mitkivántok? (lány létemre lányokra vágyom)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#63   2024. 04. 01. hétfő 12:04
pityek123 pityek123
Nálunk minden jöhet és ez szerintünk így is van rendben crazya
#62   2024. 04. 01. hétfő 11:58
Bianka és Szilárd Bianka és Szilárd
azt kívánom (Szilárd), hogy páromat (Bianka), bárcsak izgatná, hogy nővel legyen együtt
#61   2024. 02. 21. szerda 10:50
lanybsx lanybsx
a fórum címhez igazodva, én is sokszor smile bi nő vagyok, és imádom a nőket- is smile
#60   2024. 02. 15. csütörtök 11:41
lanybsx lanybsx
ugyenaez a véleményem mint neked smile és a lány-lány szex fenomenális, és őrült jó, egy másik szintje a létnek smile
(Ez egy válasz krisztacica üzenetére (2009. 01. 31. szombat 23:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 31. szombat 23:55
Én is valahogy így voltam vele, kipróbáltam és nekem nagyon bejött.
#59   2024. 02. 15. csütörtök 11:40
lanybsx lanybsx
nincs ebben semmi rossz már leírtam több helyen, nő vagyok férjnél is vagyok, de bi, azaz izgatnak a lányok, a párom ezt elfogadja, tolerálja, és maximálisan mellettem áll, igen-persze szexelek lányokkal, na és? . . . . miért is ne, imádok lányokkal lenni, de imádom a faszt is. Ez van smile egyszerűen élvezem az életet, és ez őrülten jó dolog smile
#58   2009. 02. 02. hétfő 22:10
GUMMIMACI GUMMIMACI
Köszönöm, hogy most jöttél...
worship
Így nehezebb cáfolni macc-t...
(Ez egy válasz eszter27 üzenetére (2009. 02. 02. hétfő 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 02. hétfő 21:52
Én például imádom a puncit,csak most sajna a szex semien szinten nem jöhet ossze mert nemsoká jön a baba.szegény férjem már alig várja hogy lehessen szexelni,persze én is.Ha meglessz a bébi és már lehet csinálni bisztos keresünk egy csajt hogy jól kinyalhassuk egymást./persze a páromat sem hanyagolom el/
#57   2009. 02. 02. hétfő 21:52
eszter27 eszter27 VIP
Én például imádom a puncit,csak most sajna a szex semien szinten nem jöhet ossze mert nemsoká jön a baba.szegény férjem már alig várja hogy lehessen szexelni,persze én is.Ha meglessz a bébi és már lehet csinálni bisztos keresünk egy csajt hogy jól kinyalhassuk egymást./persze a páromat sem hanyagolom el/
#56   2009. 02. 02. hétfő 20:17
zorn zorn
Itt volnék.
(Ez egy válasz Katinka üzenetére (2006. 10. 31. kedd 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 31. kedd 22:46
Én lány létemre fiúra áhítozom....pillanatnyilag! :)
#55   2009. 02. 02. hétfő 15:55
GUMMIMACI GUMMIMACI
Visszatérve a témához, szerintem van, amit nem tudunk megadni a Nőknek és ha igényük támad kipróbálni megértéssel kell fogadnunk..
Pl. nekem biztos nem tudja körbenyalogatni a nagyajkeim és beszipantva a klitoriszom, mélyen benyalni..
Már csak anatómiailag sem.
Íme a Chivas hasonlat kicsit vizuálisabb verzióban...
worship Hölgyek, ha a tapasztalat szerint az erősebb nem túl brutális, elfogadom, hogy joban esik Nektek a Női kéz (nyelv)...stb érintése..
(hozzáteszem nekem csak az esik jól) lookaround
#54   2009. 02. 02. hétfő 15:46
perszónka perszónka
Kedves Pókmester ! Olyannyira férfi vagy, hogy gondolom - már a nevedből ítélve - hogy pókhálót szőssz a punci előtt, ugye ?
Szép nagy potrohod van, és sok kis vékony végtagod! Egy igazi férfi ! Aki esetleg meggondolta magát, és mégis férfira vágyik, imeee, itt a pókmester!!
Jó szórakozást!
(Ez egy válasz pokermester üzenetére (2008. 06. 28. szombat 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 28. szombat 15:45
darcvader alattam:
Semmi szokatlan nincs abban hogy ha egy lány a saját neméhez vonzodik ,hiszen a társadalom nagyob része jobban elfogadja a lezbikusokat min a homoszexuálisokat .
A leszbi is buzi, csacsi fiú, hogy nem szokatlan az meg legyen úgy hogy szerinted. Mi se ítéljük el aki meleg, de tudjak róla ha előtte buzult, hogy kibazhassam mint macskát szarni. Mert én igazi férfi vagyok.
#53   2009. 02. 02. hétfő 06:18
GUMMIMACI GUMMIMACI
Nem oly nagy a baj. Én is - immáron 25-26 éve. Csak a lányokra.
Félre tréfa, jobb lenne végiggondolni mielőtt pokermester hsz-eihez kezdenénk hasonlókat gyártani.
Alapvetően különbséget kellene tenni a genetikailag kis mártékben elcsúszott "vérmeleg" leszbik és a próbálkozás után mint érdekes, ffitól meg nem kapható élményt "kétpólusú"-ként megtartó Nők között.
Mindkettő motivációja érthető és elfogadható, csak éppen teljesen más..
Pokermesternek meg csak annyit, hogy ha egy kocsmában nem tudnak Chivast adni, megbeszélem és beviszem - iszok mellé helyben rendelt sört..stb és lesz jatt is rendesen...
Sztem érthető, ha nem, továbbfogalmazom...
Hölgyek, Lányok: worship
macc
#52   2009. 01. 31. szombat 23:55
krisztacica krisztacica
Én is valahogy így voltam vele, kipróbáltam és nekem nagyon bejött.
(Ez egy válasz vica30 üzenetére (2008. 06. 29. vasárnap 21:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 29. vasárnap 21:39
Én nem tudom, hogy vágyok-e nőre, de egyszer szívesen kipróbálnám, milyen.A dolog izgat, csak még nem ismerek olyan nőt, akivel megtenném.De miért ne?
#51   2008. 06. 29. vasárnap 21:39
vica30 vica30
Én nem tudom, hogy vágyok-e nőre, de egyszer szívesen kipróbálnám, milyen.A dolog izgat, csak még nem ismerek olyan nőt, akivel megtenném.De miért ne?
#50   2008. 06. 28. szombat 16:40
darcvader darcvader
Pokmester! Legyünk úri emberek és legközelebb ne másolja ki az általam leirtakat smile hiszen ott van ara a ,,válaszere,, kis gombocska ezt kérném használni smile köszönöm.
és a csacsi fiú jelzöt nem használni ,higye el úiembernek lenni sokal jobb smile
(Ez egy válasz pokermester üzenetére (2008. 06. 28. szombat 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 28. szombat 15:45
darcvader alattam:
Semmi szokatlan nincs abban hogy ha egy lány a saját neméhez vonzodik ,hiszen a társadalom nagyob része jobban elfogadja a lezbikusokat min a homoszexuálisokat .
A leszbi is buzi, csacsi fiú, hogy nem szokatlan az meg legyen úgy hogy szerinted. Mi se ítéljük el aki meleg, de tudjak róla ha előtte buzult, hogy kibazhassam mint macskát szarni. Mert én igazi férfi vagyok.
#49   2008. 06. 28. szombat 16:22
Molly_anyó Molly_anyó
Akkor tartanálak igazi férfinek, ha toleránsabb lennél azokkal aki a saját neméhez vonzodik.
Az ilyen nem "buzul" hanem azzal szeretkezik akire vágyik. A melegek is emberek wink
(Ez egy válasz pokermester üzenetére (2008. 06. 28. szombat 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 28. szombat 15:45
darcvader alattam:
Semmi szokatlan nincs abban hogy ha egy lány a saját neméhez vonzodik ,hiszen a társadalom nagyob része jobban elfogadja a lezbikusokat min a homoszexuálisokat .
A leszbi is buzi, csacsi fiú, hogy nem szokatlan az meg legyen úgy hogy szerinted. Mi se ítéljük el aki meleg, de tudjak róla ha előtte buzult, hogy kibazhassam mint macskát szarni. Mert én igazi férfi vagyok.
#48   2008. 06. 28. szombat 15:45
pokermester pokermester
darcvader alattam:
Semmi szokatlan nincs abban hogy ha egy lány a saját neméhez vonzodik ,hiszen a társadalom nagyob része jobban elfogadja a lezbikusokat min a homoszexuálisokat .
A leszbi is buzi, csacsi fiú, hogy nem szokatlan az meg legyen úgy hogy szerinted. Mi se ítéljük el aki meleg, de tudjak róla ha előtte buzult, hogy kibazhassam mint macskát szarni. Mert én igazi férfi vagyok.
#47   2008. 06. 28. szombat 15:06
darcvader darcvader
Semmi szokatlan nincs abban hogy ha egy lány a saját neméhez vonzodik ,hiszen a társadalom nagyob része jobban elfogadja a lezbikusokat min a homoszexuálisokat .
Nekem volt egy barátnőm akit mielött megismertem kapcsolata volt egy közeli barátnöjével smile
Én a magam részéröl nem itélem el a másságot hiszen ha egy ember igy boldog hát tegye ! smile
#46   2008. 06. 02. hétfő 16:15
MrEnigma MrEnigma
Lány aki lányra vágyik?
Lányok csak őszintén!
#45   2008. 03. 07. péntek 00:22
X Törölt felhasználó (137313)
wow2 ...nana...a Nők tudnak spermabankon keresztül is tudnak gyereket szülni--->úgyh. nem rajtuk múlik a népesség-szaporulat....+ a társadalmi "felfogás" is rájátszik...."meleg"-pali házasság elfogadása;de ezt már "kiveséztem" a Leszbik-melegek...c-ú topic'-ban
(Ez egy válasz mnbmnb üzenetére (2008. 03. 06. csütörtök 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 06. csütörtök 21:48
Jól látom, hogy itt egy és negyed éve vágytak utoljára lányra? Azoknak is a fele lány! Ezért fogy a magyar, elvtársak!
#44   2008. 03. 06. csütörtök 21:48
mnbmnb mnbmnb
Jól látom, hogy itt egy és negyed éve vágytak utoljára lányra? Azoknak is a fele lány! Ezért fogy a magyar, elvtársak!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bolhab bolhab
Nyitás ideje: 2006. 07. 21. péntek
Üzenetek: 63db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 01. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!