, hogy ez az egész kérdés egy társadalmi probléma, a másság elfogadásával-elutasításával illetve az emancipációs kérdéskörökkel együtt. Én nem érzem magam fölhatalmazva, hogy ezeket megoldjam. Nyilván van egy elképzelésem, ahogy én élem az életem, de az senkire nem kötelező, és nem is iránymutató. Nekem jó, az én életemben érvényes, ennyi a funkciója nem kell több, és megerősítés se kell, mert ha nekem jó úgy sem hagyok másokat beleszólni... hehe
#15   2013. 07. 12. péntek 11:11
X Törölt felhasználó (745787)
Okos gondolataid vannak, de ne add őket az én számba! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 12. péntek 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 07. 12. péntek 10:42
Oké... ha egy, az állandó (még pontosabban: a leggyakrabban választott partner) mellett mással is folytatott alkalomszerű szexuális érintkezés ezek szerint (nemtől függetlenül) mindenképpen megcsalás? Azzal együtt is, hogy a partnerek tudtával, egyező akaratának eredményeként, arra együtt vágyva jön létre? Akkor a szexuális nyitottság igazából csak fikció és tartósan semmiképpen sem elfogadható , ha az ember stabil kapcsolatot is szeretne fenntartani. A swinger-hívők ezt nehezen fogják elfogadni. Hiszen így, az általános vélekedéssel ellentétben a swingelés nem egy kiteljesedettebb megélése a szexuális vágyaknak, hanem éppen ellenkezőleg, egy színjátékkal álcázott promiszkuus csapongás, önáltatás, melyben könnyen több szék között a padlón taláhatja magát az ember, de legjobb esetben is csak korlátozottan képes kiaknázni a stabil párkapcsolat lehetőségeit.
#14   2013. 07. 12. péntek 10:42
X Törölt felhasználó (857830)
Oké... ha egy, az állandó (még pontosabban: a leggyakrabban választott partner) mellett mással is folytatott alkalomszerű szexuális érintkezés ezek szerint (nemtől függetlenül) mindenképpen megcsalás? Azzal együtt is, hogy a partnerek tudtával, egyező akaratának eredményeként, arra együtt vágyva jön létre? Akkor a szexuális nyitottság igazából csak fikció és tartósan semmiképpen sem elfogadható , ha az ember stabil kapcsolatot is szeretne fenntartani. A swinger-hívők ezt nehezen fogják elfogadni. Hiszen így, az általános vélekedéssel ellentétben a swingelés nem egy kiteljesedettebb megélése a szexuális vágyaknak, hanem éppen ellenkezőleg, egy színjátékkal álcázott promiszkuus csapongás, önáltatás, melyben könnyen több szék között a padlón taláhatja magát az ember, de legjobb esetben is csak korlátozottan képes kiaknázni a stabil párkapcsolat lehetőségeit.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 12. péntek 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2013. 07. 12. péntek 10:12
Egy obligát biszexuálitás esetén lehetetlen létrehozni azt a zárt elköteleződést, ami szükséges egy tartós társkapcsolathoz, hovatovább a házasság-család-gyerekek szentháromsághoz. Nem arról van szó, hogy ne tudná ezt eljátszani, de a megfelelő komfort érzetéhez szükséges a homoerotikus vonal is, ami egy folyamatos kitekintést fog okozni tartós kapcsolatában. Legyen az a kapcsolat homoerotikus alapú vagy hetero ez mindenképp gond....

Szóval, ha srác ilyen akkor a lány akkor teszi a legokosabban, ha azonnal menekülőre fogja.

Az pedig, hogy egy homoerotikus kapcsolat nem zavar egy hetero társkapcsolatot, az egy irdatlan butaság. Nem tudom miből veszik egyesek, hogy egy homoerotikus kaland nem is megcsalás. smile
#13   2013. 07. 12. péntek 10:12
X Törölt felhasználó (745787)
Egy obligát biszexuálitás esetén lehetetlen létrehozni azt a zárt elköteleződést, ami szükséges egy tartós társkapcsolathoz, hovatovább a házasság-család-gyerekek szentháromsághoz. Nem arról van szó, hogy ne tudná ezt eljátszani, de a megfelelő komfort érzetéhez szükséges a homoerotikus vonal is, ami egy folyamatos kitekintést fog okozni tartós kapcsolatában. Legyen az a kapcsolat homoerotikus alapú vagy hetero ez mindenképp gond....

Szóval, ha srác ilyen akkor a lány akkor teszi a legokosabban, ha azonnal menekülőre fogja.

Az pedig, hogy egy homoerotikus kapcsolat nem zavar egy hetero társkapcsolatot, az egy irdatlan butaság. Nem tudom miből veszik egyesek, hogy egy homoerotikus kaland nem is megcsalás. smile
#12   2013. 07. 11. csütörtök 22:53
Télanyó Télanyó
"Azt hiszem ha ezt a kapcsolat legelején mondja mikor még nem vagyok belé szerelmes valószínű bele se kezdtem volna a dologba.Túl negatív az érzelmi viszonyulásom a biszexualitáshoz,ezek szerint?!"

Pont ebben rejlik a lényeg!Ezt egy kapcsolat elején kell tisztázni, a coming-out nem várathat magára fél évig.Leginkább semeddig.Már az első szexuális együttlét előtt venni kell egy nagy levegőt, és elő kell állni a farbával.A barátod nem volt Veled sem tisztességes, sem őszinte, ami azért nagy probléma, mert elmondásod szerint beleszerettél, és ezáltal, most nincs igazán jó megoldás, ha elhagyod, azért fogsz szenvedni, ha nem, könnyen lehet azért.Sérülsz így is, úgy is.Én nem vagyok biszexuális, de tökéletesen toleráns, és elfogadó vagyok mindenfajta úgynevezett "mássággal" szemben - bevallom, utálom ezt a szót, de ebbe ne menjünk bele - , és abszolút el tudom fogadni, ha egy pár úgy él együtt, hogy akár egyiküknek, akár másikuknak "bi" kalandjai vannak, persze leginkább úgy, ha ebben együtt vesznek részt.Az tévhit, hogy ezt kizárólag a férfiak fogadják el, mert két nő együtt az olyan "izgi", itt, ezen az oldalon, akár a képsorozatok között is találni biszex pasival együtt szexelő nőt, tehát, ha ritkább esetben is, de ez létező jelenség.Ha és amennyiben ez mindkettőjük részéről elfogadott, és ezt a kérdést időben letisztázzák egymással, közös megegyezésük eredménye az, hogy így is vállalják az együtt élést, akkor ezzel semmi gond nincs.A gond akkor van, ha ez a másik háta mögött történik, és főleg akkor van gond, ha a bi fél, tisztában van azzal, hogy a párjában erkölcsi, esztétikai, érzelmi elutasítást szülne, ha a kis titka kiderülne.Ez már csúnya játék - bár lehet nem szándékos a benne rejlő bántás, hanem az elvesztéstől való félelem szüli - és sok jó kimenetele nem lehet.
Benned is ezt szülte, én úgy érzem, nem az a problémád, hogy nem tudsz megadni neki mindent azzal, hogy nincs kukid, mint nő, elég vagy neki, hisz nem nővel csal, ennél többet nem adhatsz, nőként tökéletes párja vagy, nőként nincs ellenfeled, tehát féltékenynek sem kell lenned, a "férfi" oldalt, meg értelemszerűen nem adhatod meg neki, hisz nő vagy, én ebben nem látok gondot.Akkor támadhatnának kétségeid, ha nővel csalna, hisz akkor Belőled hiányolna valamit, így pedig csak mellőled, árnyalatnyi különbségnek tűnik ez, de mégsem az.
Gyanítom Téged a helyzet fizikálisan zavar, nem igazán akarsz megbékélni két férfi együttlétének technikai részleteivel, és miután ez ellen tudatosan küzdeni nem igen lehet, nem vagy könnyű helyzetben, tanácsolni úgy sem lehet ebben a helyzetben semmit, Neked kell dönteni, de hamar dönts, és kevesebbet sérülsz!
Bármilyen értékes ember, bármennyire szereted - és itt most szókimondó leszek - szerintem elutasítod azt, hogy hol Te veszed a szádba a péniszét, hol egy pasi, hol Veled szeretkezik, hol egy pasiban van benne nyakig, és lássuk be ez nem olyasmi, amivel "csak" úgy meg lehet barátkozni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 10. szerda 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888274)
2013. 07. 10. szerda 16:59
Kiderült fél év után a barátomról hogy biszexuális,nagyon nagyon szerelmes vagyok belé és most még tudom hogy ő is belém,komolyan gondoljuk a kapcsolatot mindketten de én ettől ,hogy ezt most megtudtam teljesen megrémültem,sok év múlva nem szeretnék úgy hazamenni a munkából hogy a barátomat/férjemet az ágyban hátulról egy másik férfi dugja.Azt hiszem ha ezt a kapcsolat legelején mondja mikor még nem vagyok belé szerelmes valószínű bele se kezdtem volna a dologba.Túl negatív az érzelmi viszonyulásom a biszexualitáshoz,ezek szerint?! .Van egy nagyon jó meleg fiú barátom nagyon jóba vagyunk alapvetően semmi bajom a mássággal addig amig nem az életem párja az. :((( Hasonló tapasztalatok a témával kapcsolatban?
#11   2013. 07. 11. csütörtök 14:59
X Törölt felhasználó (857830)
Igazad van, de kétlem, hogy nagyobb mélységekbe lehetne, vagy értelme lenne merülni. Inkább csak arra van hely és energia, hogy mindenki elmondja a hasonló szituációról alkotott általános véleményét. Minden aspektusát a kérdező úgysem hiszem hogy itt a nagyvilág elé tudná tárni ennek a kapcsolatnak. A sok nézőpontból érkező meglátások alapján vagy azokkal ellentétben úgyis ő fogja kialakítani a saját álláspontját.

Az nem biszexualitás, amikor egy lány jól érzi magát néha egy másik lány társaságában, körítve férfivel vagy nem, ha kapcsolati szinten soha nem vágyott nőre, és igazából lelkileg és életvitel szintjén kizárólag férfival tudja magát elképzelni kapcsolatban.

A biszexualitás ott kezdődik, ahol a megfelelő lelki egészséghez szükséges a mindkét nem képviselőivel folytatott szexuális élet...

Lehet, csak én érzem kissé gumírozott határvonalnak azt, hogy 'néha' Mert az általános vélekedés az azonos nem irányában megnyilvánuló, de inkább csak a szexuális együttlétre vonatkozó vágyat/azonos nemű szexuális közeledésének elfogadását is a biszexualitás kifejeződéseként azonosítja. Van aki odáig elmegy, hogy a testiség mellett a vonzalom társadalom irányába kifejeződését is felosztási alapnak választja. Mélyebb (azonos)érzelmi kötödést mindkét nem irányába bár el tudok képzelni, de ennek megélése (hárman párban) nem sok esélyt látok. Valamelyik nem felé szvsz úgyis billen a mérleg nyelve, de az nem biztos, hogy a társadalom számára is látható módon. Szerintem ez elég képlékeny dolog, az arányok időnként eltolódhatnak ide-oda, de akinél ismétlődnek az azonos neművel megélt szexuális aktusok, az több, mint nyitottság.
Úgy érzem, az, hogy az ember mit tud elképzelni (mondjuk együtt tudnék-e élni egy nővel) és ebből mit akar megvalósítani, figyelembe véve más alternatívákat (együtt élni egy férfivel és gyereket nevelni) azt egy kívülálló nehezen fogja tudni megítélni. A biszexualitás legkönnyebben megélhető aspektusa nyilván a szex és a legnehezebb ennek adott társadalmi közegben való életvitellé fejlesztése, felvállalása. Az érzelmi rész ... az elég vagy-vagy szituáció.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 11. csütörtök 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2013. 07. 11. csütörtök 14:26
Hát iszonyú szélsőséges vélemények követik egy mást. smile

Ami persze nem volna baj, ha csak általánosságban beszélnénk a biszexualitásról, de itt konkrét esetről van szó, amiről már megbocsássatok, de semmit nem tudunk.

Mit jelent a biszexualitás, és mit jelent ez a konkrét srác esetében? A sommás vélemények, akár megengedő, akár tiltó irányban ennek tisztázása nélkül csak doktriner demagógiák. gunyos1

Csak példa szándékoltan a női oldalról:

Az nem biszexualitás, amikor egy lány jól érzi magát néha egy másik lány társaságában, körítve férfivel vagy nem, ha kapcsolati szinten soha nem vágyott nőre, és igazából lelkileg és életvitel szintjén kizárólag férfival tudja magát elképzelni kapcsolatban. Ez semmi más, mint szexuális nyitottság! A nyitottság mértéke talán kicsit nagyobb, mint pár évvel korábban megszokott volt, de manapság egyre inkább elfogadott lesz. Kicsit ahhoz hasonlóan, mint pár tíz éve még a szopás nagyszerű ritka perverzió volt, manapság, aki nem hódol az orális szex örömeinek, már szexuális értelemben korlátozottnak, kevésbé értékesnek számít.

A biszexualitás ott kezdődik, ahol a megfelelő lelki egészséghez szükséges a mindkét nem képviselőivel folytatott szexuális élet....

Nos tudjuk, hogy a nevezett fiú milyen? Tudjuk, hogy a lánynak mi a célja a kapcsolatukkal? Nem????

Akkor hogyan akarunk tanácsot adni?
#10   2013. 07. 11. csütörtök 14:26
X Törölt felhasználó (745787)
Hát iszonyú szélsőséges vélemények követik egy mást. smile

Ami persze nem volna baj, ha csak általánosságban beszélnénk a biszexualitásról, de itt konkrét esetről van szó, amiről már megbocsássatok, de semmit nem tudunk.

Mit jelent a biszexualitás, és mit jelent ez a konkrét srác esetében? A sommás vélemények, akár megengedő, akár tiltó irányban ennek tisztázása nélkül csak doktriner demagógiák. gunyos1

Csak példa szándékoltan a női oldalról:

Az nem biszexualitás, amikor egy lány jól érzi magát néha egy másik lány társaságában, körítve férfivel vagy nem, ha kapcsolati szinten soha nem vágyott nőre, és igazából lelkileg és életvitel szintjén kizárólag férfival tudja magát elképzelni kapcsolatban. Ez semmi más, mint szexuális nyitottság! A nyitottság mértéke talán kicsit nagyobb, mint pár évvel korábban megszokott volt, de manapság egyre inkább elfogadott lesz. Kicsit ahhoz hasonlóan, mint pár tíz éve még a szopás nagyszerű ritka perverzió volt, manapság, aki nem hódol az orális szex örömeinek, már szexuális értelemben korlátozottnak, kevésbé értékesnek számít.

A biszexualitás ott kezdődik, ahol a megfelelő lelki egészséghez szükséges a mindkét nem képviselőivel folytatott szexuális élet....

Nos tudjuk, hogy a nevezett fiú milyen? Tudjuk, hogy a lánynak mi a célja a kapcsolatukkal? Nem????

Akkor hogyan akarunk tanácsot adni?
#9   2013. 07. 11. csütörtök 13:07
batka.mano batka.mano
Ne kövezzetek meg érte de én nem vagyok ennyire megbocsájtó! Szerintem jobb lenne ha mihamarabb megpróbálna belőle kiszeretni és keresni magának egy "normális" pasit. Mondjuk én vállalom is, hogy kifejezetten a homoszexualitás ellen vagyok. Elég rossz irányba megy ez a világ. Normális körülmények között szerintem egy pasinak a tenyerén kell hordozni a párját és jelképesen ez persze visszafelé is igaz. Egymásért kell hogy rajongjanak. Kisarkítom: mostanában túl nagy teret akarnak maguknak hódítani a leszbikusok és a homók szinte divat lett belőle. De legyünk őszinték (a művi dolgokat ne számítsuk) az emberiség fennmaradása is kétséges lehet.... ha ez a tendencia folytatódik. Eddig úgy volt, hogy a család az 1 férfi és 1 nő ... gyerek(ek). Ezt a természet nagyon jól kitalálta... most meg melegházasságok vannak meg örökbefogadás. Elég gáz. A tv-ben meg kirakják a mesére a 6-os karikát. Vicc. Az persze nem baj, hogy a gyereknek két apja van. Hát mit fog ő látni??? Undorító.
#8   2013. 07. 11. csütörtök 12:46
ino002 ino002
sziasztok

szerintem értékelni kellene , hogy ezt a dolgot, ha nem is teljesen magától, de elmondta a srác.
én egy hetero kapcsolatban élek immár majdnem 9 éve, és a párommal szex közben kipróbáltunk már ezt azt...
gondolok itt pl vibrikre, amit ő igazán nem is használ, pedig azért vettük, hanem engem kényeztet vele, ami igazán jóóó érzés...és élvezi ő is...tovább menve ezen a szálon pl felcsatolhatós játékra, amit úgyszint használunk és erről még tudnék mesélni naphosszat...

lényegében amit ki akartam hozni ebből, az az, hogy lehet h én is biszex vagyok, de talán még magamnak sem vallottam be, de ha igy reagálna a párom, én abszolút inkább nem is mondanám el, és ezt most nem rosszból mondtam, hogy tina te rosszúl érezd magad emiatt, mert azt, hogy téged ez hogy érint, arról nem tehetsz...vagy hogy milyen érzést vált ki belőled...
a lényeg, szerintem, hogy egyszer él az ember, és ha te szereted őt, akkor ezt fogadd el...és hidd el, ha kicsit más oldalról próbálod megközeliteni a barátodat, pl feltérképezni mire vágyik veled, most hogy kiderült a dolog...szerintem élvezni is fogod ezeket a játékokat... ebben biztosithatlak...
de ha bővebben szeretnél erről beszélgetni, nagyon nagyon szivesen dumcsizom veled erről....bármiről.

remélem segitettem
#7   2013. 07. 11. csütörtök 11:19
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Ebben igazad van, hisz ez akkkor korrekt, ha már az elején tisztázzák a dolgot. Ha már nyakig benne vagy egy kapcsolatban és akkor derül ki ilyesmi, az tényleg gáz és a kofliktus garantált, de hát nincs lehetetlen...
Én drukkolok neki, (nekik) ha igazán szereti a pasit! Persze nagy a szám de ilyesmiben még nem volt részem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 11. csütörtök 09:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 07. 11. csütörtök 09:00
hisz ő ettől nem lett más ember mint tegnap, amikor még nem tudtad!

Nem, tényleg, ugyanaz az ember, csak innentől akaratlanul is másként szemléled. A személyiségének eleddig rejtett, ám lényeges (párkapcsolati téren meghatározó...) elemére derült fény. Nehéz ettől elvonatkoztatni.
#6   2013. 07. 11. csütörtök 09:00
X Törölt felhasználó (857830)
hisz ő ettől nem lett más ember mint tegnap, amikor még nem tudtad!

Nem, tényleg, ugyanaz az ember, csak innentől akaratlanul is másként szemléled. A személyiségének eleddig rejtett, ám lényeges (párkapcsolati téren meghatározó...) elemére derült fény. Nehéz ettől elvonatkoztatni.
(Ez egy válasz Fülig Jimmy üzenetére (2013. 07. 11. csütörtök 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 11. csütörtök 08:45
Ne gondold, hogy nem vagy eléggé szabad szellemű! Ez egy olyan dolog amit sztem egy heteroszexuális beálítottságú embernek iszonyú nehéz elfogadnia, legyen bármennyire nyitott! Bár az ember változik, én abszolút heteronak vallom magam, mégis megnézek itt néha egy-egy fiús videót és volt már olyan, hogy levelezés során belementem abba, hogy olyan pároshoz csatlakozzak, ahol a férfi esetleg finom bi dolgokkal próbálkozik, ezt előre tisztáztuk. Véüli nem jött össze a dolog, mégis fura számomra, hogy egyáltalán felmerült bennem! Persze az teljesen más ha az ember szerelméről derül ki ez! Sztem ha szereted idővel "összesimulnak" a dolgok, hisz ő ettől nem lett más ember mint tegnap, amikor még nem tudtad! Nem tudom mennyit segítettem de sok sikert Neked! wave
#5   2013. 07. 11. csütörtök 08:55
X Törölt felhasználó (745787)
Kedves Tina!

Egy kérdés:

Mennyire gondolod komolyan ezt a kapcsolatot? Értem ez alatt azt, hogy ez egy együtt járogatás külösebb lelki invesztíció nélkül, vagy ez egy perspektivikus kapcsolat a részedről esetleg házasság-család-gyerekek céllal...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 11. csütörtök 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888274)
2013. 07. 11. csütörtök 08:10
Köszönöm balu! Amúgy igazad van teljesen, értékelem is nagyon,hogy vállalja előttem habár úgy kelett belőle kihúzni,mert elejtett pár olyan dolgot amiből én rájöttem és kifaggattam.Nekem ez annyira furcsa.Semmi bajom a másságal,amig persze nem az én párom az.Ezzel úgy érzem nem vagyok elég jó,nem tudok megadni neki mindent és ha beleszakadok akkor se leszek elég jó mert nincs kukim.És ez a tehetlenség érzése az ami rossz.Nagyon értékes ember,imádom őt tényleg.Csak most ezt nehéz kicsit feldolgoznom.Hogy jó vagyok én neki szeret nagyon de néha szeretné hogy valaki a fenekébe tegye a kukiját. :( Ezt nem tartom elég férfiasnak. Ez a sok szerepcsere,hogy valakinek nem elég szilárd a nemi identitása egyik és másik oldalra is húz,ez az ami nekem idegen,pedig alapvetően nagyon szabadszelleműnek és toleránsnak tartom magam,de ezekszerint mégsem vagyok eléggé.
#4   2013. 07. 11. csütörtök 08:48
X Törölt felhasználó (857830)
...Ezzel úgy érzem nem vagyok elég jó,nem tudok megadni neki mindent és ha beleszakadok akkor se leszek elég jó mert nincs kukim..
Ez csak technikai jellegű és igazából (a tudomány és technika jóvoltából) áthidalható. Azzal szerintem még semmi probléma, ha a férfi análisan is ingerelhető és vágyik is erre. Fura egyébként ez, mert amíg egy nőnél a biszexualitás (szerintem) inkább összeegyeztető a nő szexuális viselkedésével, addig ez egy férfinél kicsit fából vaskarika és valahogy inkább eltolódik a hangsúly a homoszexualitás felé és inkább érzem az egészet a külvilág felé játszott szerepnek. Tudom, ezt 'tudományosan' cáfolták, mégis valahogy így érzem, és az arányokat is ebbe az irányba (erősen) eltolódottnak gondolom.
A nő genetikai kódoltságával sokkal összeegyeztethetőbbnek gondolom a biszexualitást, mint életformát, mint ugyanezt a férfiaknál.
Konkrétan: én nem bánom, hogy a férjemnek nincs ilyen irányú érdeklődése, nem tudom, hogyan kezelném a helyzetet. Azzal meg végképp nehezen tudnék bármit is kezdeni, ha még érzelmi síkon is bonyolódna a dolog.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 11. csütörtök 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888274)
2013. 07. 11. csütörtök 08:10
Köszönöm balu! Amúgy igazad van teljesen, értékelem is nagyon,hogy vállalja előttem habár úgy kelett belőle kihúzni,mert elejtett pár olyan dolgot amiből én rájöttem és kifaggattam.Nekem ez annyira furcsa.Semmi bajom a másságal,amig persze nem az én párom az.Ezzel úgy érzem nem vagyok elég jó,nem tudok megadni neki mindent és ha beleszakadok akkor se leszek elég jó mert nincs kukim.És ez a tehetlenség érzése az ami rossz.Nagyon értékes ember,imádom őt tényleg.Csak most ezt nehéz kicsit feldolgoznom.Hogy jó vagyok én neki szeret nagyon de néha szeretné hogy valaki a fenekébe tegye a kukiját. :( Ezt nem tartom elég férfiasnak. Ez a sok szerepcsere,hogy valakinek nem elég szilárd a nemi identitása egyik és másik oldalra is húz,ez az ami nekem idegen,pedig alapvetően nagyon szabadszelleműnek és toleránsnak tartom magam,de ezekszerint mégsem vagyok eléggé.
#3   2013. 07. 11. csütörtök 08:45
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Ne gondold, hogy nem vagy eléggé szabad szellemű! Ez egy olyan dolog amit sztem egy heteroszexuális beálítottságú embernek iszonyú nehéz elfogadnia, legyen bármennyire nyitott! Bár az ember változik, én abszolút heteronak vallom magam, mégis megnézek itt néha egy-egy fiús videót és volt már olyan, hogy levelezés során belementem abba, hogy olyan pároshoz csatlakozzak, ahol a férfi esetleg finom bi dolgokkal próbálkozik, ezt előre tisztáztuk. Véüli nem jött össze a dolog, mégis fura számomra, hogy egyáltalán felmerült bennem! Persze az teljesen más ha az ember szerelméről derül ki ez! Sztem ha szereted idővel "összesimulnak" a dolgok, hisz ő ettől nem lett más ember mint tegnap, amikor még nem tudtad! Nem tudom mennyit segítettem de sok sikert Neked! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 11. csütörtök 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888274)
2013. 07. 11. csütörtök 08:10
Köszönöm balu! Amúgy igazad van teljesen, értékelem is nagyon,hogy vállalja előttem habár úgy kelett belőle kihúzni,mert elejtett pár olyan dolgot amiből én rájöttem és kifaggattam.Nekem ez annyira furcsa.Semmi bajom a másságal,amig persze nem az én párom az.Ezzel úgy érzem nem vagyok elég jó,nem tudok megadni neki mindent és ha beleszakadok akkor se leszek elég jó mert nincs kukim.És ez a tehetlenség érzése az ami rossz.Nagyon értékes ember,imádom őt tényleg.Csak most ezt nehéz kicsit feldolgoznom.Hogy jó vagyok én neki szeret nagyon de néha szeretné hogy valaki a fenekébe tegye a kukiját. :( Ezt nem tartom elég férfiasnak. Ez a sok szerepcsere,hogy valakinek nem elég szilárd a nemi identitása egyik és másik oldalra is húz,ez az ami nekem idegen,pedig alapvetően nagyon szabadszelleműnek és toleránsnak tartom magam,de ezekszerint mégsem vagyok eléggé.
#2   2013. 07. 11. csütörtök 08:10
X Törölt felhasználó (888274)
Köszönöm balu! Amúgy igazad van teljesen, értékelem is nagyon,hogy vállalja előttem habár úgy kelett belőle kihúzni,mert elejtett pár olyan dolgot amiből én rájöttem és kifaggattam.Nekem ez annyira furcsa.Semmi bajom a másságal,amig persze nem az én párom az.Ezzel úgy érzem nem vagyok elég jó,nem tudok megadni neki mindent és ha beleszakadok akkor se leszek elég jó mert nincs kukim.És ez a tehetlenség érzése az ami rossz.Nagyon értékes ember,imádom őt tényleg.Csak most ezt nehéz kicsit feldolgoznom.Hogy jó vagyok én neki szeret nagyon de néha szeretné hogy valaki a fenekébe tegye a kukiját. :( Ezt nem tartom elég férfiasnak. Ez a sok szerepcsere,hogy valakinek nem elég szilárd a nemi identitása egyik és másik oldalra is húz,ez az ami nekem idegen,pedig alapvetően nagyon szabadszelleműnek és toleránsnak tartom magam,de ezekszerint mégsem vagyok eléggé.
#1   2013. 07. 10. szerda 16:59
X Törölt felhasználó (888274)
Kiderült fél év után a barátomról hogy biszexuális,nagyon nagyon szerelmes vagyok belé és most még tudom hogy ő is belém,komolyan gondoljuk a kapcsolatot mindketten de én ettől ,hogy ezt most megtudtam teljesen megrémültem,sok év múlva nem szeretnék úgy hazamenni a munkából hogy a barátomat/férjemet az ágyban hátulról egy másik férfi dugja.Azt hiszem ha ezt a kapcsolat legelején mondja mikor még nem vagyok belé szerelmes valószínű bele se kezdtem volna a dologba.Túl negatív az érzelmi viszonyulásom a biszexualitáshoz,ezek szerint?! .Van egy nagyon jó meleg fiú barátom nagyon jóba vagyunk alapvetően semmi bajom a mássággal addig amig nem az életem párja az. :((( Hasonló tapasztalatok a témával kapcsolatban?
 
... 28 29 30
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 07. 10. szerda
Üzenetek: 597db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 30. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!