Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem beajánlkozós, Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#494   2017. 04. 24. hétfő 05:44
koviboy koviboy
Szerintem a legjobb, mikor két pár egymás előtt szexel, vagy ha mondjuj külön szobában, de mégis minden kivehető, és mindenki tudja mi zajlik odaát!
#493   2017. 04. 23. vasárnap 21:03
X Törölt felhasználó (104575)
És melyik az izgibb szitu ?
Hogy ti nézitek, vagy hogy téged dugnak, és apa nézi ?
(Ez egy válasz nobody42 üzenetére (2017. 04. 23. vasárnap 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 23. vasárnap 13:05
Szerintünk nagyon izgalmas másokat nézni. Minket is beindít ha látunk másokat, vagy minket meglesnek.
#492   2017. 04. 23. vasárnap 13:05
nobody42 nobody42 VIP
Szerintünk nagyon izgalmas másokat nézni. Minket is beindít ha látunk másokat, vagy minket meglesnek.
#491   2017. 04. 15. szombat 20:49
X Törölt felhasználó (1543202)
Kellemes. Úgy 10 éve egy páros nyaraláson a gyerekkori barátom esett neki a barátnőjének. Bár ők azt hitték, hogy halkan csinálják, hallottam a galérián, ahonnan a beszűrődő fényekben szépen lehetett látni az aktust.Totál beindultam tőle. smile
#490   2017. 04. 11. kedd 22:28
Wolf Gabi Wolf Gabi
Igen.
(Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2017. 04. 11. kedd 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 11. kedd 16:55
nem kötekszem, de komolyan elhiszed hogy hihető, hogy egy nő telerakott puncival fekszik le aludni????
#489   2017. 04. 11. kedd 16:55
csapi123 csapi123
nem kötekszem, de komolyan elhiszed hogy hihető, hogy egy nő telerakott puncival fekszik le aludni????
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2017. 04. 10. hétfő 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 10. hétfő 16:07
Még a házasságunk elején történt egy bulis este útán,hogy éjszaka észre vettem,hogy a nejem nincs mellettem.Pisilnem kellett és felkeltem.Azt gondoltam,hogy ő is kint van.De nem! Hangokat hallottam a másik szobából.Résnyire nyitottam az ajtót és megdöbbenve láttam,hogy a párom a barátommal intenziven kefél és mind ezt élvezi,nyögdécsel.Szó nélkül végig néztem az akciójukat.Már akkor felizgultam,markolásztam a farkamat.Nem vrtam meg a végét,ha nem halkan becsuktam az ajtót és vissza feküdtem.Aztán,amikor a párom is bejött,én is elkezdtem foglalkozni vele.Amikor behatoltam,éreztem,hogy már tele lőtték.Nem zavart,legalább sikosabb volt.Még egyszer elélvezett! Én is bele engedtem a spermámat.Hatalmasat élveztem,nem is fért bele a sok geci,mellette folyt ki ami már nem fért bele. Ezt gyerek nélkül megúsztuk,mert nem védekeztünk abban az időben.Persze utólag megbeszéltük,azt is,hogy nekem is izgalmas volt.Aztán ezt még párszor megismételtük,de már úgy,hogy én is ott voltam és gumival védekeztünk.Sajnos ez pár évvel utána megszünt.
#488   2017. 04. 10. hétfő 19:27
X Törölt felhasználó (835189)
El kell szomorítsalak, verebetele pasi+hölgy pár, léteznek, és nem kamuk.
(Ez egy válasz 40bebebe üzenetére (2017. 04. 10. hétfő 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 10. hétfő 12:09
VEREBETELE teljesen kamus egyedüli pasi, egyaltalan nem lehet veluk talakozni, merthogy nem is leteznek.
#487   2017. 04. 10. hétfő 16:35
gerzegu54 gerzegu54
Egyszer talán lesz alkalmam egyedül is végignézni, sajnos még nem volt
#486   2017. 04. 10. hétfő 16:07
Wolf Gabi Wolf Gabi
Még a házasságunk elején történt egy bulis este útán,hogy éjszaka észre vettem,hogy a nejem nincs mellettem.Pisilnem kellett és felkeltem.Azt gondoltam,hogy ő is kint van.De nem! Hangokat hallottam a másik szobából.Résnyire nyitottam az ajtót és megdöbbenve láttam,hogy a párom a barátommal intenziven kefél és mind ezt élvezi,nyögdécsel.Szó nélkül végig néztem az akciójukat.Már akkor felizgultam,markolásztam a farkamat.Nem vrtam meg a végét,ha nem halkan becsuktam az ajtót és vissza feküdtem.Aztán,amikor a párom is bejött,én is elkezdtem foglalkozni vele.Amikor behatoltam,éreztem,hogy már tele lőtték.Nem zavart,legalább sikosabb volt.Még egyszer elélvezett! Én is bele engedtem a spermámat.Hatalmasat élveztem,nem is fért bele a sok geci,mellette folyt ki ami már nem fért bele. Ezt gyerek nélkül megúsztuk,mert nem védekeztünk abban az időben.Persze utólag megbeszéltük,azt is,hogy nekem is izgalmas volt.Aztán ezt még párszor megismételtük,de már úgy,hogy én is ott voltam és gumival védekeztünk.Sajnos ez pár évvel utána megszünt.
#485   2017. 04. 10. hétfő 14:24
X Törölt felhasználó (901479)
Zárt, közös udvarú, új építésű társasházban az erkélyünkről láttam/hallottam már itt-ott izgalmas dolgokat este smile A legjobb az volt, amikor egy pár az erkélyen dohányzott, és eléggé ment közben a petting, a kezük mondhatni elfoglalt volt. Én is kint voltam, biztos látták, hogy nézem őket, de tutira élvezték is, mert nem igyekeztek elvonulni! smile
#484   2017. 04. 10. hétfő 14:11
X Törölt felhasználó (940836)
Én személy szerint imádom ! Leskelődtem már kulcslyukon meg videókat is láttam smile Nekem nagyon bejött ! Rettentően izgató,még csak ha néha hallom is.
#483   2017. 04. 10. hétfő 12:09
40bebebe 40bebebe
VEREBETELE teljesen kamus egyedüli pasi, egyaltalan nem lehet veluk talakozni, merthogy nem is leteznek.
#482   2017. 04. 09. vasárnap 18:55
X Törölt felhasználó (929799)
ezt még nem próbáltuk,de szívesen végignéznénk egyszer egy párt,ahogy egymást szeretik
#481   2017. 04. 08. szombat 20:25
puncikám79 puncikám79
Nagyon nagyon izgató!
#480   2016. 01. 16. szombat 11:50
bubo83 bubo83
Biztos jó lehetett a horgásznak végig nézni. Szerintem más is ezt tette volna.
Más fórumon is olvastam már ezt a Mórahalmot, jövő héten én is el megyek megnézni milyen hely. Csak azt nem tudom melyik nap érdemes menni.
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 01. 05. kedd 18:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 05. kedd 18:26
Sziasztok. Hogy jó vagy sem végig nézni,estleg csinálni ahogy más nézi?
Azt mondom igen, nekóünk mindkét verzió bejött. Imádom ha végig nézik amig a feleségemet dugom, illetve azt is szeretem, ha én nézem amig a feleségemet dugja valaki, vagy dugják többen is egyszerre. Bár ilyenkor a legtöbbször én is beszállok a jóllétbe. Utolsó ilyen kalandunk Hévizen volt, amikor kb. két hónappal ezelött voltunk ott pihenni. Szerencsénk volt, mert nagyon kellemes nyárutó meleg volt. Az utolsó elötti napon elromlott az idő, esett kissé. Mi mégis úgy döntöttünk, hogy kimegyünk az un. vad strand területére. Autóval mentünk ki, és mivel erősen rákezdett az eső, úgy gondoltuk, hogy nem fogunk unatkozni. Levetkőztünk meztelenre, és szerelmeskedtünk. Izgatott bennönket az a tény, hogy nem messze tőlünk két horgász volt a parton. Egyszer csak arra lettünk figyelmesek, hogy az egyik horgász srác a kocsink mellett a jobb hátsó ablanál próbál befelé nézni. De nem sokat láthatott belőlünk, mert nagyon belihegtük az autót. Ezért minden ablak erősen párás volt. Hogy könnyitsünk a helyzetén, letöröltem a hátsó ablakot. Ő megkérdezte kissé zavartan, hogy zavar-e minket, hogy nézi az akciónkat? Erre én úgy, olyan pózba állitottam be feleségem egyébként nagyon gyönyörű popóját, hogy a srác jól lássa amint dugom a fennséges puncit. Egyszer csak azt látjuk, hogy a srác veri ám a farkát, miközben erősen koncentrálva nézi az általam dugott puncit.Talán két perc telt el mikor a srác elélvezett szárazon. Mondanom sem kell, hogy közben elég erőteljesen elázott. Mert az eső továbbra is esett. A horgász srác, miután én is elélveztem a kedvesem szájába,azt mondta, hogy csak filmen látott hasonlót.......... Legtöbbször a Mórahalmi naturista strandra szoktunk menni pihenni. Ott aztán, ha összejön, akkor a szerelmetes drágaságomat ketten, vagy akár hároman is kezelésbe szoktuk venni. Ilyenkor nagyon izgi, és nagyon szeretjük mindketten, ahogy az akció végeredményeként mindenütt tiszta sperma a kedvesem. És az csak fokozza az élvezeteket, ha a feleségem is hatalmas orgazmusban tör ki. Gyönyörű hallgatni. Tehát mi csak pártolni tudjuk a hasonló elképzeléseket. Jövő héten megint megyünk Mórahalomra. Üdv mindenkinek.
#479   2016. 01. 16. szombat 09:09
par50-52 par50-52 VIP
enis szeretem nezni mikor a paromba toljak !
#478   2016. 01. 15. péntek 19:38
zolka74 zolka74
szivesen megnéznélek titeket... finom
(Ez egy válasz kapucsino üzenetére (2016. 01. 15. péntek 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 15. péntek 09:52
Én tudom milyen mikor spriccelsz és nem zavarna......sőt..... Akarom
#477   2016. 01. 15. péntek 17:29
X Törölt felhasználó (970042)
Bizony ízgató,sokáig áll a fasz,még a 3Dnél is igazibb.Már csak ez a valós,látvány.De mindenképpen valós-komoly partner kell hozzá.
#476   2016. 01. 15. péntek 16:19
Nyúlmedve Nyúlmedve
Jól beszél a férjed! Izgalmas látni mások szeretkezését is, de mindennél sokkal-sokkal izgatóbb az, amikor a saját párunkat láthatjuk mással…
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 14. csütörtök 12:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1260262)
2016. 01. 14. csütörtök 12:46
A férjem szerint leírhatatlanul izgató látvány és érzés. vigyor2
#475   2016. 01. 15. péntek 09:52
kapucsino kapucsino
Én tudom milyen mikor spriccelsz és nem zavarna......sőt..... Akarom
(Ez egy válasz Marton25 üzenetére (2016. 01. 13. szerda 22:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 13. szerda 22:30
Szivesen nézném, nagyon izgat, de csak akkor ha nem uavarná őket ha közbe nagyot spriccelek...
 
... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tóvarázs tóvarázs
Nyitás ideje: 2006. 08. 04. péntek
Üzenetek: 774db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 21. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!