Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#142   2018. 09. 21. péntek 14:07
X Törölt felhasználó (1409882)
Totál beindulok tőle. Nagyon, nagyon izgat. De a másik oldalon, mint "néző" is óriási. Anno, egyszer egy buliban volt a csúcs, mikor az aktuális barátnőm, "rám hajolt". Érdekes, hogy az emberek ilyenkor meg sem tudnak mukkanni. Egy pár volt csak akik elismerésüket fejezték ki...
#141   2018. 09. 17. hétfő 06:53
lucifer019 lucifer019
Szia, és van is rá lehetőség? wink
(Ez egy válasz driqlady üzenetére (2014. 05. 01. csütörtök 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 01. csütörtök 15:03
Webcamon keresztül maszturbálni egy idegen pasi előtt nagyon izgató lehet.
Ha egyedül utazom szállodai szoba erkélyén vagy nappal az ablakban dupla élvezet.
#140   2018. 09. 16. vasárnap 21:25
X Törölt felhasználó (3267352)
kukkolni jó, annak is akit néznek és annak is aki néz smile
#139   2018. 09. 11. kedd 22:12
emre33 emre33
Jó olvasni ezeket a sorokat, remélem egyszer nekem is lesz hasonlóba részem smile
(Ez egy válasz geyza70 üzenetére (2018. 09. 04. kedd 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 04. kedd 12:51
Bi- pár vagyunk és egyik perverziónk, hogy szertjük ha néznek minket szertkezés közben. A magyarországi swinger klubok nemigen jöttek be, ugyanis párom is leginkább meztelenül szereti mutogatni magát, no meg én is. Ezért ez a szexi fehérműs, magassarkú papucsos környezet nem a mi világunk. Legközelebb ausztriai szauna-klubok amik nekünk bejöttek. Ott teljesen meztelenre vetkőzve közlekedhetünk, akár ihatunk is egyet a bárban, ismerkedhetünk. És akár a belső akár a külső pihenő helyeken, vagy a kevésbé meleg szauna kabinokban szeretkezük. Majd mindig vannak nézőink, ez minket felizgat. De előfordult már, hogy csatlakoztak hozzánk vagy szóló pasik ránk masztiztak.
#138   2018. 09. 10. hétfő 10:00
X Törölt felhasználó (58489)
Szia Drága! Szívesen segítek! worship
(Ez egy válasz kamionosfeleség üzenetére (2014. 08. 17. vasárnap 20:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 17. vasárnap 20:45
Engem nagyon is izgatna a dolog,de a párom hallani sem akar róla!!
#137   2018. 09. 04. kedd 14:11
X Törölt felhasználó (8378)
Sziasztok. Én szívesen lennék kukkoló
#136   2018. 09. 04. kedd 12:51
geyza70 geyza70
Bi- pár vagyunk és egyik perverziónk, hogy szertjük ha néznek minket szertkezés közben. A magyarországi swinger klubok nemigen jöttek be, ugyanis párom is leginkább meztelenül szereti mutogatni magát, no meg én is. Ezért ez a szexi fehérműs, magassarkú papucsos környezet nem a mi világunk. Legközelebb ausztriai szauna-klubok amik nekünk bejöttek. Ott teljesen meztelenre vetkőzve közlekedhetünk, akár ihatunk is egyet a bárban, ismerkedhetünk. És akár a belső akár a külső pihenő helyeken, vagy a kevésbé meleg szauna kabinokban szeretkezük. Majd mindig vannak nézőink, ez minket felizgat. De előfordult már, hogy csatlakoztak hozzánk vagy szóló pasik ránk masztiztak.
#135   2018. 09. 04. kedd 12:50
geyza70 geyza70
Bi- pár vagyunk és egyik perverziónk, hogy szertjük ha néznek minket szertkezés közben. A magyarországi swinger klubok nemigen jöttek be, ugyanis párom is leginkább meztelenül szereti mutogatni magát, no meg én is. Ezért ez a szexi fehérműs, magassarkú papucsos környezet nem a mi világunk. Legközelebb ausztriai szauna-klubok amik nekünk bejöttek. Ott teljesen meztelenre vetkőzve közlekedhetünk, akár ihatunk is egyet a bárban, ismerkedhetünk. És akár a belső akár a külső pihenő helyeken, vagy a kevésbé meleg szauna kabinokban szeretkezük. Majd mindig vannak nézőink, ez minket felizgat. De előfordult már, hogy csatlakoztak hozzánk vagy szóló pasik ránk masztiztak.
#134   2018. 09. 01. szombat 18:28
Szovázs Szovázs VIP
Mi fiatal pár vagyunk, engem eléggé izgat, ha lányok, nők látnak szex közben, a páromat kicsit zavarja, vagy inkább közömbös. Férfiaktól lelohadok. Csináltuk már Aquaworld jégkamrájában, ahol az aktust közvetlenül nem látták, csak azt, hogy merev farokkal jövök ki. Nyéken is keféltem már meg a kis feleségemet, ott konkrétan néztek, meg szopott is úgy, hogy két nő látott egy másik helyről. Erkélyen is szoktunk szexelni, ott is biztosan láttak már. Szoktunk néha kempingezni, a sátorban sem fogjuk vissza magunkat. Autó is volt már többször, de ott nem hiszem, hogy megláttak.
#133   2018. 08. 26. vasárnap 13:48
X Törölt felhasználó (3873882)
Szívesen lennék szemlélődő! smile Közönség. 50 és diszkrét pasi
#132   2018. 08. 26. vasárnap 13:15
X Törölt felhasználó (3906182)
Mi is szeretjük. Nem régi a dolog, viszont izgató. Az egyik este direkt nem kapcsoltuk le a lámpát, és úgy estünk egymásnak. A szemközti lakásokból ha valaki kinézett az ablakokon, biztos látott minket smile Szabadban is szívesen kipróbálnánk, és az sem lenne baj ha lebuknánk smile Izgat minket
#131   2018. 07. 15. vasárnap 11:05
colamatyi colamatyi
Nagyon szuper mostanában egy párt nézek lehet simizni is
#130   2018. 07. 15. vasárnap 10:49
F_Jimmy F_Jimmy
A páromat én vettem rá a nyilvános szeretkezésre. Aztán kiderült, hogy engem az izgata, hogy "esetleg nézhetnek", de nem tudom biztosra, hogy néznek. Ő is szereti az ilyen helyzeteket, de az gerjeszti be, de nagyon, ha egyértelmű, hogy van szemlélő társaság. Nos, nekem ez lohasztó lehet. Vonatfülkében lovagolt rajtam, és érzem, hogy nagyon begerjed. Látom, hogy a fügönyök közti résen (a kilencvenes években voltak még függönyök) valaki leselkedik. Nos, szerencse hogy hamar elment, mert nekem inkább lohasztóan hatott a helyzet.
#129   2018. 07. 13. péntek 16:08
zozo46 zozo46
Vagy 21 évvel ezelőtt, egy fiatal özvegyasszonnyal kavartam, akinek volt egy 15 éves lánya.a kislánynak külön szobája volt, ahova mindig bezárkózott, így mi zavartalanul szeretkezhettük, a másik szobában. Egy alkalommal észre vettem, hogy résre nyitva van, az ajtó. A félhomályban is látszott, hogy kukucskál. Ez olyan szinten felizgatott, hogy majd szét robbantam a keménységtől! A barátnőm is érezte, de ő nem tudta, hogy mi is az oka, én persze nem mondtam meg. Ettől fogva mindíg igyekeztem olyankor szeretkezni, amikor a lány otthon volt. Már lefekvés előtt is félreérthetetlenül babusgattam, a barátnőmet, felhívva, a figyelmet, hogy ma is dugás lesz. A TV-t ilyenkor mindíg bekapcsolva hagytam, hogy elegendő fény legyen, a kukkoláshoz. Az ágyon mindig úgy alakítottam, a pozíciót, hogy, a másik szobából jól lehessen mindent látni. A puncit úgy nyaltam, hogy közben oda tudjak nézni, hogy a tekintetünk találkozzon. Ez sokáig így tartott, de a kislánynál soha nem próbálkoztam. Azért, amikor nappal találkoztunk mélyen belenéztem, a szemébe és ilyenkor ő huncutul kacsintott. Amikor egyedül voltam otthon mindig azonnal zuhanyozni mentem, mert ilyenkor néha "véletlenül" bejött, a fürdőbe valamiért és én egy pillanat múlva, már álló farokkal lestem ki a zuhanyfülke átlátszó falán!
#128   2018. 07. 13. péntek 00:27
X Törölt felhasználó (3209482)
úgy értem hogy sikerült párt találni, aki hagyta wink
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2018. 07. 12. csütörtök 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 12. csütörtök 10:49
Nagyon jol.
#127   2018. 07. 12. csütörtök 21:51
X Törölt felhasználó (1396652)
Ránk is pozitív hatással van ha néznek,esetleg rajtakapnak bennünket félreérthetetlen helyzetben,egy spontán alkalommal a Balatonban történő szerelmeskedésünk alkalmával volt is benne részünk,frenetikus élmény volt látni,hogy látnak,néznek bennünket,kölcsönös szimpátia esetén,részünkről akár tovább is léphetnénk egy sima kukkoláson.
#126   2018. 07. 12. csütörtök 10:49
shámán shámán
Nagyon jol.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 12. csütörtök 07:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3209482)
2018. 07. 12. csütörtök 07:43
Izgatna, ha néznének, bár a barátnőm nem megy bele.
Viszont én kipróbálnám azt is, hogy egy párt én nézek élőben... Aki talált már párost, akit nézhetett élőben, hogy sikerült? smile
#125   2018. 07. 12. csütörtök 07:43
X Törölt felhasználó (3209482)
Izgatna, ha néznének, bár a barátnőm nem megy bele.
Viszont én kipróbálnám azt is, hogy egy párt én nézek élőben... Aki talált már párost, akit nézhetett élőben, hogy sikerült? smile
#124   2018. 07. 11. szerda 15:49
colamatyi colamatyi
Nagyon jó lenne néző.
#123   2018. 07. 11. szerda 12:18
LeonKatja LeonKatja
De még hogy... nyes
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: bl6806 bl6806
Nyitás ideje: 2006. 07. 31. hétfő
Üzenetek: 222db
Utolsó üzenet: 2021. 07. 10. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!