KÖZÉP-DUNÁNTÚL Régió (Komárom,Fejér, Veszprém)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

KÖZÉP-DUNÁNTÚL Régió

Megyék: Komárom-Esztergom,Fejér, Veszprém
Nagyobb városok: Tatabánya, Székesfehérvár, Dunaújváros,Veszprém

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15292   ma 18:56
Logikus Logikus
Adatlapomon leirtak alapjan keresek partnert.
#15291   ma 13:32
változatos változatos
Itt vagyunk!!
(Ez egy válasz husband35 üzenetére (ma 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 05:55
Sziasztok, lenne itt 3-4 pár, akikkel össze tudnánk járni gang-bang bulikra?
#15290   ma 12:27
gekripar gekripar
Szombaton szívesen fogadunk vendégeket 40 éves kor alatt.
Magára is igényes emberek jöhetnek csak szóba.
Csak üzenetet fogadunk.
#15289   ma 10:02
titusz69 titusz69
Tatabánya környékén valaki?
#15288   ma 09:01
feelboy007 feelboy007
Délutáni órákban ki szopna?
#15287   ma 08:53
biszexx biszexx
Ma és holnap délután találkoznánk lánnyal párral nagyobb méretü sráccal Keszthely környékén. Privátban irjatok.
#15286   ma 05:58
Házaspár Győr. Házaspár Győr.
wave Sziasztok.
(Ez egy válasz husband35 üzenetére (ma 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 05:55
#15285   ma 05:55
husband35 husband35
#15284   tegnap 21:45
feelboy007 feelboy007
Sziasztok
Holnapi nap szopatok!
#15283   tegnap 21:26
gabikaxxx gabikaxxx
Sziasztok smile

Tapasztalatlan még szűz srácként keresem kedves és türelmes hölgyek társaságát smile Én 22 éves még egyetemista, önmagára igényes fiú vagyok smile Ha esetleg lenne kedved ismerkedni szívesen várom leveled smile
#15282   tegnap 21:10
husband35 husband35
Sziasztok, pénteken vagy szombaton jön valaki Ráckevére?
#15281   tegnap 20:43
nyuff nyuff
simán próbáld meg smile
(Ez egy válasz csikibandiss üzenetére (tegnap 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 17:49
Ezt nem mondanám nyes , csak kíváncsi vagyok, elég hívogató név.
Persze a valós tartalom mindig kérdés és már több, mint fentartással kezelek egy egyedülálló nőt....ilyen névvel nyes
Inkább örülnék egy nyitott, normális párnak, akikkel közösen szórakozhatunk
#15280   tegnap 19:59
KisTigris KisTigris
Akár ma este találkoznék szimpatikus ,nyitott párral Tatabányán és környékén...
#15279   tegnap 19:48
oromlany44 oromlany44
Szép estét...Veszprém és 20km es körzetébol keresek párokat akikhez tudnék csatlakozni akár többször is.Alkalmi barátom van igy párcsere is megoldott lehet...privike smile csak komolyak...cupp
#15278   tegnap 17:49
csikibandiss csikibandiss
Ezt nem mondanám nyes , csak kíváncsi vagyok, elég hívogató név.
Persze a valós tartalom mindig kérdés és már több, mint fentartással kezelek egy egyedülálló nőt....ilyen névvel nyes
Inkább örülnék egy nyitott, normális párnak, akikkel közösen szórakozhatunk
(Ez egy válasz nyuff üzenetére (tegnap 17:15), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 17:15
eropolison is fent volt, én nem beszéltem vele, kiesek a keresési feltételekből ezért nem is próbálkoztam smile de néha törli magát aztán visszajön smile
beszéltél vele?
#15277   tegnap 17:15
nyuff nyuff
eropolison is fent volt, én nem beszéltem vele, kiesek a keresési feltételekből ezért nem is próbálkoztam smile de néha törli magát aztán visszajön smile
beszéltél vele?
(Ez egy válasz csikibandiss üzenetére (2019. 03. 24. vasárnap 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 24. vasárnap 21:18
Ismeri valaki ezt a nőt: analbabe01 ? Vagy ő is full kamu, mint a többi társa? nyes nyes
#15276   tegnap 15:04
zozon25 zozon25
Úgy szopnék egy formás faszt! Valaki Veszprém környékéről?
#15275   tegnap 09:59
Voralsex Voralsex
Sziasztok!
Április 18-23 között eltöltenénk egy kötetlen, kellemes estét egy Veszprém megyei párral.Szeretnénk kipróbálni a párcserés élményt, de semmi sem kötelező. Egy beszélgetés is jó lehet akár. smile
#15274   tegnap 07:11
helmeczi helmeczi VIP
Ma délelőtt Veszprém környéke?
#15273   2019. 03. 24. vasárnap 21:18
csikibandiss csikibandiss
Ismeri valaki ezt a nőt: analbabe01 ? Vagy ő is full kamu, mint a többi társa? nyes nyes

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 15292db
Utolsó üzenet: ma 18:56

Hírek

2019. 03. 20. szerda 16:43
Köntöst le! Egy szétnyíló szexi köntös sokunk fantáziáját beindítja, legyen az buja selyem, kacéran átlátszó, romantikus csipke vagy hétköznapi fürdőköntös. Vajon kiről hogyan kerül le a köntös, mivel csábít majd ebben a hónapban? Zuhany után, maszti közben,... Tovább
2019. 03. 18. hétfő 21:44
Ázsiai tinicsajok Ázsiai tinik buknak a fehér farokra. Ázsiai tini csajok, pici cicikkel, szűk puncikkal várják a kényeztetést. Amit meg is kapnak, egy kiadós keféléssel együtt Letöltés - Asian lollipops 3 Tovább
2019. 03. 13. szerda 13:16
Nagyseggű gagbang Duci csajok - nagy kufferbe jó pakolni! Hatalmas ringó mellek, duci, zsíros, rezgő popsik. Aki még nem próbálta duci csajjal, az nem is tudja, milyen odaadók a szexben. Nincs amit meg ne tenne, amit meg ne tehetnél vele. A persze egy ilyen nőhöz neki kell ám... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!