Hargita megyéből lány vagy pár?
Sziasztok!
Én Csíkszeredából vagyok
19F
Én Csíkszeredából vagyok
19F
*Sziasztok *Nagyvaradrol egy par aki ismerkedni is akar**?
Sziasztok! En Szatmarnemetibol!
(Ez egy válasz ElPistolo üzenetére (2020. 04. 19. vasárnap 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Mi Csikszeredabol vagyunk!!
Sziasztok... Én Parajd környéki... Pesten élek
(Ez egy válasz HenZol üzenetére (2020. 03. 15. vasárnap 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
köszi ,Erdélyben készült a fotó. Pusz
(Ez egy válasz Scorpions9018 üzenetére (2020. 03. 17. kedd 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Szerintem is!
(Ez egy válasz Scorpions9018 üzenetére (2020. 03. 17. kedd 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Scorpions9018 üzenetére (2020. 03. 17. kedd 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Hűha szèp punci
(Ez egy válasz HenZol üzenetére (2020. 03. 15. vasárnap 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz HenZol üzenetére (2020. 03. 15. vasárnap 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
puszi Parajd kornyekerol valaki?
Erdelybol valaki aki ismerkedni, levelezni szeretne?
ismersz te v-kit Kvarrol?
(Ez egy válasz mlo27 üzenetére (2020. 02. 19. szerda 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Kvár?
Honnan írsz?
(Ez egy válasz Katicika üzenetére (2020. 02. 04. kedd 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Katicika
(Ez egy válasz Katicika üzenetére (2020. 02. 04. kedd 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Katicika üzenetére (2020. 02. 04. kedd 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Szép délutánt!!!
sziasztok, hetvegen szabad no hr megyeben?
Milyen kar hogy ilyen kevesen vagyunk aktivak Erdelybol itt. Jo lenne ha meg csatlakoznanak masok is

























dejavu2007
Alexa May
