NYUGAT-DUNÁNTÚL Régió (Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NYUGAT-DUNÁNTÚL Régió

Megyék: Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala
Nagyobb városok: Győr, Sopron, Szombathely, Zalaegerszeg, Nagykanizsa

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18417   ma 13:56
playA playA
Sziasztok! Sopronból párok? Lővérekben vagyunk ; )
#18416   ma 13:54
maleexam maleexam
zalai hellyel aki kényeztetésre vágyik?? minél fiatalabb annál jobb smile
#18415   ma 13:36
szilaj73 szilaj73
Független férfiként ismerkednék nővel,Győr és környékéről,helyem van.
#18414   ma 12:03
Zalapár23 Zalapár23
Parral ma valaki ? Bi fiú/férfi -bi hölgy -bipar .. Zala megyében hellyel rendelkező legyen ... privibe
#18413   ma 11:06
Transzika Transzika
Szombathelyi faszimádó Transzvesztita vagyok. INGYENES Álarcos GANGBANG szexpartit rendezek 27-én Szombaton 21 órai kezdéssel Szombathelyen! Álarcot mindenki maga rendezzen! Olyan Férfiakat keresek akik álacban aki akar szopathat, aki akar popóba baszhat, a végén lepisilhet és szét gecizhet engem. Aki csak lepisilne vagy gecizne az is jőhet! Ne hadjátok ki hisz INGYEN alázhattok engem!
#18412   tegnap 22:33
Kitkat2 Kitkat2
Húsvéti sperma locsolásra keresek hölgyet,verset is mondok közben! privatban irj.
#18411   tegnap 20:41
laller000 laller000
Írtam
(Ez egy válasz dereke1200 üzenetére (tegnap 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:38
SZiasztok smile Keresek Sárvár környéki fiut,lányt,párt azonnali talira ! smile
#18410   tegnap 20:38
dereke1200 dereke1200
SZiasztok smile Keresek Sárvár környéki fiut,lányt,párt azonnali talira ! smile
#18409   tegnap 20:11
kicsitompika kicsitompika
Keszthely környéki hölgyet nyalnék akár rendszeresen.
#18408   tegnap 19:11
laller000 laller000
Sehol senki??
#18407   tegnap 16:09
laller000 laller000
Ma este Zala megyei Vas megyei pár vagy hölgy esetleg nagy méretű bi férfi?? privizz
#18406   tegnap 15:44
leslie0 leslie0
Ma este/éjjel zalaegerszegi, vagy környékbeli hölgyet kényeztetnék. 42 éves pasi vagyok, helyem van.
Írj mailt a leslie1@citromail.hu-ra, ha érdekel!
#18405   tegnap 14:00
viszonyt78 viszonyt78
Ma csatlakoznék párhoz vagy hölgyet keresek Bük-ön.
#18404   tegnap 12:08
pantera pantera
Sziasztok! Partnert keresek! Marcali 50 km vonzáskörzetéből! Minden jóra vevő vagyok!!! Ha kedved, kedvetek van velem ismerkedni privátban várom a leveleket!
#18403   tegnap 11:15
PERVERZLALI PERVERZLALI
Győr környékéről ismerkednék nővel vagy párral.
#18402   tegnap 11:07
Noname 9 Noname 9
Pàrhoz csatlakoznék ma Győrben én 27 éves hetero pasi vagyok mindenre nyitott 18/6 mérettel kamusok és kepgyujtogetok kimeljenek írj privátban
#18401   tegnap 10:04
charmboy charmboy
Szeretnél élvezni egy külföldi nyaralást vagy itthon egy jó wellnesz hétvégét? Ha csinos hölgy vagy, és egy normális, intelligens pasi társaságában szeretnéd eltölteni ezeket, nincs más dolgod, csak privátban írj a részletekért!
#18400   tegnap 09:22
extremszex extremszex
Holnap délelőtt ráerö párt keresek. Szívesen meglocsolnám. smile
#18399   tegnap 09:00
zozon25 zozon25
Sárvári szaunában jön ma valaki? Írj!
#18398   tegnap 05:28
pestigy pestigy
Szia! Ma délelőtt van helyem ha gondoljátok írjatok privit!
(Ez egy válasz partypár1981 üzenetére (2019. 04. 20. szombat 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 20. szombat 20:10
szia hol?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 18417db
Utolsó üzenet: ma 13:56

Hírek

2019. 04. 18. csütörtök 14:51
Új lány a díjátadón! :) Ezúttal is új versenyzőt köszönthettünk a díjátadónkon. Claudia Vongole lelkes nevezőnk, és már több jó sorozattal örvendeztetett meg minket Goldengate látogatókat. Nem tudhatta mire számítson egy ilyen díjátadón, ezért saját bevallása szerint izgult... Tovább
2019. 04. 15. hétfő 10:57
A mininél is van minibb! :) Itt a tavasz, végre előkerülhetnek a lengébb ruhadarabok, amelyek csábítóan sokat mutatnak a lábakból, popsiból... Legyen az dögös miniruha, izgalmas rövidke szoknya vagy vagány minisort. De ha van egy egészen apró mini bikinid, azt is bevetheted! A... Tovább
2019. 04. 15. hétfő 10:50
Azoknak, akik szeretik az óriási csöcsöket A giga csöcsök bűvöletében. Bárhová nézel, csak hatalmas csöcsök minden mennyiségben. Van aki a popsira bukik, van akit egy formás láb indít be. Legtöbben azonban még mindig a nagy ciciktől alélnak el. Ahogyan két marokra lehet őket fogni, játszani... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!